atarionline.pl SV 2k19 - podziękowania - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime13 Dec 2019
     
    Od nas (grupa) mozemy dodac, ze party bylo zajebiste. Cala grupa wrocila nabuzowana checia robienia, juz w pociagu jakies prototypy/referenty lataly:).

    Nie wyobrazam sobie, ze mialoby nie byc SV 2020.

    Mam nadzieje Grey, ze ten piatkowy 'kryzys' na to nie wplynie. Brak snu i tyle na glowie = irytacja na wszystko x 10 jest. znam z autopsji;). Wielki szacun za party i za podzial kompotow na 2 dni. Poza logistyka, dzieki temu podwojna dawka emocji:).

    2020 za piekny numerek, aby SV nie mialo byc =]!
    • 2:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime13 Dec 2019 zmieniony
     
    Ze złych rzeczy jakie były wymienię:
    1. Za krótko

    Z nowych decyzji/rzeczy na ogromny plus:
    1. Podział kompotów na dwa dni
    2. Miejscówki VIP i przedpłaty za wszystko
    3. Breloczki do kluczy
    4. Redbull o odpowiedniej godzinie (12:00 i 20:00)
    5. Bigos
    6. Kawa VIP
    7. Dodatkowy ekran z info podczas kompotów (jedynie bym powiększył fonty - bo ludziki z tyłu czasem nie mogli odczytać).
    8. Ilość i jakość prac!
    9. Połączenie LIVE z miłym Panem
    10. To że miałeś dla mnie 2 minuty aby pogadać.
    11. Ogarnięcie logistyki z transportem i noclegiem dla ludzików
    12. Za gości specjalnych
    13. Za TDCa, Kaza i pana od książki o "migaczach"

    Szacun!
    • 3:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime16 Dec 2019
     
    SV 2020 musi być! Już kodzę intra :)
    • 4: CommentAuthormoonie
    • CommentTime16 Dec 2019
     
    Widzę że nie tylko mnie i chłopakom z gangu udzieliła się atmosfera party :D Impreza się skończyła a wszyscy palą się do roboty. Jak dla mnie był to najlepszy "trip" i najlepsze party!
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Dec 2019
     
    .. no cóż. W 2019 niestety nie miałem opcji na wyjazd na SV ... ale 2020 no to już raczej obowiązkowo :)
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Dec 2019
     
    Dziękuję za wszystkie posty! Niektóre bardzo inspirujące. Podsumowanie imprezy jest w tym wątku: ->link<-

    Miłej lektury!
    • 7:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime27 Dec 2019
     
    Pozytywne:
    Atmosfera taka jak powinna, było ciekawie
    Organizatorzy próbowali od razu kontaktowac się z autorami prac. To było miło, że komuś zależało by prace były pokazane. I tak powino być.

    Podzielenie kompo na dwa dni. Czas zakończenia każdego dnia dobry.

    Interatywny chat był dobrym pomysłem. Ale pytania powinny być wypowiadane do mikrofonu żeby cała sala słyszała.

    Dobrze gdyby numery entries były znacznie większe na planszach, bo z daleka nie było zbyt dobrze widać. Mimo że sala mała.

    Wady miejsca:

    Jest zbyt małe na tyle osób. Może niektórym to odpowiada, taka kameralna atmosfera. Ale zawsze może sobie usiąść w ciasnym zakątku. Sala była zdecydowanie za mała dla ilości osób. A gdyby w przyszłości zachciało się zorganizować jakiś dodatkowy występ, to dobrze mieć miejsce do tańca.

    Warunki do spania niestety fatalne. My spaliśmy. Ja i paru inych bohaterów. Było jednak naprawdę ciężko a ja dużych wymogów nie mam. Ci co zostali i nie nocowali w hotelach musieli się naprawdę męczyć. W razie rozważań nad innym miejscem warto wziąć pod uwagę takie w którym można się wyspać. Nie musi być to koniecznie sleeping room czy oddzielny pokój ale wystarczająco duża ciepła powierzchnia, może byc korytarz, hol, albo zakamarek żeby każdy mogł komfortowo znaleźć zakątek. Obejrzałem wszystkie zakamarki i w gedanusie było ich kilka ale nie do spania.

    Przed piątkowym compo byłem nieobecny więc jednoznacznie nie ocenię jak było ale z mojego punktu widzenia nie jestem pewien czy opuszczanie party place i świętowanie otwarcia imprezy w innym klubie to jest dobry pomysł. Z innych komentarzy wynikło że nie wszyscy tam byli. Niech inni napiszą co o tym sądzą. Może lepiej przeznaczyć środki na dodatkowe gadżety?

    Podziękowania za gadżety, książkę, greetings w demie, wspaniałe prace na kompo, spędzony czas z Wami.
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Dec 2019
     
    ... he,he kurcze z tym spaniem to faktycznie był koszmarek,gdyby nie grzejnik który dmuchał ciepłe powietrze to chyba bym zamarzł ;)ale dobrze że demo Agendy mnie rozgrzało no i ten farelek był więc jednak organizator pomyślał o wszystkim :-D.Ale faktycznie,nad ranem ja i jeszcze kilku partyzantów ledwie żywych szukało w miarę czystego i ciepłego miejsca,tyle że ten problem dotyczył osób niepijących bądź nie pijących na umór.
    • 9:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime27 Dec 2019
     
    Racja, sądzę, że to aerobiczki zostawiły grzejnik bo jest im zimno jak się przebierają. Gdyby nie fakt ze na SV wikszosc jedzie do hoteli to byśmy nie mogli w ogóle spać bo ciągle ktoś by chodził do toalety.
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Dec 2019
     
    To zabarykadował bym się w Kiblu,za rok kupię sztuczne rzygowiny i rozłożę je przed wejściem do pakamery snu,nikt przeszkadzał nie będzie ;-),a na poważnie to chyba wynajmę hostel,nie chcę się już tak męczyć.
    • 11:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Dec 2019
     
    @Creonix, @IRATA4: chłopaki, ja już odpowiadałem Wam przed party (Creonixowi chyba na forum, a Iracie przez telefon) że na tym party-place nie ma czegoś takiego jak "sleeping room". Także z góry było wiadomo... to że były tam jakieś "zakamarki", wnęki itd. i niektóre osoby próbowały tam spać - to już ich własna inwencja. Niczego nie gwarantowałem w tym temacie, więc trudno było mieć jakiekolwiek oczekiwania ;)
    • 12: CommentAuthorpin
    • CommentTime30 Dec 2019
     

    IRATA4:

    za rok kupię sztuczne rzygowiny i rozłożę je przed wejściem do pakamery snu


    Kolega (nie ujawniam personaliów) miał w okolicy do użyczenia nieodpłatnie atrapę kupy. Mogę Cię z nim skontaktować. Problem tylko taki, że ostatnio się złamała i trzeba to czymś skleić. Chcesz?

    :)
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Dec 2019
     
    @pin: po co sklejać :) niech będą dwie ;)
    • 14: CommentAuthorpin
    • CommentTime30 Dec 2019
     
    Hahahahh ;)
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Dec 2019
     
    Tylko, żeby ktoś znowu nie wpadł na pomysł, że osiągnie szczyty realizmu, jak sam ją wykona :)
    • 16: CommentAuthordrygol
    • CommentTime30 Dec 2019
     
    hehe, project refurb kupy! :D czemu nie?! :D
    • 17: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime30 Dec 2019
     
    była złamka to i kupa złamana