atarionline.pl ufo - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime15 Oct 2014
     
    właśnie się tym tematem zainteresowałem, oglądam dokumenty i wywiady z wojskowymi, okazuje się że jest to fascynujący temat i dowody wg mnie są przytłaczające. Co o tym zjawisku myślicie?
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime15 Oct 2014 zmieniony
     
    W zamierzchłych czasach Atari i Amigi ukazywał się kioskowy miesięcznik o tym tytule, a także książki Lucjana Znicza. Dziś trudno o dowody przy tak łatwym dostępie do narzędzi do obróbki obrazu. Temat nigdy nie zostanie definitywnie rozwiązany ze względu na dezinformację i zwykłe pomyłki. Dziś na bieżąco temat wlecze nautilus.org.pl ale niektóre artykuły i komentarze są moim zdaniem poniżej jakiegokolwiek poziomu.
    Ostatnio w Internecie powrócono do tematu Black Knight, czyli nieznanego obiektu który od lat porusza się po orbicie Ziemi i są jego całkiem dobre fotografie. Podejrzewano, że to z tym obiektem kontaktował się N. Tesla gdy mówił o energii z kosmosu. Do poczytania polecam boards.4chan.org/x/ ale wymagana jest znajomość j. angielskiego.
    • 3:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime15 Oct 2014
     
    Do końca nikt nie wie o co chodzi i co się dzieje na Ukrainie a Wy chcecie rzetelnych informacji o kosmitach :)

    Temat UFO jest fascynujący i przerażający zarazem, choć osobiście tak naprawdę nie za bardzo wierzę w ani jedno słowo i zdjęcie.

    Polecam natomiast film pt Czwarty stopień ->link<- (nie przejmujcie się oceną tego filmu na filmwebie)
    O ile zacząłem go oglądać tak z lekka humorystycznie, tak w pewnym momencie ... autentycznie zacząłem się bać. Po prostu dotarło do mnie, że to się działo naprawdę.
    Film, pomimo konwencji takiego a'la paradokumentu jest cholernie sugestywny i realistyczny. Można uwierzyć (lub jak kto woli - można się zdrowo nabrać)

    Bo jak to powiedział Arthur C. Clarke są dwie możliwości. Albo jesteśmy sami we wszechświecie, albo nie. Obydwa warianty równie przerażające.
  1.  
    Jak chodzi o UFO to lepiej sprawdź hasła "wunderwaffe" "die glocke" "haunebu" "vril" - też SF ale chyba bardziej realny, bo trochę bardziej przyziemny.
    • 5: CommentAuthormarekp
    • CommentTime15 Oct 2014
     
    Jako młody miłośnik SF nie wierzyłem w UFO. Generalnie, jak ktoś(coś) był by w stanie tu przylecieć z tak daleka, to po jaką cholerę by to robił? Obserwacja rozwoju istot podrzędnych itp? Do mnie nie trafia. Kiedyś z rozpędu przeczytałem wszystkie "dzieła" Danikena zahaczając jeszcze o inne podobne teorie ale nie pamiętam już kogo. No to by jeszcze miało jakiś sens - rozbił się statek kosmitów i skorzystali z pracy małp(o)ludów.
    Ale jak zgrabnie połączone przez Danikena historie zacznie się analizować z osobna to całość sypie się jak domek z kart. To było kiedyś. Jak jeszcze coś czytałem. Teraz jest gorzej: UFO nie ma. Nie wykluczam istnienia innej cywilizacji we wszechświecie, ale do nas nie latają i tyle. Zapytałeś co o tym sądzę - proszę :-)
    Ale jako wielbiciel teorii spiskowych, zwłaszcza tych globalnych nie oprę się przeczytania gdzie co lata i kim kieruje ;-)
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime15 Oct 2014
     
    UFO jest niewątpliwie, bo ten skrót po prostu oznacza latający obiekt, którego nie udało się zidentyfikować, a takie obiekty są :) Pytanie tylko czym one są. Ja osobiście uważam, że to obiekty pochodzenia ziemskiego. Najbardziej prawdopodobne są eksperymenty z nieujawnionym typem napędu. A jeśli ktoś lubi sf to stokroć bardziej prawdopodobne są sondy z rzeczywistości równoległej lub przyszłości niż odwiedziny obcej cywilizacji.
    • 7: CommentAuthors2325
    • CommentTime15 Oct 2014
     
    Sondy z rzeczywistości równoległej do złapania w TV z rzeczywistości równoległej. Prowadzą swój program do dziś, a odcinki na bieżąco udostępniają na youtube.
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    W wyniku kataklizmu światowego, gdyby ludzkość całkowicie wymarła, artefakty po naszej cywilizacji przetrwały by kilkaset lat. Piramidy by się ostały jeszcze długo...

