atarionline.pl Pixel Heaven 2013 - Warszawa - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormac
    • CommentTime6 Jan 2013
     
    Wybieracie się?

    ->link<-
    • 2: CommentAuthorlapusz
    • CommentTime6 Jan 2013
     
    Hej. Dzięki za info i wstawienie linku! Pozwólcie,że się przedstawię. Urodziłem się w lipcu, w pierwszej połowie lipca 1977, tak więc pamiętam wszystko:) Konkretnie - to ja podjąłem się organizacji PH2013. Przymierzałem się do to od dłuższego czasu, powodowany miłością i sentymentem do czasów rozrywki elektronicznej lat 80. i 90. Moja historia rozpoczęła się od ZX Spectrum+, potem miałem C64, a w końcu upragnioną Amigę, potem już nic ciekawego. Wiem, wiem - nie miałem Atari, ale po latach chyba mi to wybaczycie:) Tym bardziej, że już nigdy nie zapomnę wrażenia, jakie zrobił na mnie Ghost Chaser w wersji 800 XL u kumpla. Tak więc postanowiłem znaleźć czas między codziennymi obowiązkami i zabrałem się za organizację wydarzenia, które połączy wielbicieli wszystkich "platform" dawnych lat, miłośników salonów arcade (flippery - wspólnie z przyjaciółmi z Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego), starych komiksów itp. Całość planuję uzupełnić konkursami, wykładami o epoce, pokazem dem (już wstępnie ustalone z VOyagerem - czyli kolejna odsłona Nocy z Demosceną) i koncertem. Oczywiście do imprezy jeszcze sporo czasu (wstępnie 8 czerwca, może ulec zmianie), już prawie potwierdzony lokal w centrum Warszawy - a więc plan dnia może (i pewnie powinien) podlegać modyfikacjom. Charakter wydarzenia jest siłą rzeczy niszowy, ale z pewnością bardziej otwarty niż tradycyjne zloty z composami (choćby ze względu, że nie zamykamy sie w konretnej platformie) (np. Silly Venture - wielkie uznanie dla tej wspaniałej imprezy!), ale to wcale nie wyklucza możliwości zrobienia jakiegoś compo - ja jestem otwarty na pewno. Podumowując - prace nad stroną www i koncepcją mamy zakończone - teraz bierzemy się ostro za dopinanie wielu szczegółów, począwszy od lokalu (już wkrótce oficjalne info) i oczywiście czekam na wszelkie opinie ludzi ze sceny Atari. Będę szczęśliwy, jak zechcecie wspomóc mnie radami, pomysłami itp. Moim marzeniem jest wspaniałe wydarzenie w klimacie najlepszych lat w historii gier komputerowych! Pozdrawiam serdecznie - Robert Łapusz Łapiński.
    • 3: CommentAuthormac
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    Podbijam bo na stronie jest program a w nim między innymi panel dyskusyjny "ALE CO TY MÓWISZ, NIE TYLKO WIEDŹMIN!
    POLSKI RYNEK GIER LAT 80. I 90. "

    w którym udział wezmą między innymi:

    Krzysztof AUGUSTYN
    Współzałożyciel platformy PlayMakers.tv. W zamierzchłej przeszłości twórca gier komputerowych na platformy 8-bitowe (m. in. Miecze Valdgira II, Eternal, czy Lazarus na C64) oraz wieloletni redaktor naczelny Imperium Gier w ramach portalu Wirtualna Polska.

    Darek ŻÓŁNA
    Twórca m. in. Hansa Klossa i Spy Master na małe Atari. Obecnie nadal w branży – jako CEO w Future Reality Games.

    Adrian CHMIELARZ
    Gry tworzy od 20 lat, współautor m. in. Teenagenta, czy Tajemnicy Statuetki. Obecnie pracuje nad nową grą pod szyldem studia The Astronauts.

    Maciej MIĄSIK
    Jeden z „ojców” rzemysłu growego w Polsce. Autor takich hitów jak Electro Body, Robbo, czy Firefight.

