atarionline.pl SV 2021 - podziękowania! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Dec 2021 zmieniony
     
    Było jak zwykle fantastycznie! Dziękuję przede wszystkim inicjatorowi Greyowi, ale i reszcie ekipy, a także masie osób, z którymi się spotkałem, przegadałem dnie i noce :D. Za długa lista, żeby wszystkich wymienić i kogoś niechcąco nie pominąć, dlatego dla wszystkich - big thanks! I do zobaczenia za rok, SV musi być! :D
    • 2:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime13 Dec 2021 zmieniony
     
    Przyłączam się do podziękowań dla Greya. Było super.
    Zapomniałem jeszcze: Grey, Sylwia, Jaro, Kermit - za pogaduszki przy śniadaniach :)
    Również dziękuje wszystkim, z którymi zdarłem gardło w trakcie wielu godzin rozmów.
    SV musi być :) SV szczególnym dobrem jest!
    • 3: CommentAuthornowy80
    • CommentTime13 Dec 2021
     
    Bardzo dobra impreza, Grey na bieżąco wszystko ogarniał. Wyobrażam sobie że bycie tak aktywnym przez kilka dni z rzędu ponad 12h na dobę to kawałek ciężkiej pracy. Wielkie dzięki dla Ciebie za podejście do tematu.
    • 4:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime13 Dec 2021
     
    Ja też bardzo dziękuję, choć uczestniczyłem wyłącznie wirtualnie. Miałem malutki wkład w zrobienie tekstów do wideło KK z RJ Micalem, film montował Pecus. Mam nadzieję, że udało się wyświetlić / obejrzeć, bo film bardzo fajnie wyszedł.
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 Dec 2021
     
    Dzięki wielkieeee! Grey tak trzymaj!
    Ja niestety też tylko wirtualnie - ale na YT bawiliśmy się całkiem fajnie;)
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Dec 2021 zmieniony
     
    Grey, Sylwia - dziękujki!
    Sylwia - że nie umarłem z głodu, a nawet się przejadłem :), nie umarłem z pragnienia :)
    Grey - że mnie tak rozpieszczasz :)

    Całemu teamowi - za ciężką pracę :)

    Wszystkim - za dobre słowa i naciski w wiadomych rzeczach.

    Odsypiałem 12 h.
    • 7: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime13 Dec 2021 zmieniony
     
    dzięki Grey, Sylwia, AdamK, Wiecz0r, KK i reszta ekipy, ja też wirtualnie ale było super.
    A co do błędów...każdemu się zdarzają,to jak mówią programiści asm: co było a nie jest nie pisze się w rejestr :)
    • 8: CommentAuthor0xF
    • CommentTime13 Dec 2021
     
    Grey wygrał Party Compo. Respect!
    • 9:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime13 Dec 2021
     
    Było mega!

    Największym pozytywnym zaskoczeniem była praca Pals Agendy - super pomysł, super wykonanie. Wywołała szczery uśmiech.

    Sorki, że moje pytanie do Pana Mensch'a wyszło tak nieskładnie ale byłem trochę z zaskoczenia wysłany :)

    Prawdziwą odpowiedź ma Chuck Peddle :(, którego z nami już nie ma...
    • 10: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime13 Dec 2021
     
    Podziękowania dla Greya, Sylwii i wszystkich osób, bez których SV nie mogłoby się odbyć. Żałowałam, że sobota miała tylko 24 godziny :) Cudownie było zobaczyć wiele znajomych twarzy, w tym dawno niewidzianych w jednym miejscu, poznać nowe osoby.
    • 11: CommentAuthorMKM
    • CommentTime14 Dec 2021
     
    Ogromne podziękowania dla całego Team'u! Dzięki za bardzo udane party:)
    • 12: CommentAuthornowy80
    • CommentTime14 Dec 2021
     
    Grey w skali 1:100 na oko ;)
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Dec 2021 zmieniony
     
    Paweł, wydaje mi się, że bardziej 1:20, a może i mniej! :D Figurka by musiała mieć niecałe 2 cm, żeby była 1:100. A z tego co pamiętam (jak przez mgłę), to miała około 10 cm, może więcej. I generalnie torcik nie tylko smaczny, ale niesamowicie przyrządzony. To chyba Jesionen zwrócił mi uwagę, że te ozdobne komputery mają nawet porty z tyłu... Rzeczywiście, wszystko odtworzone w najmniejszych detalach: porty, zasuwki na dyskietkach, ożebrowanie, nawet napisy na klawiaturze - każdy klawisz opisany!!!
    • 14:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime16 Dec 2021
     
    Dziękuję za wspaniały czas i możliwość powrotu do dobrych wspomnień! Kawał ciężkiej pracy organizacyjnej - gorące oklaski!
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Dec 2021
     
    A ja dziękuję Wam wszystko za to, że byliście z nami! W tym trudnym, pandemicznym okresie, było nas nawet więcej niż w lecie. Zdaję sobie sprawę, że były to dla wielu z Was trudne decyzje, konsultowane w rodzinnym gronie. Równie trudną drogę pokonali nasi goście z Wielkiej Brytanii, Francji, Finlandii, Niemiec oraz Słowacji. O mały włos SV mogło się nie odbyć, w ciagu tygodnia dwa razy zwiększano restrykcje... w okresie pandemicznym termin zimowy jest bardzo ryzykowny, dlatego do czasu gdy sytuacja się nie ustabilizuje będziemy myśleć o zmianie. Póki co żadne decyzje nie zostały podjęte, ale może to się stać do końca tego roku.
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Dec 2021 zmieniony
     
    Na SV2021 mieliśmy kilka wpadek, ale decydując się na kolejną edycję postaramy się ich uniknąć. Mamy nowy plan działania i także osoby śledzące imprezę poprzez stream będą w pełni usatysfakcjonowane :)
    • 17:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime17 Dec 2021
     
    Kaz: "Paweł, wydaje mi się, że bardziej 1:20, a może i mniej! :D..." Mylisz się :) Skala jest 1:10000 ponieważ Grey jest wielki
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Dec 2021
     
    @maly_swd: ale przysłodziłeś :) krówki się chowają... ;) <3