atarionline.pl Pixel Heaven 2024 - z kim się widzimy? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoras...
    • CommentTime10 Jun 2024
     
    Ciekawy jestem czy będą zwroty $$$ za bilety ..
    Zgłosiłem na parę maili co podawali.

    Jak oglądam youtuby, to dopiero tam dramaty były.
    • 2: CommentAuthortebe
    • CommentTime10 Jun 2024
     
    oświadczenie...
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime10 Jun 2024 zmieniony
     
    Komentarz skasowany z pixela, ale znowu ktoś wrzucił..
    Przerażające co piszą współorganizatorzy ..
    Piszą do Łapusza, w tym wątku co jest "oświadczenie" Łapusza.
    • 4: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime10 Jun 2024
     
    • 5: CommentAuthoras...
    • CommentTime10 Jun 2024
     
    Tych oświadczeń było więcej.
    Te zniknęło ...
    Ale znowu ktoś wrzucił ;)
    • 6:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime10 Jun 2024
     
    serducho serducho, no kurcze powinien się pod Owsiaka podpiąć, to by żadna masowa impreza z tego nie wyszła, tylko normalne zajęcie pasa drogowego, poszłoby jak po maśle. trzeba lateralnie myśleć, co w lato nie może być winterhilfswerka?
    • 7:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime10 Jun 2024 zmieniony
     
    Poziom amatorszczyzny i kombinowania jest zatrważający... Co więcej wiele osób pracowało tam kompletnie za darmo.

    Może niech pokaże stan konta ile wpłynęło za bilety? :) Ostrożnie szacując podejrzewam ze 100K+ i to pomijając pieniądze od sponsorów i wystawców.
    • 8:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime10 Jun 2024 zmieniony
     
    Alex pisałem Ci, że z informacji jakie uzyskałem (wcale o nie nie prosząc ;) ) od byłych współpracowników/kolegów organizatora wynika, że w ubiegłym roku sprzedało się prawie 20tys. biletów. Zakładając że to tylko najtańsze, jesteśmy bliżej (a w zasadzie sporo wyżej) miliona.

    A wśród tej liczby był też mój bilet supportera + bilet zwykły na wszystkie dni (wytrzymałem pół dnia, nic nie rozumiejąc na wykładach i nie mogąc dzieciakom pokazać wielkiego stoiska Nintendo - które jak słyszę przyjechało na imprezę w kilka dużych busów, ale jak zobaczyli jaki jest stan techniczny obiektu, po prostu odjechali)
    • 9:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    No wiem, ale skoro tutaj wszedł tylko tysiąc z ogonkiem, to liczyłem mniej ;)
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Jun 2024 zmieniony
     
    Jak by ktoś myślał że bilety będzie można zwrócić jak zapewniał organizator :) platforma która to sprzedawała , wypięła się..
    Przecież impreza się odbyła, na grupie ktoś zbiera ludzi do pozwu zbiorowego.. mi nie chodzi o te nędzne szekle , ale aby zrobić coś z organizatorem .
    • 11:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Jun 2024 zmieniony
     
    Wśród całej masy materiałów na temat Pixel Heaven 2024 znalazłem i ten...



    Ciekawa relacja z wnętrza PH. Widać w niej, że impreza miała potencjał... oglądając materiał, aż chciałoby się tam być.

    Wiele osób jest zawiedzionych, co widać i słychać. Nie chce mi się wierzyć, że Lapusz nie zdaje sobie sprawy i że to do Niego nie dociera.

    @As, co masz na myśli pisząc "mi nie chodzi o te nędzne szekle , ale aby zrobić coś z organizatorem.". Mógłbyś rozwinąć myśl? Tylko żeby nie było - rozumiem Twoje rozgoryczenie, widok stojących w kolejkach dzieci i ludzi na wózkach robił i robi wrażenie... Spełnił się czarny scenariusz. I nie mam wątpliwości, że Lapusz zdaje sobie z tego sprawę. Mierzy się teraz (pewnie z zasłużoną) falą hejtu, ale mam nadzieję, że jakoś to udźwignie. Tak jak napisałem wcześniej - moja współpraca z Lapuszem zawsze układała się wzorowo i nie mogę nic złego napisać. Szkoda mi zarówno uczestników, jak i sytuacji w jakiej znalazł się Lapusz. To Jego własny projekt, Jego marka, która po ostatniej edycji sporo utraciła. Nie kopie się leżącego.
    • 12: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Jun 2024 zmieniony
     
    Zrobić coś z organizatorem , zmienić go i zabronic robić takie imprezy, jakaś kara by sie przydała,chłopaki zbierają ludzi na pozew zbiorowy.

