atarionline.pl Grupa MadPascalers na FB - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime19 Dec 2021 zmieniony
     
    Na "TwarzoXiążce" zwanej popularnie Fejsem, jest grupa o wdzięcznej i wiele mówiącej nazwie "MadPascalers".
    --- EDIT: Sorki za wprowadzenie w błąd. Nie na FB tylko na Messenger.

    Jej zadaniem (tak mi się wydaje) jest zrzeszać ludzi, korzystających z kompilatora MAD Pascal. Pomagać i rozwiązywać problemy związane z wciąż rozwijającym się produktem.
    Jeśli coś źle rozumuje, proszę o informacje.
    Ale...

    Czy ta grupa jeszcze "żyje" czy stała się Zombie?

    Fakt, nie udzielam się specjalnie. Staram się rozwiązywać problemy we własnym zakresie, jednak nie zawsze się to udaje. Śledzę jednak, co się w niej dzieje. Przyjmuję do wiadomości updatey MP i sprawy tam poruszane, ale... odnoszę wrażenie, że jestem ignorowany.

    Tak. Ignorowany. Zadawanie pytań związanych z programowaniem, nie jest łatwe (przynajmniej dla mnie). Tu może być problem ze zrozumieniem, o co mi chodzi.

    Rozumiem: zaraza, świat na głowie staną, idą wsięta i w ogóle jest weekend :P
    Kompletnie nie rozumiem, dlaczego nikt się tam nie odzywa?

    Sam nie wiem, co o tym myśleć. Może ktoś pomoże mi to zrozumieć?
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime19 Dec 2021
     
    ja przestałem korzystać z Fb, mam tylko messengera, dużo więcej spokoju
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime19 Dec 2021
     
    Ja myślę, że bocianu jako aktywny rozwojowiec mas pascala może coś więcej powiedzieć.
    • 4:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime19 Dec 2021
     
    @gorgh ja tak samo 5 lat temu olałem fb . odzyskałem zdrowie :)
    • 5:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime19 Dec 2021
     
    Dostałem odpowiedź na grupie, co oznacza, że (grupa) żyje.

    Jednak to, jaka to była odpowiedź, niech pozostanie już w grupie. Nie będę wszczynał "gówno-burzy".

    Tyle w temacie - co złego to nie ja :P
    • 6: CommentAuthorPecet
    • CommentTime19 Dec 2021
     
    A możesz dać linka do grupy? Wyszukiwanie po nazwie madpascalers nic nie dało.
    • 7:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime19 Dec 2021
     
    Trochę w błąd wprowadziłem, że to grupa FB. Ciągle "żyję w czasach" gdzie Messenger był nierozłączną częścią FB :)
    Na FB nie znajdziesz grupy, bo to grupa "Mesendźerowa" - Przepraszam.
    • 8: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime19 Dec 2021
     
    Tutaj na aol jest wątek mad pascalowy, ja od razu dostałęm odpowiedź na moje problemy. Poza tym nie należy mnożyć bytów bez przyczyny, i wyszukiwanie łątwiejsze, więc polecam aol.
    ->link<- Moze mad pascal poczatki? To bylo dosc popularne.