atarionline.pl Atarowcy z moich stron - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime28 Feb 2014
     
    Hej.
    Szukam wiary z moich okolic, tj. ogólnie WLKP. Mieszkam kilka kilometrów od Gostynia 63-800, na trasie Poznań Wrocław, Leszno Jarocin (kiedyś). Tak czy siak cały czas okolice Gostynia, no i fajnie byłoby wiedzieć, że jest ktoś niedaleko, może jakaś imprezka, piwko itd.
    • 2: CommentAuthorcalypso2k
    • CommentTime2 Mar 2014
     
    Ja zapraszam do krk :) Niedługo trzeba będzie otworzyć sezon grill'owy. Mogę doprowadzić prund do grill'a, to można by jaką kiełbaskę myknąć przy Duszpasterzu...

    Jak są chętni - dajcie znać nakręcimy jakiś termin. Ze dwie osoby (które kojarzę z aol) mogę przenocować. Zapraszam.
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime2 Mar 2014
     
    .. w Krakowie mieszkasz? ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime3 Mar 2014
     
    Hmmm... a może ktosik z lublina jest ? Atari re-zakupiłem 2 miesiace temu dopiero. Nikogo nie znam :(
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime3 Mar 2014
     
    a moze ktos z forumowiczow mieszka na poludnie od Krakowa?
    • 6: CommentAuthormarekp
    • CommentTime3 Mar 2014
     
    "Szukam wiary(...)" - i po tym zapytaniu nie trzeba już dodawać o jaki region kraju chodzi ;-)
    • 7:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime3 Mar 2014
     
    No faktycznie. Ech te nawyki gwarowe, ale mnie się podobają.
    • 8: CommentAuthorVidol
    • CommentTime3 Mar 2014
     
    @pabloz1974: pewnie pare osob z lublina by sie znalazlo na tym czy innym forum :)
    • 9:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime3 Mar 2014
     
    Po prostu spojrzałem na wykaz miejscowości w wątku o synku Pajero i okazało się, że niektóre są nawet w moim zasięgu, ale widzę, że chyba nie dowiem się kto i gdzie. Trudno, takie życie.
    • 10: CommentAuthortatqoo
    • CommentTime4 Mar 2014
     
    @marekp: miałem napisać dokładnie to samo
    • 11:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime4 Mar 2014
     
    Nie wiem, jak długo jeszcze, ale na razie mieszkam blisko mekki, tj. miejsca, gdzie miał siedzibę L.K. Avalon.
    • 12:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime4 Mar 2014
     
    @marekp; @tatqoo: no to jeżeli mieszkacie niedaleko to napiszcie na maila krzysztof(toczka)michalak96(donkey_kong)onet.eu
    • 13: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime5 Mar 2014
     
    xxl: Ja pochodzę z południa, a dokładnie z Nowego Targu, więc jest szansa, że będziemy mieć do siebie blisko:) Co prawda moimi głównymi zainteresowaniami są retro gry, to jednak, ze względu na sentyment Atari, wraz z grami zajmuje u mnie główne miejsce na retro półeczce.
    • 14: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime5 Mar 2014
     
    calypso2k
    Bardzo często bywam w Krakowie, wiec z wielką przyjemnością wpadnę ze zgrzewką piwa na grilla:)
    • 15: CommentAuthorcalypso2k
    • CommentTime5 Mar 2014
     
    @Ender - nie zniechęcaj się :) Myślę, że taka specyfika ludzi na tym forum - dużo bardzo inteligentnych person, ale raczej ostrożnych i wycofanych jeżeli chodzi o kogoś kogo nie znają. Widzisz na mój post odpowiedział tylko Pinokio, który ma niedaleko, bo musi po prostu przejechać przez miasto i luki8009. Może dlatego, że część myśli "będzie drętwo", a część "ja to bym z 8 piw strzelił, a trzeba będzie trzymać fason, to co za impreza...". A prawda taka, że u mnie można i jedno i 8, nie ma problemu :) Tyle, że się nie znamy, ale jak nie przełamiemy bariery, to nigdy się nie poznamy. Dodam, że nie szukam znajomych na siłę :) po prostu fajnie byłoby spotkać kogoś kogo czytam od lat...

