atarionline.pl Robbo w wersji beta - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime29 Jun 2022 zmieniony
     
    Właśnie trwa live (edit: live zakończony, warto zerknąć):



    Trochę detali nt. wersji beta:

    To po prostu wersja, która nie znalazła się w sprzedaży. Różnice do wersji produkcyjnej:
    - trochę inna kolorystyka,
    - inna numeracja planet,
    - niektóre planety/plansze/levele (nie wiem, czy wszystkie) mają inny układ,
    - mniejsza ilość żyć (5 vs 8 dla wersji sprzedażowej).
    Z ciekawostek:
    - kod na ekranie tytułowym (janusz[tu_spacja]pelc[tu_fire]) działa i daje 55 żyć (vs 80 w wersji zwykłej),
    - nie wiem ile jest plansz (nie przeszedłem tej wersji),
    - nie wiem jakie jest zakończenie (jeśli jest), powód wyżej,
    - różnice widać już od ekranu tytułowego (brak kolorów, tylko odcienie czerni i bieli) i pierwszej planszy (inna kolorystyka i układ),
    - nie znalazłem nigdzie kompletnej rozgrywki wersji beta (właściwie to nie znalazłem ŻADNEJ rozgrywki tej wersji - a właśnie dziś jest live).

    Może coś napiszę więcej, na razie oglądam.
    • 2:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime30 Jun 2022
     
    W tym wątku masz więcej informacji, analizowałem tę wersję parę lat temu.
    • 3:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime30 Jun 2022 zmieniony
     
    @Krótki

    Dzięki.

    Podczas rozgrywki wyszedł bug w wersji beta. W planszy numer 50 (w wersji produkcyjnej z numerem 51) jest bug, który uniemożliwia normalne jej przejście - jest za mało śrubek. Trzeba liczyć na szczęście i pojawienie się statku ze znaku zapytania.

    Wersja produkcyjna jest łatwiejsza, plansza posiada uproszczenia i więcej śrubek. Na YT jest komentarz tego dotyczący.

    beta:



    wersja sprzedażowa:



    beta:



    wersja sprzedażowa:

    • 4: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime30 Jun 2022
     
    Kurcze no szkoda, faktycznie wersja normalna ma 9 srobek... No coz moze kiedys ktos poswieci czas I przejdzie 50 level hehe :))
    • 5:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime30 Jun 2022
     
    Kurczę, wydaje mi się, że ja kiedyś też miałem gdzieś dostęp do tej wersji beta...właśnie po tym felernym poziomie!