atarionline.pl Igor czyli zwycięzca wild compo - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Jul 2022 zmieniony
     
    Fajnie było zobaczyć, że syn Pancia, naszego kolegi ze stowarzyszenia, znanego w społeczności elektronika, miał niesamowity występ ze skrzypcami w czasie Lost Party, w kategorii Wild Compo, którą wygrał! Nasza ekipa się wzruszyła w czasie występu nie mniej niż tata :D

    Dodam, że Igor miał trudne zadanie, nie tylko dlatego, że to pierwszy występ przed taką publicznością, ale dlatego też, że głośniki stały przed nim - przez co miał słaby odsłuch, przez co grał ciszej niżby mógł, żeby w ogóle słyszeć utwór. A była to muzyka słynnego Jakuba Husaka! (ciekawe, czy Kuba już wie, że jego utwór był grany przez młodego skrzypka?).

    Gratulacje Igor!
    • 2:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime11 Jul 2022
     
    Słyszałem wiele o WILDach, ale ten występ... musiał wygrać - i wygrał. Chłopak ma talent. Bardzo osobliwy występ. Spełnił podstawowy punkt dla WILD Compo "ZASKOCZ NAS" :) Nie było osoby, która by nie była ZASKOCZONA :D

    Barwo Igor.
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Jul 2022 zmieniony
     
    Bardzo proszę o link do nagrania…
    Wzruszyłem się na samą myśl!

    -edit-

    Znalazłem w streamie. Aquanaut music i Battle Ships.

    Oba covery, pierwszy Kemala Ezcana jako wprawka w Softsynth, a drugi Marka Cookseya. Więc nie moje, niestety…

    Igor, brawo!!!
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime11 Jul 2022
     
    Wild - rewelacja :))

    ... ale mam jedną prośbę. Dla tak specyficznych prac potrzebne jest wcześniejsze i precyzyjne info w czasie umożliwiającym załatwienie odpowiedniego sprzętu na party place. Załatwić można wszystko, ale nie w 15 minut.
  1.  
    uwaga, zgłaszam co będzie potrzebne na Lost Party 2023:
    - 10kg gipsu murarskiego,
    - 50l wody, może być "z kranu", "święcona" podniesie tylko wartość dzieła
    - 10kg silikonu modelarskiego
    - wiadro metalowe budowlane minimum 35 l,
    - parasol
    - folia murarska, przynajmniej 1mm - z 20m2,
    - poczucie humoru
    - czepek pływacki - szczelny
    - jeden standardowej wielkości Atarowiec - może być żywy :P, ale wtedy też taśma tzw. duck-tape w celu wykonania chwilowego MUTE
    - jeden kij "pacyfikujący"
    - pilnik płaski 15cm

    czas performance: 1h, zakładam że nie ucierpi żadna skarpetka przy prezentacji
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime11 Jul 2022
     
    Czyli trzeba większe auto. Ok :)))

    Mam prośbę jeszcze, bo zanim odpalę sprzęt w domu to pewnie kilka dni to potrwa. Czy ktoś z Was może wyssać z youtóba kompo i ogłoszenie wyników?? Po historii z poprzednim kontem lepiej jest mieć backup jakiś ..
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 Jul 2022
     
    ZTCP - już jest zassany cały stream. Wiadomo przez kogo :)
    • 8:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime11 Jul 2022
     
    Dziękuję wam wszystkim za miłe słowa w imieniu Igora... faktycznie na "Dziko" to wszystko się wydarzyło :-) Jak uczy doświadczenie - spontan nie do końca może być spontanem - tak że Pin-u - bez żalu :-) A poza tym liczy się fakt zaskoczenia! Partytura w MIDI powstała na Party w wiadomych warunkach no i wymaga pewnego dopracowania... a i nie obejdzie się bez konsultacji z Jakubem jak myślę... a że covery? - kogo to obchodzi! @Jakub! - każdy kojarzy te kawałki tylko i wyłącznie z Tobą, bo jako jedyny odważyłeś się je zaaranżować na małe Atari. I to jest sztos.

    BTW, Igor obiecał dograć partię skrzypcową w warunkach domowo/studyjnych :-)
    • 9:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime11 Jul 2022
     
    Bravo Wy!
  2.  
    @pin - pobrałem wszystkie jawne streamy
    @kaz - czy możesz wyniki przekleić na główna, bo o to chyba chodzi @pinowi ;)
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 Jul 2022
     
    Przekleiłem.
    • 12:
       
      CommentAuthorSantyago
    • CommentTime11 Jul 2022
     
    Mega :)
    • 13: CommentAuthorKrzys
    • CommentTime13 Jul 2022
     
    Jeśli można tylko dodać do tego wątku. Sukces Igora jest niewątpliwie wypadkową lat ciężkiej pracy w szkole muzycznej i lat ciężkiej retro-indoktrynacji Pancia. Dzień wcześniej miałem okazję pogadać z Igorem. To jest na prawdę bystry, sympatyczny i ogarnięty dzieciak. Na swój sposób można powiedzieć, że wilda wygrał Pancio, wystawiając Igora :) A sukces dziecka jest lepszy niż swój własny.

    Super.
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Jul 2022
     
    Tak, już na zlocie żartowaliśmy, że to Pancio 14 lat temu zaczął tę produkcję na ostatniego wilda :)
  3.  
    @pin - dodałem jeszcze pilnik
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Jul 2022
     
    mkołodziejki - więcej nie będę Ci opowiadał o metodach GRU w sprawie szybkiego zdobywania informacji :)
  4.  
    @kaz - hola hola, metodę pieszczot GRU, mi tylko przypomniałeś :D