atarionline.pl Derenegeracja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime17 Feb 2015 zmieniony
     
    Witam Szanowne grono Atarowe. Przejdę od razu do konkretów, bo o to tutaj chodzi. Wraz z Śmiałą Gwardią* wpadliśmy na chory pomysł zorganizowania party (jak w tytule) który będzie „zamiennikiem” odwołanego (buu:() Fortification. Konkrety:
    - lokalizacja – jest jedna, ale będzie ona potwierdzona w tym tygodniu:) W okolicach Katowic
    - termin – 1 – 3 Maj 2015 (piątek – niedziela).
    - rezygnujemy z MSX kompo. Bardzo przepraszamy muzyków którzy zaczęli pisać, ale z uwagi na fakt że po Party są za 2 miesiące Głuchołazy, nie chcemy sobie wchodzić w paradę;))
    - rezygnujemy z GFX kompo w „znanej” formie z powodów tych co powyżej.
    - dodajemy VBXE gfx kompo, znane z SillyVenture 2014, tutaj o konflikcie interesów mowy nimo
    - dodajemy VBXE game kompo – szczegóły wkrótce:D
    - regulamin który był na Fortification będzie w większości obowiązywał na Nowym Party z wprowadzeniem zmian o których mowa wyżej (brak MSX kompo, GFX kompo na VBXE, Game kompo na VBXE)
    Z góry od razu mówimy – regulamin nie podlega dyskusji:) Dlatego bardzo prosimy o niezaśmiecanie wątku. Wszystkie wrzuty na temat regulaminu będą przeze mnie ignorowane i zgłaszane do moderatorów w celu usunięcia:] Wątek na temat regulaminy został założony na AA przez kolegę Nostiego.

    *Śmiała Gwardia jak to zwykle bywa, podzielona jest na ministerstwa, i tak oto:
    - Ministerstwo Infrastruktury – MarekP – Sala, zaplecze:)
    - Ministerstwo Kultury – Pinokio – organizacja kompotów, DJ, wodzirej (wodziryj? wódyryj?:D)
    - Ministerstwo Cyfryzacji – Koala – strona, invitka
    - Ministerstwo Spraw Zagranicznych – Miker – tłumaczenia, kontakty zagraniczne:)

    Od razu małe wyprostowanie: dla nas Atari to przede wszystkim hobby, błoga zabawa, nie chce się nam wdawać w dziwne dyskusje typu „czy to jeszcze Atari”, „wpływ nielegalnych rozkazów na życie i rozwój człowieka” itp. Jeżeli komuś coś się nie podoba (blah!) w regulaminie z obojętnie jakiś względów, niech spojrzy na niego jako swoiste wyzwanie do „przeskoczenia” („Co ja qr*wa nie potrafię?”:]). Bez zbędnej ideologii, to ma być czysty „fun”. A jeżeli ktokolwiek będzie miał problemy techniczne które nie wie jak obejść, proszę od razu mnie pytać via mail – ze wszech miar spróbuję pomóc w rozwiązania problemu)

    Jeżeli kogoś uraziłem – od razu przepraszamy – nie jest naszą intencją obrażanie kogokolwiek i czegokolwiek – love&peace:]

    A teraz co mamy do zaoferowania:
    - stabilny, nie zmienialny termin – impreza NIE ZOSTANIE odwołana, chociażby „skały srały”. Nawet jak nikt nie przyjedzie to będziemy z MarkiemP, Mikerem i Pinem chlali 3 dni:]
    - stabilny regulamin – nie zostanie on zmieniony czy też odwołany!
    - party otwarte dla wszystkich (atarowców?)! Zero banów, zero invite-only. Łączymy się a nie dzielimy!
    - crazy kompoty (są pomysły!)
    - grill (kiełbaski /najlepiej sojowe – najsmacznejsze:D:D/ we własnym zakresie:)
    - i inne tego typu „znane” atrakcje:)


    Teraz nasze główne cele na przyszłość (najbliższy tydzień).
    - podpisanie umowy na salę i zaklepanie jej na tip top
    - stworzenie stronki, oraz zorganizowanie zapisów:) tak żebyśmy wiedzieli kto jest chętny:]
    - poprawki regulaminu związane z powyższymi wytycznymi i jego publikacja.
    - invitka – już się pisze:]
    Jak tylko coś będzie gotowe od razu dzielimy się z tym na forum w tym wątku:]
    Na pożegnanie zauważyłem że ostatnio na forum były modne cytaty z różnych piosenek, to ja też coś zaśpiewam z jednego z moich ulubionych zespołów:
    „z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby”:D


    do zobaczenia na Dege.. Derege.. Dene… qr*wa… do zobaczenia na Party:]

