atarionline.pl Ban dla galtrona - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime29 May 2024
     
    Galtron za swoje wybryki dostał urlop na minimum tydzień. Dostałem parę błagalnych maili w tej sprawie i miarka się przebrała.

    Jak mi przejdzie to odblokuję.

    To jest ogłoszenie, proszę nie pisać nic w tym wątku (typu dobrze mu tak, czy biedny glatron)
    • 2:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime29 May 2024
     
    Dobrze mu tak.
    Biedny On.

    No sorry, ale nie mogę się oprzeć jak widzę, że czegoś mam nie robić :)
    • 3:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime29 May 2024
     
    Pecus: nie przelewaj nam pieniędzy na konto.
    • 4:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime29 May 2024
     
    gDzIeNuMeRkOnTa????
  1.  
    Ja to się mogę założyć że bana nigdy nie dostanę :) Kaz za bilsko mieszka ;) Wrocłąw jest za mały :) ale rzeczywiście przez chwilę dziwnie się zrobiło na forum :)
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 May 2024 zmieniony
     
    Ha ha, proszę szanownego pana, na bana trzeba zasłużyć, za darmo nic nie ma :)
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime30 May 2024 zmieniony
     
    A propos zbanowanych...
    Są dwaj użytkownicy o nicku "Bolo" na forum, ale ten drugi rzadziej zagląda.
    Pierwszemu coś się chyba niedawno musiało stać - kiedyś zadawał sensowne pytania o programy, ostatnio już nie, dodatkowo wcinał się w różne dyskusje zupełnie niepotrzebnie. :P
    • 8: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime30 May 2024
     
    a mnie ominelo cale story ze Smaku. chlip. nieSmak pozostal.
    • 9: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime1 Jun 2024
     
    A propos Smaka, to parę lat temu, gdy wracaliśmy z party Forever to na stacji spotkaliśmy baner reklamowy "Deli zaprasza na podróż ze smakiem ", oczywiście Dely ma fotkę z tym banerem.
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime2 Jun 2024
     
    Na AA discord to samo :(
    Tam było o wiele "grubiej".
    • 11:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime2 Jun 2024
     
    AS: A co na tam i kto nawywijał?
    • 12:
       
      CommentAuthortOri
    • CommentTime2 Jun 2024
     
    @gorgh - no - zrobiłeś mi wieczór, ROTFL... pamiętam Smaka - gigant, nie powiem...

    tOri
    • 13: CommentAuthordrygol
    • CommentTime3 Jun 2024
     
    @Pecus hahahaha jak ja śmiechłem hahaha, zrobiłeś mi dzień :D
    • 14:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Jun 2024
     
    I tu jest dobrze użyte "hahahaha".
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Jun 2024 zmieniony
     
    UPDATE:
    W związku z ostatnim podszywaniem się Galtrona pod kogoś innego oraz szydzeniem z adminów:

    Xilinx:

    "Kto był tak śmieszny i zbanował Galtrona ? Miał być tydzień a mija już prawie 2 tydzień a Galtrona dalej nie ma. Gość ma na prawdę fajne rzeczy, wiele już u niego kupiłem i chcę dalej kupować ale odebraliście mi tą możliwość.
    Moduły (urządzenie) są pierwsza klasa, (urządzenie), (urządzenie), (urządzenie), to wszystko śmiga w moich sprzętach bez żadnych problemów. No a ostatnie (urządzenie) to już jest na prawdę MEGA, wykonanie, działanie i funkcjonalność to majstersztyk. Nawet na zagranicznych forach chwalą Galtrona.
    A patrząc na to co się tutaj dzieje, gdzie swoich rodaków którzy coś robią i zostają banowani bo się bronią przed hejtem to jest tragedia !
    Jak można skontaktować się z Galtronem ?


    oraz z nieakceptowalną działalnością pozaforumową na razie przedłużam ban na czas nieokreślony. Może to się zmienić, jeśli bezpośredni zainteresowany wykona kroki w celu wyjaśnienia sytuacji i przeprosin.

