atarionline.pl Poszukiwani szturmowcy SW na PH 2013 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Apr 2013 zmieniony
     
    Cały czas trwają gorączkowe prace nad atrakcjami Pixel Heaven:
    ->link<-

    Tu stronka na FB:
    ->link<-
    (warto zaznaczyć że w ostatnim tygodniu przekroczony został wynik 9000 lajknięć - dziś to jest 9269)
    45 minut temu została też dodana na tę stronkę fajna fotka z dawnej giełdy komputerowej, gdzie widać napis o Atari ST;)

    Ale do rzeczy:
    Chcemy zorganizować atrakcje Star Wars i poszukiwane są dwie osoby, które mogłyby się wcielić w rolę szturmowców imperium:


    Wymagania to wzrost 180 cm, podłużna (a nie obła) postura ;) tak aby hełm leżał prosto;) Poza zdolnościami natury fizycznej potrzeba aby osoby te były na party i przed dostępne, bo przed imprezą trzeba przejść szkolenie (należy wiedzieć jak się porusza i zachowuje szturmowiec).

    Jacyś chętni ?

    Proszę pisać albo tutaj do mnie jako prywatną wiadomość, albo na:
    mój nick, shift+2 hoga kropka pl.
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime7 Apr 2013
     
    kiedys do odzialow szturmowych werbowali pod przymusem, szkolenie to bylo pranie mozgu po ktorym szturmowiec sial postrach... a teraz? szturmowaca szukaja na fejsbuku a szkolenie to nauka jak chodzic w pozycji wyprostowanej...

    Wielki Lord mieknie na starosc.
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime7 Apr 2013
     
    ... jest opcja, że przyjadę z YerzmYeYem / thePinkiem. Jednakże do roli szturmowca raczej się nie nadaję ;)
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Apr 2013
     
    He he ;)
    Ale od kiedy xxl AOL nazywasz facebookiem ?;) Bo poszukujemy szturmowców tylko tutaj i nigdzie więcej;)


    @pin, no nie wiem chudy jesteś to może się nadajesz;) Oczywiście żartuję wiem że będziesz miał więcej na głowie i nie będziesz miał możliwości, aby jeszcze się szturmować na dokładkę, ale może będzie możliwość po zamknięciu imprezy przymierzyć sobie taki czy inny strój;)
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime7 Apr 2013
     
    No, ja bym mógł zagrać Jabbę. W ostateczności Hana Solo zamrożonego w karbonie ;)
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime7 Apr 2013
     


    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Apr 2013
     
    Oczywiście joitnijcie się do nas;)


    Larek co do Jabby to kiedyś z kolegami prowadziliśmy taką prezentację na Polconie i gostek z naszej publiczności tak rewelacyjnie udawał odgłosy Jabby, że było to prześmieszne. My się staramy być (czasami) śmieszni, a tu z publiczności słychać głośny i donośny śmiech żywcem wyjęty z Powrotu Jedi - coś pięknego;) Gostek też miał obcykane teksty Jabby (język Huttów) więc było fajowo ;)