atarionline.pl WAPNIAK 2K14 - SPEEDmaza - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime14 Sep 2014
     
    Załączam link do wpisu na mojej stronce o SPEEDmaza- można tam też ściągnąć i sobie pograć :)
    • 2: CommentAuthorVidol
    • CommentTime14 Sep 2014
     
    linka brak :(
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime14 Sep 2014
     
    husak.com.pl?
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Sep 2014
     
    Giera wciąga;)
    • 5: CommentAuthorming
    • CommentTime14 Sep 2014 zmieniony
     
    .
  1.  
    A mi się bardzo podoba efekt "game over" :) Aż kusi, żeby jak najszybciej walnąć w ścianę.

    Gratulacje Kuba!
    • 7: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime14 Sep 2014
     
    kuba,zapomnialem ci osobiscie podziekowac za sio2sd, innym razem, gierka rzadzi, genialny pomysl
    • 8: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime14 Sep 2014
     
    Aaaarrrrgghhh... Nienawidzę tego!

    ... dobra, jeszcze raz :)
    • 9:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime14 Sep 2014
     
    Gra zamiata. Zap_e__ala jak na Voodoo 3DFX :D na dodatek świetna muza. Było przyjemnością dostać po łbie po raz drugi (tym razem w game compo) od mojego myszcza i gooroo z lat gdy napepszałem na Atari w Tanksy.

    Kurde marzyłem wtedy przybić pionę gościowi co robił do nich nuty. Dostałem wtedy pierwszy od Jakuba wpieprz - bo oświadczył, że muza w Tanksach była kodzona w Akszyn! <cry>

    Kuba - jak tak będziesz dalej wymiatał to Ci skołuję na kompoty cheerleaderki i słowo stanie się ciałem ;)

    Pozdro! Howgh! Szacun!
    • 10:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime14 Sep 2014 zmieniony
     
    No, sOnar, przestań, bo się rumienię :)
    A cheerladerki nie przejdą :) Moja żona zastąpi wszystkie :) Już od dawna macha mi przed twarzą różnymi rzeczami :)

    A w Akszyn nie jest tak źle, jak się troszkę umie programować, to wychodzi taki automacik skończony ze stanem początkowym = początek nuty i stanem końcowym = koniec nuty. Główna przeszkoda - nie słychać, co się pisze. Fakt faktem, że wtedy nie było softu do muzyki (wyjątek - Tetris, The Warsaw, pisany bodajże w Music Studio?.)
    • 11:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime15 Sep 2014
     
    rumień się rumień kuba - należało Ci się od lat ;)

    właśnie - "nie słychać co się pisze". szacunek!

    tak to bym nawet reksia nie dał rady napisać ;)