atarionline.pl Atari SimpleStereo V4 board - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpin
    • CommentTime23 Dec 2020 zmieniony
     
    .. my tu gadu, gadu, aż tu nagle:



    Atari SimpleStereo V4 board :)))
    • 2: CommentAuthortebe
    • CommentTime23 Dec 2020
     
    cena zdecyduje...
    • 3: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime23 Dec 2020
     
    Ja bym powiedzial że oprogramowanie zadecyduje. Będą gry, to chętnych nie braknie.
  1.  
    Zajebiście fajne muzyczki! :)
    • 5:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime24 Dec 2020
     
    CCC - Cena Czyni Cuda ;) Myślę, że będzie tak, jak ze stacją dysków.

    W roku 1988 komputer kosztował 127 USD, a stacja (o ile była dostępna) znacznie więcej, bo chyba ponad 200 USD. Ale magnetofon był wielokrotnie tańszy od samego komputera i się przyjął, a później wszystkie systemy turbo ;)

    Jeśli rozszerzenie do komputera, który dzisiaj kosztuje powiedzmy 200-300 PLN będzie kosztowało 400-500 PLN, to sądzę, że efekt będzie podobny...
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime24 Dec 2020
     
    Ceny nie znam, choć w dzisiejszych czasach jeśli produkowane rozszerzenie sprzedawane jest przez firmę i wszystko trzeba robić na "oficjalu", to z tych podatków ostatecznie potrafi się zrobić kwota.
    • 7:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime25 Dec 2020
     
    Ja tam czekam na pokeymax v3 :)
    • 8:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime25 Dec 2020
     
    no właśnie jak to się ma do pokeymaxa?
    • 9:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime25 Dec 2020 zmieniony
     
    Obecnie jest wersja 2 w sprzedaży z 4x pokey, covox, sid, psg i to wszystko wielkości pokeya, czyli wylutowujesz, wlutowujesz podstawkę, wsuwasz pmaxa, lutujesz linie do cpu, lineout i wszystko.
    Wersja 3 ma wavetable, dalej wielkość pokeya.

    Do tego plugin u1mb do konfiguracji układu lub oddzielny programik do tego celu, jednocześnie pozwalający updejtowacc firmware z poziomu atari (bodaj od FW w wersji 1.14).

    Poza tym PM 3 ma mieć obsługę klawiatury i myszy oraz spdif.