atarionline.pl Sprawa Piotra Kaczorowskiego - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Jun 2024
     
    Czasem trzeba wstać od roboty i pobzdurzyć, żeby mózg odpoczął i nabrał dystansu.
    • 2:
       
      CommentAuthortOri
    • CommentTime21 Jun 2024
     
    @tebe

    Właśnie rosną i to szybko :) będą zaraz małosolne

    tOri
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Jun 2024 zmieniony
     
    Kaczor,
    Szaleje na disco Atari Poland , po zwróceniu mu uwagi że od dwóch lat , nie zrobił komputerów moim dwóm kolegom Wojtek i Grześkiek, atari 8bit vbxe rapidus u1mb stereo itd. zgarnął kasę z góry za rozszerzenia plus swoją robotę. tak plus minus 4k pln za kompa.

    POLECIŁEM IM GO, czego nie rekomenduję robić!!!!

    A teraz wyskoczył z tematem, że firma w której JA pracuję (full legał jak zawsze w moim przypadku) ponoć wisi mu 100k pln, oraz że jak nie skasuje komentarzy , z Atari Poland discord, to puści w świat co tam się dzieje w firmie i podpisze że to ja... ;) :)

    KOMENTARZĘ O TYM ŻE OD 2LAT NIE ZROBIL 2 ATARI MOIM KOLEGOM ZA KTORE ZGARNĄŁ $$ Z GORY.

    Zaproponowałem aby poszedł do sądu jak go firma przekręciła.
    Napisałem mu to dosadnie w komentarzu!.!
    Co ma firma do tego w której pracuje że nie zrobił od 2lat kompów kolegom za które zgarnął $$.


    @Lizzard mordka dobrze mu tam odpowiedział.


    Zablokowałem permanetenim tego jegomościa i przestrzegam każdego aby trzy razy się dobrze zastanowił czy chce mieć z Nim coś wspólnego.

    **zrobiłem sobie screeny, bo komentarze szybko tam znikają jego

    @Gorgh nie rozumiem czemu on jeszcze tam jest, gdyby był in legał to bym się obawiał, ale szantaż o czyjąś pracę itd.

    PRZESTRZEGAM!!
    ADAM AS SIERPIŃSKI

    2024.06.23

    Podpisuje się z imię i nazwiska, tak aby nie było .:.
    Trzymam to wszystko, bo może to ja powinienem udać się do sądu za groźby karalne, szantaż itd.
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime23 Jun 2024
     
    Skasowałem problematyczne wypowiedzi, ale tak po prawdzie to masz As co chciałeś - s pisałeś kilkukrotnie do Piotrka odnośnie tych obsuw, jakby raz nie wystarczyło, było to natarczywe i wpisujące się w ogólny hejt względem Piotrka, no i ci odpowiedział... Zdaje sobie sprawę że jego wypowiedź była trochę po bandzie i powiedziałem mu to, ale As sam się prosiłeś
    • 5: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime23 Jun 2024
     
    Następny zdziwiony ;) Piotr zwyczajnie działa jak typowy polityk z lekką domieszką sekty. Dużo mówi i pisze , wszędzie zresztą go pełno. A zwykli ludzie go słuchają bo im pisze to co chcą usłyszeć. A jak ktoś sie z nim nie zgodzi to dostaje za swoje i sztab wyznawców rusza do ataku. Straszy, wyciąga nagle jakieś haki, wydzwania, próbuje ośmieszać...

    Jedyne co mnie zastanawia, to stado jego zwolenników ? Ci ludzie naprawdę nie widzą i nie myślą że dzisiaj są z nim kolegami a za tydzień on może wyciągnąć jakieś prv wiadomości i użyć ich do ich zastraszania ? Albo ich w międzyczasie śledzi i kolekcjonuje na wszystkich jakieś brudy ? Które potem będzie wyciągał ?

    Żenujące to jest...

    A najbardiej,
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Jun 2024
     
    Moment czy olewanie klientów którzy zapłacili z góry oraz przypominanie co pół roku to jest natarczywe ;)

    GORDZIU o czym Ty tu pierdolisz?

    Qrwa?

    - Płacisz za rozszerzenia oraz ich montaż z góry, a kolo ma cię w poważaniu?
    trwa to dwa lata i dalej nic z tego nie wynika?
    Może trzeba go przeprosić o przypominanie się.
    Ja TAKI NIE JEstem.



