atarionline.pl Wapniak 2020? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime13 May 2019 zmieniony
     
    Ponieważ w tym roku party (przynajmniej w jego dotąd znanej formuje) nie odbędzie się, kombinujemy z przyszłym rokiem (wstępnie zarezerwowaliśmy termin 28-31.05.2020r.) Dyskusja rozpoczęła się na sąsiednim forum, o tutaj: ->link<- także nie będę dublował informacji z pierwszego posta. Pozwolę sobie tylko powtórzyć ostatni, wraz ze zdjęciami.

    Do miejscówki dotarłem dzięki MWK i Dziadkowi ze sceny NES/Famicom (dzięki!). Sala jest wielkości mniej więcej tej z 2018r.




    dostępna jest także scena (głośnik jest "czyjś", także nagłośnienie trzeba "nasze"):


    Wychodząc na tył sali mamy podwórka z wiatą, np. na grilla:


    Wiata ma także swoje oświetlenie:


    Za wiatą znajduje się przestrzeń do spokojnego spożywania różnych rzeczy, na trawniku można tez rozstawić namioty:


    Po drodze na tylne podwórko znajduje się kuchnia:




    wyposażona m.in. w dużą lodówkę


    oraz zamrażarkę


    Jeszcze wrzucam, dla porządku, zdjęcie tylnego wyjścia na podwórko z wiatą:


    Jak wygląda otoczenie OSP Nowa wieś, możecie zobaczyć na ich stronie: ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime13 May 2019
     
    To jak, bierzemy tę miejscówkę, czy szukamy innej? :)
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime13 May 2019
     
    W końcu będzie Wapniak!!!
    • 4: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime13 May 2019 zmieniony
     
    WYJEBISTA MIEJSCOWKA

    bedziemy:D

    50000% na tak z miejscowka
    • 5: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime13 May 2019
     
    Super miejsce
    • 6:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime13 May 2019
     
    pikne
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 May 2019
     
    Nice! :) Miker, zaklepuj :)
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 May 2019
     
    SUPER , ALE CZEMU NIE 2019 :-)
    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime14 May 2019
     
    Rok przerwy dla zregenerowania sił i motywacji pomoże lepiej to zorganizować.
    • 10:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Dec 2019 zmieniony
     
    Miejścówka zacna - przyznaję, ale nie w Warszawie :/

    Zapytam o dwie kwestie:
    * Ile jest miejsc hotelowych w Nowej Wsi, ktora znajduje się ponad 20km od Warszawy?
    * Ile kosztuje wynajęcie sali na 2 dni?

    Nasza poprzednia miejscówka jest dostępna w każej chwili. Mamy na miejscu zamrażarkę, nagłośnienie, ochronę i jest w ekstra lokalizacji. W tym roku nie udało się zorganizować WAPNiAK-a, gdyż ja przebywałem głównie za granicą, a reszta nie miała czasu. Ale warto rozmawiać, bo next year musi się odbyć :)
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Dec 2019
     
    Miker - miejscówka wygląda super! Na ile to tak mniej więcej osób? Jest większa od poprzedniej sali?

    Alex - faktycznie, z dojazdem już trudniej, ale jakby się zabierać wspólnie to da się ogarnąć. Ale pytanie, czy są tam miejsca noclegowe? Jakieś pole namiotowe, etc? Bo impreza trzydniowa to spać gdzieś trzeba.

    Mnie osobiście odpowiada zarówno stara, jak i nowa lokalizacja, bo dla mnie mają podobne wady i zalety.
    • 12:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime13 Dec 2019 zmieniony
     
    Poza tym kwestia prowiantu - poprzednia sala miała w okolicy 2 stacje benzynowe, Lidla, Biedronkę, centrum handlowe i kilka nocnych.
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Alex - nie mówisz chyba o miejscówce na Bemowie, bo to była porażka na tych działkach..
    • 14: CommentAuthorlapusz
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Hej. Informacyjnie w tym terminie będzie też Pixel Heaven. Może niektórym kolidowac...
    • 15: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Ups....
    • 16:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime13 Dec 2019 zmieniony
     
    Pin - a dlaczego porażka? Jakieś konkrety? Poprzednia chatka na Pradze była lepsza? :)

    Na Bemowie jest ogromna sala z głośnikami, kilka miejsc parkingowych, przestrzeń grillowa, ochrona. Jedynym problemem jest odległość od bramy wejściowej i kwestia klucza, która ostatecznie została rozwiązana. Natomiast lokalizacja, komunikacja, dojazd, liczba sklepów dookoła są na duży plus. A uwierz, sprawdziliśmy z Mikerem prawie wszystkie miejscówki działkowe w Warszawie.

    Sprawdziłem wątek na AA - koszt wynajmu 3500 zł czyli 25% więcej, niż na Bemowie :/
    • 17:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Alex: miejscówka miała pewne wady, które mnie nieco zniechęcają:
    - brak sleeping roomu, spałem gdzieś między stołami i byłem nieco udeptany i brudny. prysznica tez nie było, ale tak, to już fanaberia :)
    - było cholernie duszno na pp, nie dało się wietrzyć tego pomieszczenia.
    - opuszczanie party place po godzinie 22 było mocno kłopotliwe, bo trzeba było prosić ochronę o otwarcie bramy.
    - pijany pan "były wojskowy", który skutecznie psuł nam kilka razy humor i zabawę.
    • 18:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Bocianu - no niestety ze spaniem i prysznicem nie było tak różowo, jak na Pradze. Duszno, bo środek lata i ponad 35'C w cieniu :) Z dostępem po 22 sprawa została rozwiązana, a i administrator zmienił swoją opinię o 180'C po zakończeniu imprezy. Przyznał się, że miał spore obawy, ale jesteśmy super i możemy robić imprezy kiedy tylko chcemy (o ile będzie wolny termin).
    • 19: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Oprócz tego, co powiedział Bocian, to nadmienić trzeba że każda impreza masowa na Bemowie powoduje niemiłosierny hałas i na zwenątrz partyplace nawet myśleć się nie da. Dodatkowo na partyplace znalazłem... majtki z kleksem ;) co nie nastraja optymistycznie, być może było to zasługą braku sleeping rómó;))
    • 20:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Impreza masowa "Dni Bemowa" była tylko dlatego, że był środek lata, a nie wiosna :) Duchota z resztą z tego samego powodu. Co do majtek, to nie wiem czyje, ale dobre :))))))))

