atarionline.pl Odzyskiwanie danych z zablokowanych kont na YT - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 May 2023
     
    Pamiętacie może (pewnie nie wszyscy ;) ) jak ze dwa lata temu YT zablokował mi konto i straciłem dostęp do swojego contentu na kanale "pin.tristesse"... i już myślałem, czy raczej już dawno położyłem na tym lagę pogodziwszy się faktami i nieodwracalną utratą danych. Otóż okazało się, że całkiem niedawno spotkało to kolegę Voy'a ale tenże wynalazł jednak sposób na odzyskanie źródeł danych.

    Napiszę to, bo jak się okazuje nie dla wszystkich jest to oczywiste - dla mnie nie było. No to więc UWAGA. Voy wygrzebał w google'ach coś, co nazywa się "google take out" ... i teraz, logujemy się na usera, który ma zablokowane konto, szukamy przez wyszukiwarkę wspomnianą frazę. Odznaczamy wszystko, lecimy na koniec listy i tam gdzieś będą dane YT (filmy itd) i możliwość wygenerowania paczek zawierających dane. Zaznaczamy opcję, że w paczkach ma być po max 50GB i czekamy na link. I teraz, przeważnie do 24h powinny się na gmailu pojawić linki do zablokowanych danych.

    Tak dla potomnych.

    gtx!
    pin.lv
    • 2:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime15 May 2023
     
    Udało ci się odzyskać te filmy w ten sposób?
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 May 2023 zmieniony
     
    Właśnie je zasysam. 19 paczek po 50GB
    • 4: CommentAuthortebe
    • CommentTime15 May 2023
     
    w BOK Google tego nie wiedzą, musisz sam znaleźć rozwiązanie :)
    • 5:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime15 May 2023
     
    Dobrze, że się podzieliłeś tą informacją, może być przydatna!
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 May 2023
     
    no bo właśnie nigdy o czymś takim nie słyszałem, a tu proszę. Rozwiązanie jest i działa, a jak praktyka wykazuje to bana na YT można dostać za "niewiadomoco"
    • 7: CommentAuthoras...
    • CommentTime15 May 2023 zmieniony
     
    Łapa w górę.
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime15 May 2023 zmieniony
     
    Z mojego doświadczenia wynika, że firmy typu Google, Fb czy Apple są przymuszone przez prawo do takich a takich działań na korzyść użytkowników. Ale to działa na ich niekorzyść, stąd "zakopują" informacje, jak korzystać (a przede wszyskim jakie one są) z przysługujących użytkownikom praw. Dlatego trzeba SZUKAĆ SZUKAĆ i jeszcze raz SZUKAĆ. A jak nie ma, to pozew na grube miliony takie firmy leczy z nonszalancji prawnej.
    • 9: CommentAuthorRocky
    • CommentTime16 May 2023
     
    Ja tam bym wszelkie źródła wystawianego kontentu trzymałbym u siebie na dysku.. zwłaszcza, że YT wszystko stratnie kompresuje.
    • 10:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime16 May 2023
     
    Ale z tego, co zrozumiałem - ściągasz źródłowe pliki, a nie te przerobione przez yt.
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 May 2023
     
    Tak mi się wydaje, sprawdzę to jednak przy okazji.
    • 12:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime16 May 2023
     
    Wiadomix, że najlepiej trzymać gotowe pliki u siebie ;)
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 May 2023
     
    no teraz, to już tak robię. Tzn - jak robię jakiś stream czy coś, to równolegle zapisuje prawilne źródło do pliku no i mam taki pełnowartościowy backup. Zostały mi jeszcze 3 paczki po 50GB i prawdopodobnie mam 100% wszystkich filmów z tego zablokowanego kanału. Uffff..