    Jaki hejt?
    Gdzie ja go hejtowałem?
    Proszę o wskazanie ;)

    POWAŻNY ZARZUT.!.

    To samo pisał Grey-a że parę razy odznaczyłem Łapusza,
    -który w huja zrobił ludzi z pixel heven.
    A pamiętasz też tam nie wszedłeś, itd?

    Ja WYRAŻAM SWOJĄ OPINIĘ, ale jak ktoś mi grozi jak kaczor oraz próbuje szantażu .. ZERO LITOŚCI .
    • 7: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    ja zrobilem quit z AtariPoland discord, bo jak takie gowno osoby sa tam tolerowane, to nie mam pytan. Pewnie i Adolf H na luzie by postowal jakby mogl. Gorgh nie poslucha uwag od osob, ktore moglby uznac za blizsze, to sie przekona w ktoryms momencie na wlasnej skorze, jak to sie operuje z socjopatami jak kaczorowski. Twoj disco, twoja sprawa.

    Jebac tego smiecia i tyle. Teraz prywatne rzeczy na AS zaczal wyciagac (zwiazane ze stricte rodzina), postujac to na AtariPoland.

    Brawo.
    • 8: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Po pierwsze to ty Solo nigdy wcześniej nie pisałeś na discordzie Atari Poland, więc nie rozumiem skąd nagle takie obnoszenie się. Z chęcią usunięcia się z tego grona. Ja nie jestem za Piotrkiem ani przeciw niemu, ja po prostu trzymam się zasady, że za byle co nie daje się bana i tyle.
    A tak na marginesie to pisanie o kimś że jest "gówno osobą" i że należy "jebać tego śmiecia" to świadczy bardziej o tobie niż o nim.
    • 9: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    A co powiesz Gorg o najazd na mojego syna i rodzinę?
    To jest byle co? to nie chwyt poniżej pasa?


    Dzisiejszy najazd na Delego?
    *koledzy podesłali co się znowu tam działo.

    Ja też mam na kaczor-a sporo "ciekawostek" ;)
    Ale po co, jest takie przysłowie "nie ruszaj gówna bo gówno śmierdzi".
    • 10: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    As w porównaniu do całego chamstwa pod jego adresem to jego odpowiedzi są mniejszego kalibru, nie uważam żartu o alimentach za atak na rodzinę czy syna, bądźmy poważni, gdzie Rzym gdzie Krym, gdyby się śmiał z twojego syna że ma na przykład zespół Downa to by od razu dostał bana, ale uwaga o alimentach w momencie, że wszyscy wiedzą, ze jesteś rozwiedziony to chyba nie taki straszny atak.
    • 11: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    @gorgh

    "nigdy wcześniej nie pisałeś na discordzie Atari Poland"
    po co klamiesz?

    za sugerowanie NIEPRAWDZIWEJ prywaty rodzinnej wszystko gucci? to naprawde brawo. trzymaj fason dalej.

    nie wiem o czym tutaj gadasz - nie ma znaczenia juz. toleruj socjopatow "bo u mnie pisze ladnie" (no zapewne wciaganie w pato argumentacje czyichs dzieci to pelna elegancja). 100% ignoruj skad sie wziela "niechec" do tego ziomka (nie pojawilo sie z powietrza), bo "u mnie pisze ladnie". Na 200% cale nasze comunity sie pomylilo i jakies brednie zapodaje. Sprawdz jeszcze raz pierwszy post tego topicu. pikaczu.jpg.

    Skoro juz leci publicznie - smiec (tak, smiec) - postem zasugerowal, ze AS "nie placi alimentow", gdzie ma super kontakt z synem i takie rzeczy nie maja miejsca. Ale "pisze u ciebie ladnie". Nie chce mi sie nawet. Oklaski i tyle. Masz slaby radar na socjopatow.
    • 12: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    Gordziu, a byłem z Synem na pixel na który nas nie wpuścili, sam z nim rozmawiałeś, a później ze mną na sztabie.
    Tak je jestem bardzo otwarty, ale Bro czy pisanie czy zapłaciłem alimenty ;)
    Dla mnie to nie są żarty.
    Qrwa, zanim się rozwiodłem to je płaciłem ;)
    I naprawdę chuj komu do tego, to moje prywatne życie.

