atarionline.pl Frasunek za Forever - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime18 Mar 2019 zmieniony
     
    Chciałem podziękować organizatorom za kolejną niezwykle udaną edycje party. Ta impreza z roku na rok robi się coraz lepsza i coraz lepiej się na niej bawię. To były super cztery dni.
    Chciałem szczególnie podziękować krapowi, któremu kolejny raz chciało się wieść nasze osoby 9 h na party oraz svoyowi za podwózki do hotelu i nagrodę, którą przekazał mi.
    Poza tym za tonę dobrych wrażeń wszystkim wystawiającym pracę oraz za świetnie spędzony czas delemu, lisowi, vascowi, bocianowi, markowi, krisowi, koali, piesiowi, xeenowi, vato, hellboyowi, yerzowi, lcd, pinkowi, kazowi,citrusowi, xi, i wszystkim pozostałym. Do zo na Loście. Wasze prace są sztuką
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Mar 2019
     
    Również dziękuję. Party fajne, a ludzie jeszcze fajniejsi. Szczególnie pozdrawiam Xeena i Piesia, a także Bociana, Gorgha, Lisu, Hellboja, Yerza, XI, Marka P, Krisa 3D, Vasco, Svoya i wszystkich pozostałych, których nie wymieniłem, bo w czasie pisania posta nie pamiętałem ksyw :D.
    • 3:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime18 Mar 2019 zmieniony
     
    O, to ja tez muszę się dołączyć do podziękowań i wspominek. To był mój trzeci Forever i zdecydowanie mój ulubiony. W tym roku frekwencja wyjątkowo dopisała, było ponad 100 osób i w tym całkiem spora reprezentacja z Polski. Organizatorzy jak zwykle włożyli całe serducho i stawali na głowie, żeby impreza była udana. Znów poznałem całą masę różnych nowych osób, nauczyłem się nowych słówek w różnych językach i opiłem wielu domowej roboty nalewek.

    Poziom prac był co najmniej zadowalający, Agenda dała czadu z intrami, a intro Swoya wprawiło mnie w opad szczeny. Ogromne wrażenie też zrobiło na mnie interko z C64, które ponoć zakodował gość ze sceny spectrum i była to jego pierwsza produkcja na komode. Ogromny szacun. Grogh też dał czadu z interkiem na spectruma, bardzo, bardzo ładne.
    Lisu polował na trzecie miejsce w music compo, ale niestety się nie udało i wygrał :) Ogólnie godnie reprezentowaliśmy. Cieszę się, i jestem również dumny z mojej pracy, nagrodzonej eternity awardem. Byłem bardzo miło zaskoczony. To w sumie moja druga kolorowa praca graficzna jaką wystawiłem w życiu, bo do tej pory trochę mnie przerastał poziomy piksel i jakoś wolałem hires. No i przegrałem z Piesiem tylko o 3 punkty, co samo w sobie jest już ogromnym sukcesem :D

    Koncert też nam chyba wyszedł całkiem spoko, było pare kawałków specjalnie przygotowanych na Forevera z ukłonem w kierunku stałych bywalców, oraz z gościnnym występem Gasmana. No i Jożin, przy którym Hellboj odstawił taką choreografie, że cieszę się, że zobaczyłem to dopiero na YouTube, bo pewnie ze śmiechu mógłbym przestać śpiewać.

    Wisienką na torcie tego zlotu (przynajmniej dla mnie) było wcielenie mojej skromnej osoby do grupy Tristesse. Chłopaki przygotowali specjalną laurkę, oraz skromną ale uroczystą ceremonię. Byłem i jestem wzruszony, oraz zaszczycony.

    Dowiedziałem się jednakowoż, ze z grupy wychodzi się tylko nogami do przodu, ale mam się z tym specjalnie nie spieszyć :)

    Jeszcze raz wszystkim dziękuję, nie będę wymieniał pojedynczo, bo mógłbym kogoś przypadkiem pominąć. Ale dla takich chwil osobistych spotkań i uniesień, warto znosić wasze wszystkie humory i złośliwości na tym i pozostałych forach :)

    cheers! i do zobaczenia na kolejnym party!
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime18 Mar 2019
     
    kim jest ten gość w drugim rzędzie od dołu w białej koszulce z założonymi rękami obok Krisa3d?
    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime18 Mar 2019 zmieniony
     
    Wygląda jak Vasco. Choć to Kris3D ma założone ręce. Facet obok niego jest w bluzie, a Vasco wygląda zza niego. Kim jest gość w jasnej bluzie nie kojarzę.
  1.  
    Wygląda na to, że było całkiem nieźle :)
    • 7:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime18 Mar 2019 zmieniony
     
    cza było jechać - bym Ciebie zabrał z Wro. Ogłaszałem
  2.  
    Dzięki, widziałem ogłoszenie. Niestety kicha trochę ostatnio z czasem dla Atari :/
    • 9: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime18 Mar 2019 zmieniony
     
    Ode mnie również mega podziękowania dla organizatorów i partyzantów, byłem na party raptem jakieś 18 godzin, ale to była po prostu MAGIA! Super miejscówka, świetni ludzie z uśmiechami od ucha do ucha, cudowny, wręcz z rodzinną atmosferą, polski kącik, bajkowy Trenczyn z pysznym żarciem i hokejowymi ultrasami bluźniącymi po polsku (WTF?) ;). To mój pierwszy raz na Foreverze i do kroćset, na pewno nie ostatni :)! Ďakujem veľmi pekne!!!
    • 10: CommentAuthorpin
    • CommentTime18 Mar 2019
     

    Kaz:

    Szczególnie pozdrawiam Xeena i Piesia, a także Bociana, Gorgha, Lisu, Hellboja, Yerza, XI, Marka P, Krisa 3D, Vasco, Svoya i wszystkich pozostałych, których nie wymieniłem, bo w czasie pisania posta nie pamiętałem ksyw :D.


    Pozdrowienia z Krakowa! ;)
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime18 Mar 2019
     
    Z tego miejsca także podłączam się pod dzisiejszy frasunek, szczególne podziękowania dla organizatorów za zaproszenie na to jakże fajne party ;)