    @luki8009 - zapraszam. Jak będzie trochę więcej chętnych to machniemy sztab. I nawet zobowiążę się invitke machnąć :>

    Na forum albo jestem bardzo często, albo długo mnie nie ma, ale zawsze można na priv email walić :) Jakbym nie odpowiadał trzeba pisać po raz drugi, bo czasem coś w filtry wejdzie...
    • 16:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime5 Mar 2014
     
    Rozumiem i szanuję ich decyzję. Nic na siłę, zechcą to się odezwą, nie to będą milczeć. Prawda jest taka, że jak wszyscy cierpię na brak czasu, ale fajnie byłoby wiedzieć, że ktoś tam ma podobne zainteresowania. Nie zamierzałem "wbijać się komukolwiek na chatę".
    • 17: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Mar 2014
     
    @calypso2k, tez bylbym chetny na jakas kielbase z grila...

    @luki8009, no to mamy po drodze, ja jestem z Rabki.
    • 18: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime5 Mar 2014
     
    południowy Kraków :)
    Lubię Atari, piwo i kiełbasę.
    • 19: CommentAuthormarekp
    • CommentTime6 Mar 2014
     
    @Ender: Ja po prostu długo mieszkałem w Poznaniu więc "ale wuchta wiaty tey" jest bliskie mojemu sercu ;-)
    No ale od kilku lat jestem z Katowic więc piwa możemy napić się na jakimś party :-)
    • 20: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime6 Mar 2014
     
    xxl:
    No nie może być:) Ja przez ostatnie 5 lat mieszkałem w Rabce na Orkana. Jak to się stało, że nie wysuszyliśmy jeszcze żadnej piany" pod kasztanami ", albo w "Zdrojowej"?:)
    • 21: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime6 Mar 2014
     
    calypso2k:
    Można też spotkać się na piwku całkowicie spontanicznie w jakiś weekend :) Pozdrawiam
    • 22: CommentAuthorLeniuszek
    • CommentTime6 Mar 2014
     
    adv
    W Rzeszowie bywam często, mieszkam około 70 km od ciebie.
    • 23: CommentAuthorKoval
    • CommentTime7 Mar 2014
     
    Ja też z Krakowa. Na tym forum juz kiedys ktoś rzucił pomysłem, żeby stworzyć bazę atarowców+lokalizacja z dokładnością do miasta. Myślę, że to byłby dobry pomysł... Ja na zlotach i scenie/"scenie" się nie udzielam, ale od czasu do czasu zagrałbym na atari, przy piwku i okołoatarowych opowieściach;)
    • 24: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime23 Mar 2014 zmieniony
     
    Sezon grillowy czas zacząć, w razie czego też bym się pisał na Krakowskiego spontona, namiary na e-mail są w danych personalnych, tel.517098678
    • 25: CommentAuthorpin
    • CommentTime23 Mar 2014
     
    Pablo - jak pogoda dopisze, to mając na względzie dzisiejsze nasze przemyślenia warto by było poruszyć pewne kiełbasiane kwestie za jakiś tydziĘ ;)
    • 26:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime23 Mar 2014
     
    Ja tez Krakow :)
    • 27: CommentAuthorGothrukk
    • CommentTime23 Mar 2014 zmieniony
     
    Ja ze Skawiny. Z chęcią bym na jakiegoś grilla wpadł ( o ile to nie będzie sobota 29, bo mam wyjazd rodzinny)
    • 28:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime23 Mar 2014
     
    Kris z KRK, dołączam się do kiełbasingu/grilingu (mam do sprawdzenia 800XL, PIN obiecał że looknie do staruszka, to może przy okazji, hę?):)
    • 29: CommentAuthorguSTaw
    • CommentTime9 Apr 2014
     
    Czy na forum znajdę jeszcze jakiegoś aktywnego lub hobbystę ST/Falcon z okolic Bielska-Białej, Kęt?
    • 30:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime13 May 2014
     