    Ja nie mam z tym problemu aby się wypowiedzieć.
    • 13:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    @gorgh, na żadne personalne atakowanie przez kogokolwiek nie ma przyzwolenia. Żadne. Nawet takie, na które atakowany się godzi czy przyzwolenie jest ogólnie przyjęte.

    Ogólna zasada. Jeśli ktoś zaczyna, znaczy bada granice i będzie się przesuwał i przesuwał małymi kroczkami, aż będzie za późno.

    (podedytowałem bo po czasie nie było dla mnie jasne, co chciałem przekazać).
    • 14: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Kuba, to w takim razie reaguj na nazywanie ludzi "gównem" i "śmieciem" tutaj skoro jesteś adminem.
    • 15: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Ja zastosowałem prawo cytatu oraz parafrazę , przysłowie jeszcze raz napiszę "nie ruszaj gówna bo gówno śmierdzi" .

    Ale Gorg,
    skoro tolerujesz szantaż, groźby na swoim discord czy wjazd na rodzine i piszesz że to żarty.
    • 16: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    Kazdy, kto robi rzeczy, celowo szkodzac innym (wiele razy) jest gownem i smieciem. Czego tutaj nie potrafisz zrozumiec?

    Z kolei jak ktos pisze falszywa prywate rodzinna, aby szpileczke komus sprzedac, to twoja reakcja "ale ladnie pisze".

    Jak myslisz, co osoby poza tematem mogly sobie pomyslec o AS po takim poscie? No wytlumacz nam.
    • 17: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Nie toleruję szantażu, skasowałem te posty oraz dałem Piotrowi ultimatum, że jeszcze raz i wylatuje, dobrze o tym wiesz
    • 18: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    Super. Bo nikt tego nie przeczytal, uzyles resetowania pamieci jak w Man in Black.
    • 19: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    A Gorg, sam rozmawiał z moim Synem już nie raz, ostatnio przed Pixel Heven na tego który się nie dostaliśmy )
    Qba Husak też tam podjechał do nas staliśmy większą grupa i podziwialiśmy bramę, też pogadał z moim Synem.

    Do Gorga nie dociera że pisanie publicznie czy płacę alimenty czy nie, to naprawdę jest chore (i to na czas czy płacę) :) oraz najlepszego z okazji dnia ojca.

    @Solo bardzo trafnie, gdybym mial coś na sumieniu siedział bym cicho.
    Ale ja wręcz przeciwnie.
    • 20: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Solo, to proszę wskaż gdzie Piotr celowo szkodził innym, wyrażał swoją złą wolę, bo ja, przynajmniej śledząc mój discord tego nie widziałem, a inne fora rzadko czytuję. Dotarło do mojej wiadomości, że przeinaczał słowa innych ludzi, miał obsuwy czasowe przy realizacji projektów i zleceń oraz to,że założył domenę Atari online.eu, co było słabe, ale ja nadal nie widzę powodu aby traktować go tak jak go traktujcie
    • 21: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    Zaczęło się od tego
    • 22: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Fakt, że wyraził złą wolę gdy zagroził Asowi szantażem
    • 23: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    że jak nie skasuję komentarza tego co jest wyżej tego zblurowanego
    • 24: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    to lecimy
    • 25: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Więcej mi się nie chce, ale skoro na kanale discord Gorg-a jest to normalne to ja jestem nie normalny ;)
    • 26: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Mam tego o wiele więcej, dla mnie to nie są żarty.

    Za zapytanie się o komputery dwóch kolegów,
    groźba, szantaż, a na końcu wjazd na rodzinę.

    Mam tego o wiele więcej.

    Gordziu, jak napisałem sam się kasują z Twojego kanału każdy jest kowalem swojego losu.
    • 27: CommentAuthorXuio
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Mnie zastanawia jedno, skad PK wyciaga takie osobiste informacje o roznych uzytkownikach, z mediow spolecznosciowych, czy ktos mu je sufluje?
    • 28: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Wie że jestem po rozwodzie , wie że mam Syn-a ;)
    1+1 =2 tak na fejsie coś tam wrzucałem nie raz , był w moich znajomych więc pewnie mnie prześledził.

    Ale nie ze mną tylko tak próbował.
    Tylko ze mną mu się nie udało :)
    • 29: CommentAuthorXuio
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    Tak, to nie tylko uwaga odnosnie Ciebie as..., innych tez w dziwny sposob podgryzal.
    • 30: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    @Xuio

    Przykladowo - sprawdza ciebie w socjalach, np. masz firme transportowa XUIO-TRANSPORT.

