atarionline.pl Spotkanie Katowickie 22.05.2010r - sprawy organizacyjne - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime9 May 2010 zmieniony
     
    Wątek dla osób, które zgłosiły chęć czynnej pomocy przy organizacji SSAwKi #4

    No to tak sprawy stoją...
    1. Lista sprzętu - do ustalenia
    - MaW 800XL, 65XE oba bez rozszerzeń, jeden monitor(via konwerter, chinch+s-video)
    - MaW 1040STFM monitor - Rastan
    - Cosi 800XE + stacja + monitor
    - Guma ZX Spectrum+2 + divIDE
    - Guma rozbudowane 65XE z wbudowanym sio2ide
    - Larek rozbudowane 65XE z wbudowanym sio2sd + monitor

    2. miejsca parkingowe dla organizatorów MaW /3/
    3. noclegi dla tych "z daleka" brak (chyba że każdy na własną rękę)
    - lokal będzie czynny do ostatniego klienta

    4. Rzutnik - Guma

    5. Płytka z demami - Guma

    6. Płytka z muzą/player z mp3 - MaW

    7. Plakaty - ...

    8. SIO2SD (2) - Guma, Larek

    9. Laptopy


    I jeszcze lista plików mp3, które mogę nagrać (będą tego w sumie 2 płytki)
    Okta-Bits_SoundLAB_Eightball 64 - Tape loaded.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_Eternal Sunset - Cat bossa.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_Eternal Sunset - Nintendo Rocks.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_Eternal Sunset - Smoke Rings.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_Jackie - Alice @ boutiques.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_Jackie - Bunniez!.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_Jackie - Candy racer.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_Jackie - Takin it the cheesy way.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_The Fender - A Secret Of Oblivion.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_The Fender - Fairyland.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_The Fender - Game Over.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_The Fender - The Hero Of Byte Zero.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_8bp081-01-stu-mymelody.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_8bp081-02-stu-chiprape.mp3
    _Okta-Bits_SoundLAB_8bp081-03-stu-aucr.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_8bp081-04-stu-dymanite.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_8bp081-05-stu-megablast.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_blip[1].mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_Comic Bakery - StRing - Atari.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_infiltracja - StRing - Atari.mp3
    Okta-Bits_SoundLAB_jet_set_willy_wip.mp3
    machinarium_soundtrack_bonus_ep_01 The Robot Band Tune.mp3
    machinarium_soundtrack_bonus_ep_02 Pipe Wrench Dubstep.mp3
    machinarium_soundtrack_bonus_ep_03 Game In The Brain.mp3
    machinarium_soundtrack_bonus_ep_04 Defusing The Bomb.mp3
    machinarium_soundtrack_bonus_ep_05 By The Wall.mp3
    Escape The Red Giant_taali-oopixel--01-spip_floating_in_space.mp3
    Escape The Red Giant_taali-oopixel--02-spip_rocks_out.mp3
    BARANGER Emmanuel - Vol -_01 - Imagine.mp3
    BARANGER Emmanuel - Vol -_02 - La fille aux yeux bleus verts.mp3
    BARANGER Emmanuel - Vol -_03 - Inventif.mp3
    BARANGER Emmanuel - Vol -_04 - Le chanteur.mp3
    BARANGER Emmanuel - Vol -_05 - Claire.mp3
    BARANGER Emmanuel - Vol -_06 - L'enfant de demain.mp3
    BARANGER Emmanuel - Vol -_07 - Sans toi.mp3
    BARANGER Emmanuel - Vol -_08 - Sourire.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_4Tk35.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Cosmic Escape.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Cured by Accident.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Duper-Super.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Follow Your Dream.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Here Comes the Night.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Instrumentarium.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Kissparty.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Lost and Found.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Naue.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Podnieta.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Ruskie pierogi.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_Sunset on the Moon.mp3
    atarionlinepl_musiccompo2009_The Last Song.mp3
    • 2:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime9 May 2010 zmieniony
     
    Bardzo proszę osoby, które obiecały pomoc przy organizacji o kontakt - pierwsze spotkanie organizacyjne we wtorek 11.05.2010r, miejsce - PrzedŚwit.

