atarionline.pl Silly Venture 2k16 - long live the ATARI generation ! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Aug 2015 zmieniony
     


    Info: ->link<-

    Konto z wydarzeniem zostało założone wczoraj. Niestety, tylko osoby posiadające konto na FB mogą je zobaczyć. Na ten moment 64 osoby deklarują przybycie, 23 być może. Całkiem nieźle jak na niespełna dobę.

    Poza tym są już deklaracje na 4 dema na ST, 1 demo na Falcona oraz 1 na Atari XL/XE. Otrzymałem też już pierwszą grafikę na małe Atari.
    • 2:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Dziwne: "Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna
    Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz."
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Dobra wiadomość. Tzn. byłaby dobra, gdyby była ogólnodostępna, a nie tylko dla fejsbukowców. Cóż, nie mogę się zadeklarować, bo nie mam tam konta i nie wiem, w jakim terminie będzie party... No dziwnie się to zaczyna.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    faktycznie jest niedostępna,specjalnie konto założyłem :-(
    • 5:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime20 Aug 2015 zmieniony
     
    To tutaj też napiszę :
    Wydarzenie działa. Po prostu nie jesteś członkiem Wielkiej Mafijnej Rodziny Pejsbuka:)
    A Greyowi z wrażenia, coś prawa pouciekały przy tworzeniu tego posta.
    Ale potwierdzam, że SV2016 istnieje... mam nadzieję, że nie tylko w marzeniach ;)
    Stosowne info będzie wydane jak się tylko Greyu pozbiera ;)
    • 6:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Rewelacyjna wiadomość
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime20 Aug 2015 zmieniony
     
    Spokojnie to zagadnienie techniczne, po prostu event jest ustawiony na Private i widzą go osoby które jawnie dostały Invite. Już napisałem do organizatora.

    Edit: ale jaja nie da się tego ustawić, event jest zawsze private.
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Postaram się jutro rano stworzyć wydarzenie ponownie, widoczne także dla osób nie posiadających konta na FB. Za zamieszanie przepraszam :)
    • 9: CommentAuthorsachy
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Super wiadomość! :)
    • 10:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Wieczór:na pejsie nie da się już zmienić praw. Klienci tez mi pisali ale dupa. Tylko od nowa zrobić :(
    • 11: CommentAuthortebe
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    wooow, Agenda znowu się reaktywuje, Piesiu wróci, Xeen, Ooz :)
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Aug 2015 zmieniony
     
    Wiele osób przyczyniło się do tego, że ponownie zacząłem rozważać taką możliwość... Nie starczyłoby mi miejsca i czasu aby wymienić wszystkich. Jednak na samym końcu motywacyjnego kopa dostałem właśnie od chłopaków z Agendy, a zwłaszcza od tego sympatycznego jegomościa:



    Xeen, przyjacielu, wracaj z powrotem ! Uświadomiłeś mi wiele spraw i potraktuj to jako szantaż emocjonalny :) Moja ostateczna decyzja zależy od Twojego "odżegnania" się ze sceną :)

    FEEL THE PULSE!
    (c) by Checkpoint
    • 13: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Fantastyczna wiadomość! do boju, Grey! :)
    • 14: CommentAuthorRocky
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Grey fajnie... tylko nie mam dostępu do twarzoksiążki i nie znam szczegółów... Jakby co dopisz mnie, Tebe i Pajero..
    Pozdro.
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Utworzyłem nowe wydarzenie, które jest dostępne publicznie - link znajduje się w pierwszym poście. Niestety wszystkie posty zniknęły, ale nie było innego wyjścia.
  1.  
    Takie trochę "party warunkowe" ;-)
    • 17: CommentAuthoras...
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    O ranę!
    - Michał no co Ty..
    Xeen to dobry człowiek, może po prostu chce odpocząć ….
    • 18:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2015 zmieniony
     
