atarionline.pl Dla tych co nie byli na Revision - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Apr 2015 zmieniony
     
    ->link<- (dużo filmików)

    I uczmy się organizacji:

    ->link<-
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime7 Apr 2015
     
    Ciekawy secik, polecam posłuchać:



    ;)-
    • 3: CommentAuthorjok
    • CommentTime7 Apr 2015
     
    z atarowych akcentów



    - praca Ravena na małe atari (5 miejsce - oldschool gfx compo)
    • 4: CommentAuthorjok
    • CommentTime7 Apr 2015
     
    do tego muza triace:
    ->link<-

    demko desire:
    ->link<-

    i interko na vcs-a:
    ->link<-
    • 5: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime7 Apr 2015
     
    Gdzieś znalazłem info, że za organizacją tego party stoi około 60 osób (pewnie w różnym stopniu zaangażowania).
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Apr 2015
     
    Zwróćcie uwagę na szczegóły: ustawianie skrajnych stołów do góry nogami (aby było więcej miejsca na środku podczas noszenia); owe platformy ze stołami, ustawianie krzeseł - rzędy IDEALNIE równe, a jeszcze poprawiają! Kuchnia, zasilanie dedykowane itp itd. Tam nic się nie mogło stać, czy zawieść.

    Nie widać, żeby ktoś tłumaczył, jak mają robić.
    • 7: CommentAuthortebe
    • CommentTime8 Apr 2015
     
    tu jest Polska JHusak, pojęcie organizacji jest zbyt skomplikowane dla przeciętnego Kowalskiego, bliżej mu do 'jakoś to będzie'
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Apr 2015
     
    E, tam, tebe, wcale nie jest źle tęsknić za dobrymi wzorcami. Ja próbuję równać w górę, a jak zobaczę takie rzeczy to otwierają się oczy (ze zdziwienia też) i pojawiają nowe możliwości.

    A przeciętny Kowalski, cóż, może równać w inne strony, ma ich kontinuum do wyboru.
    • 9:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime8 Apr 2015
     
    @Jok = prośba o intuicyjną, subiektywną wypowiedź.

    Jako że byłeś na Revision - warto się wyrwać kosztem świąt? :)

    Pytam gdyż się waham czy jakimś cudem w przyszłym roku.....
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime8 Apr 2015
     
    xeen, trzeba jechać!
    • 11:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Apr 2015 zmieniony
     
    Fajnie tam było. Dużo dziewczyn w porównaniu do naszego SV. Ale może one wszystkie 4 były na parkiecie...

    Ale piwo to musieli mieć cienkie tam, cały czas pociągali z butelek i cały czas trzeźwi.
    • 12: CommentAuthorjok
    • CommentTime8 Apr 2015
     
    xeen:
    subiektywna jak i zarazem obiektywna odpowiedź:
    zdecydowanie TAK

    dawka dobrej energii na dłuuugo
    na serio, to trzeba zobaczyć na żywo, filmy nie oddadzą klimatu
    • 13:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime8 Apr 2015
     
    dzięki! tak myślałem, niestety :)
    • 14: CommentAuthortebe
    • CommentTime9 Apr 2015 zmieniony
     
    praca Ravena z magicznymi zaklęciami G2F :)
  1.  
    W piekle języki, w niebie kolce i dupki. Fajne!
    • 16: CommentAuthoras...
    • CommentTime10 Apr 2015
     
    xeen, czemu niestety?
    Trzeba zebrać ekipę i wyruszyć :)
    • 17:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime11 Apr 2015
     
    RAVEN - ten niemiecki, a nie z grupy QuasimodoS ? ;o
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    W tym roku tutaj można obejrzeć streaming z Riverwasha:

    ->link<-
    • 19: CommentAuthorpin
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    ... matko boska, chyba REVISION ;)
    • 20: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    słuszną linie ma nasza władza, stream z party którego jeszcze nie ma
    • 21:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Mar 2018 zmieniony
     
    Przejęzyczenie, oczywiście, że z Revision. Dlatego jest w wątku o Revision. Tutaj jeszcze drugi link:

    ->link<-

    PS. Gorgh - party zaczyna się 30 marca, kończy 2 kwietnia, więc już jest.
    • 22: CommentAuthorxxl
    • CommentTime30 Mar 2018 zmieniony
     
    na szczescie to nie pewne "atari" party... nie trzeba placic za strima :-)
    • 23: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    Kaz: chodziło mi o Riverwash, o którym pisałeś :)
    • 24:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    Na Last Party nie trzeba było płacić za streaming. Tylko dostawalo sie streaming z wdziecznosci za wsparcie.
    • 25: CommentAuthorxxl
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    racja.

    na szczescie to nie pewne "atari" party... nie trzeba wspierac gotowka ich przedsiewziecia zeby z wdziecznosci otrzymac strima :-)
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Mar 2018 zmieniony
     
