atarionline.pl PRZEPROSINY - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthors2325
    • CommentTime22 Oct 2014
     
    Czy mam tu powtórzyć ostatni post Endera?
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Oct 2014
     
    będę trzeźwy ,staram leczyć się choć nie jest wcale to łatwe ,gdybym mógł być na SV ani grama nie wypiję ,naprawdę nie zawiedziecie się.
    Dajcie mi ostatnią szanse.
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Oct 2014
     
    Kuba jest przykładem na to że wybitne jednostki muszą mieć wybitne kobiety, w przeciwnym wypadku z małżeństwa robi się jakiś chory absurd, choćby w rodzaju swoistego więzienia itp.
    Myślę że wiele osób chciałoby mieć tak udany i nieograniczający związek jak Kuba;)

    IRATA4:

    Dajcie mi ostatnią szanse.

    Musisz mieć niską wiarę w siebie skoro już zakładasz że to i tak będzie ta... ostatnia szansa...
    ;)
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime22 Oct 2014
     
    tak jak wspominalem ja z irata nie mialem problemow, nawet milo sie rozmawialo i pokazywal gierki, dopierojak wypil to przestal byc soba, dlatego obstaje za nim, tym bardziej ze juz nie "sepil" rzeczy jak wczesniej. Jak bedzie mial fajki i ograniczy sie z alkoholem to powinno byc ok, to w koncu tez atarowiec
    • 5:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime22 Oct 2014
     
    Ja jestem za tym aby dać mu szanse.
    • 6: CommentAuthornodez
    • CommentTime22 Oct 2014
     
    a ja przeciw
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    Bardzo mi przykro, ale jeśli chodzi o SV moja decyzja jest nieodwołalna.
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Oct 2014 zmieniony
     
    Ostatnich wybryków Iraty nie widziałem, ale ogólnie nie mam nic przeciwko jego osobie. Czasami potrafi zaleźć za skórę, ale cóż z tego? jak my wszyscy ma swoje mocne strony (jest utalentowanym grafikiem) oraz słabe, czy nawet męczące. Tacy są ludzie, każdy jest inny i trudno znaleźć świętego.

    Jednak rozumiem decyzję Greya, to nic osobistego. Efektem może być to że na tym może ucierpieć nie tylko jego wizerunek, imprezy ale także wizerunek Polaków w oczach zagranicznych gości.
    Jeśli to by była otwarta impreza to nie powodowałoby to żadnych konsekwencji, ale skoro zamknięta, to każdy myślący osobnik, zapyta się gdzie był organizator, gdy rozdawano wejściówki...

    Mam nadzieję że Irata to zrozumie oraz wyciągnie wnioski z zaistniałej sytuacji, bo faktycznie nie powinno być tak aby organizatorzy obawiali się co tym razem spotka partyzantów;)
    • 9:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    @TDC: małżeństwo to pierwszy stopień do ograniczania czasu na hobby, kolejny to potomstwo. Z każdym wzrastają koszty życia, zaangażowanie w związek, rodzinę i proporcjonalnie maleją środki na hobby i czas jaki można mu poświęcić. Ot proza życia. Za kawalera było łatwiej :), ale teraz wcale nie znaczy, że jest gorzej, szczególnie jak popatrzę na moje dzieciaki. A żona... skoro wytrzymuje z kimś kto kocha komputery z młodości i wydaje na nie od czasu do czasu pieniądze to złota kobieta. Myślę, że większość (a może) i wszyscy możemy tu tak powiedzieć.