    Ojojoj...
    "Proszę miejcie na uwadze, iż jest to póki co ***TYLKO*** ankieta aby zdobyć wiedzę czy impreza jest potrzebna (ewentualna liczba gości, ilość prac na konkursy itd.)."
    • 19:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Miła informacja:) wrzucę tylko że "szkoda że nie w zimie" ale w sumie to drobiazg;)
    • 20:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Dla mnie termin październik/listopad też był lepszy, ale lipiec również może być. Tym bardziej, że Głuchołaz ma nie być (wielka szkoda!), więc nie będzie zastanawiania się, gdzie jechać.
    • 21:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Lato rządzi - rodzinkę się zdropuje dzieś na piasku a samemu pod big skreena!!!!!!!!!!!!11!!!!!1!!one!!!
    • 22: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Chrzanić termin, chociaż boję się trochę ewentualnych lipcowych upałów na nieklimatyzowanym partyplace :/, ale niech sobie SV będzie kiedy chce, byleby było!.
    Teraz najważniejsze, żeby ostateczna, definitywna (!) decyzja zapadła jak najszybciej, żeby ludzie wiedzieli, że już mogą siadać do kompów i trzepać stuff, a ich robota nie pójdzie na marne.
    Jeżeli ostateczna decyzja (pozytywna!) zapadnie odpowiednio wcześnie (powiedzmy w ciągu miesiąca) to deklaruje się dostarczyć na compo po dwie grafiki na XE i ST.

    Grey STay hard! ;)
    • 23: CommentAuthoras...
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Piesiu i na Falcon coś byś narysował ….
    • 24: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    O wyniki "ankiety" jestem dziwnie spokojny, bo widziałem co się działo pod poprzednim, niedostępnym publicznie eventem :)
    • 25: CommentAuthoras...
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Dobiło do 100osób wczoraj?
    • 26: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Nie wiem, mogło nie być aż tyle ze względu na ograniczony dostęp. Na 100% jednak było ich kilkadziesiąt.
    • 27:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime21 Aug 2015 zmieniony
     
    Dziękuję Grey. Myślę, że mój udział w tej akcji jest mocno przeszacowany i czuję się przez to trochę zakłopotany "wyróżnieniem". To raczej zasługa innych co trzeba powiedzieć jasno.

    Dostałeś kilka deklaracji na wstęp od fantastycznych gości którzy dużo dobrego robią - zrób to party, zapowiada się świetnie.
    Na SV się oczywiście wybieram jak zdrowie i życie dopisze, bo ciężko mi odpuścić takie wydarzenie.

    Ten "szantaż" traktuję jako przyjacielski, stuprocentowy, bluff ;)
    Jestem hazardzistą zatem niech to będzie moja terapia i nie będę tego testował tym bardziej że ostatnio trochę "przyfoszyłem"

    ps. świetle logo - jeżeli ewentualne koszulki też będą miały taki kolor to zamawiam 3 :)
    • 28: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime21 Aug 2015 zmieniony
     
    @xeen: ;)

    @as: Na nowym evencie jest już 63 going i 28 maybe. A to tylko osoby mające konta na fejsie :) Myślę więc, że można już zmienić jego opis :)
    • 29: CommentAuthoras...
    • CommentTime22 Aug 2015
     
    Widzę widzę wczoraj było wiecej osob ...
    • 30: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime22 Aug 2015
     
    As, nie marudź, wisi jeden dzień :) To i tak jest dużo, biorąc pod uwagę, że tylko osoby z kontem na FB mogą kliknąć join albo coś napisać, reszta może tylko oglądać.

    A teraz jest modne nie mieć konta na FB :)
    • 31:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime22 Aug 2015
     
    No fakt. Ja raz mam, raz nie mam. ;)

    @Xeen Czy to oznacza, że ostatenicze cofasz "pożegnianie" i reaktywujesz się ?
    • 32:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime22 Aug 2015 zmieniony
     
    Okazuje się, że cierpliwość jest wielką cnotą - wystarczyło poczekać na rozwój wydarzeń bo okazało się, że jednego letniego Atari-party ma już nie być... ;)

    Czy SV2k16 ma mieć przydomek "ostatnie" jak to kiedyś bywało? ;))
    • 33:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime22 Aug 2015
     
    @Dracon Haha, no, stało się, jak przepowiedzieli prorocy. ;)
    • 34:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Aug 2015
     
    @Xeen: nie, to żaden "bluff" :) swoją decyzją nie dajesz mi zbytnio wyboru ;) welcome back on track ! oczywiście osób które nigdy nie traciły wiary w moje "nawrócenie" było o wiele więcej, ale Ty jako ostatni zamknąłeś stawkę :)