    Dla zainteresowanych: konto Xilinx powstało tego samego dnia, co Galtron dostał bana, oraz email zawierał niemal jednoznaczne dane.

    Takie działania na tym forum są niedopuszczalne.
    Podmieniłem podane urządzenia na (urządzenie), żeby nie było efektu "hahahaha".

    Wątek oryginalny ukryłem.
    • 16:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    Uuuuu.... Grubo :o
    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Jun 2024
     
    LOL... dramat
    • 18:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Obiecałem. Nic nie powiem w temacie... hahahaha!
    • 19:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    W związku z ostatnim podszywaniem się Galtrona pod kogoś innego

    Kurczę, gościu musi być bardzo zdesperowany... ;)
    • 20: CommentAuthorSplawik
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Heh, powiem szczerze, że jak zobaczyłem post tego "Xilinxa" to od razu miałem wrażenie, że to Galtron. Ten sam sposób pisania, te same błędy, popełniane w tych samych miejsach (nie będę wskazywał jakie, żeby nie ułatwiać zadania, każdy uważny jest w stanie zauważyć je sam :)) Dziwię się tylko, że się komuś chce tak bawić... ;)
    • 21:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     
    To już nie jest stan "normalny" - Galtron zbudował sobie świat, gdzie wszyscy są przeciwko niemu i to oni są winni. Obserwowałem jego działalność od jakiegoś czasu i niestety ale jest coraz gorzej.
    • 22:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Nie on jeden. Ostatnio wysyp takich przypadków.
    • 23: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Wczoraj co wyprawiało się na discord AA, Galtron kontra reszta świata.:. A był tam spokój, znowu jest.
    • 24: CommentAuthoradi
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Nie oceniajcie Go tak surowo. Dodaje kolorytu do dyskusji :).
    Choć z wyliczaniem komuś publicznie ilości żon to już przesadził.
    • 25: CommentAuthoradi
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     
    p.s. A co do ukrywania się pod innym linkiem, to rzeczywiście dziecinada. Przy tak małym gronie rozmówców nie da się w dłuższej wypowiedzi ukryć swojej tożsamości.
    Rada dla Galtrona na przyszłość: przepuść swoją wypowiedź przez jakiś Google translator polski->angielski->polski. Może Cię nie rozpoznamy :).
    • 26:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     
    @Jacques

    OK, racja :)
    • 27:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Serio taki rynsztok trzeba upubliczniać (z obu stron rozmowy)?
    Więcej mułu, forum wytrzyma...
    • 28: CommentAuthoradi
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     
    Zacytuję wypowiedź Galtrona z Discord-a AA:
    "@dely i widzisz , mylisz się bo tego konta nie utworzyłem ja tylko poprosiłem mojego klienta aby założył, żeby zobaczyć jaka będzie reakcja :) I jest taka jak się spodziewałem :) Jestem dla Was niewygodny i za dużo wiem :) Jesteście tak przewidywalni że zwykłe hahahahaha to za mało :) Banujecie ludzi którzy wpiszą hahahaha lub niewygodną dla was treść a nie za hejt lub inne nieodpowiednie rzeczy bo takich nie było. Tym samym udowadniacie jak jesteście ograniczeni .... :)
    Myślicie że jesteście pępkiem świata i wszystko kręci się tylko wokół Was ? :) Niestety nie, jesteście zamkniętą wąską grupą ludzi z których i tak są osoby które korzystają dalej z moich usług i sprzętu :) Nie wspominając ludzi z zagranicy bo Ci totalnie mają Wasze dziwne podchody gdzieś :) Śmieją się z Was i waszych zachowań oraz traktowania ludzi z własnego kraju którzy coś robią a Wy im to utrudniacie :) Ale już niedługo jeszcze bardziej zawęzi się ta grupa, to tylko kwestia czasu :)"

    Porównajcie ją z wypowiedzią Xilinx-a cytowaną przez Kubę.
    Xilnix i Galtron to ta sama osoba.
    Czyli Galtron kłamał jako Xilnix i teraz znów kłamie jako Galtron na Discordzie.
    Dla mnie wystarczy.
    Nie ma sensu z kłamcą rozmawiać.
    Ban.
    • 29:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Jun 2024
     

    Jacques:

    Serio taki rynsztok trzeba upubliczniać (z obu stron rozmowy)?