    Moje gg:172 89 64, mail: pc_maw[WYTNIJ_TO]@[I_TO_TEZ]poczta.onet.pl, telefon na privach

    Cosi, Rastan: prosiłbym Was o potwierdzenie, co z Waszym sprzętem ?

    Guma: prosiłbym Cię o kontakt z Isildurem - jeżeli miałby jakąś muzę do puszczenia, niech przygotuje płytkę wcześniej.

    Bardzo, ale to bardzo brak sprzętu do wyświetlania (monitorów, TV) - wszystko co turystyczne i przenośne, a ma gniazda cinch lub SCART mile widziane.
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime9 May 2010 zmieniony
     
    SIO2SD - MAMY. Ja mogę zabrać :)

    ----edit----
    Widzę, że edytowałeś spis i już jest SIO2SD, ale swoje też mogę zabrać.
    Jeśli chodzi o zestaw z Grzybsoniady, to mogę zabrać ale zamiast monitora będę miał mały 14" TV LCD, bo dużo łatwiej go zabrać. Niestety obraz w nim jest znacznie gorszy niż w klasycznym monitorze. Grać się jednak da.
    • 4:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime9 May 2010
     
    Tak, Larek - weź. Mały monitor to też monitor - powiedziałbym, nawet bardziej "classic" :)
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime9 May 2010
     
    LCD to raczej nie "classic", ale znacznie lżejszy od kineskopowego. Przy okazji może ktoś będzie mi w stanie powiedzieć dlaczego mam na nim tak zły obraz ;-)
    • 6:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime9 May 2010 zmieniony
     
    Ja wezmę moją klawę bezprzewodową do PC-ta z wejściami na dwa dżoje - coprawda komfort jest gdy gra jedna osoba, ale.. w Just-a dało się zagrać we dwóch :-)

    //EDIT:

    Oczywiście, każdy niech ze sobą przyniesie dżoje ;-)
    • 7: CommentAuthorguma
    • CommentTime10 May 2010
     
    z joyami to moze byc problem, moze uda mi sie poskladac z trzech uszkodzonych jeden dobry..
    • 8:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime10 May 2010
     
    Guma, Ciebie już joyami nie będę obciążał - sam będę mieć conajmniej 3, więc od Ciebie już dżojów nie oczekuję. :-)
    • 9: CommentAuthorurborg
    • CommentTime10 May 2010
     
    Larek a jak podpinasz ten monitor? Może kabel łapie zakłócenia?
    • 10:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime10 May 2010
     
    Potwierdzam :) Wezmę też dżoja, mogę wziąć lapka i tradycyjnie listwę ;-)
    • 11:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime10 May 2010
     
    O której godzinie będzie to spotkanie ?
    • 12:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime10 May 2010 zmieniony
     
    W zasadzie jednej nie ma - jak przyjdziesz, tak będziemy - do 20tej myślę posiedzimy.

    Tak na 17.tą powinienem być już w Przedświcie. Będę pod telefonem - jeżeli ktoś jeszcze potrzebuje numer do mnie - proszę o kontakt.

    @Rastan: wezmę kabelki, konwerter i przekaźnik bezprzewodowy.
    • 13:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime10 May 2010
     
    MaW: podaj mi numer tel. do Ciebie.
    • 14:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime10 May 2010 zmieniony
     
    Tak kombinowałem, kombinowałem i całkiem pod górkę mi szło, aż w końcu Gumie napisałem teksty, jakie bym widział na plakacie (do plakatu zaoferował pomoc jego znajomy komodorowiec :D) no i... usunąłem całą grafę, nad którą się męczyłem i... same tak jakoś wyszło: projekt
    Poczekajmy do jutra, jak Guma wklei projekt swojego znajomego - zadecydujemy, czy wybieramy lepszy, czy rozwieszamy obydwa.

