atarionline.pl Bocianu - przypomnienie... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoras...
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    he he
    • 2: CommentAuthorEmi
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    atariki50 - nie, nie pierwszy post.
    • 3: CommentAuthorlzd
    • CommentTime14 Oct 2021 zmieniony
     

    Dhor ze zdziwieniem napisał:

    Ostatni ocaleli z eksodusu atarowcy okładają się pałami po łbach... Panowie, to się dzieje naprawdę?

    Co zrobisz? Taki folk-kolor. ;)
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    Lizard, to wino to trzymaj na wszelki wypadek :)
    • 5: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    @atariki50: Emi to przeciez znana wyjadaczka, brała udział przy współtworzeniu przynajmniej dwóch atarowskich gier. Od paru lat często bywa na atarowskim zoomie. Chyba że nowa - to nie będąca członkiem forum od przynajmniej 15 lat, to wtedy przepraszam.
    • 6: CommentAuthorEmi
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    Astrofor to ja, wasza zmora:)
    • 7: CommentAuthorlzd
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    Pin, z nikim innym go nie otworzę, jak z Tobą. Jeżeli boisz się o termin do spożycia, to w następnym tygodniu będę mieć okazję nabyć nowsze rozlanie. :-)
    • 8:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime14 Oct 2021 zmieniony
     
    @Dhor

    • 9: CommentAuthorEmi
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    I'm the first, but not the last. Parfraza: I'm new, but..
    • 10:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime14 Oct 2021 zmieniony
     
    offtop
    @Emi: czy mogłabyś, korzystając ze swoich supermocy ;), pogonić towarzystwo do kończenia tej przygodówki z game-jamu, na silniku modyfikowanego „Adventure Studio” Ilmenita??? ;o
    /offtop
    • 11: CommentAuthorEmi
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    Dracon chciałabym, ale tutaj jedyną osobą - na ten moment - jest Miszka, na którego czekamy:)

    ALe Kaz trzyma pieczę, a u Kaza nic nie zginie.
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    @bocianu a ty masz Rescue Expedition ?


    ... czy pożyczyć ?


    @ TDC
    bocianu jest krótko,ale nieźle się przez ten czas rozwinął dając masę niezłych gier,ba nawet zrobił pozycję co przegoniła niejedną dużą grę -mam na myśli Flob/a.

    Nie wiem czy bocianu pamięta ale ja chyba też pytałem o tego kompa- mnie też powiedział że ktoś dał więcej,nie wiem czy nie ty... w każdym razie takie forumowe ogłoszenie to w sumie grzeczność- że może ktoś ze znajomych byłby zainteresowany,nie ma co się kłócić o taką pierdołę.

    Napisałem o znajomych gdyż stanąłem po twojej stronie,wiem że z niektórymi osobami miałeś jakiś ścięcia o których niekoniecznie "nowy"bocianu musi wiedzieć,pomyślałem więc że może coś źle odbierasz i próbowałem to wytłumaczyć,ale po tych wpisach to w sumie żałuję .
    Nie wiem o co chodzi ale wychodzi że w tym przypadku to nie chodzi tez o pieniądze... choć mogłoby się tak wydawać ;).
    • 13: CommentAuthoratariki50
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    astrofor.

    Moja wina.

    Emi.

    Proszę, udzielaj się częściej
    na AOL.

    Jako stary dinozaur ;)
    Nie śledzę wszystkiego.

    Ale wyłapałem Ten wątek.
    Przypadek ;)))

    Na poważnie to widzę że muszę "kiedyś"
    w końcu wybrać się na jakiś zlot .
    Bo wiele tracę.:(
    • 14: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    @Irata - jak chcesz się powiesić, to sznur musi być z lewej a nie prawej strony. Jak już coś robić to porządnie ;)
    • 15:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime15 Oct 2021 zmieniony
     

    bocianu:

    @innuendo: tak, jedyne co mogę sobie w tej sprawie zarzucić, to to, że nie poinformowałem Tomka, bo nie miałem pojęcia, że aż tak mu zależy.

