atarionline.pl Silly Venture 2k12 - potencjalna lista - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime19 Jul 2012
     
    ja planuje być w końcu + płeć piękna + jamnik :) , na glucholazy niestety nie dam rady :)
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Jul 2012
     
    Dasz radę, dasz radę!;)
    • 3:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime19 Jul 2012
     
    TdC. tak z innej beczki... moze pokusilbys sie na najprostszy tutorial z opisem jak uzyc duszkow w Action!? :P bo walcze z tym i czacha mi tego nie ogarnia jak to najprosciej zrobic, te przesuwy pionowe etc, eh :/
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Jul 2012 zmieniony
     
    Chyba kiedyś w necie widziałem jakąś gotową bibliotekę która zajmuje się tym w sposób dość intuicyjny. A jeśli nie znajdziesz to ja na pewno mam gdzieś coś takiego to Tobie podeślę.

    A jak wpadniesz z nami w czwartek (ale może być i dowolny inny dzień) na Głuchołazy to Tobie zaprezentuję co i jak.
    • 5:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime19 Jul 2012
     
    Tdec napisalem emaila do Ciebie, na Glucholazach niestety nie bede :/
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime19 Jul 2012
     
    tu cos lezy:

    ->link<-

    ->link<-
    • 7:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime19 Jul 2012
     
    tak, walcze z tym wszystkim od tygodnia :) poki co zero rezultatow, bede postowal jak cos napisze sam od zera bez bibliotek :) sorry za offtop :)
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Jul 2012
     
    @jhusak: cena wejściówki powinna pozostać bez zmian, czyli 50 zł. nie ustaliłem jeszcze dokładnego budżetu imprezy bo nie mam jeszcze sprecyzowanego planu odnośnie atrakcji na party.

    @bartcom: trudno mi na dzień dzisiejszy powiedzieć czy będzie powtórka z jazdy hummerem. być może środki przeznaczone na to przesunę chociażby na beczki z piwem. chodzi o to, że po EURO 2012 trudno wydębić jakiekolwiek dofinansowanie na tego typu event. Miasto też wypluło się z kasy, a budżet na rok 2012 i tak był okrojony :) z nowości w planach mam zamiar postawić maszynę do popcornu, gdzie każdy partyzant będzie miał zagrychę do zimnego browarka - oczywiście za free. Gdyby to było lato to załatwiłbym maszynę z lodami włoskimi, a przy ładnej pogodzie zajadalibyśmy pyszności z grill'a - oczywiście wszystko wliczone w wejściówkę :) Haha, może kiedyś ;)
    • 9: CommentAuthoras...
    • CommentTime20 Jul 2012
     
    grill zimą :)
    oj Grey teraz już tyle się nie pije aby pogoda nie przeszkadzała w grilowaniu jak jest śnieg.

    Chociaż kto wie...!....

    Ale pomysl zaiście zacny i mi się bardzo podoba karkówa z grila w listopadzie :)
    • 10: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime20 Jul 2012
     
    Hmmm... nie cierpię popcornu...
    Z Hummera nie rezygnuj! lepiej zrób podwyżke za bilety, nawet dużą, ale nie rezygnuj! Tymczasem browara nie powinno być wcale tak dużo.

    Zgłaszam się jako osoba chętna do pomocy przy organizacji.
    • 11: CommentAuthoras...
    • CommentTime20 Jul 2012
     
    No co Ty opowiadasz, browara nie powinno być tak dużo, bilety mają pójść w górę... TO może jeszcze oddawaj całe swoje zarobki na podatki !
    • 12:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime20 Jul 2012 zmieniony
     
    @grey - bilet powinien kosztować 99 złociszy. Bo za 50 złociszy to aż żal patrzeć, jak się troisz i czworzysz, a potem trzeba rezygnować z tego czy owego. Tak, za 99 zło(dobro)ciszy można zaszaleć, już wiemy, że fraudu nie będzie :)

    Mam taką propozycję do wszystkich. Każdy, kto uważa, że bilet jest zbyt tani, niech wpłaca, ile uważa, że bilet powinien kosztować.

