atarionline.pl Atari ST/STE/ etc.. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorjury
    • CommentTime7 Jan 2011
     
    Tu masz strone autora ich obydwu:

    ->link<-

    najwieksza roznica to predkosc, ale o tym PISALEM!!! :P dwa piętra wyżej, ale powtórzę :P

    >> to od razu zbieraj na ultra satana, bo satan ma
    >> predkosc niewiele szybsza niz stacja dyskietek, no
    >> chyba ze lubisz czekac dwa lata az cos sie zaladuje,
    >> to satan bedzie ok :]
    • 2: CommentAuthorlizard1982
    • CommentTime4 Apr 2013
     
    Hej. Czy ktoś ma nadal do sprzedania Atari STE bądź Amigę 1200?
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Apr 2013
     
    co do jeszcze wypowiedzi Urborga o pamięciach masowych:

    Lepsze tytuły (gier) i tak są przerabiane na twardziela (DHS to bodajże modzi), znaczna część obrazów *.msa i tak zawiera pliki (które to też można odpalić z HDD), więc nie wiem czy aż tak bym się przejmował emulatorem flopa. Twardziel jest pod tym względem mimo wszystko ogólnie wygodniejszym rozwiązaniem. I to, co było pisane - nie ma się co pchać w Satana tylko w UltraSatana. SatanDisk jest koszmarnie powolny. (jest koszerny :D :))

    W przypadku hdd, nie wiem też czy pchałbym się w hddrivera. Teoretycznie rozbudowany util (licencja co zabawne), lecz miewałem z nim masę problemów. Od dłuższego czasu używam softu ICD, całkiem sympatycznie to działa. Wyjątkiem jest brak możliwości wygenerowania partycji zgodnej z fat, więc dane trzeba przenosić z pieca mało-zabawnym dla użytkownika programem. Ale to temat na inną opowieść, albo wracamy do tematu hddrivera, który owej przypadłości nie posiada. ;)