    Pozniej sie dowiesz w jakims poscie od tego smiecia "XIOU-TRANSPORT nie placi pracownikom :)".

    Ladnie napisal, bez obelg.
    • 31: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Wiem doskonale ;)
    Tylko wiesz mi chciał dojebać alimentami czy czymś z pracą :)
    Dawaj ja jestem full legal (nielagale mam w atari tylko).

    Oby jemu ktoś nie dowalił że na savo które sprzedawał na allegro nikt nie widział dowodu zakupu, ja nie uświadczyłem a nie jestem jedynym ;)

    Zaxon-a kogo on nie straszył pozwami.
    • 32: CommentAuthorXuio
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Mnie nie sprawdzi, nie mam przyjaciol na fejsie :P
    • 33: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2024
     
    Ludzie z naszego Grona Atari są spoko, zawsze natomiast znajdzie się jakaś śliwka robaczywka.

    Mam nadzieję tylko że Gordziu przemyśli sobie, co tam się dzieje u niego na kanale ;)

    DUŻO ZDROWIA DLA WSZYSTKICH do zobaczenia na sztabach i zlotach.
    • 34:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Jun 2024 zmieniony
     
    Życzenia z okazji Dnia Ojca i pytanie czy As na czas zapłacił alimenty... jakie to kurewsko słabe i obrzydliwe. As w życiu prywatnym nie widzi niczego poza Synem, to jest Jego "oczko w głowie" (tak jak w naszym retro-światku Tomsów 720). Takie wycieczki osobiste na forum publicznym są nie do zaakceptowania.
    • 35: CommentAuthorstreak
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    A babcia mowila.. nie zadawac sie z socjopatami :)
    • 36:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Solo, to proszę wskaż gdzie Piotr celowo szkodził innym, wyrażał swoją złą wolę,

    Co prawda nie jestem Solo, ale służę uprzejmie:

    - straszył ludzi pozwami
    - publicznie obiecywał, że zamierza donieść na polskie strony związane z naszym hobby bezpośrednio do Atari

    To, że tego nie zrobił w końcu, w moim przekonaniu nic nie zmienia.

    - wisi kasę przynajmniej jednej osobie, która zamówiła hurtem sporą ilość SAVO i mimo tego, że dalej je sprzedaje, to nie zamierza się wywiązać ze zobowiązania.

    Do tego dodaj dziecinne i prywatne wycieczki do osób na tematy nie związane z dyskusją o szeroko pojętym retro i będziesz miał pełen obraz jakiego formatu to jest człowiek. Ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego i innym radzę to samo.
    • 37:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    A czy on z wami nie pił piwa na sztabach i innych spotkaniach?
    To idealne miejsce do pozyskiwania haków.
    Można sobie tel włączyć na nagrywanie i leci. A jak wiadomo przy alko trochę zawsze fantazja ponosi.
    • 38: CommentAuthorstreak
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Z komentarzy pod oswiadczeniem Kaza, wyglada ze byl i pil..

    Fajny koles do przekazywania spreparowanych fake info na kazdy temat. Niczym tuba. Wiadomo ze kiedys sie wypruje :)
    • 39:
       
      CommentAuthorlaoo
    • CommentTime25 Jun 2024 zmieniony
     
    Poziom jaki prezentuje PK jest dość niskich lotów, ale z drugiej strony naciski na admina serwera discord, żeby admin go zbanował, ponieważ autor nacisku go nie lubi, bo PK nadepnął mu na odcisk też nie są jakoś moralnie krystaliczne. Proponowałbym jednak zachować fason i ograniczyć się do kulturalnej dyskusji, a każdy admin podejmuje suwerenne decyzje wg wartości jakimi chce się kierować.
    • 40:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    @gorgh. Nazewnictwo @solo jest wyrazem jego myśli. To nie są myśli czy słowa atakujące, tylko obronne. Dlatego nie reaguję.

    Jeśli ktoś kogoś nazwie złodziejem - zostanie zbanowany (nie upomniany). Jeśli będzie to robił delikatnie - to zostanie upomniany (zapewne wiele razy).