    Tak, to bardzo dziwne: zalicytuję, wygram, czekam na kontakt sprzedającego po wymianie kontaktu telefonicznego (choć niestety tylko jednostronnego) i AŻ DZIW że mi zależy...

    Z takich "zależących" składa się: eBay, (rodzime) Allegro, Aliexpress itp. Ludzie licytują i im ZALEŻY. Naprawdę zadziwiające...
    ...i jeszcze bezczelnie chcą wpłacać, kontaktować się ze sprzedającym - co za czasy nastały, naprawdę coś niewiarygodnego!

    A tak poważnie:

    To tak jak to ująłem w poście nr. 1 nie miałeś problemów z tym aby mnie zaczepiać w innych wątkach, czy na głównej, więc upraszczasz problem (wiem, wiem!). Dlatego nie chodzi tu o to, że "niepoinfomowałeś" mnie, ale o całość Twojego zachowania względem mnie - które tutaj sam wyłożyłeś w całej rozciągłości.

    bocianu:

    Z drugiej strony, gdyby mi tak na czymś zależało, to po prostu bym zapytał, a nie pielęgnował swój żal w milczeniu 10 miesięcy. I tym kończę ten wątek z mojej strony.

    (ciężko jest do kogoś zadzwonić, gdy nie ma się do niego numeru telefonu, sprzedający miał, więc mógł dzwonić... choćby wczoraj...)

    Oczywiście bezsensu zmieniasz sedno tematu, które ująłem w poście nr 31 z poprzedniej strony (druga część wypowiedzi).

    Dlatego spotkamy się i sprawę wyjaśnimy (i wcale nie w kwestii komputera jak tu sugerujesz bo jak już wyjaśniałem nie o to tutaj chodzi ). Dlatego ja również:

    bocianu:

    kończę ten wątek z mojej strony
    • 16:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime15 Oct 2021 zmieniony
     
    2. Bocianu nie potrafi korzystać z internetu itp.


    To jeszcze w kwestii nieposiadania kontaktu do mnie.
    Wnioski we własnym zakresie.
    • 17:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    @tdc,

    Ja Ci wyślę podobną budę.. za darmo! Tylko się już nie kompromituj... proszę.
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    Panowie TDC i Bocianu - to skoro już ustaliliście o co są wzajemne pretensje i stwierdziliście:

    Bocianu:

    kończę ten wątek z mojej strony


    TDC:

    Dlatego ja również


    To czy oznacza, że mogę już zakończyć wątek i go zakopać?
    • 19:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime15 Oct 2021 zmieniony
     
    Jeżeli chodzi o mnie to nie widzę potrzeby go zakopywać.
    Może warto żeby ludzie wiedzieli czego mogą się tutaj spodziewać od osoby reprezentującej ten portal.
    • 20: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    Też jestem przeciwny usuwaniu jakichkolwiek materiałów napisanych przez Tdca, może kiedyś ktoś to wykorzysta jako materiały do badań w jakiejś magisterce.
    • 21:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    już było
    Chyliński Łukasz
    Po drugiej stronie internetu... Ocena własnej skuteczności, samoakceptacji podmiotowych zasobów radzenia sobie oraz dostępności do cech opisu schematu ja u osób problematycznie korzystających z Internetu.
    Promotor: Guzińska Katarzyna
    UG, 2008 M-2447
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    @astrofor no co ty,jakby to wszystko zebrać to byłby materiał na niezły komedio-dramat,niektóre wpisy (w tym moje)przebijają wszystko ! :)
    • 23: CommentAuthorEmi
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    Atariki50 ja od dwóch lat z kawałkiem dopiero jestem, także miało prawo Ci umknąć :).
    Astrofor: z jakiej dziedziny ta magisterka, bo obawiam się, że przekracza ramy. Ja w każdym razie się więcej na to nie piszę:).