atarionline.pl Poszukiwany grafik - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime16 Sep 2022
     
    Czołem :) Jak w temacie. Poszukiwany dobry grafik, który popełni w rozsądnym czasie kilka grafik na podstawie szkiców. Preferowany format G2F.
    • 2: CommentAuthortebe
    • CommentTime16 Sep 2022
     
    alfabetycznie, takim co się udało przeżyć starcie z G2F ;)

    Blasph, Carrion, Dely, Kaz, Odyn1ec, Ooz, Piesiu, Raphis, Rocky, Tiger
    • 3:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime16 Sep 2022
     
    Kaz odpadł z braku czasu :(
    • 4:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime16 Sep 2022
     
    bardzo mi miło, że o mnie pamietacie, ale nie dam rady panowie... miałem wakacyjną przerwę a teraz czas wrócić do rozpoczętych projektów - bo terminy gonią ;)
    ale następnym razem, kto wie.... ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Sep 2022 zmieniony
     
    o kurka, ale macie wymagania...
    Muszę w końcu wziąć się za tego G2Fa, z tego co widzę to w pierwszej dziesiątce się już nie łapie, dobrze że nie samymi kolorami grafika żyje.

    PS. od jakiegoś czasu gram na klawiszach, a że mniej więcej wiem na jakim klawiszu leży jaki dźwięk, więc niektóre kawałki przerzucam na Atari, jeszcze daleka droga przede mną by grać swobodnie, ale trening czyni mistrza i myć może kiedyś gdzieś zagram na żywo.


    Puki co moje twory słyszały i przeżyły z 4 osoby.
    Bielas - trzyma kciuki i udziela mi muzycznych korepetycji.
    Pinokio - każe mi grać, grać, grać i za kilka lat mam się zgłosić- kawałki słucha jak go zmuszę .
    Kaz - napisał że jak to moje to spoko.
    Miker - o ! Irata, spoko, nawet nie fałszujesz.

    Załączam więc kawałek mojego autorstwa, grany niestety na żywo, niestety gdyż nie jest jeszcze złożony do kupy na MPC One, a średnio puki co ogarniam dwa syntezatory na raz.

    Pod koniec nieco improwizowałem.

    Sorka za ofa, ale jakby ktoś chciał muzyczkę do jakiegoś słabego tworu to mogę pomóc, za grafikę się nie biorę, jak napiszę demko to wrócę do G2F i grafiki na A8... ... z przytupem ;).

    ->link<-

    Wrzuciłem link do pliku, ten z załącznika po załączeniu nie działa, nie wiem dlaczego.
    • 6: CommentAuthortebe
    • CommentTime16 Sep 2022
     
    odyn1ec ilustruje obecnie trzy projekty
    piesiu poleca ->link<- oraz ->link<-
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime16 Sep 2022 zmieniony
     
    @IRATA4
    Zapomniałeś, że mi też to pokazywałeś. :P I wysłuchałem wcale nie ze zgorszeniem. :)

    @Tebe
    Też "przeżyłem" spotkanie z G2F więc nie było najgorzej... :>
    Poza tym jeszcze Ripek czy Vidol. Zresztą w tej Twojej "galerii G2F" jest sporo prac ogólnie.

    Niemniej co do tutejszego projektu, to niestety wyszedłem nieco z wprawy i raczej nie pomogę teraz. :|
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime16 Sep 2022
     
    O ruszyło się, super ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Sep 2022
     
    @Dracon no racja, chyba ci się nawet podobało. ;)

    @as... co się ruszyło ? ;)
    • 10: CommentAuthorTiger
    • CommentTime16 Sep 2022
     
    do czasu SVwe jestem zajęty robotą dla NG/ZLX niestety, właściwie po Last Party dopiero bym mógł pomóc, pozdrówka
    • 11:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime17 Sep 2022
     
    może skorzystać z dall-e - xorcerer pokazywał naprawdę fajne wypusty jak się wpisze pixelart itp. wiadomo, nie to samo, ale na bezrybiu i rak ryba
    • 12:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime17 Sep 2022
     
    Musi być pixel art. Chodzi o proste elementy graficzne i dwa niewielkie rysunki :)