    //EDIT: @Rastan: wysłałem na priva
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 May 2010
     
    Gora jest ladna, czcionka 8-bit przyciaga wzrok. Ale dolem jest po prostu nieczytelnie, czcionka 8-bit nie jest tu zaleta, wiec dol do wymiany.
    • 16:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime11 May 2010
     
    Na szczęście na wydruku A3 wszystko jest wyraźnie czytelne.
    • 17:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime11 May 2010 zmieniony
     
    No i godzina albo chociaż pora dnia. Impreza nie będzie trwała od rana do nocy ;)

    PS. Tak, wiem, że napisane "wieczór", ale wydaje mi się, że dobrze byłoby sprecyzować, jaki wieczór :)
    • 18:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime11 May 2010
     
    Będę mógł zmienić dopiero wieczorem. Na razie wykopałem ze skrzynki PDF-a.
    • 19:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 May 2010
     
    To mozna juz dawac oficjalne zaproszenie na glownej stronie?
    • 20:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime11 May 2010 zmieniony
     
    Oczywiście! A plakat się najwyżej podmieni - ten gif jak widzę trochę słabo wyszedł (ale gdy dawałem z aliasingiem, to literki się rozpływały)
    • 21: CommentAuthorguma
    • CommentTime11 May 2010
     
    Autor/cytat:

    w domu mam nowsza wersje, z kongiem trzymajacym logo atari i boulder dashem z logo commodore na klacie :)
    no i teksty sa tylko tak wrzucone

    to daj mi znac czy konczyc, czy olac, bo i tak pod wieczor bede mogl sie tym zajac.
    • 22:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime11 May 2010 zmieniony
     
    Spróbuję jeszcze druknąć, żeby zobaczyć na miejscu - ale biorąc pod uwagę, że BoulderDash z logiem C= na klacie to obraza dla atarowca to może lepiej niech nie kończy :-)

    Ten KingKong na środku powoduje, że cały plakat robi się smutny/bury (za mało światła), nie sądzisz ? No i wolałbym uniknąć jakichkolwiek logo na plakacie - w końcu jesteśmy jedną ośmiobitową(++) rodziną.

    Pogadamy dzisiaj na miejscu w Przedświcie - cały plecak "elektrozłomu" mam ze sobą :-)

    //EDIT: coś mi świta, że elementy dwóch połączone razem były by git!
    • 23: CommentAuthorguma
    • CommentTime11 May 2010
     
    to jest tylko prev. ale dobra mowie mu zeby nie konczyl, szkoda jego czasu ...
    Jesli chodzi o boulderdash to ja sie nie obrazam ,szczerze mowiac to pierwszy raz gralem w ta gre na c64 :)

    Ty masz plecak..,a ja karton z lcdekiem i skrzynke z reszta tajli, sam tego ze samochodu nie zabiore napewno
    • 24:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime12 May 2010
     
    Ze spotkania wczorajszego wynika, że niestety próbę generalną będziemy musieli zorganizować w innym dniu.
    • 25:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime13 May 2010
     
    Takie moje "dwa słowa" na temat plakatu...

    Od dwóch dni praktycznie nie byłem w domu, więc plakat jaki był taki został. Co do tego, czy jest ładny, czy nieładny krytykującym odpowiem: gdzie byliście dwa tygodnie temu, jak szukałem osoby chętnej do przygotowania plakatu ???
    • 26: CommentAuthorguma
    • CommentTime13 May 2010 zmieniony
     
    Ja bylem, powiedziales ze plakat z kongiem jest smutny, ze nie chcesz zadnego loga, ze jest za malo swiatla itd.itp., wiec stwierdzilem ze jak sie nie podoba to trudno, nie bede trul dupy kumplowi zeby niepotrzebnie tracil czas. :)
    • 27:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime13 May 2010 zmieniony
     
    Byłeś, ale że jest osoba chętna do robienia plakatu dałeś znać dopiero w poniedziałek - to trochę za późno, bo w Przedświcie plakaty miały być już w zeszłą sobotę (nie kyję, że ja też się spóźniłem i na sobotę żadnego plakatu nie było, nie zmienia to faktu,że wersję roboczą Twojego kolegi podesłałeś parę godzin przed spotkaniem roboczym).
    • 28: CommentAuthorguma
    • CommentTime13 May 2010
     
    to prawda, tak czy inaczej wazne ze jest..
    • 29:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime13 May 2010
     
    Zmieńmy temat: kiedy ostatnie spotkanie organizacyjne (vel Próba Generalna) ?