    Co do Iraty, to być może decyzja Greya będzie bodźcem to podjęcia właściwych kroków w sprawie problemu, z którym się boryka. Ja wierzę i życzę mu z całego serca żeby uporał się z problemem, bo myślę, że każdy jest wart tego żeby dostać szansę.
    • 10: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    kobiety sa pozyteczne: pracowite, zdyscyplinowane, nie choruja, ogarniaja znacznie wiecej niz facet, mozna na na delegowac wiekszosc obowiazkow. z kobieta czlowiek ma wiecej czasu dla siebie...
    • 11:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    W każdym razie znalazła się taka, która ogarnia xxl-a.
    A to jeszcze nikomu tutaj się nie udało ;)
    • 12: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    Sugerujecie, że powinnam znaleźć męża, który ogarnie moje hobby? :) Bo to działa też w drugą stronę.
    • 13: CommentAuthorjury
    • CommentTime23 Oct 2014
     

    TheFender:

    W każdym razie znalazła się taka, która ogarnia xxl-a.
    A to jeszcze nikomu tutaj się nie udało ;)


    Wiesz, miłość jest ślepa ;)
    • 14: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    Tylko nie można dać się zaślepić....
    • 15: CommentAuthorpiter
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    gadałem z IRATą i na jego wielki plus przemawia to że jest prawdziwym atarowcem i ja dałbym mu szansę na SV pod warunkami o których sam napisał - czyli jeśli zobaczymy go z piwem to zostaje natychmiastowo usunięty.

    Dużo gorzej niż on zachowywali się chyba goście z Amigi - którzy "stukali" się plastikowymi kubkami DARMOWEGO piwa tak że się wylewało z nich w pobliżu komputerów. Czy to ktoś zauważył ? czy jakieś wnioski są ? bo dla mnie to był wielkie chamstwo i wykorzystanie ewidentne sytuacji. Co takie osoby wniosą ? NIC !!!!! a IRATA ? moim zdaniem może dużo wnieść - byle nie było przy tym strat - więc totalny zakaz picia !

    IRATA: jak chcesz to dam Ci numer telefonu do kumpla który właśnie w ten sam sposób stracił wszystko i skończył w Warszawie (nie to żeby to było miasto zesłań;) w jakimś ośrodku w którym się "obudził". Ale to było po latach.. w których stracił rodzinę - żonę z córką, pracę, przepił mieszkanie w Sopocie, koledzy którzy pili z nim już nie są kolegami a wrogami bo nie stawia...

    dajmy mu szansę na SV, stanowczo NIE osobom pijącym nad nie swoimi komputerami i będącymi jedynie pijawkami..
    • 16:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    Propozycja zrobić liste:
    1. którym Irata4 przeszkadza
    2. którzy są za daniem szansy
    3. którzy są obojętni
    4. przedyskutować z osobami z listy 1 i 2, jak rozwiązać problem.
    5. poprosic Greya o "błogosławieństwo" ;)

    Dajmy chłopakowi szanse, przecież to jeden z NAS ATAROWIEC!

    To że chłopak się pogubił w życiu i dzielił przez 0 nie oznacza, że mamy go wykopsać z paczki! Pamiętajcie, trzeba pomagać i być w trudnych sytuacjach razem.
  1.  
    jestem za tym zeby wpuszczac prawdziwych atarowcow:) jestem za iRaTA..panie Greyu:) sie pan zlituje bo se cos jeszcze innego chłop zrobi z rozpaczy.Sv to świeto kazdego atarowca:)a z party zawsze mozna wy...ć i nie tylko wyżej wymienionego osobnika ale każdego kto swoim zachowaniem na to zasługuje ..jak coś to sie jakis "komitecik" powoła,który sie delikwentami zajmie:)
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    @piter: jako organizator podjąłem taką decyzję i jest ona niezmienna. Irata zrobił dobry krok z przeprosinami po swoich wyczynach na WAP-NIAKu, ale na uściski i wzajemne mizianie przyjdzie jeszcze czas. do tej pory przychodzą do mnie maile (a nawet ludzie zadają sobie trud aby do mnie w tej sprawie zadzwonić) od osób które uznały taką decyzję za niezbędną i tłumaczyły mi powody. ostatnie włosy na głowie się jeżą, jak się tego słucha. przyznaję że nie miałem większych problemów z Iratą na SV, był nawet zabawny i prywatnie go lubię, tym bardziej decyzja była dla mnie niezwykle trudna. SV to nie poligon doświadczalny, nikt przy Iracie chodził nie będzie, a ja mam inne zmartwienia. nie chciałbym też aby ktoś go "unieszkodliwił", a jest takie zagrożenie. zależy mi na "komforcie" także osób wybierających się na party.

