atarionline.pl Rysowanie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hej wszystkim. Przychodzę do was z pytaniem jak zacząć rysować? Chciałem iść na kurs rysunku, ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Generalnie zależy mi możliwie na najszybszych efektach. Znalazłem coś takiego: ->link<- Myślicie, że to dobre rozwiązanie na początek?
    • 2:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime22 May 2020
     
    Myślę, że ->link<- to bardzo nieodpowiedzialna firma, która reklamuje się za pomocą spamu. Bardzo odradzam
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime22 May 2020
     
    Ołówiasty: był kiedyś w kioskach "kurs rysunku i malarstwa" w latach 90, bardzo porządna rzecz, może uda ci się zapolować na allegro na całość, ja się z tego uczyłem
    • 4: CommentAuthormuffy
    • CommentTime22 May 2020
     
    Ktoś to skasuje, że tak zapytam?
    • 5: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime22 May 2020
     
    Polecam kurs nieetycznej reklamy i spamowania:
    ->link<-
    to naprawdę nieźli specjaliści.
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime22 May 2020
     
    O ja cie, Jak on się przecisnął przez kontrolę?
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 May 2020
     
    polecam książkę jak rysować i malować z ilustracjami i kilkunastoma przykładami...
    a tak naprawdę to potrzebny jest talent,dużo czasu i samozaparcie,mnie po x latach chlania gorzały i przerwie w rysowaniu też się ręka nie słucha tak jak kiedyś,ale jest coraz lepiej :),problemem jak zwykle jest wolny czas i wybór jak go spożytkować -czy jechać z kobitką na działkę,jechać popuszczać drona,kończyć projekt,naprawiać auto,rysować czy grać,choć na granie to zawsze znajdzie się troszkę czasu;).