    Natomiast jaką mamy gwarancję, że na ziemi nie było wcześniej cywilizacji wyższej, skoro wiele na to wskazuje?

    Na księżycu po drugiej stronie jest cygarowaty artefakt który wygląda na statek kosmiczy, który się wrył w powierzchnię księżyca...

    Black Knight...

    ostatnio odsłonił się w wyniku ocieplenia klimatu niezidentyfikowany obiekt na antarktydzie w google earth
    ->link<-
    Google go usunęło...

    Mamy też anomalię na dnie bałtyku ->link<-

    Coś przelatujące nad horyzontem księżyca

    Ale wg mnie to wadliwe piksele, elektronika uwydatnia je na kontrastach, a chowa w jednolitych obszarach (noise reduction) - księżyc idzie w prawo a piksle stoją. Taki sam efekt jest na innych filmikach tego rodzaju.

    Coś dużo tych artefaktów...

    I coś dużo fejków, z których się następnie ludzie wyśmiewają... Dezinformacja.
  2.  
    no nareszcie ktos z sensem! zgadzam sie w całej rozciągłosci
    ciekawy był serial "ancient aliens".Polecam do poczytania "Nieznany Swiat"tam np.o chipowaniu ludzi to czytałem ,96.Juz wtedy pisali o tak zwanych "szamanach dezinformacji"..ufo jest realne ale czym jest i skad jest ..hmmm
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    Wracając do tematu ufo. Czy ktoś zainteresował się jak ładuje się na księżycu? Gdyby jakiś obcy obiekt wszedł na orbite ziemska, przy tej ilości satelit, punktów bserwacyjnych itd. Został by zauwarzony. Nie myślicie chyba ze jakiś małym stateczkiem ktoś leci trzy galaktyki aby sobie na nas popatrzeć... NASA od lat obserwuje ruch w kosmosie, na pewno istnieją inne formy życia, bo przecież nikt nie udowodnił ze nie istnieją...
    • 11: CommentAuthormarekp
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    "UFO jest niewątpliwie,(...), a takie obiekty są :)"
    No wiedziałem, że ktoś się wymądrzy ;-)
    "A jeśli ktoś lubi sf to stokroć bardziej prawdopodobne są sondy z rzeczywistości równoległej lub przyszłości niż odwiedziny obcej cywilizacji." Dalej nie rozumiem dlaczego ktoś/coś dysponujące taką techniką miałby się nami zajmować. No chyba, że to przypadkowe przeniknięcie pomiędzy światami.
    • 12: CommentAuthors2325
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    Tak, obserwacje UFO to moim zdaniem efekt przenikania między wymiarami. Obcy nawet nie zdają sobie sprawy, że ich czasem wtedy zaobserwujemy albo jest to im obojętne ze względu, że możemy być dla nich na poziomie leśnych mrówek.
    • 13: CommentAuthorAdamK
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    Moim zdaniem UFO to humbug.

    Po pierwsze, ludzki mózg jest tak skonstruowany aby zauważać i 'dokonstruowywać' sobie różne rzeczy. Przykładem tego jest słynna marsjańska twarz.

    Dodatkowo, wiele z tych 'obserwacji' to (moim zdaniem) zbiegi okoliczności - po pierwsze zawsze występują pewne artefakty, poczynając od załamań światła, drgań powietrza, potem następuja artefakty soczewek i całej aparatury rejestrującej. Raz na bilion przypadków, wszystko się to zgra razem i wychodzi UFO :D

    Co więcej, od pewnego czasu mamy też artefakty kompresji, widoczne zwłaszcza na starszych, wielokrotnie re-kompresowanych plikach - widziałem kiedyś taki plik, który miał być koronnym dowodem na istnienie ludzi jaszczurów, gdzie artefakty wręcz wyskakiwały z ekranu :D
    • 14:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    Hmm... Mamy też anomalię na Kubie.

    • 15: CommentAuthoras...
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    Myślę że w tym wszystkich chodzi o zupełnie coś innego.
    Zobaczcie ten świat "niby" zbudowany jest na religiach i wierzeniu człowieka w ..

