atarionline.pl IRC #atari8 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime10 Feb 2020
     
    здра́вствуйте!
    Kanał #atari8 na ircu jest od jakichś 2 lat martwy, jakoś tak wyszło, że ludzie się powypisywali z niego, dlatego pomyślałem, że napiszę tutaj o tym, że coś takiego jest, może ktoś będzie miał ochotę dołączyć.
    Kanał jest na ircnecie, można łączyć się przez krakow.irc.pl
    Tutaj regulamin kanału:
    ->link<-
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2020
     
    Działa jeszcze kanał #tristesse
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime10 Feb 2020
     
    Kanał pamiętam, kiedyś tam zaglądałem nawet... Co się stało, że ludzie pouciekali? Czy to przez tzw. podziały polityczne? ;)
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime10 Feb 2020
     
    nie znam dokładnie sprawy
    • 5: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime10 Feb 2020 zmieniony
     
    Zalogowałem się i okazało, że są tam booty z bardzo wysokim AI! Normalnie miałem wrażenie, że @gorgh powiedział mi "hej" a @mono nawet zapytał o miejską oczyszczalnię!

    Rewelacja! Zapraszam :]
    • 6:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime10 Feb 2020
     
    Taki los... "Sztuczna inteligencja" nas wygryzie a na kanale boty bawią się ze sobą, LOL! :D
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2020
     

    Dracon:

    podziały polityczne?


    coś na ten kształt. Tzn, im więcej było gadania o polityce tym mniej aktywnych userów na kanale.
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime10 Feb 2020
     
    Zdarzało mi się tam bywać, polityka (mnie to nie interesuje, koryto nie moje i za daleko :P )...

    Nawet Drac-o jak o niego pytałem z rok temu, to już tam nie przebywa.
    • 9:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime11 Feb 2020 zmieniony
     
    Polityka niestety dzieli a nie łączy ludzi.Te główne partie, co to są jedna po drugiej przy władzy, to są przepychanki "umowne", aby tylko odwracać uwagę od innych problemów, niestety. Sami nawzajem sobie specjalnie krzywdy nie zrobią, zawsze po oświadczeniach o "uregulowaniu" spraw po dojściu do władzy, następuje cisza gdy już mają to, do czego dążyli. Zatem jedni drugich potrzebują, a my jesteśmy jako "widzowie" albo pionki do głosowania tylko potrzebne. :(
    • 10: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime2 Mar 2020
     
    @all ktoś pomoże? Chciałbym wbić na poznan.irc.pl albo (jego alias?) krakow.irc.pl ale mnie wyrzuca, internety twierdzą, że moje IP może się nie podobać administratorom serwera irc.

    Miał ktoś taki problem? Ja sobie wchodziłem na @atari8 ale po zmianie miejscowości (mojego pobytu) i netu cięgle mnie wywala.
    • 11: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime2 Mar 2020
     
    być może to chwilowe
    • 12:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime2 Mar 2020
     
    k-line na hosta? a przez co się łączysz? dasz radę zmienić IP/rodzaj polaczenia i podać z logów powód wyrzucania? (jeśli używasz BitchXa lub irssi masz od razu na ekranie, jeśli mIRCa masz w zakładce status o ile dobrze pamiętam).
    • 13: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime2 Mar 2020 zmieniony
     
    Klient Srain, mam tak od 2 tyg a dokładnie pod obecnym IP cały czas.
    • 14:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime2 Mar 2020
     
    Wygląda na brak iLine na adres IP z puli która dostałeś od providera (na szczęście nikt nie nabroił na "Twój IP" ;), napisz na iline@irc.pl i poproś o dodanie IP. Być może ktoś jeszcze sprawdza tego maila.
    • 15: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime2 Mar 2020
     
    @Wolfen dzięki za radę :]

    No to sobie odpuszczę pisanie na Berdyczów ;)
    • 16:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime3 Mar 2020
     
    Ja z kolei wchodzę przez któryś z tych serwerów: ->link<- :)
    • 17: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime3 Mar 2020
     
    @voy dzięki! Wpuściło mnie przez irc.portlane.se :]
    • 18: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Mar 2020