    Ale jeśli ten oskarżony o złodziejstwo się wkur#i i wyłoży kawę na ławę, to dlaczego takiego banować czy opieprzać? To jest obrona i każdy do takiej prawo ma.

    Natomiast jeśli wywiąże się przepychanka, kto jest większym złodziejem to wtedy znaczy, że admin zareagował zbyt późno (jak z galtronem, nawiązanie przypadkowe). Niestety, mam miękkie serce i wierzę w uczciwość i szacunek.

    W byciu adminem trzeba mieć mocny kręgosłup i empatię (With great power comes great responsibility)- broń Boże faworyzować jedną ze stron. Natomiast metody działania Piotra spowodowały, że jest on wykluczony z wielu forów. Dlaczego sądzisz, że na twoim discordzie będzie lepiej? Będzie tak samo, jak gdzie indziej, tylko może później.
    • 41:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 Jun 2024 zmieniony
     
    @laoo - poziom poczynań PK jest nieakceptowalnego poziomu. Rolą admina też jest chronić zwykłych użytkowników forum przed zagrożeniami z zewnątrz. Jest czymś w rodzaju policjanta. Więc jeśli ktoś coś zgłasza, admin powinien (wręcz musi) to rozważyć, jak w życiu.
    • 42: CommentAuthorstreak
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Same "wycieczki personalne" o ktorych byla tu mowa, ladnie definiuja jegomoscia i klasyfikuja do bana.

    To musi byc Commodorowy agent wplywu, jak nic..
    • 43: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Kuba, to samo można powiedzieć o Piotrze, że robi to w samoobronie, to żaden argument, a takich "odreagujących" na Piotrze są już dziesiątki, Piotr nie jest święty ale nie reagowanie, gdy ktoś nazywa kogoś gówno osobą i że trzeba "jebać tego śmiecia" jest po prostu stronnicze i dziecinne
    • 44:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Wycieczki personalne są odzwierciedleniem rzeczywistych motywów. I te są niepokojące, lekko mówiąc.
    • 45:
       
      CommentAuthortOri
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Dlatego nie ma mnie już na discord Atari Poland. W ogóle to straszne rzeczy się odpierniczają.

    tOri
    • 46:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Co do Solo - to ja mam do niego mega szacunek właśnie za to że nie owija g... w papierek i nie udaje że to cukierek ;)

    Mówi dosadnie tak aby nie było niedomówień czy dany osobnik wymaga szacunku czy nie.

    Wracając do PK - to nie powinno go być w naszym "gronie", argumenty i fakty o tym są na tym forum i na innych kanałach.
    • 47: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Gorgh, z całym szacunkiem. Po to to piszemy żebyś sie sam nie musiał przekonać. No ale jak chcesz to kontynuuj tę znajomość.. ;)

    Mnie Piotr wyzywał od pedofili na publicznej grupie . To według ciebie jest samoobrona ? Potem mnie straszył że mi firmę zrujnuje bo on ma znajomości w Allegro i mi tam sprzedaż wykończy . Teraz też wszędzie próbuje mnie dyskredytować. Tylko za to że skrytykowałęm , zresztą jako elektryk z 25 letnim stażem, jego głupie pomysły dotyczace zasilaczy do Atari. Rzucił się na mnie jak obłąkany ?

    A to tylko wierzchołek tego co on robi bo wiele osób woli uniknąć kontaktu z nim i nawet nie pisze o tym , jak do nich wydzwania albo sie nimi posługuje.
    • 48: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    zaxon, wyzywanie od pedofili i straszenie rujnowaniem firmy to grube oskarżenia, pierwszy raz o tym słyszę, za coś takiego na pewno by wyleciał, możesz pokazać dowody na to?
    • 49: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Pisał to o mnie na Discordzie i Facebooku. Ja niestety raczej zajmuję sie własną robotą i nie jestem obłąkany więc nie robię screenów i nie zapisuję ich w jakimś folderku z hakami...


    Pewnie jakby archiwum Discorda i FB przejrzeć to by sie to znalazło.Choć on potrafi usuwać swoje posty jak sie zorierntuje że przedsadził. A że ty to pierwszy raz słyszysz, no , przecież sam pisałeś że mało bywasz.. ;)

    Zresztą, spokojnie, doczekasz sie i ty.
    • 50: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    czy może ktoś inny potwierdzić słowa zaxona? jeśli to prawda, to go zbanuję, bo takie rzeczy są karygodne