    Sam miałem szansę tam stać z synem.. ale nie skorzystałem z tak fajnej formy spędzania czasu wolnego…
    Impreza ma potencjał są ludzie chętni tylko organizator znowu coś spierdolil .

    Grey wiele zostało już powiedziane i napisane.
    Leżącego się nie kopie? Przeczytaj oświadczenia leżącego ..

    I to nie jest hejt tylko moja forma Niezadowolenia.
    Wyrażam swoją opinię , lapusz zapracował na nią nie pierwszy raz.

    Rok temu zapomniał przyjść na własną imprezę, zapomniał odebrać gości z lotniska, zapomniał zapewnić im hoteli itd.

    P.s. Greyu z wnętrza ,no właśnie nie było to dane wielu osobom które z góry zapłaciły .. Podczas stanie w kolejne dalej można było kupić bilety ;)
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Jun 2024 zmieniony
     
    @As: tak jak napisałem, rozumiem to i jest mi przykro, że Twoj Synek pewnie był mega zawiedziony. Ale Lapusza hejtujesz na każdym kroku, na FB piszesz mnóstwo komentarzy, tagujesz Go wszędzie gdzie się da. Wygląda to wręcz na jakąś obsesję. Nie wystarczyło raz? Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi, być może znasz Lapusza lepiej ode mnie, ale zakładając że Lapusz ma np. depresję, to taki zmasowany hejt może się dla Niego źle skończyć - i nie chodzi mi o finanse, ale o coś zupełnie innego.
    • 14: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    Grey, wyrażam swoją opinię ;)

    Tyle w temacie!
    - jadę na faktach, zobacz co linkuje.
    Tu nie ma że to h*.* K*.* itd.
    Fakty fakty i jeszcze raz fakty.

    Napisz mi proszę, zrób screny gdzie go hejtuję?
    Bardzo czekam.

    p.s.
    Jak ktoś jest chory to niech się leczy, znam łapusza od lat osobiście, ale ostatnie lata coś totalnie to nie idzie.
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    @As: EOT z mojej strony, Adam. Ja też wyraziłem swoją opinię.
    • 16:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime11 Jun 2024 zmieniony
     
    Hejt to jest obraźliwy komentarz.

    Ja w swoich komentarzach tylko zadawałem pytania (o książkę) lub stwierdzałem fakty.
    A jednak zostałem przez Łapusza nazwany hejterem.

    Facet okłamał mnie wprost kilka razy (a przy okazji i wielu innych, ale piszę tylko o sobie). Oszukał też kilka razy. I mam na to twarde dowody poza opowieściami (np. pokazywałem kolegom na sztabie potwierdzenie Inpostu z marca 2023, że moja książka - inna nie o atari - jest już w przygotowaniu. Cały czas jest w przygotowaniu, nigdy nie została wysłana, a nawet wydrukowana, ale by uspokoić klientów zarejestrowano przesyłki w Inpost).

    Czy w takim razie jeśli nazywam go kłamcą i oszustem, to jest to hejt czy stwierdzenie faktów? (a nie używałem nawet tych słów w komentarzach o których wspomniałem powyżej).
    • 17:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    @as... Piszesz o zabronieniu orgowi robienia takich rzeczy... Ale wiesz przecież, że to Łapusz, w zasadzie jednoosobowo (w tym problem) to organizował? Że jak mu zabronisz to musisz zaproponować kogoś w zamian bo nikogo takiego nie ma? Może sam się za to weźmiesz?

