atarionline.pl Sprzedam Atari 1040 STf - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime8 Mar 2023 zmieniony
     
    Czołem drużyna,
    dostałem dwa lata temu Atari 1040 STf od znajomego, ale jakoś brak mi serca do tego komputera, dlatego chętnie go sprzedam lub zamienię na inny sprzęt (na przykład Dragona 32/64, ale inne komputery też mile widziane).
    Komputer w pełni sprawny, jedyny mankament to górna część obudowy trochę luźna, trochę się porusza, ale nie widać tego na pierwszy rzut oka.
    Tos 1.04 UK
    w zestawie interfejs myszy na USB oraz Ultrasatan. Dorzucę też kabel zasilający,pudełko z dyskietkami, kabel SCART oraz kartę microSD z softem.
    • 2: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime8 Mar 2023
     
    Cena?
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime9 Mar 2023 zmieniony
     
    Wolałbym na coś zamienić, ale jak nie będzie ofert to sprzedam, komputer dostałem za darmo więc nie będę dużo wołał, powiedzmy 1000 zł za wszystko z przesyłką
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime9 Mar 2023
     
    Pod warunkiem, że ktoś będzie go używał a nie zaraz sprzeda za 1500 zł na allegro
    • 5: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime9 Mar 2023
     
    Aha, z mankamentów to jeszcze mi się przypomniało, że klawisz kierunkowy "dół" nie zawsze styka.
    • 6: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime11 Mar 2023
     
    info dla forumowicza: odpisałem na wiadomość prywatną
    • 7: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime11 Mar 2023
     
    @gorgh: cena hmmm przemilczę i to nie tylko chodzi akurat o tego STefana, ale wiem że trafi do człowieka który na bank nie sprzeda i co dodatkowo , będzie używał ;)
    • 8: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime11 Mar 2023
     
    Ok komputer sprzedany
    • 9: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime11 Mar 2023
     
    Jesionen: ultrasatan mini:384 zł, mouser: 120 zł, kabel zasilający plus scart 75 zł, wychodzi ponad 500 zł za same dodatki
    • 10: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime11 Mar 2023
     
    Spoko przyjacielu wiem, ile dodatki warte, tylko smutek mnie bierze , ja ceny windują i to nie inflacja tylko "kaprys" od jakiegoś czasu, i nie chodzi tylko o to ST ;) A uwierz to Twoje Atari leci na pewno w dobre ręce ;)