atarionline.pl Podziękowania za The Hunt - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime9 Dec 2013 zmieniony
     
    Zakładam osobny wątek - a co. Dawno tak się dobrze nie bawiłem :) Nie ma za wiele czasu dla Atari w grudniu, ale te parę partyjek na boczku od czasu do czasu rozgrywam.
    Świetny pomysł i wykonanie - bardzo wysoka grywalność.
    Takich gier właśnie szukam - na które potrzeba paru minut aby się rozerwać. Temat można pociągnąć w universum Aliens, ale to się łatwo pisze....




    Dziękuję
    • 2: CommentAuthormuffy
    • CommentTime9 Dec 2013
     
    Gierka "zarąbiaszcza" :)))

    Ale zamiast kontynuować dany temat (Aliens) wolałbym "zombokalipsę" ;]
    • 3: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime11 Dec 2013
     
    Dzięki za miłe słowa. Osobiście byłem zawiedziany, że prosta gierka logiczna napisana w jeden dzień (Xirius Defect) dostała więcej punktów niż "The Hunt"...
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Dec 2013
     
    czuję, że gierka się odkuje w KazKompo ;)

    jedyne co bym dorobił to automatyczne pokazywanie zawartości "pudełka" (jeżeli istnieje) po eliminacji wszystkich wrogów i potem automatyczne przejście do następnego etapu. To troszeczkę zdynamizuje rozgrywkę.
    • 5: CommentAuthorAdam
    • CommentTime11 Dec 2013 zmieniony
     
    No ale, o ile dobrze pamiętam, jeden achievement polega właśnie na nierozpakowywaniu pudełek...
    • 6: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime11 Dec 2013 zmieniony
     
    To nie tylko achievement, ale główny sposób uzyskiwania wysokich wyników.
    Za pomijanie pudełek dostaje się w grze najwięcej punktów (proporcjonalnie do numeru poziomu). Czyli im bardziej gracz grę sam sobie utrudnia, tym więcej punktów dostaje. Jeżeli z takim hazardem przesadzi, to przegra grę przed dojściem do końca.
    • 7:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime12 Dec 2013
     
    A ja się zastanawiam kiedy ta gra (jak i pozostałe z Abbuca) trafi na atarimania.com.
    • 8: CommentAuthormono
    • CommentTime12 Dec 2013
     
    Świetna gra! Dzięki Ilmenit. Ostatnio jest to gra, w którą pocinam sobie w wolnych chwilach (a od dłuższego czasu nie miałem gry, która by mnie wciągnęła). Ja typowałem dla The Hunt jedno z pierwszych miejsc, bo rzadko zdarzają się gry z prawdziwym pomysłem. Szkoda, że rzeczywistość okazała się inna :/ Liczę, że KazCompo wyłoni prawdziwych zwycięzców :) Powodzenia!
    • 9: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 Dec 2013
     
    @stRing:
    Od maja nie było na Atarimanii żadnej aktualizacji gier na małe Atari. Prawie równo rok temu została udostępniona wersja finalna Ridiculous Reality - do dziś nie ma jej na tej stronie.

    Generalnie widać tam tendencję koncentrowania się na Atari ST, czasem pojawi się coś z 2600. Szkoda.
    • 10:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime13 Dec 2013
     
    chodziło mi o to, że w pudełku jest opcja leave, ale samo wejście doń i potem przejście na następną planszę to automat.
    Jest to jednak drobnostka z punktu widzenia playability - piszę tylko o ideii.
    • 11: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime13 Dec 2013
     
    mi gra sie rowniez podoba, ale to co bym zmienil to zasieg miotacza ognia i te tenerwujaca koniecznosc ciaglego uchylania sie przed strzalami 2-3 snajperow. poza tym gonienie po planszy snajpera jak zostanie ostatni tez nie nalezy do najprzyjemniejszych rzevzy