    Chciałem zauważyć, że widzimy tylko symptomy (impreza się nie udała z punktu widzenia tych co nie weszli a kosztowało ich to wysiłek) i to jest zupełnie normalne. Z drugiej strony - ci co weszli w większości byli zadowoleni - ja byłem w piątek i był luz. Są też głosy narzekające od kilku wystawców - ponownie, część była zadowolona. Większość pretensji jest niewątpliwie słuszna. Natomiast wciąż nie wiadomo czemu się stało jak się stało. Impreza została zaklasyfikowana jako "niemasowa" z ograniczeniem 1000/500 osób? OK. CZEMU? Ludzie piszą, że Łapusz nie zgłosił - OK. Z drugie strony są głosy, że to miało początkowo status targów, które nie podlegają tym rygorom. Jak miało być w założeniu? Może ktoś w Ratuszu po serii "donosów" spanikował, żeby nie wyszła awantura, zarządził obostrzenia? Wiesz, że obowiązuje poziom BRAVO, który też może swoje wprowadzać?

    Tak. Łapuszowi należą się baty. Nazbierał sobie. Ale ty oraz wielu innych oceniacie go po symptomach a nie prawdziwych powodach. I może to was nie obchodzić - mnie natomiast interesuje.

    PS. Na następną imprezę, o ile się odbędzie, nie kupię już supportera. A robiłem tak od lat.
    • 18: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    @Grey,
    Ale to Ty wspomniałeś że go gdzieś, hejtuje.
    Hejt to poważne słowo, tego nie rzuca się na wiatr.
    Michał proszę o wskazanie jak i gdzie, z góry dziękuję.

    Ja jak już pisałem wyrażam swoją opinię na faktach.


    @Peri,
    on powinien mieć wspomaganie, profi zespół, nie nauczył się tego od lat, nie wyciąga wniosków impreza ma potencjał, ludzie chcą na to przychodzić a on strzela sobie po kolanach i robi tak że ludzie później z nim jadą w necie.
    Wystarczy co pisał w swoich oświadczeniach.


    To co ludzie piszą na stronie pixela na fejsie tam to jest hejt.
    Czy hejtem jest jak wspomniał Pecuś zapytanie o coś za co się zapłaciło? No nie jest.

    Ja pytam się co np. z oddaniem kasy za bilety, Łapusz napisał że będę zwroty w swoim oświadczeniu, portal który sprzedawał bilety napisał że impreza się odbyła, ale nie dało się na nią wejść bo było coś tam.
    • 19:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    Ludzie... Facet kolejny pokazał swój "profesjonalizm". Pokazał gdzie ma ludzi, którzy za darmo nań tyrali. A sam zarobił tyle, ile wielu z nas w kilka lat nie zarobi. IMHO jest to oportunista i szkodnik, a takich osób nie należy promować.

    Na szczęście są porządne imprezy, gdzie ogranizatorzy dbają o uczestników i potrafią zorganizować event i to o znacznie niższym budżecie. Na tym się skupmy :)
    • 20:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    @as... Absolutnie się zgadzam, że ten event powinien robić trochę bardziej zaawansowany i skonsolidowany zespół. No ale na chwilę obecną go nie ma - zaproponuj się na kierownika, zbierz ludzi i działaj, masz rok ;-)
    • 21: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    @
    peri,
    -Ja mam co robić w swoim życiu zawodowym, nie organizuję imprez.
    Są ludzie wśród nas co robią to wręcz zawodowo i profesjonalnie.
    • 22:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    @PeriNoid - Jeśli na taką imprezę również przyszłoby ze 20K osób, to jutro rzucam wszystko i pomagam AS-owi w organizacji. Przypuszczam, że również razem z Pecusuem ;) Czego się nie robi dla milionów $$$ :P
    • 23:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    A zacznijmy od chwytliwej nazwy RetroParadise np. :)
    Trzeba stronę, domenę i rozpoczynamy sprzedaż biletów!