    Daniel KLECZYŃSKI
    Sound designer. W 1992 r. nagrał ścieżkę dźwiękową do Electro Body, pracował przy takich produkcjach jak Schizm, czy Wiedźmin.
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime17 Apr 2013
     
    Smakowicie się zapowiada;)
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Jun 2013 zmieniony
     
    Nie wiem czy widzieliście: PIXEL HEAVEN 2013 - making of

    Czcionka na górze ekranu "TIME" wygląda mi na ROM Atari;)


    ----
    I jeszcze kilka szczegółów dotyczących pokazu:
    IT’S ALL ABOUT… MIODNOŚĆ! KIEDYŚ, TERAZ I ZAWSZE
    16 CZERWCA, NIEDZIELA. START G. 11.00

    Zostaną tutaj zaprezentowane najfajniejsze gry (głównie) lat 80. i to dla uczestników prezentacji, co organizator określił mianem "live!". Prezentować będzie Sikor na swoim Atari.

    Przygotowany mamy materiał:
    - zarys historyczny gier i rynku
    - Zaprezentowanie gier live + opis grywalności itp. + zarys historyczny + opis twórców
    - Gry: Space Invaders, Star Raiders, River Raid, Alley cat, Archon, Jet Set Willy, Boulder Dash, Bruce Lee, Spy vs Spy, Recue on Fractalus!, Tetris, Eidolon, Koronis rift, Starquake, Internetional karate, Draconus, Star Raiders (Atari ST), Zybex, Blockout (Atari ST, automat)
    - Polskie gry: Robbo, Fred, Misja, A.D. 2044, Miecze Valdgira I i II, Tanks, Vicky
    - Nowe gry: Project-M i Bomb Jack.

    Oczywiście wszystkich gier zaprezentować nie zdążymy bo mamy za mało czasu (a będzie to też w znacznym stopniu zależało od tego jak będzie aktywna publiczność) to pewnie skończymy niestety już na jakimś Bruce Lee...

    Na szczęście o polskich grach będzie oddzielny wykład i mam nadzieję, że te z naszego wykładu będą tam świetnie zaprezentowane.
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Jun 2013 zmieniony
     
    A ja z tych gier bym parę wyrzucił. Np. taki Alley Cat jest fajny, ale nic nowego oprócz efektów dźwiękowych na pokeyu i sprytnego użycia DL nie oferuje. Podobnie Jet Set Willy jest gierką, którą każdy chciał mieć, ale jak już miał to nie było po co czekać, no, może na muzykę :)

    Spy vs spy też jest taką gierką - symbolem raczej.
    StarQuake lepiej na Spectrum wyglądał :)
    Eidolon - fajny, ale też dla wyjadaczy. Dla niewtajemniczonych - nudny.

    Natomiast pozostałe gry to ikony i perełki :)
    Trudno mi się natomiast w kwestii ówczesnych polskich gier wypowiadać :)

    Za to dodałbym do nowych gier Ridiculous Reality, oraz His Dark Majesty, a to z powodu nowatorskości jednej i drugiej - na znak, że "dzieje się", bo to jest ciekawe, że to wszystko nadal żyje :)
    • 7: CommentAuthorAdam
    • CommentTime11 Jun 2013
     
    Zgadzam się z Kubą, że Starquake czy Jet Set Willy można by pominąć, szczególnie że ich wersje na Atari prezentują się słabiej niż na innych platformach.

    Z kolei umieszczanie obok siebie przełomowego Rescue on Fractalus!, Koronis Rift i Eidolon jest o tyle nadmiarowe, że wszystkie są oparte na tym samym silniku.

    Ze względnie nowych gier, to np. Yoomp i Crownland wydają się ciekawsze do prezentacji niż Bomb Jack. Lepiej pokazują możliwości Atari.
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Jun 2013
     
    TeDeC

    Dodajcie do prezentacji RoadRace!
    Ta gra jest świetna szybka dynamiczna i wciągająca...!
    • 9:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Jun 2013
     
    Ale dla obserwatora nudna :D
    • 10:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    Gry będą omawiane adekwatnie do tego jaki mają wkład, historię oraz grywalność - spokojnie;)

    Przykładowo też się zgadzam że Jet Set Willy jest niegrywalne i ma jedynie fajną muzykę;) Natomiast jest dobrym przykładem punktu zwrotnego w historii, więc warto omówić tę grę.

