atarionline.pl 10 Przykazań atarowca wg. Szymona - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Oct 2021
     
    Jest 4:40 i siedzimy sobie tutaj na Zoomie i bawimy się w najlepsze (dlaczego Was tu nie ma?!?!).

    Szymon napisał coś takiego i wyraził zgodę że mogę to tutaj wrzucić:

    Szymon:

    1 Jam jest ATARI, Bóg twój. Nie będziesz miał innych bogów jak np Commodore obok Mnie.

    2 Nie bierz Imienia ATARI, Boga twego, nadaremno, albowiem Kroll nie zostawi bez kary tego, który Imię Jego nadaremno bierze.

    3 Pamiętaj, abyś Silly Venture święcił.

    4 Czcij ojca swego i matkę swoją, aby ci się dobrze działo i abyś długo żył na ziemi.

    5 Nie zabijaj, chyba, ze w gierce o to właśnie chodzi.

    6 Nie cudzołóż. Falcon jest prekursorem multimediów.

    7 Nie kradnij, doliniarzy i tak nikt nie lubi.

    8 Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

    9 Nie pożądaj ATARI bliźniego swego.

    10 Nie pożądaj Stacji Dysków, ani Joysticka, ani Dyskietek, ani żadnej rzeczy bliźniego swego.
    • 2:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime3 Oct 2021
     
    :-D
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Oct 2021
     
    ... dla mnie to profanacja,zgłaszam wątek do usunięcia gdyż obraża to moje uczucia religijne.
    • 4: CommentAuthorEagle
    • CommentTime3 Oct 2021
     
    Ale to jest tylko 9 przykazan a nie 10.
    Brak koszernego drugiego ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime4 Oct 2021 zmieniony
     
    Jakieś takie mało śmieszne i bez błysku.
    Podejrzewam, że ten ostatni może pojawia się tylko po odpowiedniej dawce %, ale nie ma wytycznych ;-)
    No i who the f... is Szymon? :-)
    • 6:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime4 Oct 2021
     
    ...
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime4 Oct 2021
     
    @Jacques - Szymon to stały bywalec na naszym Zoomie, jak będziesz wchodzić to z pewnością go spotkasz. Nie boi się pokazywać, więc często ma włączoną kamerkę lub (tak jak ostatnim razem) podsyła aktualne zdjęcia swojej jaskini z której nadaje - dlatego można go też zobaczyć;)
    • 8: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime4 Oct 2021 zmieniony
     
    Szymon jest też autorem muzyki do gier na atari na przykład do takiego szykującego się hitu jak "W starym kinie"
    ps: o 4.40 wszystko wydaje się śmieszne, a najbardziej to że jest 4.40
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime4 Oct 2021
     
    Właśnie;))
    • 10:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime4 Oct 2021
     
    Dobra - lecimy przykazaniem drugim:



    2. Nie będziesz zaczynał kolejnych projektów nadaremnie.



    :D
    • 11:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime4 Oct 2021
     
    Proponuję: "11-te, będziesz miłować każdy downtime fejzbuka, insta i łatsapa jak siebie samego, będziesz to święcił jak nowy rok i jak independence day".
    • 12:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime4 Oct 2021 zmieniony
     
    @xorcerer, nomen omen - ŚWIĘCIMY i MIŁUJEMY!

    To tak, jakby ktoś nie wiedział, te trzy serwisy leżą GLOBALNIE od osiemnastej dzisiaj.
    Oj polecą głowy, polecą.
    Chyba, że to fałszywa flaga i zaostrzą w wyniku tego cenzurę i kontrolę w internecie BO BANDYCI HAKIERZY, jak to było po 9.11 w realu.
    • 13: CommentAuthor0xF
    • CommentTime4 Oct 2021
     
    To tak, jakby ktoś nie wiedział, te trzy serwisy leżą GLOBALNIE od osiemnastej dzisiaj.

    Dowiedziałem się tutaj. Co za wspaniała wiadomość w tym bluźnierczym wątku.
    • 14: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime4 Oct 2021
     
    3 przykazanie, w mojej miejscowości zaraz przy kościele byl bazar handlowy. W każdą niedzielę zaraz po mszy świętej szlo sie na ten baraz w celu przeglądania lub zakupu gier na kasetach do Atari.

    7 przykazanie, moze na odwrot? W epoce to sie głównie używało kradzionego oprogramowania.
    • 15:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime5 Oct 2021 zmieniony
     
    Cytat (bez polskich znakow, bo mi klawiatura nawala) na temat Evil Corp downtime: "Ciekawy eksperyment spoleczny. Gdyby tak potrwal miesiac?"

    Oj pare osob dostalo wake up call na temat uzaleznienia, w biznesie (oj posypia sie wezwania do sadu), relacjach osobistych (trzeba miec kontakt poza fejsem jednak), pytan czy istnieje poza fejsem internet (wiele ludzi myslalo, ze to wszystkie inne serwisy padly, co widac na downdetector . com ). Troche spadek cen akcji fejsa uruchomil lawine wyprzedazy na stop-loss, ale to akurat zostanie wykorzystane przez fundusze hedgingowe i to bedzie tylko "shaking off the weak hands".

    Ale... cieszy.