    A resztę się jakoś ogarnie :)
    • 24: CommentAuthormono
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    Rezerwujcie retroparadise.eu zanim was ktoś ubiegnie.
    • 25:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Jun 2024 zmieniony
     
    Oooo! I to jest pomysł :)

    A jak już w przyszłym roku zarobimy pierwszy milion to zrobimy darmowe party na wypasie :p
    • 26: CommentAuthortakron27
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    wy serio liczycie na zwrot kasy za bilety na PH??
    jak gościu nie wysyła nam książek z preorderu a wystawia je na pazzegro?
    • 27: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Witam. Piszę tylko aby powiedzieć, że otrzymałem swoją książkę. Dostałem też list z informacją o wysyłce i przeprosinami za długie oczekiwanie. Książka jest super. Trzymajcie się ;)
    • 28: CommentAuthorDalton
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    A ja wciąż nie dostałem, a moje emaile do wydawcy są ignorowane. Nie zdziwię się, jak prośby o zwrot pieniędzy za bilety zostaną potraktowane tak samo.
    • 29:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    @Dalton - Obawiam się, że masz rację. W kontekście posta organizatora ze strony PH pozwoliłem sobie zweryfikować podany email. Sami oceńcie intencje autora posta... ;)
    • 30: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Alex, uważaj bo hejtujesz jak ja ;)
    A tak poważnie, wysłałem maile były zapewnienia zwrotów itd.
    Obecnie zaczyna się coś dziwnego dziać..
    • 31:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Panie Kierowniku!

    Oczko się odlepiło!

    Temu misiu.
    • 32:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Kupa luda wsiadła na Roberta. Należało mu się. Ale umiar też potrzebny bo się robi słabo. Tak tu zostawię komentarz Borka:
    • 33:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     
    Zjebał po raz 3 (co najmniej) za każdym razem było tylko bardziej zjebane - jeśli chodzi o PH. (dwa poprzednie współfinansowałem jako supporter)
    Zjebał jeszcze bardziej bo to już po części oszustwo - "wydając" 3 kolejne książki - zjebał 3 razy (i są to kolejne razy - wszystkie były także moim udziałem... także finansowym).

    Jak wtedy był tylko "szturchany", to natychmiast zjawiało się grono głaszczących po główce i mówiących rób to dalej, będzie lepiej - co oznaczało po prostu "zabieraj się za zjebanie kolejnego przedsięwzięcia".

    Teraz przejebał już tak, że upadł i "szturchanie" zmieniło się w kopanie leżącego (czego nie popieram!).

    Moim zdaniem głaskacze mają w tym swój niemały udział..... a niektórzy dalej głaszczą - bo biedny on.

    Nie kopcie, ale może przestańcie głaskać!

    Ja już wszystko (nie raz) tutaj napisałem i nie zamierzam pisać na ten temat więcej, bo nie ma to już sensu - wszystko zostało napisane/powiedziane.
    • 34: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    +1
    • 35:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     

    Peri Noid:

    "Kupa luda wsiadła na Roberta. Należało mu się. Ale umiar też potrzebny bo się robi słabo. Tak tu zostawię komentarz Borka"


    Otóż to. Ale żeby nie było tak słodko...

    • 36:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     
    @greymsb: E... Ale że niby kto? Co? ;-D
    • 37:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    @Peri Noid ;)))
    • 38: CommentAuthortakron27
    • CommentTime13 Jun 2024
     
    > rr_800xe

    przypominałeś mu się o wysyłkę (na jakieś adresy mailowe) czy po prostu 'doczekałeś się'
    ?
    • 39: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime13 Jun 2024
     
    Witajcie ;)

    Tak - grzecznie spytałem się o wysyłkę. Zrobiłem "re" do maila, w którym co jakiś czas informowano mnie o statusie wydania, wyboru okładki itd. Ten mail co zawsze ze strony sklepu PIXEL. Jak coś pisałem zawsze odpisywali ;). Teraz kupiłem plakaty i właśnie idą ;). Więc jakoś działają ;). Pewnie wszyscy dostaną książki tylko poślizg był atomowy (większy niż w Retronics)
    • 40: CommentAuthorstreak
    • CommentTime13 Jun 2024
     
    Borek jak zwykle pozamiatal. Klasa..
    • 41:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime13 Jun 2024
     
    Za rok pewnie nowa książka, impreza - nowe nadzieje i nowe emocje. ;)
    • 42: CommentAuthorDalton
    • CommentTime13 Jun 2024
     
    @rr_880xe

    Ostatnio zrobiłem dokładnie to samo, "re" na mailu z wyborem okładki, w treści grzeczne pytanie. Nikt nie raczył odpisać.