    Guma: co do rzutnika: ja bym te dwa stoliki Ikeowskie połączył mocną taśmą pakowniczą, dodatkowo zabezpieczył rzutnik, by nie spadł (oczywiście izolując klej taśmy od rzutnika!) no i przede wszystkim "ogrodził się" we wskazanym miejscu - boczne przejście by było tylko dla nas.
    • 30:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime13 May 2010
     

    MaW:

    gdzie byliście dwa tygodnie temu, jak szukałem osoby chętnej do przygotowania plakatu ???

    Pewnie tam, gdzie ZOMO ;-)))

    Co do Próby Generalnej: czy trzeba przywieźć obiecany sprzęt? Wolę nie fatygować dwa razy moich "antyków" ;)
    • 31:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime13 May 2010
     
    Możesz przynieść atrapy :D - ważne, żeby było wiadomo ile miejsce i w którym miejscu na stanowisko przeznaczyć.

    Jak na razie na spotkaniu wtorkowym wyszło, że przekaźnik bezprzewodowy wchodzi w interakcję z częstotliwością SIO2SD i w głośnikach są duże zakłócenia na wysokich tonach.
    • 32: CommentAuthorguma
    • CommentTime13 May 2010
     
    Ja raczej nie dam rady ..
    • 33:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime13 May 2010 zmieniony
     
    Hmm... może 22.go godziny 12-tej ? Ale nie wiem, kto będzie w stanie:
    1/ spędzić na miejscu ~12 godzin
    2/ zostawić już ustawiony sprzęt na miejscu samemu udając się w mniej-przyjemne-od-spotkania-miejsca-ale-konieczne-do-odwiedzenia-jak-na-przykład-własny-dom i wrócić na 18tą na godzinę rozpoczęcia...

    Może tak: ja jestem codziennie około 500 metrów od przedświtu i jeżeli w godzinach 16:00-18:00 ktoś byłby chętny się tam przejść i sprawdzić, jak to/tam wygląda i co ustaliliśmy (tego nie da się opisać na forum /fajna była ta laska, której świeciliśmy po oczach :D/)to niech się ze mną skontaktuje, rozejrzymy się.

    Guma: myślę, że swojego sprzętu do czasu spotkania (zwłaszcza rzutnika!) już nie musiałbyś przynosić - jak już, to tak jak w przypadku Cosiego - cos jako atrapę, żeby wiedzieć, ile miejsca będzie potrzeba :-)

    Mam jeszcze jedną propozycję do ustawienia rzutnika: ten duży stół, który teraz był zajęty - jakby na nim postawić stolik ikeowski i całość przesunąć w kierunku tego przejścia przy kanapie ? (tak jak pisałem parę postów wyżej - tam byśmy zrobili "stanowisko dowodzenia")
    • 34: CommentAuthorguma
    • CommentTime13 May 2010
     
    ja mam czas od godz. 15stej, a sprzetu napewno nie zostawie bez opieki.
    btw. ile tego sprzetu wkoncu bedzie?
    • 35:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime13 May 2010 zmieniony
     
    tyle, co u góry

    //EDIT: każda niespodzianka w postaci dodatkowego sprzętu mile widziana
    • 36: CommentAuthorJKR
    • CommentTime14 May 2010
     
    Witam wszystkich

    Jeśli jest jeszcze taka potrzeba, mogę wypożyczyć na czas spotkania następujacy sprzęt:
    - Atari 800XL bez rozszerzeń
    - Atari 65XE bez rozszerzeń
    - stacja dysków LDW 2000
    Niestety nie dysponuję monitorem ani joystickami.

