atarionline.pl Tensor Trzaskowskiego - wydanie fizyczne gry - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorMq
    • CommentTime21 Nov 2021

Wraz z kolegą @mgr_inz_rafal postanowiliśmy zrobić fizyczne wydanie jego gry Tensor Trzaskowskiego. Gra będzie trochę ulepszona, rozbudowana o nowe poziomy, dostosowana do wydania kartridżowego z zapisem.
    Na razie rozeznajemy ilość chętnych na takie wydanie, ruszymy z produkcją jak będzie widać rozsądną ilość chętnych osób. Więcej informacji i wstępne zapisy chętnych tutaj: ->link<-
    • 2:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Nov 2021

Jestem chętny.
  1.  
    również piszę się na ten produkt! <- na sąsiednim forum dopisałem się do listy
    • 4: CommentAuthorMq
    • CommentTime22 Nov 2021

Kaz, ok, dopisuję Cię, natomiast jak już o tym mowa, to na AOL w katalogu gier wisi tylko stara wersja Tensora 1.0, która ma tylko kilka poziomów. Aktualna wersja ostatnia jaka była przygotowana, to jest 2.8, w której dodano sporo poziomów i dopiero to jest pełna gra. Wersja ta jest dostępna na stronach Homesoftu tutaj: ->link<-
    Zapewne też dostępna jest na githubie u mgr_inz_rafala, bo on udostępnia zwykle wszystko włącznie z kodami źródłowymi.
    • 5: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime22 Nov 2021 zmieniony

Na githubie niestety nie ma źródła w C ;)
    • 6: CommentAuthorMq
    • CommentTime22 Nov 2021 zmieniony

No w C to na pewno nie będzie, bo mgr_inz_rafal pisze w assemblerze. Natomiast czy akurat do tej gry udostępniał kod, czy nie, to nie wiem, tak tylko napisałem, że gdzieś gra z pewnością była udostępniana przynajmniej na pewno jako xex, bo ja mam ją w swoich zbiorach w wersji właśnie 2.8 - takiej samej jak na stronie Homesofta.

Edit: aha, cały czas rozmawiamy o wersji na Atari jak by ktoś pytał:-)
  2.  
    Całość siedzi na GitHubie - na stronie tytułowej Tensora jest adres :)
    • 8: CommentAuthorVidol
    • CommentTime22 Nov 2021

byla jeszcze wersja spakowana obrazek+gra jako jedna calosc bez doczytywania
    • 9: CommentAuthormav
    • CommentTime22 Nov 2021

Czy by było za dużym włażeniem z buciorami w interesy, gdybym zapytał ile z tego ma magister? Bo bym chciał w ramach zamówienia, żeby mu chociaż na jakąś dobrą flaszkie wystarczyło... inaczej nie biere!
    A i czy po otrzymaniu zafoliowanego opakowania, by go nie odfoliowywać, jest opcja zagrania jakoś w wewnętrzną zawartość?
    • 10: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime22 Nov 2021

Ja jednak poproszę wersje c , ewentualnie może być mad pascal.
    A co będzie jak jeszcze @Bocianu zacznie publikować asmy ?
  3.  

astrofor:

Ja jednak poproszę wersje c , ewentualnie może być mad pascal.

Pisz na priv, może się jakoś dogadamy.

mav:

Czy by było za dużym włażeniem z buciorami w interesy

Tak :)

mav:

Bo bym chciał w ramach zamówienia, żeby mu chociaż na jakąś dobrą flaszkie wystarczyło

3AVyt2ZAc1fUCAF5j9nZqSq4hZXPRxoStD

mav:

A i czy po otrzymaniu zafoliowanego opakowania, by go nie odfoliowywać, jest opcja zagrania jakoś w wewnętrzną zawartość?

Tak, zawartość będzie dostępna za free w formie plikowej.
    • 12: CommentAuthorMq
    • CommentTime23 Nov 2021

Czy by było za dużym włażeniem z buciorami w interesy

W cenie gry zawarte są koszty produkcji, dystrybucji, oraz wsparcia autorów.
    • 13: CommentAuthormav
    • CommentTime23 Nov 2021

Ja się domyślam, co może być i powinno być w cenie, tylko się lekko zmartwiłem czy są to zdrowe proporcje ;-)
    Magistrze, nie mam żadnych krypto, pod tym względem dinozaur ze mnie, ale podoba mi się tok myślenia :-D
    • 14: CommentAuthorMq
    • CommentTime23 Nov 2021

Proporcje są zdrowe moim zdaniem, nic się nie martw, autorzy są zadowoleni:-)
    • 15:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Nov 2021

Vidol - dzięki za pliczek, dodam do archiwum.
    • 16: CommentAuthormav
    • CommentTime24 Nov 2021

Jeśli mogę poprosic o dodanie mnie do listy chętnych, to ja chętnie. Nie mam konta na tamtejszym forumie
    • 17: CommentAuthorJurek1972
    • CommentTime24 Nov 2021

Też bym był zainteresowany kupnem
    • 18: CommentAuthorMq
    • CommentTime25 Nov 2021

Dobra, to jak chcecie, to zróbcie tutaj dodatkową listę. Nie chciałem mnożyć bytów, ale widzę, że trudniej mi będzie ogarnąć potem kto skąd jest jak sam zacznę dopisywać osoby na sąsiednim forum, więc już lepiej niech będzie kolejna lista.

1. Kaz
    2. mav
    3. Jurek1972
    4.