    Gdyby nagle okazało się że istnieje inny byt i to fizyczny to... Dzięki religii i tym że jest ich kilka od tysięcy lat trwają wojny na świecie .. (pisze o wojnach religijnych a nie o tym że putinowi odwala).

    Informacja oficjalna że są obcy pewnie zaburzyła by jeszcze bardziej ten świat.
    Nie idąc daleko w kosmos a schodząc do oceanów i mórz:
    -Taki sam przykład z syrenami ludzie od zawsze i wszędzie malowali wizerunki tych istot, w różnych miejscach na świecie i różnych okresach..

    Co by się stało z kościołem i wiarą jak nagle do publicznej wiadomości trafiło by że jest jeszcze jedna wersja humanoida... Wodnego...



    Apopos księżyca i ciemnej strony o której wspominał Qba Hussak, ciekawe jest to że Rosjanie przed USA wysyłali tam swoje sondy w okolice miejsca z "cygarem o którym wspomina Qba".
    Nagle amerykanie polecili kilka razy na księżyc i pojawiły się komputery itd... Ostatnio nawet na jakiś discovery albo innym national geographics wypowiadali się ludzie z nasa że tam gdzie pierwszy raz wylądowali amerykanie i w okolicach ciemnej strony powinien być zakaz eksploracji...


    A wracając do wiary gdyby człowiek z dzisiejszą wiedzą został przeniesiony 2tyś lat wstecz, jak to mawia Roman Kostrzewski zapewne stał by się on Bogiem.....

    To takie moje gdybanie.
    • 16: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     

    marekp:

    Dalej nie rozumiem dlaczego ktoś/coś dysponujące taką techniką miałby się nami zajmować.


    Ale o to mi właśnie chodzi. To nie ktoś/coś tylko my sami. Tylko skądinąd. Np w celach badawczych, historycznych.
    • 17: CommentAuthors2325
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    coś bliżej




    plus kiedyś znalazłem na FTP:


    • 18: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    wg mniejest bardzo duzo dowodow w postaci zeznan wiarygodnych swiatkow, w secret service na przyklad tworca gry ufo: enemy unknown mowi, ze nie wierzyl w ufo dopoki sam nie zobaczyl latajacego dysku, podobnie z krzysztofem jackowskim, moze kontrowersyjna postacia, ale on ostatnio z zona rowiniez widzieli taki obiekt. Swiadkow jest wielu i trudno podwazac opinie np bylych wojskowych albo rzadowych badaczy ufo. Polecam serdecznie playliste z wywiadami z bylymi funkcjonariuszami wojskowymi i rzadowymi usa, ktorzy opowiadaja o swoich przygodach z takimi obiektami, o niesamowicie szybko poruszajacymi sie obiektami na radarach, o zeznaniach pilotow, a nawet kilkukrotnie pojawiaja sie zeznania o konstrukcjach na ksiezycu na ciemnej stronie. Kilka osob wystepujacych w tej serii widzialo zdjecia tych konstrukcji, jeden podobno widzial film z jednej z misji apollo, ktora zblizyla sie do tych obiektow.


    cala serie wywiadow mozna znalezc na yt po wpisaniu "witness testimony"
    • 19:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    Z pewnością ufo się schowało, bo teraz 2+ miliardy ludzi chodzi z aparatami fotograficznymi a zalewu fotek i filmów brak.

    Anyway,
    I want to believe
    but I don't.

    Z pozytywów - Chińczykom z uni w Lanzhou udało się nagrać piorun kulisty kamerką 3000 fps, więc jeden typ ufoków troszeczkę się wyjaśnia (news ze stycznia tego roku).
    • 20: CommentAuthormarekp
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    W razie czego zawsze mam folię aluminiową (patrz 1:18):
    ->link<-
    • 21: CommentAuthormarekp
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    wieczor:"(...)Np w celach badawczych, historycznych."
    No tak, ale tu wkraczamy w temat podróży w czasie, czyli możliwość wpływania na coś przeszłości (bo jak ktoś zobaczy taką sondę to nastąpi takie "wpłynięcie") co może wpłynąć na przyszłość, ewentualnie wg. innej teorii wygenerować kolejny świat, ten zmieniony, bo tamten leci sobie dalej... Do tego dochodzi kwestia, czy da się obserwować jakiś inny świat nie zaburzając go, lub czy to co było by obserwowane było by tym co chcemy obserwować... Jeśli ktoś/coś posiada technikę zapewniającą kontrolę nad takimi zjawiskami nie potrzebuje ani podróżować, ani podpatrywać, ani wpływać - ma wszystko i wie wszystko :-)
    • 22: CommentAuthormonsoft
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    Bazujac na faktach ktore sa znane wiekszosci ludziom ktorzy interesuja sie troche historia ludzkosci, mozna byc praktycznie pewnym iz kiedys ktos nas odwiedzil.

