atarionline.pl Aleja Pamięci - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime6 Sep 2013
     
    Mam pewien pomysł, a właściwie propozycję. Ponieważ wiele osób z naszego grona niestety odeszło, a i nas wszystkich to kiedyś czeka, pomyślałem, że może warto by było stworzyć sekcję w AOL-u pozwalającą upamiętnić te osoby. Stworzyć miejsce, w którym można by było umieścić życiorys, osiągnięcia, anegdotki o danej osobie oraz informację gdzie można jej świeczkę zapalić. Co myślicie?
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime6 Sep 2013
     
    bardziej przydalaby sie oddzielna strona na dobrym poziomie, linkowana z aol
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime6 Sep 2013
     
    Można rozbudować to, co już jest w Atariki: ->link<-
    • 4: CommentAuthoras...
    • CommentTime6 Sep 2013
     
    Myślę że trzeba zrobić też i stronę na atarionline!!

    Kaz do roboty! Niech CI których nie ma już między nami mają linka z atarionline!!
    • 5:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime7 Sep 2013
     
    To co jest na Atariki to raczej encyklopedyczne wzmianki. Myślałem o czymś bardziej wyszukanym. Czy potrzebna jest osobna strona? Sądzę, że wystarczyłaby dodatkowa zakładka.
    • 6: CommentAuthorBluki
    • CommentTime7 Sep 2013
     
    Takie miejsce na Atariki wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.
    • 7:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime8 Sep 2013
     
    Nie mówimy o Atariki (bo ta encyklopedia już istnieje), ale o miejscu pamięci, rodzaju wirtualnego pomnika jak kto woli. To są dwie różne i niezależne rzeczy.