    Mam też pytanie:

    Czy ktoś ma i mógłby przynieść na spotkanie do Przedświtu magnetofon z systemem Turbo Blizzard ? Chciałbym spróbować odzyskać pliki z paru starych kaset i skopiować je na kartę SD. Potrzebny byłby więc magnetofon i kartridż z programem kopiującym umożliwiającym zapis przez SIO2SD.
    • 37: CommentAuthorguma
    • CommentTime15 May 2010
     
    JKR ,dzieki ale atarynek ci u nas dostatek, brakuje natomiast monitorow.

    Przynies kasety..
    • 38: CommentAuthorBas
    • CommentTime15 May 2010
     
    Ja mam magnetofon w systemie Turbo Blizzard. I zabiorę go ze sobą.
    Mam jeszcze monitor monochromatyczny TWM–315. jak będzie taka potrzeba to mogę go wziąć.
    • 39:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime15 May 2010
     
    Bas - jeśli możesz - weź. W końcu monitor mono to też jest unikat :-)

    Co do miejsc parkingowych - przed lokalem wzdłuż ulicy jest 6 zatoczek na 1 samochód każda, z drugiej strony część chodnika wydzielona do parkowania. O innych miejscach będę wiedział najpóźniej w środę. Proszę zainteresowanych organizujących o przekazanie mi na maila numerów rejestracyjnych samochodów, z którymi będziecie - rezerwacje miejsc będę starał się załatwić pod konkretny samochód.

    Ponieważ część oficjalna ma się zacząć od 18tej, proponuję, byśmy się zebrali na odzinę 16tą i zrobili sobie "krótką część nieoficjalną". O tej godzinie przed lokalem powinno raczej nie być problemu z zaparkowaniem.

    Taka moja prośba: potrzebowałbym do pomocy 2 osoby, które by poszły ze mną po stół 6-osobowy (w częściach), byśmy mieli gdzie rozkładać sprzęt (jak widział Guma lokal w takie sprzęty nie za bardzo jest wyposażony) by były one "w zasięgu wzroku".
    • 40: CommentAuthorJKR
    • CommentTime15 May 2010
     
    @guma
    OK, będę z kasetami.

    @MaW
    Mogę być 22go o 16ej i pomóc ze stołem.
    • 41:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime16 May 2010 zmieniony
     
    Kolejne dwie sprawy:

    1/ numery rejestracyjne - wyłacznie wysyłajcie na maila - pocztę trzymam online i gdze bym nie był, mogę z niej skorzystać (z gg w pracy nie skorzystam, ani nie prowadzę archiwum z gg tak więc co zostawicie na gg to zazwyczaj przepada).

    2/ niestety, nie dostałem odpowiedzi o możliwości przenocowania w biurze mojego znajomego, muszę uznać że nie będzie możliwości. Za to w Przedświcie poinformowali mnie, że jeżeli trzeba to będzie mozna siedzieć do rana (pierwsze pociągi po 4tej /np. do Krakowa: ->link<- /, pierwsze autobusy przed piątą)

    Taka mała prywata: czy ktoś jadący od strony Siemianowic mógłby mnie podrzucić ze sprzętem ? (tam i z powrotem, a przede wszystkim z powrotem - problem jest w tym, że wypadało by mi przyjechać pierwszemu, wyjechać ostatniemu...)

    //EDIT: @JKR: to cieszy :-)
    • 42: CommentAuthorguma
    • CommentTime16 May 2010
     
    MaW, z Siemianowic moge cie zgarnac jak bede jechal ze szkoly ,z powrotem tez cie rzuce bo okazalo sie ze nie mam egzaminow niedziele i bede do konca imprezy :)
    • 43:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime16 May 2010 zmieniony
     
    No to super, tylko wiesz, będziesz musiał mocno nadrabiać ;-) - Rastana jeszcze muszę chwycić bo ostatnio coś gadaliśmy o tym, ale co i jak z tego wyszło to już przez mgłę pamiętam, bo uruchamianie monitora było ważniejsze :D - tak więc dam Ci znać.

