atarionline.pl Czy jest gdzieś solucja dla Gravity Worms? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorjakubp1985
    • CommentTime1 dzień temu
     
    Czy gdzieś w internecie znajdzie się pełna solucja najlepiej video dla gry Gravity Worms?
    Jakieś nagrania znalazłem ale takiego pełnego opisu przejścia nigdzie nie widziałem a w paru miejsach bym chciał spojrzeć co i jak
    I przepraszam za dubel tematu o grze ale tamtego wątku wolałem nie podbijać z uwagi na ostrą dyskusję która tam wynikła
    • 2: CommentAuthorVidol
    • CommentTime16 godzin temu
     
    a która/które plansze Cię interesują, jak by co to mogę zrobić filmik z Altirry ?
    • 3: CommentAuthorjakubp1985
    • CommentTime16 godzin temu
     
    O dzięki za odzew
    Na pewno ta na księżycu jednej z planet wczoraj mi się to udało przejść ale już nie pamiętam jak jakbyś to wrzucił na jutuba to na pewno wielu ludziom byś pomógł plansza się wydaje prosta ale jest zawiła
    • 4: CommentAuthorjakubp1985
    • CommentTime16 godzin temu
     
    A tu jest druga rzecz z którą mam problem to jest poziom z tej planety w lewym dolnym rogu taka brązowa
    Tutaj wiem że coś trzeba pokombinować z tym dziadostwem niebieskim wydaje mi się że tam trzeba z tym dziadostwem spaść na dół razem z wężem ale mi nie wychodzi
    • 5: CommentAuthorjakubp1985
    • CommentTime15 godzin temu
     
    Z dwoma kolejnymi planszami które następują po tym drugim zdjęciu też mam problem:)
    Ogólnie to ja nie ogarniam przy dwóch wężach
    • 6: CommentAuthorVidol
    • CommentTime12 godzin temu zmieniony
     
    W załączniku film z "Twojej pierwszej" planszy. Powiem ze po 5 latach chwile mi zajęło przypomnienie sobie jak to wymyśliłem :) Pamiętam, że miałem pomysł, żeby stworzyć planszę w stylu Nibbly i w taki sposób trzeba to przechodzić.
    Co do 2 robaków na planszy to jest filmik pokazujący koncepcję takiej gry: ->link<-
    • 7: CommentAuthorjakubp1985
    • CommentTime11 godzin temu
     
    O dzięki:)
    Mam wrażenie że ten wąż trochę nierównomiernie rośnie i przez to ciężko jest go wyczuć jak zżera te owoce
    Też mi się właśnie wydawało że to od zewnętrznej zacząłem i że na tych owocach ze środka pasie się jakby mocniej
    Co do koncepcji dwóch węży to ten filmik znam posiłkowałem się nim wczoraj trochę po prostu brakuje mi wyobraźni i koordynacji przy dwóch wężach
    Ta wersja co miała wyjść na kartridżu rozszerzona to wyszła potem czy nie?
    • 8: CommentAuthorVidol
    • CommentTime11 godzin temu zmieniony
     
    Nie, nie wyszła.