    Alley cat, Spy vs Spy itp. są fajne i grywalne.

    jhusak:

    StarQuake lepiej na Spectrum wyglądał :)

    Jakoś nie mogę się z tym zgodzić;) W każdym razie lepszość wyglądania na ZX nie ma znaczenia w tym czy dany tytuł się nadaje do prelekcji;)

    jhusak:

    Za to dodałbym do nowych gier Ridiculous Reality, oraz His Dark Majesty, a to z powodu nowatorskości jednej i drugiej

    Fakt, ale trzeba się na tym dobrze znać aby docenić ich nowatorskość.

    Co do nowości to zwykle o tym wspominam w wykładach, jednak w tym nie mam za bardzo na to miejsca, choć oczywiście postaram się tym razem o tych grach wspomnieć.

    Adam:

    Z kolei umieszczanie obok siebie przełomowego Rescue on Fractalus!, Koronis Rift i Eidolon jest o tyle nadmiarowe, że wszystkie są oparte na tym samym silniku.

    I dlatego wspominam o tym w swoich wykładach, ale zwykle gdy mówię do Twórców gier.

    Adam:

    Ze względnie nowych gier, to np. Yoomp i Crownland wydają się ciekawsze do prezentacji niż Bomb Jack. Lepiej pokazują możliwości Atari.

    As:

    Dodajcie do prezentacji RoadRace!

    Jeszcze wiele gier bym dodał, ale nie mogę, w tej chwili jest tyle materiału że mogę spokojnie o tym gadać z 10 - 15 godzin, a taki wykład nie jest możliwy do realizacji. Dlatego z przykrością, ale musiałem zrezygnować z wielu fajnych i ważnych gier.
    • 11:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    Oj tedec, podciągasz argumenty swoje i deprecjonujesz argumenty innych.
    • 12: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 Jun 2013
     

    tdc:

    Jeszcze wiele gier bym dodał, ale nie mogę


    Ach, nie musisz dodawać, możesz po prostu zmienić wybór ;)
    • 13:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime12 Jun 2013 zmieniony
     
    Popieram Adama, ma na pewno rację!

    Tylko subiektywny wybór może uratować tę prezentację. :)
    Począwszy od Ponga, Moon Patrol, Atari Tennis, Pole Position, gier "filmowych" - Zorro i nieudanego E.T. (ciekawostka z zakopywaniem :P), po Montezuma's Revenge, Bruce Lee, 180, Feud, Henry's House, Rebound (nie zestarzał się w ogóle!), World Karate Champioships, The Last Star Fighter, Koronis Rift, Amaurote, Mercenary (wektorki!), Ace of Aces, Alternate Reality, Gunslinger, Draconus, Megablast, Cavernia, Artefakt Przodków, Miecze Valdgira, Crownland, Yoomp, Ridiculous Reality...

    Powinno być zwięźle i przekrojowo, bez zanudzania. :P
    • 14: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    Z tytułu wykładu wynikałoby, że myślą przewodnią jest grywalność - to nie do końca pokrywa się z podanym zbiorem gier.

    Dzisiaj TDC zasugerował, że celem jest pokazanie przełomowych tytułów - przy takim kryterium też nie da się wszystkiego w wybranym zbiorze wytłumaczyć (przydałby się przykładowo Pong, Pac-Man, Donkey Kong; co jest "przełomowego" w Spy vs Spy? itd.).

    A tak naprawdę TDC realizuje właśnie postulat Dracona - chodzi o subiektywny wybór TDC-a... :P
    • 15:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    Tylko, że TDC chyba niewiele zmienił w stosunku do swoich starych wykładów - jak mniemam. A tu czasem warto posłuchać innych i dać coś dla odświeżenia (trzy gry z nieistniejącego już LucasArts to zdeko za dużo).
    • 16:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Jun 2013 zmieniony
     
    Chłopaki, ja nie mam czasu i nie mam też zamiaru deprecjononować nikogo, ja tylko poinformowałem o czym mowa i o co chodzi w tym wykładzie.