    Poźlizg poślizgiem, ale fakt, że książki są dostępne na Allegro od ręki to już plucie w twarz kupującym w przedsprzedaży.

    Retronics też niedawno zapunktował u mnie na minus, ale mimo wszystko wyszedł z sytuacji z twarzą. Ma u mnie kredyt zaufania, a Pixel już nie. U Retronics nie zamierzam kupować niczego w przedsprzedażach, natomiast towary dostępne od ręki od czasu do czasu nabędę. Od Pixela nie zamierzam już nigdy zamawiać niczego w jakiejkolwiek formie.
    • 43: CommentAuthorstreak
    • CommentTime13 Jun 2024 zmieniony
     
    @Dalton

    "natomiast towary dostępne od ręki od czasu do czasu nabędę. Od Pixela nie zamierzam już nigdy zamawiać niczego w jakiejkolwiek formie."

    Ja po prostu przestalem skladac preordery na stuff od IDEA Ahead od jakiegos czasu i wszystko kupuje fizycznie na PIXEL HEAVEN czyli:

    Olalem preorder "Bylem Geekiem w PRLu" i nabylem bezposrednio rok temu na pixelu kiedy byla premiera.

    Olalem preorder "Atari wiecej wegla" i nabylem bezposrednio w tym roku na pixelu.

    I znowu wyszlo ze mam szybciej niz ludzie ktorzy zaplacili juz rok temu. Niestety uwazam ze taka taktyka jest jednak duzo lepsza. Co z tego ze jestem "inwestorem" i kupuje w preorderze jak nie moge wyciagnac wkladu w sytuacji problemow. To stawia mnie raczej w pozycji "dawcy kapitalu" a nie "inwestora supportujacego" :/
    • 44:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime13 Jun 2024 zmieniony
     
    @streak
    To jest chyba podobnie jak z grami w "przedsprzedaży" na Steam - raczej nie warto się wkręcać, tylko spokojnie poczekać na efekt finałowy. :)
    • 45:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime14 Jun 2024 zmieniony
     
    Jestem daleko od tematu PH, ale PH przychodzi do mnie z różnych obcych stron.

    Przy prasowaniu czasami lubię sobie posłuchać Rock Play i słyszę: "...jechać 400km i stać kilka godzin w kolejce...":

    ->link<-

    A później: "...niektórzy widzieli jak organizator pod wpływem alkoholu czmychał z miejsca zdarzenia..."

    Tytuł materiału to "Wszyscy kochankowie Fagaty" - nawet tam relacjonują o wtopie tegorocznego Pixela.

    To już co najmniej dziwne.

    P.S. tak, teraz prasuję (już od co najmniej 40 minut).
    • 46:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime14 Jun 2024
     
    Wszędzie się przewija ten alkohol... Ale zawsze jest to relacja typu "ktoś widział". Jednocześnie ludzie piszą, że sami widzieli Łapusza, rozmawiali z nim i było ok. Dziwne...

    W sobotę gdy byłem (widziałem go ale nie rozmawiałem), wydawał się zachowywać zupełnie normalnie. No ale to było przed wybuchem.
    • 47: CommentAuthorVLX
    • CommentTime14 Jun 2024
     
    Z perspektywy kogoś, kto nigdy nie był na PH i nie zna organizatora, zaczyna to wyglądać jak zwykła nagonka. Ktoś napisze że był pod wpływem alkoholu, albo narkotyków. Potem jeden powie że faktycznie, było coś takiego, drugi naciągnie jakieś zachowanie żeby mu się wpasowało w oskarżenie, trzeci powie, że nic takiego nie widział. A plotka idzie dalej i rośnie.