    Może Cię zaskoczę, ale na Revision też są bilety dla sponsorów i wspierających, za które otrzymuje się z wdzięczności przywileje, których inni nie dostają. Akurat nie streaming, ale zasada jest ta sama:

    ->link<-

    Poza tym normalna cena wejściówki, nie tej dla supporterów na Revision wynosi 65 euro... Ja jednak wolę cenę z Lasta, za którego zapłaciłem na wejściu bodajże 60 zł (14 euro). Jakbyś miał cenę wejściówki na Last Party 65 euro (275 złotych) to pewnie miałbyś streaming, tylko że z party o zerowej frekwencji...
    • 27: CommentAuthorxxl
    • CommentTime31 Mar 2018
     
    to super ze sa bilety premium do ktorych dostaje sie koszulke.

    ... no to dlaczego sie burzysz, ze na "atari" party pobieraja oplaty za strima? dzieki temu nie placisz za bilet 275 zl ;)
    • 28:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Mar 2018 zmieniony
     
    Bilet premium kosztuje 130 euro, a koszulka od organizatorów kosztuje 15 euro. Więc mylisz się.

    Hmmm...burzę się? Raczej mnie dziwi wyzlosliwianie się w stosunku do Vasco, że w podzięce dla wspierających, a nieobecnych, uruchomił im streaming. Wyciąganie z tego wniosku, że streaming był płatny jest nieuprawnione. Równie dobrze można by rzecz, że jeśli ktoś daje darowiznę 500 zł, a obdarowany daje mu uścisk, to uścisk tej osoby kosztuje 500 zł. To z logicznego punktu widzenia bzdura.

    Ale jest jeszcze jest czysto ludzki aspekt. Rozumiem, że chciałbyś, żeby inni płacili 275 zł za wjazd, a Ty sobie za darmo byś obejrzał na streamingu? W tym celu Vasco powinien wszystkich skroić na wejściówkach? No ja jednak wolę, żebyś nie oglądał żadnego streamingu niż żebym ja płacił za Ciebie. I nie za Twój streaming tylko za wypasioną organizację.

    Jak mniemam, nie przeszkadza Ci, ze ktos gdzies tam bierze grubo ponad 500 złotych za wjazd i dorzuca do tego koszulkę za 60 złotych, za to wielkie faux pas to jest wzięcie przez naszego scenowego kolegę niskiej wejściówki i podziękowanie streamingiem dla tych, którzy dodatkowo wsparli organizację party.

    Dla mnie słabe.
    • 29: CommentAuthorxxl
    • CommentTime31 Mar 2018
     
    jesli uscisk dloni mozna pozyskac tylko w ten sposob to tak mozna powiedziec ze usluga uscisku tej konkretnej dloni tyle kosztuje :-)

    ludzki aspekt? chyba naczytales sie ksiazek o zabkach... nie przymierzajac inne polskie zloty gdzie bilety sa w podobnych cenach nie pobieraja oplat za strima. nie mowie ze wszedzie ma byc tak samo ale ... nazywajmy sprawe po imieniu - piniondze za strim :-)
  2.  
    dla zainteresowanych Revision 2022

    strona party: ->link<-
    na tej stronie "kupujecie bilet" (za darmo, to uczciwa cena!) ->link<-
    a na tej rejestrujecie się na party - potrzebny numer z pobranego biletu: ->link<-

    thank You XTD za mailing :)
    • 31: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime14 Apr 2022
     
    a czy trzeba mieć bilet, żeby oglądać stream?
    • 32: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime14 Apr 2022 zmieniony
     
    Gorgh, z tego co czytalem to tak, ten darmowy. Musisz kupic E-bilet I na nim masz kod. Nastepnie musisz zglosic sie ze bedziesz (zapisac sie na liste uczestnikow) podjac kod z darmowe go biletu...

    Mam nadzieje ze to ma sens hehe :)

    Sorry doczytałem i widzę że stream jest za darmo w sumie BEZ BILETU ...jeżeli chcesz brać udział w konkursach i głosowaniu wtedy potrzebujesz bilet...

    Sorry na szybko czytałem wczoraj i przeoczyłem linijkę o darmowym streamie ;)

    Pozdrowienia
    • 33: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime14 Apr 2022
     
    Sorry doczytałem i widzę że stream jest za darmo w sumie BEZ BILETU ...jeżeli chcesz brać udział w konkursach i głosowaniu wtedy potrzebujesz bilet...

    Sorry na szybko czytałem wczoraj i przeoczyłem linijkę o darmowym streamie ;)

    Pozdrowienia
    • 34: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime15 Apr 2022
     
    o, dzięki za sprostowanie, nie lubię zakładać nowych kont jak nie muszę