atarionline.pl Jerzy Sobola i jego strona - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hejka!

    Przepraszam, że nie do końca jestem zorientowany. Co się dzieje z Jerzym Sobolą, pasjonatem Atari? Patrzę na jego stronę www, kapitalnie zrobioną i niesamowicie wartościową, ale nie jest aktualizowana od lat. Czy ktoś coś więcej wie?
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime19 Dec 2022
     
    Jer się wypowiada na atari.org.pl czasami. Ma się dobrze.
    • 3: CommentAuthorstryker
    • CommentTime19 Dec 2022
     
    Coś musiał "grzebać" :) bo przy niektórych fotkach jest data z kwietnia 2020..
    ->link<-
  2.  
    Maga fajną ma tę stronę. Dzięki za namiar na nick. Odezwę się może do niego, jak będę coś już konkretniej potrzebował. Tak się zastanawiałem, czy np. jakiś schemat od niego można czasem wykorzystać w jakimś filmie (nigdzie nie ma info, czy jest jakaś licencja i jeśli tak jaka). Natomiast widziałem, że jego schematy są kopiowane na różnych stronach (nie wiem, czy za jego zgodą, czy nie).
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime19 Dec 2022
     
    On to robił dla społeczności - nikt mu nie kradł tych schematów. A umieszczenie tu i tam ma tę zaletę, że nie zginie tak łatwo.
    • 6: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime19 Dec 2022
     
    Wlasnie kojarzę ze czasem byly problemy z linkami na tej stronie. Czy jest moze gdzies mirror albo czy ktos kopiuje na bieżąco schematy np na pigwę? Chyba bede musial sciagnac wszystko na lokalny dysk w razie czego.