atarionline.pl Silly Venture 2025SE - 25th Silly Venture Anniversary! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Aug 2024 zmieniony
     


    Miło mi zakomunikować, że w 2025 roku letnia edycja naszego wydarzenia odbędzie się ponownie w Arche Dwór Uphagena w Gdańsku w dniach od 31-go lipca do 3-go sierpnia 2025! (czwartek-niedziela). Jest mi tym bardziej miło, że w miejscu, które tak bardzo polubiliście, będziemy świętować ćwierćwiecze Silly Venture!

    Zanotujcie datę!
    • 2:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime25 Aug 2024
     
    Święto samo w sobie. Fiu ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 Aug 2024 zmieniony
     
    To ja proponuję nic nie przygotowywać, tylko zrobić tak, jak w Trójce kiedyś: demo wszechczasów i puścić wszystkie dema na ST i STE z pierwszych i drugich miejsc :D

    Ale czad, gdyby wygrało demo "Brothers in Arms" :D
    • 4:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime25 Aug 2024
     
    brzmi jak plan.
    • 5:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime26 Aug 2024
     
    Jestem za! JHusak - to jest mega kozacki pomysł!
    • 6: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime26 Aug 2024
     
    Jak rozumieć pomysł: "nic nie przygotowywać"? Nie robić compotów dla nowych prac?
    • 7:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime26 Aug 2024
     
    No na jedno SV nie :D Pójdą na następnym :)
    • 8: CommentAuthortebe
    • CommentTime26 Aug 2024
     
    badaliście się już na schizofrenię ?
    • 9: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime26 Aug 2024
     
    I to jest ta dobra strona! Wysyp fajnych prac przygotowanych przez rok :)
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Aug 2024
     
    O nie nie nie ;) Tzn. pomysł dobry, na pewno zrobimy przegląd demek z pierwszych miejsc z SV od 2000 roku, ale na nowe również liczymy =)
    • 11: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime28 Aug 2024 zmieniony
     
    Nie chcę się wypowiadać za autora pomysłu ale dla mnie to był fajny pomysł dlatego, że dzięki niemu nowe prace w dobrej ilości i jakości mogłyby się skumulować na jednym party a na drugim były by takie bardziej "wspomnienia" czy atarowskie meteoriksy. Wygląda na to jednak, że jest wola i chęć oglądania nowości na obu edycjach i pozostaje mieć nadzieję, że będzie też chęć i moc tworzenia ;)

    W takim jednak wypadku kiedy obecnie w harmonogramie są już 2 punkty z prezentacją starych produkcji demoscenowych na wszystkie modele to poddaję pod wątpliwość czy chcemy trzeci podobny. Może i chcemy ale ja subiektywnie sądzę, że takie rzeczy spokojnie mogą lecieć w tle jako wypełniacze czasu nawet bez specjalnego wymieniania w obfitującej w liczne atrakcje agendzie party :)
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Aug 2024
     
    @Szeryf: w grę wchodzi chyba tylko prezentacja produkcji z pierwszych miejsc... trochę tego było od 2000 roku ;) a co do produkcji na tę zimę - start mamy nienajgorszy, zapowiedzianych już kilka dem... (z czego 5 na konkretną platformę). Będzie co oglądać ;)
    • 13: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime28 Aug 2024
     
    @Grey, dzięki za info. Dyplomatycznie odpowiem, że wiadomo że zapowiedzi trzeba zbierać nawet jeśli informacja o nich nie jest w stanie nas zbytnio elektryzować ze względu na nieprzewidywalny efekt tych zapowiedzi ;)

    Co do prezentacji produkcji to wszystko może być ciekawe jeśli się ciekawie poprowadzi, więc tu na pewno jest pole do popisu dla kogoś np. znającego dobrze scenę ST/STe!