    Coś jak u Barei: "To pijak! I złodziej! Bo każdy pijak to złodziej!"

    Jeśli oskarżacie kogoś o brak kompetencji czy oszustwo, to skupcie się na faktach, a nie na plotkach, własnych wrażeniach (wbrew pozorom często mylnym) czy na emocjach (jak wyżej).
    • 48: CommentAuthortakron27
    • CommentTime14 Jun 2024 zmieniony
     
    >> Tak - grzecznie spytałem się o wysyłkę. Zrobiłem "re" do maila, w którym co jakiś czas informowano mnie o statusie wydania, wyboru okładki itd. Ten mail co zawsze ze strony sklepu PIXEL. Jak coś pisałem zawsze odpisywali

    też normalnie pytałem, co z realizacją zamówienia nr.. na dwa maile wysyłałem. bo z innego było potwierdzenie zamówienia a z innego o wyborze okładki.
    znikąd odpowiedzi.

    >> w którym co jakiś czas informowano mnie o statusie wydania

    aa ja takich maili nie dostawałem...

    --
    w preorderze zamawiałem xiażkę o grach c64, była obsuwa ale był jakiś kontakt i informacje, a jak zaczął wysyłki to przyszło.
    też w preorderze czasopismo o pegasusie; tu nawet chyba nie było obsuwy.
    nno to żem zaryzykował z atari..
    • 49: CommentAuthorstreak
    • CommentTime14 Jun 2024 zmieniony
     
    Co do afery sznapsgate na PH to tylko dopowiem:

    tak jak napisalem kilka postow wyzej, cale sobotnie popludnie widywalem Lapusza a to na wykladach/prelekcjach (siedzial w pierwszym rzedzie) a to gdzies na sali rozmawial z ekipa. i wygladal i zachowywal sie normalnie. Nie bujalo go jak samolot, nie wygladal na rosyjskiego podroznika, dlatego tez dziwie sie ze gros yutuberow krecacych "spolecznie wazny dokument" wlasnie w "sobote na goraco" kiedy afera byla najwieksza, zaden z nich nie "zlapal" Lapusza na pytanko.

    W niedziele juz go nie widzialem, zeby byla jasnosc :)

    Konkluzja, nie ma co wierzyc rewelacjom o pijanstwie bez zadnego dowodu.

    A jeszcze jedna sprawa. Moze to co sie dzieje to faktycznie "gra na gorze" o przejecie PH przez kogos dla siebie (kogos z bliskiego otoczenia Lapusza)? Ktos moze zauwazyl ze jest to szansa. bo "afery i problemy to przez Lapusza", to i moze uda sie cos ugrac..
    Ciekawostka jest to ze na facebooku PH o "pijanstwie" pisza tylko konta wirtualne a nie prawdziwe osoby, bo mozna by taka osobe pociagnac do odpowiedzialnosci prawnej za pomowienie..

    nie wiem.. dziwnie to wyglada..

    i znow ostatecznie problem rozbija sie o PR.. Znow Lapusz na FB tak "wyjasnil" ze nic nie wiadomo.. Jesli tak dalej bedzie to faktycznie bedzie problem. Dobra komunikacja miedzy firma a fanami to PODSTAWA. Jesli sa watpliwosci to sie je rozwiewa a nie udaje ze ich nie ma.

    Jesli na pixelu Lapusz "zjebal", to pisze sie wyjasnienia jak do tego doszlo, w jakim chainie, kto dal dupy i dlaczego. Jesli ostatecznie to Lapusz, to bije sie w piers na FB i przeprasza. Proste. Tylko tak moze to wszystko wyprostowac. I tylko pozostaje na przyszlosc "praca u podstaw" przy PH 2025 :P
    • 50: CommentAuthortakron27
    • CommentTime15 Jun 2024
     
    książka dziś przyszła (paczka orlen). nie było żadnych jak zawsze maili a dopiero sms z kodem odbioru.
    tak że ten, na przyszłość w preordery u nich już nie pójdę.
    / a Tony przyszło wczoraj. na mój gust ten box to jeden z lepszych jak nie najlepszy z wydań retronics. złoty a skromny. /