    W imieniu Ekipy Śmiałej Gwardii, koala
    ---------
    Edit: żeby podsumować co się ostatnio działo, dla tych co nie chcą szukać po wątkach:)
    1. Odpalilismy stronę: ->link<- - tam znajdziecie informacje m.in. o lokalizacji;)
    2. Prosimy zapisywać się do listy uczestników;)
    3. Utworzyliśmy wątek: ->link<- do zapisywania się na ewentualne żarełeczko które też musimy wcześniej załatwić. Dlatego im szybciej tym lepiej
    4. Mamy sponsorów!
    XEEN - Sio2SD
    LOTHAREK: Ultimate, SIDE2
    RYSZARD MAUERSBERG: XC11
    DUDDIE: 3xPokrywa XE
    WIELKIE MEGA PODZIĘKOWANIA!
    5. Chcemy więcej sponsorów:)

    zostało już półtora miesiąca do zlotów więc powoli zaczynamy wielkie odliczanie:]
    ... no może nie takie wielkie;P
    Jutro jedziemy do Istebnej z MarkiemP, doustalamy szczegóły, i wypróbujemy pobliski aquapark:D

    -----------
    EDIT: Aquapark jest mały, ale zajebisty!! Jest możliwość wejścia grupowego, więc jak się zbierzemy to będzie jeszcze taniej:) ja tam na pewno pójdę, bo mój synek cały czas trąbi że chce na niebieską zajebistą zjeżdżalnię:]

    Miło mi poinformować że dołączyli do nas Kolejni Super Wielcy Sponsorzy, oto oni:
    Anonimowy Al.. znaczy Darczyńca ufundował SIO2SD!
    Kolega Montezuma jest fundatorem SIO2BT!!!

    JUPIII!!

    Jeszcze link do wątku o deklaracji na żarełko:
    ->link<-

    -------------------------
    update:)

    ekhm ekhm, aby podbić trochę wątek garść infomacyji mam do Was:)
    1. Jakby ktoś nie widział jeszcze invitki, zapraszam do zapoznania się ;)
    ->link<-

    2. Mamy przygotowany dla partyzantów skromny upominek w postaci pamiątkowego długopisu (do wypisywania votek). Szału nie ma, ale zawsze coś;)


    3. Dla zwyciężców poszczególnych kategorii mamy pucharki (jeszcze będą podpisane za co ktoś je zdobył:P). Ufundował je mój kolega, który organizuje ->link<- . Dzięki!


    4. Proszę pamiętać że piątek to dzień wolny! także o napoje chłodzące jak i żarełko (na grila!!!) prosimy zaopatrzyć się dzień wcześniej;) w czwartek zrobimy jeszcze rozeznanie czy nie ma jakiegoś blisko lokalnego sklepu, ale lepiej dmuchać na zimne i zrobić zapasy wcześniej;) Sobota już jest "normalna"

    to chyba tyle... DO ZABACZENIA NA PARTY!
    ---------------------------------
    Update informacyji;)
    Agenda na dzień dzisiejszy wygląda tak:

    Piątek:
    14 – obiadek
    18 – koncert
    20 – crazy compoty, compoty „growe” oraz „muzyczne”

    Sobota:
    8 – śniadanie dla tych co wykupili noclegi ze śniadaniem
    10 – dla chcących się troszkę pomoczyć – wspólne wyjście do aquaparku. Wejściówki do aquaparku z rabatem można kupić w Halniaku, kosztują na 2h – 20zł (normalnie to 30 zeta).
    14 – obiadek
    15 – 22 tzw. czas wolny, czyli grill, jeżeli pogoda dopisze to jest tam boisko do siatkówki – ktoś chętny żeby się poruszać?:D
    22 – główne compoty: zaczynamy od VBXE GFX, później VBXE GAME, a na końcu główne kompoty GAME COMPO
    później to wiadomo, liczenie votek i zaraz po tym ogłoszenie wyników.

    Niedziela:
    8 – śniadanie dla tych co wykupili noclegi ze śniadaniem
    12 – zakończenie imprezy

    Najważniejsze informacje:
    - jeżeli jedziemy od strony Wisły, skręcamy na skrzyżowaniu tam gdzie mamy sklep „Groszek” oraz stację „bliska” w LEWO, jakieś pięćset metrów dalej jest Halniak. Jeżeli przejedziemy skrzyżowanie i zobaczymy Biedronkę po lewej stronie znaczy że zajechałeś za daleko;)
    - na party place wjeżdża się po takich betonowych płytach, tuż przed ośrodkiem. Po prawej stronie widać piękny drewniany party p(a)lace
    - ośrodek przyjmuje niestety tylko gotówkę!!, tak więc trzeba zaopatrzyć się w nią. Najbliższy bankomat jest przy wspomnianym sklepie „Groszek”
    - jak już o „Groszku” mowa – będzie on czynny w piątek od 8 do 16!!! tak więc jest szansa że jak alkohol się skończy można tam będzie się jeszcze zaopatrzyć;) Na przeciwko sklepu jest pizzeria, podobno dobra, ale jeszcze nie wiemy w jakich godzinach czynna.
    - sleeping room jest w cywilizowanym i ciepłym miejscu – znajduje się on w kompleksie Halniak, na parterze w budynku D, w którym to zresztą są pokoje wszystkich partyzantów! MAMY TEN CAŁY DUŻY BUDYNEK DLA SIEBIE;) Ale tam wiadomo trzeba będzie się hamować. Główna impreza jest na party place i tego się trzymamy!
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    Swietny news!
    • 3: CommentAuthormono
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    Ano :) Jakby ktoś potrzebował, to przypominam, że:
    - cienie do VBXE (biblioteki dla SDX, jak i źródło do wykorzystania we własnych programach dla DOS 2.x) są tutaj,
    - a opis rdzenia FX tutaj.
    • 4: CommentAuthornodez
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    bliziutko :)
    • 5: CommentAuthoras...
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    I to jest piękna sprawa!!!!
    Tylko proszę o lokalizację z bliską noclegownią….@ aka hostel/hotel :)
    • 6:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    :)
    • 7:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    a co mi tam, niech będzie:

    :D
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    To party się odbędzie, bo w wątkach o zlocie nie rozmawiamy o regulaminach ;)
    • 9: CommentAuthoras...
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    A będzie XXL ?
    • 10: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    Jak na razie, to nie mieszka ze mną więc nie wiem, ale przyjechać przecież może ;)
    • 11: CommentAuthoras...
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    A myślałem że pokażesz XXL-owi jak działają nie legalne na c20xe@ wspomaganege przez cbradio!
    Tak od 200 w górę :)
    • 12: CommentAuthornosty
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    Koala - bardzo pozytywnie napisane :)

    Termin 1-3 maja jest już przyklepany i pewny?
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    tak. Jest zresztą napisane, że jeśli nikt nie przyjedzie to pijemy tam sami ;)
    • 14: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Feb 2015
     

    As:

    Tak od 200 w górę :)


    Skrzynia nie puści mnie więcej, niż 215-220. Będzie czas, to podmienię 5 bieg na dłuższy ;)
    • 15: CommentAuthoras...
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    Rev limiter da radę..
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Feb 2015
     
    ... :-?
    • 17:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime21 Feb 2015
     
    @Minister Kultury

    Czy Pan Minister mógłby podać do publicznej wiadomości informację, czy ktoś zdeklarował już startować w którymś z compo?

    Ile jest takich osób? (czyli ile może być prac - na dzień zadania Panu Ministrowi pytania)

    Pozdrawiam
    Poseł Oseł
    • 18:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Uprzejmie informuję że trochę deklaracji prac się zebrało:) Zachęcam wszystkich do tworzenia!!!
    • 19:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Dla niezmotoryzowanych - "ostatnią milę" można spokojnie pokonać korzystając z miejscowych przewoźników: ->link<-
    • 20:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime13 Mar 2015
     
    Update pierwszego postu o podstawowe informacje;)
    • 21:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime22 Mar 2015
     
    updejcik;)
    • 22: CommentAuthoransikora
    • CommentTime20 Apr 2015
     
    Czy ktos z szanownych Atarowcow bedzie wracał (gdzieś na nocleg) w piatkowa i sobotnia noc przez Ustroń (kierunek Katowice)? Przyjezdzam we wlasnym zakresie ale nie przewiduje noclegów.
    Pozdrawiam
    • 23:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime27 Apr 2015
     
    @ansikora: a nie lepiej sobie przekimać na PartyP(a)lace?:D

    updajcik pierwszego pościka:]
    • 24:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 Apr 2015
     
    Rewelacja!
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Apr 2015
     
    Szacun :)
    • 26:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime27 Apr 2015
     
    Ciesze się że się podoba;)
    • 27:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime30 Apr 2015
     
    updejcik!
    • 28: CommentAuthormarekp
    • CommentTime30 Apr 2015
     
    Pizzeria czynna do 22:00. Tysz na telefon.
    • 29:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime30 Apr 2015
     
    Pozdrowienia z PartyPlace:-)
    Tu jest naprawde super!
    Dla przyjeżdżających: dojazdu serpentynami dlugo nie zapomnę (punciak ledwo mi się wkulał :/)
  1.  
    Bawcie się dobrze!
    • 31: CommentAuthoras...
    • CommentTime1 May 2015
     
    Jeszcze 100km ....
    • 32: CommentAuthorpin
    • CommentTime1 May 2015
     
    @Maw - jak dojazd na ostatnim odcinku przed partyplace? Chodzi mi o "nawierzchnię", bo mam dość mały prześwit (może 8 cm) ;)
    • 33:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime1 May 2015 zmieniony
     
    Ale wam zazdroszcze tego party !!! No ale tak jak pisałem pare miechow wcześniej że spodziewm sie nowej małej atarynki . No i przyszła na świat wczoraj :) działa na mleko nie na prąd :)
    • 34:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime1 May 2015
     
    @pabloz1974: GRATULACJE!!!!
    • 35:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime2 May 2015
     
    Dzięki :)))))
    • 36:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime4 May 2015
     
    Dołączam się do gratulacji - atarowców powinno przybywać :P
    • 37: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime5 May 2015
     

    :)