    co do kolegów "z Amigi". nie podobało mi się kilka spraw, były spięcia, ale ostatecznie sobie coś wyjaśniliśmy. ponadto te osoby wystawiały swoje prace na Atari (np. AceMan). mam zamiar jeszcze ustalić pewne zasady i będę je twardo egzekwował - niezależnie od tego kto jaką platformę posiada.
    • 19: CommentAuthormono
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    Podejrzewam, że zagraniczni goście nie przylatują do nas z Marsa i nieraz widzieli na własnym podwórku różne zachowania. Nie ma co mieć jakichś dziwnych kompleksów - nie odbiegamy jako nacja od innych i nie jesteśmy cywilizacyjnie cofnięci. Osobiście jestem za szybkim karaniem za czyn dokonany (co wynika z przyjęcia, że człowiek ma być odpowiedzialny za swoje czyny), a nie za działaniami prewencyjnymi (które zakładają, że właśnie odpowiedzialny nie jest i trzeba go ojcowskim napomnieniem wrócić na właściwe tory).
  2.  
    . a na który adres?? pliki maja byc xex czy moga byc g2f?
  3.  
    upss nie tu miało byc
    • 22: CommentAuthorpiter
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    ktoś właśnie do mnie zadzwonił i wyjaśnił co IRATA robił, co prawie zrobił i jak się zachowywał i w świetle tych faktów myślę że należałoby mu jednak dać urlop od SV. Z mojego doświadczenia dawanie szans niewiele takim osobom z problemami pomaga a wręcz dopóki nie dotrą na dno będą przeskakiwać właśnie z jednej takiej szansy na drugą. IRATA piszesz że nie masz prądu - ten mój kumpel też przez 2 lata nie miał prądu, gazu a później spał przez rok na klatce schodowej w swoim wieżowcu lub w piwnicy więc chłopie opamiętaj się !

    Greyu: a co do amigowców to masz rację i to nie moje określenie tych ludzi - być może oni nie są amigowcami ale ktoś tak ich nazwał komentując co się dzieje... więc nie tylko ja to zauważyłem..
    • 23:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Oct 2014 zmieniony
     
    ... tyle tylko iż ja właściwie już jestem na dnie , innego dna sobie nie wyobrażam już mam dość , tzn prędzej z tym wszystkim skończę na pewno nie będę śmierdzącym brudasem ,kradł też nie będę ,mam swój honor .

    Grey napisz mi na pw co takiego zrobiłem skoro nawet jak przyrzekam iż wcale pił nie będę i będzie wszystko ok ty nie dajesz mi szansy ,jak mam się w takim razie zrehabilitować ?
    Zależy mi cały czas na SV ,dziękuje osobą które za mną się wstawiły ,nie mam żalu do osób które mnie nie trawią i przepraszam raz jeszcze osoby którym zaszedłem za skórę .\


    Bezkres ciemności otulił mnie
    jak wszechświat oplata gwiazdę świecącą na niebie ,
    ja szukam swojej ,tej co zgasła ...
    po omacku błądzę.

    Przefruną nad moim bytem cień Anioła Złowieszczy Czarny.
    Zasłonił Słońce ,zdmuchną Księżyc ,wyłączył latarnie...
    i gdy ciemność nastała on skrzydłami swemi dotknął me ciało wrzucając do ziemi .