    Ja się upieram przy moich 99 zł.

    W kapitaliźmie żyjemy. To nie fair - waszka do gdańska tam i z powrotem kosztuje 400, a za wejściówkę płacić 12% tej kwoty? Greyu, nie daj się robić przez koncerny paliwowe!

    A może zrobić podział na "równych (50zł) i równiejszych (100zł)"?

    W kapitaliźmie żyjemy...

    A np. taka ładna pani w negliżu chodząca pomiędzy nami skutecznie podgrzała by atmosferę... A bierze pewnie z 5 stówek za samo chodzenie...

    Moja żona (jest normalna) mawia, że na zgrabną gołą laskę z przyjemnością popatrzy :)

    Tylko wtedy dzieci spać przed pokazem (do 12 lat) :P
    • 13:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 Jul 2012
     
    Myślę że propozycja Kuby aby płacić wg swoich przekonań jest dobra, a cel też. W końcu Sikor oficjalnie poszukiwał sponsorów swojej imprezy i bez problemu ich znalazł, co oznacza że płacenie przez partyzantów więcej nie jest fantazją, ale jest to zupełnie realne.


    Co do kobiet, to jest to fakt, że najczęściej faceci nie mogą na siebie patrzeć, ale kobiety na siebie już tak.
    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Jul 2012
     
    Cena wejściówki pozostanie raczej niezmienna, tj. 50 zł. Niektórzy mówili mi że ta cena jest śmiesznie niska, biorąc pod uwagę chociażby darmowy browar. Nie zapomnę miny PeP'a ze Svenska Atari Klubben który dawał mi 500 zł :D Ja do niego że to za dużo i że wjazd kosztuje 50 zł. Myślał, że żartuję :D

    Oczywiście jak ktoś zechce wspomóc SV2k12 wyższą wejściówką to ok. Oficjalnie jednak cena będzie raczej taka sama jak zawsze. Nie chcę wystraszyć osób które mają problemy finansowe i przez to nie pojawią się na party. Mam jeszcze parę koszulek SV2k11 jakby ktoś reflektował - greymsb@poczta.fm. Pieniądze z nich automatycznie zasilą konto SV2k12 - jeśli takowe się pojawią :)

    Pozdr!
    • 15:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime24 Jul 2012
     
    Grey-> Pomysl powaznie nad GRILEM, w zime byloby to fajne rozwiazanie... grilowanie przy piwku...
    A czy zalatwisz promo redbula? Bo ja to piwa nie trawie, pile albo redbula albo wodke

    Co do wejsciowek popieram tego Narwanca JHusaka;p 99zl to dobra cena.

    PLIZZZ pomysl nad tym Grilem (ja i As na 100% bedziemy zadowoleni)
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Jul 2012 zmieniony
     
    @maly_swd: hehe, co prawda jest to impreza Silly i taki grill w zimie znakomicie by się wpisywał w charakter imprezy, ale to byłaby chyba lekka przesada :D heh. może wystawić też dmuchany basen na zewnątrz ? są jacyś chętni? da się załatwić :D

    No i właśnie nie przeboleję że nie miałem okazji zrobić event'u w lecie :) grill, automat z lodami włoskimi... a zamiast Hummera H2 przelot "Antkiem" nad Gdańskiem - dla przypomnienia:



    Oczywiście podczepilibyśmy flagi ATARI :D

    No mówi się trudno.
    • 17:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime24 Jul 2012
     
    Ja dalej obstawiam GRILA przy -20c .. jak nie bedzie to przywiazemy Cie do slupa na boisku;p i bedziesz tam stal az zmienisz zdanie;p

    Ehhh lato lato...
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Aug 2012
     
    dodałem kolejne osoby do listy! sorki jeśli kogoś pominąłem, ale nie pamiętam kto jeszcze deklarował chęć przybycia - proszę o info :)
    • 19: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime18 Aug 2012 zmieniony
     
    greymsb - prawda jest taka, że cena wejściówki nie ma znaczenia, noszsz kurde, motyla noga, coś muszę wymyśleć żeby tam być!
    • 20:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime18 Aug 2012
     