    Ok, czas zabierać się do roboty !

    p.s. co do terminu to ostateczną datę potwierdzę do końca września.
    • 35:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Aug 2015 zmieniony
     
    • 36:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime24 Aug 2015 zmieniony
     
    I`m telling you: it is going to be Silly !
  2.  
    grey !! jedyna słuszna decyzja ..dzieki i
    do zo na party hihihi !!!
    • 38:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime24 Aug 2015
     
    Jakby ktoś miał wątpliwości, to ja na 100% jestem, alem niefejsbukowy.
    • 39:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Aug 2015
     
    Jeszcze w tym tygodniu postaram się zrobić "listę obecności" do wglądu dla wszystkich :)
    • 40: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime25 Aug 2015
     
    @jhusak: system przyjdzie w końcu i po Ciebie...
    • 41:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Aug 2015 zmieniony
     
    Jak donosi kolega Hospes, na wieść o nadchodzącym SV2k16 producenci parawanów wypuścili specjalną wersję na końcówkę lata :)

    • 42: CommentAuthortebe
    • CommentTime25 Aug 2015
     
    każde nowo narodzone dziecko będzie miało domyślnie zakładane konto na FB ;)
    • 43: CommentAuthorpin
    • CommentTime25 Aug 2015
     
    ... oraz Neostradę ;)
    • 44:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Aug 2015 zmieniony
     
    Jakiś czas temu (jeszcze bodajże w wątku o zaniechanej edycji Silly Venture 2k15) wspominałem o chęci zaprezentowania nowych zapisów w regulaminie dotyczącym platformy Atari XL/XE. A ponieważ temat imprezy powrócił to chciałbym przedstawić Wam zarówno osobę odpowiedzialną za prowadzenie compo w kategorii Atari 2600 & Atari XL/XE, jak też konfigurację obu platform do prezentacji prac.

    W 2016 roku wszystkie compoty na obu platformach (zarówno w języku polskim jak i angielskim) poprowadzi kolega YOLK -



    ...znany jako członek teamu RETROKOMP / LOAD ERROR (nota bene LE nadchodzi! zachęcam wszystkich gorąco do udziału!).

    Poniższy regulamin jest wersją oficjalną i obowiązującą. Jeśli jednak któryś z punktów jest niejasny lub wymaga korekty - rozważymy wszelkie konstruktywne uwagi. Liczymy na rzeczową dyskusję i przychylność obu grup, tj. zwolenników standardowej jak i nie standardowej konfiguracji wspomnianych platform.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------


    wersja polska
    UWAGI OGÓLNE

    Aby konkurs odbył się w danej kategorii wymagane są minimum 2 prace. W przypadku zgłoszenia tylko 1 pracy nagroda za pierwsze miejsce przypadnie automatycznie jej autorowi, sama praca natomiast zostanie zaprezentowana poza konkursem. Dotyczy także prac wysłanych przez osoby które nie mogły pojawić się na party-place.

    Prace dostarczamy do organizatora najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem party. W ten sposób organizatorzy będą mogli się upewnić, że produkcje zostaną bez problemów zaprezentowane. Autorzy prac zgłoszonych później ryzykują problemy z prezentacją podczas konkursów.

    Każda praca musi być opisana w pliku tekstowym; plik taki musi zawierać tytuł pracy, autora(-ów), kategorię konkursową oraz wymaganą konfigurację sprzętową. Mile widziane prace intro i demo dostarczane TAKŻE w formacie MP4. W przypadku nieoczekiwanych problemów z uruchomieniem pracy na platformie prezentacyjnej (podejmiemy trzy próby) zostanie ona uruchomiona we wspomnianym formacie.

    Każda praca dostanie swój numer (przydział losowy) w swojej kategorii konkursowej jeszcze przed prezentacjami. Numery i tytuły prac (na podstawie treści dołączonych plików tekstowych) oraz informacja o miejscu do wpisania oceny na arkuszach do głosowania będą wyświetlane na dodatkowym monitorze cały czas w trakcie prezentacji.

    Prace wystawione na konkursach będą opublikowane na stronie sillyventure.eu w formie zaprezentowanej podczas konkursów najpóźniej w dniu następnym po ogłoszeniu wyników. Autorzy mogą oczywiście upublicznić później wersję "final" swoich prac, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

    Wszystkie prace posiadają status freeware. Uczestnicy wyrażają również zgodę na publikację ich prac w ramach zbiorczych "Silly Venture Pack’ów" na stosowne platformy sprzętowe.