    Jeśli się kogoś banuje, to zwykła ludzka uczciwość wymaga, aby poinformować innych o przyczynach - w taki czy inny sposób. A ten sposób akurat jest neutralny - zacytowałem wypowiedź, na podstawie której podjęta została decyzja.

    Jeśli inni potrzebują coś dodać, to nie widzę przeszkód, ale należy robić to powściągliwie - nie chcę, żeby ten wątek z ostrzeżenia przekształcił się w zlew.
    • 30:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     
    @jhusak
    Mój komentarz tyczył się zrzutu rozmowy bodaj z Allegro, który wkleił ccwrc (juz usunął - i dobrze).
    Było coś o dworcach, innych czynnościach seksualnych i żonach ;-) Generalnie po co ma się błoto przylepiać do szanującego się forum.
    • 31:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    To chyba musi być wielomilionowy biznes :) Ostatnio widziałem komentarze obu panów pod prywatnym w zasadzie postem jednej osoby na fb, gdzie nawzajem się nakręcają przeciwko całemu światu (i aolu) :)
    • 32:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime12 Jun 2024 zmieniony
     
    Nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo to bardzo słabo wygląda... :/

    Dla mnie jest to hobby, które mnie cieszy już prawie cztery dekady. Z bardzo dużym dystansem i ostrożnością podchodzę do osób, które najpierw próbują wkupić się w nasze środowisko, a później robią na tym kasę. A tych, którzy dodatkowo robią przy tym chlew, nie chcę nawet znać.
    • 33: CommentAuthorlzd
    • CommentTime12 Jun 2024
     

    jhusak:

    To już nie jest stan "normalny" - Galtron zbudował sobie świat, gdzie wszyscy są przeciwko niemu i to oni są winni.

    A propos, czy ktoś wie, co się dzieje z TeDeCem?
    • 34:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Był na PH aczkolwiek ja go nie widziałem. Żyje, jak widać.
    • 35: CommentAuthortebe
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    znalazł nowych mniej toksycznych znajomych
    • 36:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Jun 2024
     
    Tedec żyje, ma się dobrze, urósł mu trochę brzuszek, ale był pogodny i uśmiechnięty :) Dobrze się gadało na PH :)

    @tebe - jest to prawdopodobne :/
    • 37: CommentAuthorstreak
    • CommentTime13 Jun 2024
     
    Z TDC'em zamienilem doslownie slowko na PH. I tak jak Kuba napisal: byl pogodny i usmiechniety

    (a TDC ma jakiegos bana na forum czy co ze podczepilismy TDC'a pod ten topic ?)
    • 38:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime13 Jun 2024
     
    Ma zdecydowanie więcej rozsądku niż bohater wątku... sam się odizolował i chyba mu z tym dobrze :-)
    • 39: CommentAuthorlzd
    • CommentTime13 Jun 2024 zmieniony
     

    streak:

    a TDC ma jakiegos bana na forum czy co ze podczepilismy TDC'a pod ten topic ?

    Nie ma bana, ale też zbudował własny świat. W przeciwieństwie do bohatera niniejszego wątku jest folklorem sceny.
    • 40:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime13 Jun 2024 zmieniony
     
    … i wydał nawet książkę o swoim spojrzeniu na atarowskie miganie kolorami! ;)
    • 41: CommentAuthorstreak
    • CommentTime14 Jun 2024
     
    Tak, mam ksiazeczke. Propsy dla TDC'a za nia, bo czytalo sie przednio.