atarionline.pl Ironia 2k19 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Sep 2019 zmieniony
     
    Irata poprosił mnie zdalnie o wrzucenie czegoś o Ironii, a że podesłał kilka zdjęć to wrzucam. Sa już pierwsi uczestnicy
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime28 Sep 2019
     
    I jeszcze jedno
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime28 Sep 2019
     
    gdzie jest stuff
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime28 Sep 2019
     
    o, sonar się pojawił, klawo
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime28 Sep 2019 zmieniony
     
    plakietka pierwsza klasa, robiona ręcznie przez Iratę
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Sep 2019
     
    ...dzięki projektowi i komputerowi Larka oraz determinacji pani Ironowej.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Sep 2019 zmieniony
     
    • 8:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime29 Sep 2019
     
    Były jakieś prace?
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Sep 2019
     
    Tak , była jedna i zwyciężyła , prace widać na zdjęciu grupowym .

    Ponieważ miał być GFX kompo a zamiast grafiki przyszła gra, w dodatku była to jedna jedyna praca, po zapoznaniu się i zagraniu , postanowiliśmy wynagrodzić włożony weń trud i przyznać pracy zasłużone pierwsze miejsce .Autora prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody .
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Sep 2019
     
    Sonar podesłał link do swoich zdjęć z wydarzenia:

    ->link<-
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Sep 2019
     
    I jeszcze mini-relacja od Sonara:

    Sonar:

    pojechałem zrobić chłopakom niespodziankę i pokazać że nawet skuterem można. w jedną stronę nie zsiadałem z niego 5 godzin. błądziłem sporobo nawigacja odruchowo pchała na trasę. pozwiedzałem masę pięknych miejsc. na oko zrobiłem w jedną stronę jakieś 160km w drugą jakieś 140kmz zakładanego 123km. skuter ma silnik po remoncie w tamtym roku. robiłem go osobiście. był rozłożony do najmniejszej śrubki i całkowicie wyremontowany. mimo ponad roku jeżdżenia wytrzymał przez 5 godzin ciągłe 40-50km na godzinę z ponad stówą na garbie w dwie strony. i powiedzieć że żółtki są złe. to mechanicy są lipni, a nie maszyna. na ironii było milutko i sympatycznie. fajnie się grało, gadało z iratą aż po świt. mam timelapsa z przejazdu z olsztyna na miejsce. powiem tak. super się to ogląda. dzięki borsuk za wspólne granie i dzięki wszystkim za wszystko i miłe przyjęcie.
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Sep 2019
     
    I jeszcze jedna paczka zdjęć od Sonara:

    ->link<-

    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Dec 2019
     
    Ponieważ mimo kilku prób nie mogę ustalić nicka/danych osoby która na Ironię przysłała jedyną prace,co prawda nie tematyczną,ale tym samym wpasowującą się w nazwę Imprezy i wygrywającą ją,nagrodzona została równie tematyczną nagrodą za prace,mam nadzieje że ta osoba po przeczytaniu tej informacji zgłosi się po odbiór nagrody .


    • 14:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Dec 2019
     
    ?