    WSZYSCY UCZESTNICY SĄ W JURY

    W razie wszelkich wątpliwości odnośnie treści regulaminu należy bezzwłocznie skontaktować się z organizatorem.

    SPECYFIKACJA PLATFORMY PREZENTACYJNEJ - ATARI 2600

    Na party-place dostępne będą następujące konsole:
    - Atari 2600 jr
    - Atari 7800 w trybie zgodności z Atari 2600

    Jako nośnik, do konsoli będzie wpięty cartridge Harmony Cart (32KB bankswitching z dodatkowymi możliwościami dźwiękowymi i graficznymi zaimplementowanymi w niektórych oryginalnych cartach z epoki - np. w grze Pitfall II z Activision).

    Kontakt w sprawie platformy: xmgatz@gmail.com (Yolk)

    SPECYFIKACJA PLATFORMY PREZENTACYJNEJ - ATARI 8-BIT

    Na party-place dostępne będą następujące komputery. Sprzęt z tej listy jest traktowany jako STANDARDOWY.
    - oryginalne Atari 800XL oraz 65XE bez żadnych modyfikacji (6502C, 64KB RAM, 1x POKEY, GTIA)
    - oryginalne Atari 130XE bez żadnych modyfikacji (6502C, 128KB RAM, 1x POKEY, GTIA)
    - oryginalne Atari XEGS (64KB RAM, 1x POKEY, GTIA, Atari Light Gun)
    - rozbudowane Atari 130XE (1MB Ultimate, 2x POKEY - stereo, VBXE 2.1 core 1.24)

    Komputery będą podłączone do następujących nośników:
    - SIO2SD (dane na karcie SD) podłączone do portu SIO
    - SIDE2 (dane na a) karcie CompactFlash sformatowanej jako dysk pod Sparta DOS X, b) karcie CompactFlash sformatowanej w FAT32 - uruchamiane przez SIO2 loader) podłączony do portu cartridge'a
    - SIO2USB podłączony do portu SIO Atari i komputera PC (z najnowszą wersją programu AspeQT) - do emulacji stacji dysków lub magnetofonu
    - IDE Plus 2.0 rev. C IDE/KMK-JŻ podłączony do portów PBI/ECI jako rozwiązanie awaryjne, gdyby któreś z powyższych nie pozwoliło uruchomić produkcji - dane na karcie CompactFlash pracującej pod SpartaDOS X
    - fizyczny napęd floppy, pod warunkiem że autorzy prac wyrażą takie żądanie, w tym przypadku autorzy proszeni są o podanie zawczasu zakresu wymagań dotyczących modelu lub stawienie się ze sprzętem własnym; jest to rozwiązanie nie zalecane ze względu na potencialny pad sprzętu lub dyskietek w trakcie pokazów
    - Atari XC12 bez turbo jeżeli zajdzie taka potrzeba :-)

    Środowiska pracy:
    - dowolne (tygodniowy okres pomiędzy terminem zakończenia składania prac, a samym party ma zapewnić dostatecznie dużo czasu na "wygrzanie“ prezentacji na sprzęcie przeznaczonym do prezentacji)

    Dopuszczalne będzie wystawienie każdej pracy którą będzie można uruchomić na powyższych STANDARDOWYCH platformach.

    W przypadku prac wymagających innych sprzętów (specyficzne turbo do stacji dysków, CPU 65x816, prototypy nowych urządzeń lub inne mniej popularne modyfikacje) autorzy proszeni są o określenie swoich wymagań odpowiednio wcześniej, żebyśmy mogli się upewnić, że prezentacja nie sprawi problemów. Prace wymagające sprzętu spoza listy STANDARDOWEJ będą oznaczone jako wymagające NIESTANDARDOWYCH rozwiązań.

