atarionline.pl Side 2 czy IDE 2.0 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoras...
    • CommentTime27 Apr 2014 zmieniony
     
    Ja sobie dałem spokój! Panowie nie odpisywać! Kaz to podsumował szkoda czasu i zdrowia!
    • 2: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime27 Apr 2014
     
    No jak rany, ludzie czy wam juz rozum odebralo totalnie? Chcecie sie pieklic to zalozcie sobie jakis chat albo jedzcie na jakis mecz. Albo zlot ;)
    HDD do atari w tym momencie licza sie tylko dwa, SIDE II i Myide II. Reszty i tak sie nie kupi bo nie ma w produkcji. Wiec po co komplikowac? Side 2 ma naprawde mozliwosci dla poczatkujacego uzytkownika ktory z czasem wykorzysta jego pelne mozliwosci. Pisanie o latwej obsludze sio2sd jest nieporozumieniem.
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime27 Apr 2014
     
    pytanie brzmialo: "Które z tych urządzeń najlepiej nadaje się do typowej pracy z HD/CF". nie opisywalbym uzytecznosci parametrem dostepnosci w sprzedazy wysylkowej.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Apr 2014 zmieniony
     
    @As, Bluki

    Panowie, obu Was lubie, bo znam z relacji pozaforumowych. Ale ja w tej przepychance nie trzymam strony zadnego z Was. Trzymam strone forum, na ktorym nikt nie powinien byc atakowany jako osoba.

    To zrozumiale, ze emocje w dyskusji czasami biora gore. Ale jest tez okres po opadnieciu emocji, mozna zachowac sie normalnie, podac sobie reke.

    Moim zadaniem tutaj jest probowac przekonac Was do tego, ze ta eskalacja niezdrowych zachowan psuje wszystkim zabawe, i zebyscie sie z tego sami wycofali, a nie popierac ktoregolwiek z Was. To nie to forum, na ktorym admin wskaze banem, kto mial racje, a kto nie. Docencie prosze.
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime27 Apr 2014
     
    ... a co jest lepsze, to już chyba wyjaśniłem. Zależy to od reszty hardware'u, szczególnie obecności Ultimate 1MB.
    • 6: CommentAuthorBluki
    • CommentTime29 Apr 2014 zmieniony
     


    Przepraszam, ale ja jeszcze słówko...

    Kaz:

    Chciałem podziekowac publicznie As-owi, ze nie podjał tematu i nie odpowiada na dalsze zaczepki.

    Bluki, naczelna zasada dyskusji jest atakowac stwierdzenia dyskutanta, a nie osobe dyskutanta.

    Ale ja w tej przepychance nie trzymam strony zadnego z Was.

    Hm. Bezstronność... i w końcu mnie olśniło! Może dlatego późno, że nie dopuszczałem takiej myśli. Tak, na tym forum wszyscy są równi, tylko... niektórzy są równiejsi.

    Kaz:

    Moim zadaniem tutaj jest probowac przekonac Was do tego, ze ta eskalacja niezdrowych zachowan psuje wszystkim zabawe, i zebyscie sie z tego sami wycofali, a nie popierac ktoregolwiek z Was.

    Nie popierać któregokolwiek z was? Gloryfikując poczynania asa...?

    Bez obaw nie zamierzam nikomu więcej psuć zabawy ani tym bardziej eskalować konfliktu teraz i w przyszłości. To wszystko za daleko już zaszło. Dlatego podjąłem taką decyzję, jaką podjąłem, zwłaszcza że nie spodziewam się, aby as... wycofał się ze swoich „słówek”. O tym jednak w innym całkowicie nowym wątku ->link<- .
    • 7:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime29 Apr 2014
     
    Wojna jak w piaskownicy, bo Jasiu mi grabki zabrał.
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime29 Apr 2014 zmieniony
     
    Jaka wojna???

    Ja tam z nikim nie wojuje :)
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Apr 2014
     
    Bluki, przykro mi to czytac, co o mnie wypisujesz. Nikt Cie nie traktuje rowniej czy nierowniej, nikt Ci nie edytuje postow, nie banuje, nie gnoi, piszesz co chcesz.

    Ale i ja mam prawo do swojego zdania, jak kazdy inny uczestnik tego forum, rowniez jak i Ty. Moim zdaniem przesadziles, tak samo jak przesadzil As. Zaproponowalem moim zdaniem uczciwe rozwiazanie, zeby zapobiec eskalacji Waszego konfliktu. Nieskuteczne, trudno. Musze z tym zyc.

    As, nieladnie sie zachowales. W momencie, gdy nie odpisywales i nie eskalowales konfliktu pochwalilem Cie za milczenie. A wtedy zaczales komentowac i wykorzystales to do tego, zeby utwierdzic forumowiczow, ze masz racje.

    Niestety, nie ma racji zaden z Was. Mozecie sie obaj na mnie obrazic.