    Zmian już nie dam rady wprowadzić do tego wykładu, bo mam obecnie straszne urwanie głowy, a do tego PH jest już za kilka dni, w tym dla mnie zaczyna się już w piątek.

    Dracon:

    Powinno być zwięźle i przekrojowo, bez zanudzania. :P

    Tu właśnie nie jest zwięźle i nie jest przekrojowo. Zwięźle i przekrojowo jest w moich innych prelekcjach. Tu ma być nacisk położony na prezentowanie gier więc ani zwięźle ani przekrojowo.

    Adam:

    Z tytułu wykładu wynikałoby, że myślą przewodnią jest grywalność - to nie do końca pokrywa się z podanym zbiorem gier.

    Jesteś chyba jakiś za bardzo inteligentny;) Dokładnie tak było, mam gotową prelekcję i Lapusz wymyślił dla niej tytuł. Ja oczywiście postaram się maksymalnie dostosować treścią do tytułu, ale faktycznie tak jest jak piszesz.

    W Polityce też znasz wszystkie zamiary, zamysły, plany i myśli ludzkie, oceniając tylko po efektach? ;):)
    Jeśli tak to szacun!;)

    Adam:

    Dzisiaj TDC zasugerował, że celem jest pokazanie przełomowych tytułów

    Nie to nie jest celem, celem jest zaprezentowanie fajnych gier, natomiast JSW jest użyty w prezentacji jako gra która jest pretekstem do omówienia przełomu jaki wtedy nastąpił.

    Dracon:

    trzy gry z nieistniejącego już LucasArts to zdeko za dużo

    Po pierwsze nieistnienie firmy nie ma znaczenia
    Po drugie to gry LucasFilmu
    Po trzecie skoro nie dojdę w wykładzie do tych gier (jak pisałem wyżej) to nie ma to znaczenia czy będzie jedna czy trzy skoro nie będzie żadnej;)

    Po czwarte ja staram się mieć na slajdach dużo istotnych rzeczy, co nie znaczy że będę je omawiał (każdy wykład jest inny), chodzi np. o to że często słuchacze poruszają jakiś temat, wtedy cała prelekcja potrafi zboczyć na jakiś temat. I właśnie wtedy mogę skoczyć w jakieś miejsce prezentacji i pokazać kilka dodatkowych slajdów aby zaprezentować to o czym mówi lub pyta słuchacz.
    • 17: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 Jun 2013
     

    Adam:

    Z tytułu wykładu wynikałoby, że myślą przewodnią jest grywalność (...)

    tdc:

    Jesteś chyba jakiś za bardzo inteligentny;)


    Nie wiem, jak miałbym interpretować tytuł wykładu "IT’S ALL ABOUT… MIODNOŚĆ!" inaczej niż "prelegent będzie przede wszystkim koncentrował się na grywalności". No chyba że przyjąć, że wykład zahacza o Kubusia Puchatka albo co gorsza o higienę osobistą, ale błyskawicznie odrzuciłem taką hipotezę.
    • 18: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    Dobra, to teraz koncert życzeń. Mam odpalić z real HW na PixelHeaven trochę demek w ramach "nocy z demosceną". Zastanawiam się nad "setlistą". Jakieś pomysły? ;)
    • 19: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 Jun 2013 zmieniony
     
    totaldaze, overmind, joyride :) Dla sio :)
    A potem:
    Numen, Control, Reditus (obowiązkowo!!!!), Forsaken Love, Unshaped (zakatuj nas muzyką z tego dema!) to demo wymiata!!! Oraz sillythinks obowiązkowo...
    • 20:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Jun 2013 zmieniony
     
    @Adam, jesteś zdecydowanie zbyt mądry;):):)


    @Pin, a może zgodnie z charakterem imprezy zaprezentować coś bardzo starego co ludzie z tamtych lat pamiętają? Np. ja bym stawiał na np. Your body, MSL demo, Nemesis, Duksap, Pierestroykę, Garfield demo itp.

