atarionline.pl Petycja w sprawie stanu psychiatrii dziecięcej. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbruno_j
    • CommentTime4 Feb 2020
     
    Przepraszam, że kompletnie nie na temat, ale sprawa bardzo ważna. Szczególnie w europejskim kraju mającym największy odsetek samobójstw wśród dzieci.
    Fundacja "Dajemy dzieciom siłę" (od lat prowadzi tel. zaufania dla dzieciaków) opublikowała w tej sprawie petycję:
    ->link<-

    Jeśli możecie, to podpisujcie.
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Feb 2020
     
    ... ogólnie stan naszej służby zdrowia pozostawia wiele do życzenia - jeśli oczywiście tak delikatnie to można określić. Ostatnio pacjent po 18 godzinach na SOR wykorkował na tętniaka a wcześniej - od annasza do kajfasza, bo ani pielęgniarek ani lekarzy nie ma. Kpina! .. ale na socjal jest, bo wybory co 4 lata i ciemny lud to kupuje.
    • 3:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime4 Feb 2020 zmieniony
     
    .
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime4 Feb 2020
     
    Ja sam jestem chory psychicznie i pamiętam jak bardzo cierpiałem, gdy na oddziale dla 30 osób było nas 45 i to samych mężczyzn. Słyszałem też o jakości psychiatrii dziecięcej. Dzięki za info.
    • 5: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    Przeczytałem petycję, nie podpiszę z powodu zbyt silnej u mnie niewiary w skuteczność takich działań.

    Więcej nic nie napiszę by nie wywoływać niepotrzebnych kontrowersji bo temat ważny, jak niestety wiele innych w naszych czasach.

    @gorgh zdrowia życzę, cieszę się, że przetrwałeś w jednym kawałku takie doświadczenie!
    • 6: CommentAuthorJacolo
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    Popieram!!! Już podpisałem i opublikowałem na FB. Dzięki za informacje!
    • 7: CommentAuthorKrzys
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    Gdzieś tam wcześniej czytałem, że województwie podlaskim obecnie nie ma żadnego oddziału dziecięcego.
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    nfz, powinni to zaorać, biurokracja powala oraz terminy, taki sam twór (śmieć) jak amber gold czy zus.. Lepsze są tylko urzędy pracy :)

    ....