    Gonzo - musisz być! Stawiam piwo - nawet jeżeli darmowe :D
    • 21:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime18 Aug 2012
     
    Cos nie tak jest z ta lista obecnosci:)
    Jest tam "Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012" .. albo cos ze mna nie tak, bo u mnie jest dopiero 18.08.2012..
    • 22:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Aug 2012
     
    hahaha, jestem na urlopie :) Szwagier zadbał o to, abym znalazł się w innej czasoprzestrzeni :D to którego dzisiaj mamy? :) pozdr :D
    • 23: CommentAuthorpin
    • CommentTime19 Aug 2012
     
    ... mam nadzieję, że pilot AN-2 nie zapomni zimową porą o systemie odmrażania gaźników :) - Jeśli zapomni, to i tak przy aż tak wysokiej sprawności aerodynamicznej pozostaje znaczny zapas na wybór lądowiska awaryjnego :). LECĘ! :)
    • 24: CommentAuthorpin
    • CommentTime19 Aug 2012
     
    ... nadmiar paliwa lotniczego chętnie przygarnę :)
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Aug 2012
     
    Kolejne 3 osoby dopisane do listy :) Wiem że brakuje na niej ok 10 osób, proszę o info na mail'a.
    • 26:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 Sep 2012
     
    kolejne dwie osoby na liście.
    • 27:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Sep 2012 zmieniony
     
    kolejne 4 osoby na pokładzie :) nawet Winio pojawi się po latach nieobecności, hurray!
    • 28: CommentAuthorurborg
    • CommentTime17 Sep 2012
     
    Proszę mnie też dopisać do listy. Bo jeśli nie liczyć nagłych nieprzewidzianych wypadków losowych to będę na 100% procent.
    • 29:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime17 Sep 2012
     
    Urborg co tym razem testujemy?;)
    • 30:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Sep 2012
     
    Kolejne 3 osoby na liście, stuknęła już nam... 80-tka ;)

    Przypominam, że impreza ma charakter invite-only. Jeśli znacie kogoś np. ze sceny C-64 kto chciałby przyjechać z Wami na imprezę - proszę o info na mail'a.
    • 31: CommentAuthorurborg
    • CommentTime18 Sep 2012
     
    @Tdc
    Coś się znajdzie na pewno :). A jakby coś to planuję jechac przez Warszawę.
    • 32:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Sep 2012
     
    kolejne 4 osoby na liście. ponad 2 miesiące do party, a lista puchnie i... w końcu wybuchnie :)

    nie czekać, nie zwlekać, bo żeby nie było :)
    • 33:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Sep 2012
     
    Urborg nie mam wątpliwości że się znajdzie;)

    Ja oczywiście się piszę na jazdę, ten Gremlins był fajowy;) Większy problem był z tym plecakiem co naciskał mi spację :D:D

    To ja proponuję zarezerwować dla nas pokój oraz drugi dla moich znajomych z Wawy. Coś już rezerwowałeś ?
  1.  
    OK, Hostel zarezerwowany :) Chyba mają obłożenie, bo aż im domenę dziś zablokowało...

    W takim razie tylko śmierć, wypadek lub jakaś wstydliwa choroba mogą powstrzymać mnie przed wypadem do Gdańska :)

    Czy gdzieś dostępna jest bardziej szczegółowa agenda, bo chciałbym jakoś pogodzić zlot z małym zwiedzaniem miasta z rodziną?

    I jeszcze jedno: czy warto na imprezę zabrać sprzęt w celu naprawy odpłatnie/odpiwnie? Mam dwie sprawy: Magnet 1010, który ładnie działa i wygląda, ale słabiutko przewija taśmę oraz 130XE z GTIA do wymiany/naprawy.
  2.  
    @mgr: Za słabe przewijanie często odpowiedzialny jest ten gumowy docisk od kółek transmisyjnych. W starych magneciakach kółka zaczynają się ślizgać i zamiast przewijać "palą gumę".

