atarionline.pl Nauczanie, a w tle Atari... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Nov 2022
     
    Offtopic w tym wątku: ->link<- , więc przenoszę tutaj, bo to ciekawe. Kolega Scalak odnośnie komentarza pod filmikiem z gry:

    Scalak:

    Genialne. Co kilka lat używam tej gry jako projekt na lekcji, by przemycić obiektowość. Widać młodzież poszukuje więcej informacji ;) (...) W tym roku wróciłem do projektu końcowego dla uczniów polegający na napisaniu portu gry z Atari przy użyciu poznawanego na naszych lekcjach języka programowania (Javascript + Typescript). Będzie pewnie 70 sztuk unikalnych gierek o różnym poziomie odwzorowania i trudności.


    Czy gdzieś te gry są wystawione publicznie? Podzielisz się linkiem? Fajna rzecz i gratuluję pomysłu.
    • 2: CommentAuthorScalak
    • CommentTime5 Nov 2022
     
    Mają jeszcze 3tyg. do deadline'a. Mogę zapytać czy nie mają nic przeciwko upublieczniu wraz z danymi autora/ki.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Nov 2022
     
    Chodziło mi też o te z przeszłości. A co do nowych to byłoby super - to dla nas też jakaś nauka / motywacja.
    • 4: CommentAuthorScalak
    • CommentTime8 Apr 2023
     
    Witam szacowne grono.
    Niewiele osób się zgodziło, ale zebrałem do tzw. kupy:
    ->link<-

    Spokojnych Świąt
    Scalak
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime10 Apr 2023 zmieniony
     
    Nakieruj mnie proszę, czy to nie są gry uruchomione pod jakimś emu? Są zbyt identyczne...
    • 6: CommentAuthorScalak
    • CommentTime11 Apr 2023
     
    Jakubie.
    W Twoich "ustach" to czysty komplement dla Twórców - dzięki. Jak widzisz jest kilka niezłych wisienek. Dla mnie Archon to majstersztyk... chociaż... Yomp czy Castle... Trudny wybór ;)
    Technicznie - Typescript.

    Pozdrawiam
    • 7:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime11 Apr 2023
     
    Szczenopad. To jest ekstra.
    • 8: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime12 Apr 2023
     
    szapo ba
  1.  
    O ja! Czad.