    Natomiast uważam, że trzeba podjąć decyzję racjonalnie. Rozważyć wszystkie za i przeciw (dojazd, koszty, plusy i minusy). Remiza jest fajna ale droższa, w innym mieście etc. Warto zrobić zestawienie i poddać pod głosowanie ;)
    • 21:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime13 Dec 2019 zmieniony
     
    No to może ja się wypowiem. Fakt faktem, blisko sklepy, miejsca hotelowe itd. Fajnie. Ale, jak już wspomnieli koledzy powyżej: problemy z opuszczaniem pplace po zmroku i gospodarz, który z kolesiem-flaszką się nawalił i łaził od ludzia do ludzia z tekstem "Wy to się zbieracie stąd o północy" - to nie jest fajne. Także nic dziwnego, że się zraziłem.
    Powyższa miejscówka jest jedynie propozycją, termin również. Można wszystko jeszcze zmienić, nie rozpocząłem zbiórki.
    Poza tym... Chcesz tam robić, to rób. Mogę pomóc przy organizacji i ogarnianiu tematu, ale więcej z tym osobnikiem się w dyskusję nie wdaję. Koniec. Kropka.
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    narzekacie jak stare baby,miejscówka spoko,klimat był,pogoda nie dopisała,wojskowego można poskładać jak przyfika i tyle w temacie,a jak się boita to sam mogę go złożyć he,he.
    • 23: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Majtki z kleksem się zdarzają i świadczą o wysokim poziomie prac.
    • 24: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Dec 2019 zmieniony
     
    @astrofor - 100/100 ;)

    A jeśli chodzi o Bemowo, to wolę dopłacić więcej tylko po to, by impreza odbyła się gdzie indziej.
    • 25: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Dec 2019 zmieniony
     
    Wojskowego znów trzeba będzie poić wódką, by przez trzy dni spał spokojnie.... :)... Więc Alex, od różnicy w cenie sali odlicz wiaderko wódki ;)
    • 26:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Miker - napisałęm przecież, że problem z bramą, jak i z administratorem dawno został rozwiązany :)

    Irata - dzięki za wsparcie :)

    Pin - nie narzekaj :) Trzeba podjąć racjonalną decyzję, a nie się obrażać. On wódy ma zapas zapewne :D
    • 27: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Ja się nie obrażam, bo i nie ma powodu. Wyrażam swoje zdanie, że wole miejscówkę od MWK bo jest sprawdzona i wszystko tam jest jak należy.

    Jak zamierzasz ogarnąć slip róm to raz, dwa - nawet jeśli miało by wypalić Bemowo to mam tylko nadzieję, że obędzie się bez "strefy relaksu" i podmiot wynajmujący będzie miał świadomość, że impreza odbywa się CAŁODOBOWO. Punkt trzeci - warunki sanitarne. Prysznic w toitoiu, czy jak? ;) ... a co z bramą po 22:00? Zciągałeś Draco w nocy ze siatki ogradzającej działki? Ja tak, bo chłop chciał iść do domu i było słabo bo zawisł był, no i w kilka osób próbowaliśmy temat ogarnąć i było cienko .... i już myślałem że trzeba będzie dzwonić po straż pożarną. Ostatecznie się udało, uszkodzona została tylko siatka i spodnie :)
    • 28:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime31 Dec 2019
     
    @Alex - skoro problem jest rozwiązany, oddaję organizację Wapniaka w Twoje ręce.
    • 29: CommentAuthorpin
    • CommentTime1 Jan 2020
     
    Zastanówcie się dwa razy nim podejmiecie nieodwracalne decyzje ;)
    • 30:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime1 Jan 2020
     
    I po wapniaku ... ?
    • 31:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Jan 2020
     
    Albo tak jak niektóre imprezy sportowe, będzie się odbywać w wielu miejscach jednocześnie :D
    • 32: CommentAuthorAdam
    • CommentTime2 Jan 2020
     

    Pin:

    (...) Dodatkowo na partyplace znalazłem... majtki z kleksem ;)

    Proszę o więcej szacunku w wypowiedziach na forum - miałeś zapewne na myśli bieliznę z Panem Kleksem ;)
    • 33: CommentAuthorpin
    • CommentTime2 Jan 2020
     
    ... no dobra, z piegami Filipa Golarza ;)
    • 34: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime2 Jan 2020 zmieniony
     
    No to jeżeli była to bielizna z Panem Kleksem to podejrzewał bym jakiegoś wychowanka Akademii. Czy na party był jakiś Adaś? ;P :D
    • 35: CommentAuthorAdam
    • CommentTime2 Jan 2020 zmieniony
     
    Pewnie niejeden :) Oraz inni na literę "A".

    A może tę bieliznę zostawili jednak Jonka i Jonek?