atarionline.pl PRELAUNCH UNITHOR Joystick - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorSantyago
    • CommentTime3 dni temu zmieniony

To że się wymienia przyssawki to wiem, ale nie wiadomo czy wybierając dodatek przyssawek, można ich nie montować (zostawić na potem) bo w komplecie będą defaultowo te 3my. Smutno by mi było, gdybym je wziął i odebrał sobie możliwość spróbowania defaultowego rozwiązania. Ale już po ptokach chyba, boję się skorzystać z opcji "Change your pledge" bo pokazuje przy niej "normalną" cenę.
    • 2:

CommentAuthorSantyago
    • CommentTime3 dni temu zmieniony

--
    • 3:

CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 dni temu

@Santyago - nie martw się tym, _na pewno_ będzie możliwość zmiany zamówienia. Ponieważ zamiast 3-emek będą prawdopodobnie zaślepki, to trzeba będzie zaznaczyć, że chcesz te nóżki jednakowoż.

To jest nasz polski projekt, ludzie są stąd, gadają po polsku - są sympatyczni - na 100% wszelkie dziwne/nietypowe zamówienia będą brane pod uwagę.
    • 4:

CommentAuthorSantyago
    • CommentTime3 dni temu

to elegancko :) to zostawiam jak jest - co do zaślepek + przyssawek dogadamy się jak będzie przy finiszu

świetna robota :) mocno trzymam kciuki
    • 5: CommentAuthormikesk8
    • CommentTime1 dzień temu

@jhusak - czy będzie można użyć Twojego USBJoy, żeby podłączyć DB9 do USB? dzięki :)
    • 6:

CommentAuthorjhusak
    • CommentTime22 godzin temu

Czemu nie?
    • 7: CommentAuthorPeri Noid

Czy możesz zapewnić, że wersja USB będzie działała z TheA500? Jeśli tak to domówię moduł USB ;-)
    • 8: CommentAuthoras...

@jsusak,
    Dostałeś wiadomość/maila?
    • 9:

CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 godzin temu zmieniony

@as, to do mnie? Gdzie ta wiadomość?
    @Peri Noid - na razie działa, pracujemy nad przyporządkowaniem przycisków, aby w tych grach, gdzie są dwa, któreś dwa działały (jest to w TheA500 popieprzone ciut).
    • 10: CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime7 godzin temu

@jhusak: no to dołożyłem USB. Nie spapraj tego ;-)
    Mapper przycisków w sofcie TheA500 nie działa? Nie daje rady?
    • 11:

CommentAuthorjhusak
    • CommentTime6 godzin temu

@Peri Noid, może jeszcze zbyt mało się tym interesowałem, ale chłopaki wzięli moją TheA500 i się pobawią. A jak coś mógłbyś pomóc, to super.