atarionline.pl Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime29 May 2010
     
    Sikor właśnie ogłosił nowe spotkanko ->link<-
    Zapraszam
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 May 2010
     
    Dzięki za info bo na AA prawie nie bywam.
    • 3: CommentAuthorjakubd
    • CommentTime31 May 2010
     
    Miejsce to samo, ale środa 18ta to dość dziki termin :) Anyway jak mi nic nie wypadnie, to bądę i jak zwykle coś pomieszam :) Zdjęcia i może jakiś filmik nakręcim? :) Może ktoś rzuci hasło do JakbubaH, co by wpadł, jak by radę dał. Bo jak widzę termin dość krótki :)
    • 4:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime1 Jun 2010
     
    Jeśli czas pozwoli to zajrzę jak i zeszłym razem zajrzałem. Wszak to WSZA więc przyjść trza :-)
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Jun 2010
     
    Raczej na pewno się pojawię. Przyjde we WSZAku. WSZAk mam.
    • 6: CommentAuthorjakubd
    • CommentTime2 Jun 2010
     
    Cholera, a tu się okazało, ze ja mam o piątej ciągle 7 godzin pracy przed sobą...
    • 7: CommentAuthorjakubd
    • CommentTime3 Jun 2010
     
    Nieeeee no końcówka była krótka, ale wielka :)
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Jun 2010 zmieniony
     
    Niezły był ten powrót;) Dzięki Kuba za podwiezienie wszystkich WSZArzy :D

    Potem sprawdziliśmy że ten samochód to jednak nie jest łódź podwodna i zaraz po podrzuceniu Kuby H. rozkraczyliśmy się na środku jezdni ;)
    Ale było spox ;)


    Aha Kuba, szukałem Ciebie na Skype i nie znalazłem... szukałem nawet wszystkich Kubów ( :D ) w Wawie i też nie znalazłem..
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Jun 2010 zmieniony
     
    --- wiadomość usunięta ---
    • 10: CommentAuthorjakubd
    • CommentTime3 Jun 2010 zmieniony
     
    Hint: Jakub Danecki, a username to chyba "jakubd" (dla utrudnienia :) Jest mnie dwóch na Skype, ale działam tylko jeden.
    Co do wody to wiesz - mało która elektryka i elektronika dobrze działa pod wodą! Nie ma to jak małe oberwanko chmury.
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime8 Jun 2010
     
    Zdjęcia:
    ->link<-
    • 12:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Jun 2010
     
    @jakubd: Wielkie dzięki za podwózkę!

    Sprawdza się teoria o dobrych uczynkach. Jeśli zrobisz dobry uczynek, okrąży on całą ziemię i wróci do Ciebie.
    Kiedyś dość często za czasów studenckich i później też, odwoziłem znajomych nawet po kilkadziesiąt kilometrów. I proszę!
    • 13: CommentAuthorjakubd
    • CommentTime8 Jun 2010
     
    Widzę, że fala powodziowa numer dwa nieco cię odświeżyła i już z czystą głową zajrzałeś na AOL :)
    Co do wracania - to ja mam teorię, że ani się nie spoździejesz, jak cię taki dobry uczynek po przeleceniu przez ziemię kopnie w d... :)
    Ale pamiętaj - jak coś dla kogoś zrobisz bezinteresownie, i tak będziesz za to odpowiedzialny do końca życia :D