    //EDIT: jeszcze parę spraw:

    Słuchajcie, z tym sprzętem widzę to tak:

    1. W paru miejscach robimy stanowiska z odpalonymi grami - np. taki Bomb Jake, Yoomp!, Hobgoblin (słowem: te nowsze) no i parę klasyków (Keystone Kaper, River Raid, Pole Position) i pozwalamy każdemu chętnemu pograć (żeby każdy mógł zagrać, to każdemu udostępniamy sprzęt na jedno zagranie - no chyba, że nie będzie kolejki).
    Dema dzięki Gumie (rzutnik) będą leciały non stop, a muzyka - raz z dem, a drugi raz z mp3-playera.

    2. Wypadało by tak się zorganizować, żeby przy każdym sprzęcie "czuwała" przynajmniej jedna osoba - niekoniecznie właściciel sprzętu (np. bo będzie miał potrzebę pójścia do WC lub pogadania z kimś innym) - wtedy i przepływ ludzi mamy kontrolowany, i kontrole nad sprzętem. Można by się zmieniać miejscami (i krążyć jak satelity :D ).

    3. Zrezygnowałbym z zamysłu turniejów - niech się ludzie nagrają, każdy w to, co mu się spodoba.

    4. Te osoby, które były na Grzybsoniadzie niech przyniosą swoje identyfikatory (chodzi mi o plastiki ;), przygotuję arkusiki do wsadzenia z napisem "Dawno, dawno temu... ORGANIZATOR" + miejsce na nick) Innnym - hmm... trzeba będzie coś wymyśleć.

    5. Jak myślicie, czy jest sens przygotowania kartek A5 z opisem dla każdego komputera ? (np. ATARI 800XL twórca modelu.... produkowany w latach ... - ...; ATARI 65XE następca modelu 800XL, produkowany w latach... - ..., ATARI 130XE model z pamięcią rozszerzoną do 128kB... produkowany w latach ...-...; itp.) ?
    • 44:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime16 May 2010
     
    ad.5
    Nie ma sensu. Ludzie i tak tego nie czytają. Jak będzie taka potrzeba, to im wszystko powiesz :)
    • 45:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime16 May 2010
     
    Jakby się kto pytał, to będę odsyłać do Ciebie, bo ja akurat to musiałbym mieć to wszystko spisane :D

    czyli rozumiem pkt.3 - bez turniejów było by okey ? Tzn. wieczór jeszcze mniej formalny ?
    • 46: CommentAuthorguma
    • CommentTime16 May 2010 zmieniony
     
    myslalem ze zagramy w pooyana :>


    //EDIT: MaW, z tym stolem to chyba nie jest dobry pomysl, jak wstawisz takiego kolosa jeszcze to juz wogoole nie bedzie miejsca, rozstawi sie sprzet na tym co jest ..
    • 47:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime17 May 2010
     
    Stół nie jest "aż tak" duży - zapraszam do mnie, to go obejrzymy.
    • 48:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime19 May 2010
     
    Słuchajcie, stan pogodowy jaki jest, taki jest - zapewne z osób, które się zapowiedziały, będzie garstka (Kraków, jesteśmy z Wami!) jednakże wydaje mi się, że nie należy już ustalonego terminu przekładać.
    • 49: CommentAuthorguma
    • CommentTime19 May 2010
     
    MaW, zalatw lepiej parking dla kajakow :)
    • 50:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime21 May 2010
     
    Miejsca parkingowe dla 3 osób, które przekazały mi n-ry rejestracyjne zaklepane. Niestety, są dość daleko ze względu na ulice jednokierunkowe (szczegóły na priv) i w związku z tym, proponuję by pierw zaparkować przed Przedświtem lub na ulicy Młyńskiej ->link<- by wypakować sprzęt, a dopiero potem odstawić samochody na plac parkingowy.