    "Ancient Aliens" jest calkiem niezly chociaz troche faktow jest naciaganych, ale czesc zeczy co mowia Ci ludzie jest niepodwzalnych. Szczegolnie zeczy ktore sa pokazywane i nikt nie wiem jak zostaly zrobione a sa datowane na 10tys lat i nawet w obecnej chwili nie da sie ich wykonac w prosty sposob.

    Wiekszosc faktow niby niest potwoerdzana przez swiatowych historykow, ale to pewnie tylko dlatego ze to wszystko by wywrocilo cala historie swiata do gory nogami, wlacznie z historia wiary.

    Mam nadzieje iz dozyje czasow ze wszystko sie wyjasni.
    • 23: CommentAuthoras...
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    Czyli uważasz podobnie jak ja... PO ujawnieniu pewnych faktów we wszystko co wierzą ludzie... zachwiało by się to..
    • 24: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    nie chce urazic nikogo uczuc religijnych, ale zarowno Jezus jak i Mahomet w swoim zyciorysie maja momenty nadprzyrodzone, Mahomet rozmawial z bogiem i otrzymal od niego koran, Jezus jest takze znany z wielu cudownych zdarzen. Jezeli to prawda, ze telepatia istnieje ( ja sam mialem 2 doswiadczenia, gdy wiedzialem cos na moment zanim to nastapilo- raz jadac tramwajem uslyszalem w glowie dwa slowa- "urszula dudziak" po czym pare sekund pozniej zobaczylem ja na ulicy itd) to niewykluczone, ze ktos sie z prorokami kontaktowal wlasnie w ten sposob.
    • 25: CommentAuthors2325
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    W głowie słowa każdy słyszy, ważne, żeby dziwnych rzeczy nam nie gadały.
    • 26: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    w prawdzie nie jestem najlepszym przykladem na to z racji mojej przypadlosci (kto wie to wie), ale 2 razy mi sie zdarzylo cos takiego niewytlumaczalnego
  3.  
    siema MOnSoft pamietasz starego blaspha?? bylsmy w Ornecie razem:)..a wracajac do tematu datowania to tutaj tez nic nie trzyma sie kupy.fajna ksiazka M.cremo "zakazana archeologia"
    pokazuje pewne" małe" rozbierznosci w datowaniu artefaktów z przeszlosci Nakresla również stosunek mainstreamu do jego badań oraz mechanizmy jakimi sie rządzi
    • 28: CommentAuthormonsoft
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    @triplex: pewnie ze Ciebie pamietam. Nawet mam gdzies nasze zdjecie z Orenty :)

    Dokladnie sprawa jest taka iz w wiekszosci naszych ksieg religijnych sa fakty ktore sie zazebiaja i co ciekawe, opisuje zdarzenia ktore sa umiejscowione w podobym (albo tym samym) czasie.
    O ile mnie pamiec nie myli w 14 wieku nasza biblia zastala dosyc mocno okrojona i zostalo z niej usunietych troche zeczy. Jak to stwierdzono "po to by nie macic ludziom w glowach". Po prostu wiele ksiag bylo dosyc kontrowersyjnych i nie jednoznacznych, a to szkodzi wierze. Inne ksiegi wogole nie zostaly uznane.
    Trzeba pamietac ze kiedys kosciol byl wyrocznia jak i bardzo majetnym tworem.

    Koran zato jest w 90% zle interpretowany (zmieniany tez byl kilka razy). A to tylko po to by ciemni ludzie wierzyli w to co maja wierzyc i robili to co im sie kaze (jak mula to zinterpretuje). Sa znawcy Koranu, ludzie swiatli, gleboko wierzacy muzelmanie, autorytety tej wiary, ale jak mowia otwarcie ze to wszsytko co w wiekszosci meczetow jest mowione to jest zle zinterpretowane, to jedynie co ich spotyka to nagrody za ich glowy. Jest taki jeden koles zyjacy na stale w Knadzie, ktory za to iz mowi otwarcie o bledach interpretacyjnych, nie rusza sie bez 5 kolesi z obstawy.

