atarionline.pl Muzyka potrzebna na gwalt! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthornosty
    • CommentTime15 May 2011 zmieniony
     
    A doklanie to na Grzybsoniade ;)
    Potrzebuje pilnie lekkiej wesolej muzyczki do mojej gry konkursowej (logiczno-zrecznosciowa prosta gra).
    Miker rozdal juz wszytsko a pisac nowego nie ma czasu, StRing nie odpowiedzial na zapytanie :/ A zegar tyka...

    Moja gra to nie arcydzielo, wiec nie chce zawlaszczyc jakiegos przeboju, ale jesli ktos ma cos skocznego w szufladzie to bardzo bym byl wdzieczny za ratunek.
    • 2: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime15 May 2011
     
    A na jaki adres wysłać propozycje?
    • 3:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime15 May 2011
     
    caruso jak zwykle niezawodny :)
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime15 May 2011
     
    Caruso sprytnie to rozgrywa. Nie będzie miało znaczenia, która gra wygra, bo we weszystkich grach muzykę zrobi Caruso i zawsze będzie wygranym ;D
    • 5: CommentAuthornosty
    • CommentTime15 May 2011 zmieniony
     
    @Larek - to ciekawe, bo slyszalem ze Miker moze zmonopolizowac zlot ;)

    @sOnar - dzieki! nie liczylem na tak szybki odzew. Muzyczka mi sie podoba, ale jak to mowia "od przybytku glowa nie boli" wiec wyslucham jeszcze chetnie songu Caruso jesli cos podesle i sprawdze przy ktorej melodii gra sie lepiej, ktora lepiej "przylgnie" do gry. Napisze jutro na prv.

    @caruso - dzieki, podeslij prosze na nosty3[malpa]gmail.com.

    Ufff, dzieki Wam jestem juz spokojny ze bede mial muzyke w grze. Wracam do kodowania :D
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 May 2011
     
    Nosty - przynajmniej player "reverse stereo" (taki jak w MP16, 2.0 i 2.0b) do muzaka daj. Brzmi to 50% lepiej na stereo ;)-
    • 7: CommentAuthornosty
    • CommentTime16 May 2011
     
    @pin - ja nie za bardzo wiem o czym Ty do mnie mowisz :P Bede bardzo szczesliwy jesli wogole mi w grze cokolwiek zagra mono, bo nigdy nie zajmowalem sie muzyka, nawet nie wiem jakie sa formaty, playery itp.
    Takze, malymi kroczkami ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 May 2011
     
    @pin, rozwiń swoją myśl, drugi lajkonik prosi :)
    • 9:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime17 May 2011
     
    nie odpowiedzialem bo jestem w Egipcie. teraz akurat mam okazje skorzystac z netu wiec odpowiadam:

    mam kilka utworow w szufladzie, moge po 20 maja wyslac do przesluchania.

    PS. dostepu do maila tu nie mam.
    PS2. dobrze ze o mnie tez ktos czasem pamieta :) dodam ze dalej jestem aktywnym muzykiem i chetnie pomoge jak trzeba bedzie.
    • 10: CommentAuthormono
    • CommentTime17 May 2011
     
    Jeśli dobrze zrozumiałem pinowi chodzi o player, który kawałek mono odtwarza na drugim pokeyu z niewielkim opóźnieniem w stosunku do pierwszego - powiedzmy 5, 6 ramek (wielkość zależy chyba od tempa utworu).
    Najprościej pakować sobie to, co wypychane jest na 1 pokeya do bufora cyklicznego (początkowo wyzerowanego) i z niego z kolei z odpowiednim offsetem odczytywać dane dla pokeya 2.
    • 11: CommentAuthornosty
    • CommentTime17 May 2011
     
    Temat zamkniety (przynajmniej jesli chodzi o poszukiwanie muzyki do mojej gry). Wlasciwy utwor dostarczyl sOnar.
    Nawiązalem tez kontakt z Caruso i mam nadzieje wykorzystac jego utwory w innym projekcie.
    Przy okazji nauczylem sie odtwarzac w asemblerze utworyc CMC i RMT :)
    Dzieki za pomoc!
    • 12:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime21 May 2011
     
    Nosty: na jaki mail korespondujesz? Głownie używam michomis(małpa)interia.pl
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Jan 2012
     
    Muzyka? Na gwalt?

    Przypomina mi sie, jak kiedys w podstawowce na zajecia z polskiego wpada nasza plastyczka, przerywa zajecia i kieruje do naszej polonistki takie slowa: "potrzebuje kilku chlopcow na gwalt!"... zanim zdarzyla dokonczyc, ze "do noszenia stolow" to wszyscy juz lezeli na podlodze ze smiechu :).
    • 14:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Jan 2012 zmieniony
     
    Jeśli na gwałt- to najwyżej gwałt uszu. Czyli kakofoniczna. Wchodzę w to!