    Sorki za offtopic. :-)
    • 36: CommentAuthorpin
    • CommentTime25 Sep 2012
     
    ... gdzie ta lista jest upubliczniona? - no chyba, że nie jest ;) -
  3.  
    @pin - sprawdź pierwszy post w tym wątku
    • 38:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime26 Sep 2012 zmieniony
     
    mgr_inz_rafal, zwykle jest możliwość napraw/przeróbek na SV (sam z niej skorzystałem), ale dopiero przed samym party będziemy wiedzieć co i jak.


    @pin, wracaj na Ziemie;):)
    ...oby do SV;)
    • 39:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Sep 2012 zmieniony
     
    @mgr_inz_rafal: dzięki za info :) co do szczegółowego harmonogramu to jeszcze podać go nie mogę, ponieważ jestem w trakcie planowania. Z dużym prawdopodobieństwem oficjalne otwarcie z mojej strony nastąpi ok. godz. 20:00 w Piątek - oczywiście dotyczy to części oficjalnej, z tzw. "pompą" :D Bo przyjeżdżać można już późnym popołudniem w czwartek.

    Pewny jest też dzień konkursów - sobota, ok. godz. 20:00-21:00. Jak potwierdzą się wszystkie prace na compo, to czeka nas wielogodzinny maraton, dlatego MUSIMY zacząć wcześniej.
    • 40: CommentAuthorxxl
    • CommentTime26 Sep 2012
     
    proponuje w tym roku zamiast dziewczynek zrobic turniej stepmanii. duel, dwie maty (profesjonalne) i jedziemy ;-)
    • 41:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Sep 2012 zmieniony
     

    xxl:

    zamiast dziewczynek zrobic turniej stepmanii. duel, dwie maty

    To ja proponuję dziewczynki z matami... i jedziemy ;p

    Szkoda, że mnie nie będzie.
    • 42:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime26 Sep 2012
     
    szkoda :(
    ale mam nadzieję, że game compo wygrasz ;)
    • 43: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime26 Sep 2012
     
    ... i film zrobisz :(
    • 44:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Sep 2012
     
    To że Larka nie będzie wiem już od kilku miesięcy... Szkoda :( Postaram się jednak załatwić jakiegoś "kamerzystę" a później to wszystko ładnie zmontować. No chyba że nagle nastąpi zmiana planów i Larek jednak przyjedzie :D

    Pozdr.
    • 45: CommentAuthorAdam
    • CommentTime26 Sep 2012
     
    Zgłaszam się (na 90%).
    • 46: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Sep 2012
     
    Maraton na kompo ... :) - to jak ostatnio było krótko to teraz bez łapówki się nie obędzie :D
    • 47:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 Sep 2012
     
    Wielka szkoda z larkiem :( Ale może jeszcze się to zmieni, w końcu jak mówił Yoda przyszłość w ciągłym ruchu jest;)

    Grey daj mi do łapy tę kamerę to będę nagrywał, w końcu papa ze mnie taki sam jak larek :D :D
    • 48: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime28 Sep 2012
     
    Kamera kamerą, to może zrobić ktokolwiek, kto będzie umiał nie przegapić ciekawych momentów i łapy mu za bardzo nie będą latać - polecam Cameraman's Support Set to nabycia w półlitrowych opakowaniach na terenie całego kraju :D - a dobry montaż można zrobić nawet nie będąc na party (jeśli czasu starczy ;) )
    • 49: CommentAuthorurborg
    • CommentTime1 Oct 2012
     
    @Tdc

    Co do noclegu to nic nie rezerwowałem. Wstępnie plan mam taki, żeby jechać w czwartek popołudniu i przenocować w Warszawie. Rankiem zaś w piątek ruszać do Gdańska. Na miejscu planowałem tak jak w tamtym roku przenocować w śpiworze na party place. Powrót w niedzielę.
    • 50:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime1 Oct 2012
     
    Ok, to wszystko jasne.