    ---
    ps. jakimś trafem same polskie produkcje mi się tutaj przypomniały;) he he he;):):)
    Ale może być też coś z Abbuca, Das omen itp.
    • 21: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    Pin: może Recall, Pure, Jozin z Bazin (dla rozluźnienia), Unshaped, Joyride, C-Drug?
    • 22: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    tedec overmind totaldase czy joyride.. To ludzie zapewne pamiętają to stare i klasyczne dema....
    • 23: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    Overmind obowiązkowo ;), Joyride - dobry pomysł. Z intr 16k wydaje mi się, ze drunk_czis. Nie wiem ile czasu będzie, dlatego pytam - bo trzeba będzie konkretnie zaatakować ;)
    • 24: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    jak coś, to jadę w piątek na późny wiecz(ó/o)r, mamy jakieś lokum około 6km od partyplace. Można by coś "wychylić" ;)
    • 25:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 Jun 2013
     
    @as oczywiście


    @pin, ja niestety mam przerąbane w czwartek i piątek (mam nadzieję że nie będą to dni stracone), dlatego chyba nie dam rady, ale może się załapię choć na chwilkę.
    • 26: CommentAuthorRamos
    • CommentTime13 Jun 2013
     
    W najbliższą sobotę - na Pixel Heaven 2013 - premiera świeżutkiego odcinka GameStory: ->link<-
    • 27: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime13 Jun 2013
     
    Flippery, i to w sporej ilości, w jednym miejscu! Nie mam więcej pytań :) Szkoda, że nie załapię się na Flipper Heaven Cup.
    • 28:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Jun 2013 zmieniony
     
    @Ramos, fajnie że będzie coś takiego ciekawego na PH;)

    Ja również kiedy tylko dam radę staram się na swoich wykładach wspomnieć o Blockoutcie.
    • 29: CommentAuthortbxx
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    Będzie na czym odpalić moją najnowszą grę z karty SD?? (pod warunkiem że się wyrobię z ukończeniem, poziom prac oceniam na 80%). Tak, wybieram się ;)
    • 30:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    Tak będzie.

    80% ? Zgodnie z obowiązującymi szacunkami ostatnie 20% tworzenia programu trwa kilka razy dłużej niż pierwsze 80% więc się nie wyrobisz :P:)

    Ale ja życzę powodzenia, tym bardziej że nieukończoną grę też można zaprezentować.
    • 31: CommentAuthortbxx
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    Gra miniaturka, tylko na 2 osoby. W obecnym stadium rozwojowym da się grać, ale nie da się wygrać (ani przegrać) ;) chyba że wyniki zanotujemy na kartce...
    • 32:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    No ciekawy jestem gierki.

    W przypadku Atari 2 osoby to nie "tylko", ale taka przeciętna a tym bardziej maksymalna wielkość (co prawda od biedy można podłączyć więcej dżojów, ale mało jest gier to obsługujących więc prawie tak jakby to nie było możliwe).
    • 33: CommentAuthortbxx
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    "Tylko na 2 osoby" w znaczeniu że nie da się grać samemu - nie umiem/nie zdążę zaprogramować systemu sztucznej głupoty;)
    • 34:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    walcz, walcz z grą, trzymamy kciuki;)
    • 35:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime15 Jun 2013 zmieniony
     
    Ja właśnie wróciłem z przygotowań do PH, zapowiada się fantastyczna impreza!;) Ludzie mnie ściskali i dziękowali za to co jest tam szykowane - choć tak naprawdę to nie mi tylko chłopakom z muzeum się to należy ;):) Ale fajnie że tak to ludzi rajcuje;)


    Uwaga, uwaga ! Tedec się nawrócił, grałem dziś sobie we flipera Terminator II i grało mi się bardzo fajnie, to dobry i bardzo szybki automat - polecam;)
    Ja jestem żółtodziobem, przyzwyczajonym do pinballi i to tylko z Atari STE czyli tylko do faktycznie jednego :D :D Dlatego taki żywy automat robi na mnie spore wrażenie, np. gdy latają mi 3 bile równocześnie, albo gdy do fizyki dochodzi 3 wymiar i bila potrafi podskoczyć i przeskoczyć sobie między poziomami (szybę można stłuc - choć to się rzadko zdarza:P) Do tego Terminator ma działko (nawet w dwóch momentach trzeba celować), aby usłyszeć znany tekst "nice shot";) Ogólnie automat dla wielbicieli filmu jest czymś wspaniałym;)
    No i tak oto tedec polubił flipery;)

    Wszystkich fliperów jest dość sporo:
    CREATURE FROM THE BLACK LAGOON
    STAR TREK
    ADDAMS FAMILY
    TERMINATOR 2
    INDIANA JONES
    ... DEMOLITION MAN
    ROAD SHOW
    BLACK ROSE
    DR. DUDE
    CYCLONE

    a dostępnych komputerów cała MAAASAA !!