    Gdzieś pogubiłem swoje myśli,marzenia,sny...
    sprawy nieuregulowane niechętnie odeszły
    słowa się plączą ,zamilkł dzwon
    a ja nie zbudzę dnia już więcej .
    K.Strzelecki(IRATA4)

    Nie ma co się łudzić na SV nie zdołam się obudzić.
    • 24: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    Irata, zamiast próbować grać na emocjach przygotuj jakieś grafiki na compo. Jesteś dobrym grafikiem i szkoda marnować potencjał :)
    • 25:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime23 Oct 2014
     
    @Irata4 Wczuj się w sytuację Greya. Jeśli przyjedziesz, nie przyjedzie kilka osób, a na każdego z nich prawdopodobnie będzie czekać jeszcze kilka osób. Ciebie natomiast będzie kilka osób unikać. A jak popijesz, to wszyscy.

    Jeśli nie daj byś zaczął rozrabiać, to trzeba by wezwać panów w niebieskich mundurach. A na to telewizja i radio tylko czekają: "Na corocznym zlocie Atarowców interweniowała Policja" Grey będzie się musiał wszystkim tłumaczyć. Pójdzie fama, że rozrabiamy. A potem nie dostanie sali tej, co zwykle albo ktoś odmówi sponsorowania nagrody itd.

    Na pocieszenie Ci napiszę, że mimo tego jesteś jesteś spoko gość, ja do Ciebie absolutnie nic nie mam, wręcz przeciwnie. Grey jak pisze, lubi Cię, ale jest odpowiedzialny za ponad sto osób i medialny wizerunek party, na który ciężko pracował kilka lat. Pojedź do Grzybsona, sOnara i twardo trzymaj fason. Ludzie zdejmą klątwę, będzie ok. Ale musisz na to zapracować.

    Wszystko zależy od Ciebie.
    • 26: CommentAuthors2325
    • CommentTime24 Oct 2014 zmieniony
     
    • 27: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Wątek niebezpiecznie wymyka się z pod kontroli.
    • 28: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    A była kiedyś jakaś? :)
    • 29: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Była jest i będzie.
    • 30: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Kontrola nad wątkiem? To chyba nie w tym serwisie :)
    • 31:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Ludzie, co wy gadacie ?

    tak ciezko zroumiec ze decyzja Greya nie jest decyzja osobista ?

    osobiscie mam pare zastrzeżen co do sepienia itp zachowan, ale to szczegół

    wielu z nas za kolnierz nie wylewa i ma dziwne jazdy, ale mi zalezy na SV2015.
    • 32: CommentAuthorbolo
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Dac mu szanse!
    • 33:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    ... oj coś mam wrażenie iż u Grzybsona bądź sOnara mogę także nie być mile widziany .:-(
    Na pewno nie odwalił bym niczego głupiego na SV ,możecie mnie nawet przykuć do ławki bądź do Jakuba(choć zapewne dla niego by to niebyła komfortowa sytuacja)
    .
    Jakub - Jedzie z tobą Patryk ? , on nie pije i dogadujemy się dobrze ,będzie ok.

    Ps. ... czego bym nie napisał i tak mnie Grey nie wpuści :-( idę sobie ,będę obserwował party z auta ... auta kolegi który pomaga mi troszkę i pożyczy mi samochód o ile nie będę pił .
    • 34:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    innuendo/
    Gdybym tylko miał prąd... ,komputera także w miejscu w którym przebywam nie mam ,Atarynki także zresztą i tak jeżeli chodzi o robienie grafiki preferuje EMU+PC ,posiadam SID/a .
    • 35:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    dobrą graficzkę mogę zrobić w jakieś 6h ,oczywiście na trzeźwo i jak się przyłożę .
    • 36:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Oct 2014 zmieniony
     