    Dzięki forum na AOL, a raczej PIN-owi, moje A800xl żyje i ma się dobrze:) Jeszcze tylko kabel do monitora zreanimuję (audio nie działa) i będę mógł żonę wkurzać "tym pipczeniem";) i zieloną poświatą oś Neptuna156B;)

    PIN: Dzięki Tobie mam prawdopodobnie jedyne Atari z zieloną diodą;)

    Ps. Może faktycznie zróbmy mapę Atarmenów? Najlepiej chyba na GoogleMaps. Co wiara z Forum na to?
    • 31: CommentAuthorxxl
    • CommentTime13 May 2014
     
    > Ps. Może faktycznie zróbmy mapę Atarmenów? Najlepiej chyba na GoogleMaps. Co wiara z Forum na to?

    dobry pomysl
    • 32:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime14 May 2014
     
    @Kris3d. Yeah
    • 33: CommentAuthorJarkeczek
    • CommentTime14 May 2014
     
    Dobry pomysł, chętnie spotkałbym się z kimś komu hasło : " Too old for Rock'n'Roll, too young for Die" jest znajome. A do tego mieszka o rzut beretem. Pozdrowienia z południowego krańca lubelszczyzny.
    • 34:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime14 May 2014
     
    @jarkeczek: południowy kraniec lubelszczyzny tzn ?? uściślij proszę ...
    • 35:
       
      CommentAuthormentos
    • CommentTime14 May 2014
     
    Kraków. Jak przy okazji jeździcie na rowerze po górach to fajnie się styknąć może na jakiegoś fajnego tripa z wysączeniem słusznego napoja pod schroniskiem?
    • 36:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime14 May 2014
     
    W takim razie pytania:
    + jaka dokładność: pełny adres, tylko ulica i miasto, tylko miasto
    + jakieś info o sprzęcie?
    + myślałem żeby zrobić kategorie typu: XL/XE, ST, Falcon, Jaguar itp. Jeśli tak ma być potrzebuje wiedzieć jakie kategorie zrobić
    + mapa: ma sens tylko wtedy jeśli podamy conajmniej ulice i miasto, a dla chętnych pełny adres, w przeciwnym razie zrobię po prostu tabelkę w podziale na miasta która będę uzupełnial na bieżąco :)

    Dajcie znać i podajcie dane/kategorie:)
    • 37:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime14 May 2014
     
    @kris3d: moim zdaniem miasto i ulica to minimum.
    • 38: CommentAuthorxxl
    • CommentTime14 May 2014
     
    i kategoria. xl/xe itp.
    moze tez zainteresowania np. grafika, muzyka, kod itp.
    • 39: CommentAuthorpin
    • CommentTime14 May 2014
     
    Wiecie co, przydało by się coś takiego jak onegdaj krążyło w ramach scenowego SWAPU dyskietkowego (via poczta polska), czyli taki na poważnie SCENE REGISTER. No i nie tylko Scene może, w tym przypadku. Mam pewien pomysł w związku z tym, jak coś wyjdzie to dam znać ;)
    • 40:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime15 May 2014
     
    PIN, mam nadzieję że jednak zrobimy register via net;) no chyba że BBS też uznajesz za net;)

    Poważnie: rejestrację można zrobić w miarę sprawnie na jakimś systemie CMS (np. moim firmowym).

    Wypełniając formularz który będzie weryfikowany przez admina i akceptowany, zapisujemy się na listę.

    Jakiegoś includ-a w PHP z formularzem można wrzucić na dowolną stronę np. na AOL/AORG itp. a same wyniki dać na konkretnej stronie.
    • 41: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 May 2014
     
    słuchaj - metoda obojętna. Ważny jest efekt ;)-
    • 42:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 May 2014
     
    Kris3d - jezeli jestes w stanie takie cos przygotowac to bardzo chetnie to wpleciemy w strone, zeby bylo gdzies pod reka.
    • 43: CommentAuthorJarkeczek
    • CommentTime18 May 2014
     
    @ pabloz1974
    Dokładnie KO10er czyli Janów Lubelski
    • 44:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime19 May 2014
     
    @Jareczek. Daj znać ja będziesz w Lublinie to może zorganizujemy jakieś spotkanko