    Kontakt w sprawie platformy: xmgatz@gmail.com (Yolk)

    KATEGORIE KONKURSOWE - ATARI 2600

    Prace będą prezentowane w następujących kategoriach konkursowych.
    - DEMO
    - GAME

    KATEGORIE KONKURSOWE - ATARI 8-BIT

    Prace będą prezentowane w następujących kategoriach konkursowych.
    - DEMO (dowolny sprzęt STANDARDOWY, poza VBXE)
    - DEMO VBXE (dowolny sprzęt STANDARDOWY + VBXE)
    - GAME (dowolny sprzęt STANDARDOWY, poza VBXE)
    - GAME VBXE (dowolny sprzęt STANDARDOWY + VBXE)
    - GFX (dowolny sprzęt STANDARDOWY, poza VBXE)
    - GFX VBXE (dowolny sprzęt STANDARDOWY + VBXE)
    - INTRO 16KB (dowolny sprzęt STANDARDOWY, plik wykonywalny wraz z nagłówkami musi być nie większy niż 16KB)
    - INTRO 256B (dowolny sprzęt STANDARDOWY, plik wykonywalny wraz z nagłówkami musi być nie większy niż 256B)
    - MSX (dowolny sprzęt STANDARDOWY, muzyka wykonywana na układach POKEY i/lub GTIA)
    - MSX GTIA (dowolny sprzęt STANDARDOWY, muzyka wykonywana na układzie GTIA)
    - OTHER (dowolny sprzęt STANDARDOWY lub NIESTANDARDOWY)
    - WILD (prace pozakonkursowe)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------


    English version
    GENERIC CONDITIONS

    At least two entries are needed for the competition in any given category to take place. If there is only one entry submitted, then the first prize in this category is automatically given to the author. In such a case the entry is going to be presented to the audience outside of the main competition. This rule equally applies to the entries whose authors could not make it to the party place.

    The entries need to be submitted to the party organisers no later than one week before the party. This way the organisers will be able to make sure that all the entries are working fine on the party hardware. Authors who decide to submit the entires later risk the problems with presentation during the party.

    Each entry needs to be described in the text file attached to the submission. The file must contain the name of the entry, the author(s), competition category and required hardware configuration. The additional recording provided in MP4 file will be very welcome, too. In case of any unexpected problems with running the entry during the party (we will perform three attempts), the MP4 recording will be replayed to the audience instead.

    Before the presentations begin, each entry will be associated (randomly) with its number in a given competition category. The numbers and the titles of the entries (taken from the attached text files) as well as the voting sheets' slot information will be shown during the presentation on a separate display.

    All the entries submitted to the competition will be published on the event's web page (sillyventure.eu) in the respective versions and formats submitted to the organisers no later than one day after competition results publication. The authors are of course welcome to provide the "final" version of their entries later, should they decide to do so.

    All the entries are considered freeware. Additionally, by submitting the entries all the participants automatically agree for their entries to be published as parts of the "Silly Venture Packs" for respective hardware platforms.

    EVERYONE WHO ATTENDS THE EVENT IS IN THE JURY

    In case of any doubts regarding the terms and/or conditions of the competitions please contact the organisers immediately.

    PRSENTATION PLATFORM SPECS - ATARI VCS/2600

    The following hardware will be available during the party and will be used for the entries’ demonstrations:
    - Atari 2600 jr
    - Atari 7800 in backwards compatibility mode with Atari 2600

    For the entries to be presented we will use the [color=blue]Harmony Cart cartridge[/color] (32KB bankswitching with the additional sound and graphics capabilities implemented in some of the original games from the era - like Pitfall II from Activision).

    Platform contact person: xmgatz@gmail.com (Yolk)

    PRESENTATION PLATFORM SPECS - ATARI 8-BIT

    The following hardware will be available during the party and will be used for the entries’ demonstrations. This hardware is considered STANDARD for the competitions.
    - stock Atari 800XL and 65XE (6502C, 64KB RAM, 1x POKEY, GTIA)
    - stock Atari 130XE (6502C, 128KB RAM, 1x POKEY, GTIA)
    - stock Atari XEGS (64KB RAM, 1x POKEY, GTIA, Atari Light Gun)
    - modified Atari 130XE (1MB Ultimate, 2x POKEY - stereo, VBXE 2.1 core 1.24)

