atarionline.pl [S] Atari 65XE z ECI, monitor, magnetofon i joy - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormarmazzaa
    • CommentTime1 Mar 2023 zmieniony
     
    Cześć, do sprzedania cały zestaw:
    Atari z ECI, magnetofon XC12, monitor i joystick.
    • 2:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime1 Mar 2023
     
    Na sąsiednim forum był wniosek o dożywotni ban dla tego użytkownika - właśnie za to ogłoszenie.

    ->link<-
    Samo ogłoszenie z sąsiedniego forum zostało usunięte.

    Radziłbym 2x się zastanowić zanim ktokolwiek zalicytuje klikając w podany przez autora link. To tyle z mojej strony.
  1.  
    @ccwrc
    Rozumiem, że chodzi o pkt. 11 regulaminu?
    Może użytkownik marmazzaa po prostu nie przeczytał regulaminu. Tak myślę, że może by najpierw uświadomić żeby tak od razu nie banować.
    No chyba, że chodzi o coś innego.
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime1 Mar 2023
     
    Właśnie dlatego nie za bardzo mi pasuje to drugie forum, ban dla świeżaka, ale starzy wyjadacze mogą się sporo dalej posunąć; może po prostu znają granice i regulamin na pamięć... oraz różne interpretacje punktów regulaminu...

    Zawsze mnie mierziło, że w regulaminach są zapisy z d#&y ale za to bardzo mocno egzekwuje się ich nieprzestrzeganie. Podobnie jest na elektrodzie. Teraz to już wiem, ale świeżak ma praktycznie 100% szans na upomnienie czy nawet ban.
    • 5: CommentAuthorPawex (RTG)
    • CommentTime1 Mar 2023 zmieniony
     
    Szkoda by tak od razu zrażać do forum nowego użytkownika.
    Oczywiście może być też jakiś cwaniak-handlarz ale może być po prostu nowy użytkownik-atarowiec tylko nie do końca świadomy.
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime1 Mar 2023
     
    Myślę, że gdyby był handlarzem, wystawił by za tysiaka i już. Ale może się nie znam na ludziach :)
    • 7:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime1 Mar 2023
     
    Żadnego bana nie było. Bany są za chamstwo i nadmierne wulgaryzmy oraz spam. Już nie przesadzajcie, w ciągu ostatniego roku był może z jeden.

    Użytkownik został ostrzeżony, nie reagował na prośby, więc zgodnie z regulaminem jego post bez podanej ceny został usunięty. Tyle.
    • 8:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime1 Mar 2023
     
    @dely

    "Na sąsiednim forum był wniosek o dożywotni ban"

    Wniosek. Nie ban.
    • 9:
       
      CommentAuthorgienekp
    • CommentTime3 Mar 2023
     
    Na tym "drugim" forum to gdzieś po miesiącu od zalogowania oberwałem banem za coś co zrobiło posta dwa razy. Nie mam pojęcia jak to się zrobiło. W każdym razie po tym zdarzeniu focha miałem gdzieś tak przez... 19 lat :)
    • 10:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime3 Mar 2023
     
    hehehe story of my life :)
    • 11:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Mar 2023
     
    I ten błąd jest nadal :)
    • 12:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime3 Mar 2023 zmieniony
     
    @dely - Bezcenne oferty to nasza narodowa tradycja ;) Cena? Priv :D Czekam z niecierpliwością, kiedy takie etykietki pojawią się w marketach :)))