    lotharek
    / Grey zakłada (co prawda nie pierwszy raz)iż to ostatnie SV ... i Tym kompletnie mnie dobił :-(.
    Kurcze Grey możecie mnie nawet ukrzyżować jak to ma być ostatnie party ,tylko wpuść mnie chociażby na 1h .
    mogę wystawić swojego Timexa jako jakąś nagrodę ,pieniędzy za bardzo nie mam więc sponsor ze mnie cieniutki ,ewentualnie nowe słuchawki Synnhizer douszne oryginalnie zapakowane.
    • 37:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Irata4 - nie znam Cie, ale chetnie bym porozmawiał z Tobą na SV. Zawsze wierze w ludzi i daje im szanse.
    Jeśli będziesz w "okolicach" SV, daj znać na maila.
    Nie wiem, co Ty nawywijałeś...
    • 38:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    @maly_swd: moja decyzja jest nieodwołalna. możemy pogadać przez GG, FB, whatever. ale naprawdę - nie ma takiej opcji. tu nie chodzi o uczucia, ale rozsądek. więcej do tematu nie wracam.
    • 39:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    @up, spoko:) Ja nie mówię abyś go tam wpuszczał...
    Dla mnie Twoja decyzja jest SWIETA i nie chce jej negować. Tylko dalej nie wiem co ten ludzik nawywijal.. A sam nie chce tak nawywijac abys mnie nie wpuszczal na SV.
    • 40: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    maly_swd, a czy to ważne? Zainteresowane osoby wiedzą i starczy.
    • 41: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    0. Prośba o koniec wątku. Którego wyrazu w zdaniu 'Irata4 nie ma wjazdu na SV' nie rozumiecie?
    1. Mi mama mówiła - jak nie wiesz, jak się zachować to zachowuj się porządnie.
    2. Nie żebym się opowiadał po czyjejś stronie (z Greyem relacje mam pozytywne, Iraty4 nie znam), ale SV to jest impreza Greya i on ustala reguły gry. Albo się to komuś podoba, albo nie.
    • 42:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Nie wpuszczać by nie powtarzać błędu starożytnych Trojan. ;)

    Nawet na litość nie brać, w końcu omawiany osobnik miał już kilka "występów" a i mi się obiło o uszy co potrafi(ł).
    • 43:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    BOB_ER - po slonsku - mosz recht CHOPIE !
    • 44:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Już gdzieś coś podobnego miało miejsce: ->link<-


    Moim zdaniem tak się nie robi.
    • 45:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    @larek: masz w 100% racje, tyle ze tutaj nie o poglady Iraty chodzi.
    • 46:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime25 Oct 2014 zmieniony
     
    Tam też nie o poglądy chodziło. Miało to miejsce po spoliczkowaniu Boniego. Podobieństwo sytuacji jest wręcz 100%. Nie wpuszczasz Iraty na party, bo ktoś powiedział, że nie przyjedzie jak będzie Irata...

    Akurat mnie obecność Iraty nigdy nie przeszkadzała. W przeciwieństwie do obecności np. pijanych gości nie-atarowców.
    • 47:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Mi bardziej chodzi o tajemniczych gosci, którzy mówią jak on będzie to my nie przyjdziemy.
    Czy ja tez tak mogę? Jak będzie XYZ to ja nie przyjde, bo on podobno komuś coś zrobił (tak słyszałem), ale nie powiem co i komu.

    Napiszcie jasno. XYZ chciał okraść/pobić/wydupczyć osobnika Y i będzie jasno i precyzyjnie. Sam zainteresowany też będzie wiedział.
    • 48:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Wydupczyć, no to jest poważny zarzut, kto wie, czy nie najpoważniejszy. :) Jeżeli chciał jak to wyżej napisałeś wydupczyć, to patologii mówię stanowcze nie :) Niech sobie to robi po party, a nie na party :). A tak serio rozbawił mnie ten tekst i nie mogłem się powstrzymać.
    • 49:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Trzech na jednego!
    • 50:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    ... ej nikogo nikt nie chciał wydupczyć ,...właściwie to ja zostałem wydupczony z party , dziękuje chłopaki za wstawiennictwo , ja przyjadę jednakże szanuję decyzję Greja i po prostu będę stał przed party ... z kapeluszem ;-),Jakubie może jednak z Tobą :-) ?