    The computers will be connected to the following “media”:
    - SIO2SD connected to SIO port with an SD card acting as a medium
    - SIDE2 with the following mediums used: a) CompactFlash card formatted under Sparta DOS X, b) CompactFlash card formatted under FAT32 with entries run through SIO2 loader
    - SIO2USB connected to SIO port and a PC computer running the latest version of AspeQT - for the close emulation of FDD and tape recorder
    - IDE Plus 2.0 rev. C IDE/KMK-JŻ connected to PBI/ECI ports and a CompactFlash card formatted under Sparta DOS X - acting as a backup in case any of the previous solutions fail
    - physical floppy drive, based on the entries’ authors demands - in this case please let us know beforehand what specific model is needed so that it could be provided for the party, or alternatively please BYOD if possible; this solution is not recommended because of the increased risk of old hardware being tricky during the party (especially the older floppies)
    - stock Atari XC12 if needed ;-)

    Environments and operating systems:
    - anything goes (that is why we need a week for pre-party tests to make sure everything is working fine when we go live)

    All the entries running on the aforementioned STANDARD hardware will be accepted.

    In case of entries requiring extra platform setup (like for instance: specific turbo for the FDD, 65x816 CPU, prototypes of the new extensions, or other less popular modifications) [color=#FF0000]the authors are kindly asked to declare their hardware requirements earlier[/color], so that the organisers could make sure the entry presentation is possible. The entries requiring a NON-STANDARD hardware will be labeled accordingly.

    Platform contact person: xmgatz@gmail.com (Yolk)

    COMPETITION CATEGORIES - ATARI VCS/2600

    The following competition categories are available:
    - DEMO
    - GAME

    COMPETITION CATEGORIES - ATARI 8-BIT

    The following competition categories are available:
    - DEMO (STANDARD hardware, no VBXE)
    - DEMO VBXE (STANDARD hardware + VBXE)
    - GAME (STANDARD hardware, no VBXE)
    - GAME VBXE (STANDARD hardware + VBXE)
    - GFX (STANDARD hardware, no VBXE)
    - GFX VBXE (STANDARD hardware + VBXE)
    - INTRO 16KB (STANDARD hardware, the exec file with headers must be no larger than 16KB)
    - INTRO 256B (STANDARD hardware, the exec file with headers must be no larger than 256B)
    - MSX (STANDARD hardware, the music can be played on POKEY and/or GTIA chips)
    - MSX GTIA (STANDARD hardware, the music can be played on GTIA chip)
    - OTHER (any STANDARD or NON-STANDARD hardware)
    - WILD (all entries outside of main competitions)
    • 45:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime27 Aug 2015
     
    Prace dostarczamy do organizatora najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem party.

    Autorzy prac zgłoszonych później (...)

    Taki jakiś mały brak konsekwencji - najpóźniej na tydzień przed, ale jak będzie później też damy radę ;)


    "Na papierze" wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie. Jak tylko faktycznie tak wszystko będzie zrobione, to będzie super!
    • 46: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime27 Aug 2015
     

    larek:

    Taki jakiś mały brak konsekwencji - najpóźniej na tydzień przed, ale jak będzie później też damy radę ;)


    Taka już nasza świecka tradycja :)

    greymsb:

    - rozbudowane Atari 130XE (1MB Ultimate, 2x POKEY - stereo, VBXE 2.1 core 1.24)
    (...)
    - Atari XC12 bez turbo jeżeli zajdzie taka potrzeba :-)


    Mam ogromną ochotę dostarczyć pracę na taką konfigurację - o której zaczną się kompoty? :)))
    • 47: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime27 Aug 2015
     
    Ja ze swojej strony cieszę się, że VBXE doczekało się wyróżnionej kategorii - może się coś pojawi - a najważniejsze, że game compo ma osobne platformy, może żaden quake ani doom nie przygniotą lepszych gier.
    • 48: CommentAuthorxxl
    • CommentTime27 Aug 2015
     
    bardzo pozytywny odbior.

    z mojej strony bedzie praca na kompo.
    • 49: CommentAuthorodyniec1
    • CommentTime27 Aug 2015
     
    Ja tradycyjnie przypominam się w kwestii projektora - czy uda się go skalibrować (Rocky przygotował stosowny obraz kontrolny) albo opracować paletę pod G2F, żeby publika mogła obejrzeć to co autor chciał pokazać?
    • 50: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime27 Aug 2015
     
    @odyniec: nie, ale do regulaminu zostanie dopisana lista kolorów, których można używać :)