    Już teraz jest udostępnionych wiele unikalnych sprzętów, zapowiada się coś wspaniałego. Niektóre unikaty widziałem pierwszy raz na oczy ! Np. komp oparty o ARM (następca 6502) który ma możliwości większe od Amigi 2000. Takich cudów jest sporo, naprawdę warto zobaczyć takie zbiorowisko fantastycznego sprzętu! Fajnie że muzeum komputerów się tak pracowicie angażuje w różne imprezy;)


    Na PH jest dość ciasno, mam nadzieję że jutro na imprezie nie zjawi się np. 5000 osób bo nie wiem co to z tego będzie :D

    ---
    Aha jakby ktoś miał możliwość przenocowania jednego z naszych jutro (czyli noc z soboty na niedzielę) to bylibyśmy wdzięczni;)
    • 36: CommentAuthorstreak
    • CommentTime15 Jun 2013
     
    Hej TDC

    Automaty/Flippery są Free-To-Play? Czy trza kupowac electrocoin'y za kase?
    • 37:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime15 Jun 2013
     
    Witaj!

    Tzn. mają być dziś udostępnione flipery do grania free ale pewnie tylko kilka, ze względu na to że odbywać się będą rozgrywki eliminacyjne (i to o znaczeniu światowym). Dlatego te osoby które załapią się na free to sobie popykają, ale tylko na sprzęcie jaki zostanie udostępniony (bez wyboru).

    Natomiast jeśli ktoś chce wziąć udział w rozgrywkach flipper heaven cup to wtedy musi uiścić opłatę na wstępie - opis na stronie PH.

    Flipper heaven cup zaczyna się dziś o godzinie 11:00 wiec jak wpadniesz o 10:00 to może załapiesz się na dowolny wybrany fliper;)
    • 38: CommentAuthoras...
    • CommentTime15 Jun 2013
     
    Wrzućcie zdjęcia z Pixel-a...!
    • 39: CommentAuthortbxx
    • CommentTime16 Jun 2013
     
    gra z pixel heaven, z kilkoma bugami ale grac się da...
    • 40:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime16 Jun 2013
     
    Tak testowaliśmy gdy grę przyniósł tbxx;)
    • 41: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Jun 2013
     
    ... no - wróciliśmy. Było nawet całkiem nieźle ;)
    • 42: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime16 Jun 2013
     
    Było zajebiście! :)
    • 43:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime17 Jun 2013 zmieniony
     
    Zajebiście, zajebiście a żaden/żadna słowem nie piśnie.

    A tutaj proszę, wprawdzie gdzie indziej ale się rozpisali i są zdjęcia, i filmy:



    ->link<-

    ->link<-

    ->link<-

    EDIT:
    A tutaj kopalnia zdjęć w dobrej jakości:

    ->link<-
    • 44: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime17 Jun 2013 zmieniony
     
    To i ode mnie coś: ->link<-
    • 45: CommentAuthorRamos
    • CommentTime18 Jun 2013
     
    filmik prezentowany na Pixel o historii firmy Karen i gry Blockout:
    • 46: CommentAuthoras...
    • CommentTime18 Jun 2013
     
    Moje fotki :
    ->link<-
    • 47:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime18 Jun 2013
     
    O i moja żona się załapała w reportażu o Blockout jako grająca na Atari 4-latka :)
    • 48: CommentAuthortbxx
    • CommentTime19 Jun 2013 zmieniony
     
    Foto/Video relacja u "nas" ->link<-

    W zakładce "EXTRAS" poprawiona wersja "Motorków"