    Duzo ksiag Hinduskich mowi o "wojnach gwiezdnych" i w sumie trzeba duzo wiedzic aby je zrozumiec, ale z nich za to nie pousowano zeczy ktore budza kontrowersje.

    Ogolnie takie ksiegi czyta sie dosyc trudno i bez interpretacji kogos znajacego sie w temacie w sumie ciezko je zrozumiec.

    Z tym wszystkim problem jest taki iz wiekszosc ludzi na ziemi jest dosyc mocno zwiazana ze swoja wiara i ciezko im nawet brac udzial w badaniach ktore by zaprzeczyly tej wierze. Tak samo jest z rzadzami krajow. Dany kraj np. katolicki nie dolozy sie do badan ktore mogly by podwazyc wiare w danego boga.

    Co do filmow o starozytnych czasach proponuje jeszcze obejrzyc "Ancient Impossible". To akurat nie sa zeczy do podwazenia tylko czyste fakty o tym jak nasi starozytni wykorzystywali swoja wiedze i wynalazki.
    Duzo naszych wspolczesnych wynalazkow zostalo odkrytych ponownie, po okresie "ciemnoty" wiekow 15 do 17stego.

    Jak ogladalem odcinek o operacjach karatakty robionych w 3 wieku przed na era i o tym jak obecnie sie takie operacje przeprowadza i jakie narzedzia hirurgiczne wykorzystje sie, to mi opadla kopara. Po porstu nic nowego. Caly zabieg jest robiony tak jak ponad 2 tys lat temu i przy uzyciu podobnych narzedzi.
    • 29: CommentAuthormarekp
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    Nie mogłem sobie przypomnieć co to ja kiedyś czytałem, ale sobie przypomniałem (za pomocą internetu).
    James Randi "Däniken, tajemnica Syriusza, parapsychologia i inne trele-morele", 1994. Nie pamiętam dokładnie treści, ale dość mocno punktował tam Danikena (którym byłem wtedy zafascynowany) co zachęciło mnie do - nazwijmy to - dalszych poszukiwań. Dopadłem całościowo (te małe) i fragmentarycznie (te duże) "klasyczne" książki dotyczące piramid, Majów, Stonehenge i... doszedłem do wniosku, że jednak bardziej ufam tym staromodnym historykom :-)
    Co nie zmienia faktu, że warto było poszerzyć horyzonty o kosmitów.
    No i wątek się rozwija więc kto wie, może znów zmienię zdanie. Ale nawet jako sceptyk mam zawsze pod ręką folię aluminiową.
    • 30: CommentAuthormarekp
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    Zaraz, zaraz... Ja tu taki sceptyk a przez wakacje przeczytałem: ZECHARIA SITCHIN "Genesis Raz Jeszcze. Czy współczesna nauka dościga stan wiedzy starożytności?" :-)
    • 31:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    Co do Wunderwaffe, Hanebu, Glock i co tam jeszcze bylo polecam Polską ksiazke o tytule wlasnie Wunderwaffe, autora nie wspomne a musialbym sie do matki przejsc zeby sprawdzic, ksiazka obala wszelakie mity o tym ze III Rzesza dysponowala jakimis bardzo zaawansowanymi technicznie pojazdami, poprostu samo wiazanie faktow, nauczylo mnie to do sceptycznego podejscia na temat tego co mozna w internecie poczytac o UFO, bazach ksiezycowych etc. Nie mniej "I want to believe" ;)
    • 32: CommentAuthormonsoft
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    Niemcy to wogule temat rzeka. Nikt nie wie czy czyms dysponowali czy nie (pewnie masz na mysli "Dzwon"), sa tylko spekulacje, jedna budowlna na terenie Polski o ktorej przeznaczeniu nikt nie wie i odreczny szkic "Dzwonu" przerysowany z kas tam. Ale nie mozna zaprzeczyc temu iz technologicznie byli zaawansowani i to niezle. Samo to ze po przegraniu wojny wiekszosc kolesi co sie zajmowalo rakietami V1 & V2 zostala wywieziona do USA, a koles ktory kierowal tymi badaniami (urodzony w Toruniu zreszta) zastal 1 dyrektorem NASA.
    Pierwszy satelita ktory zostal wystrzelowy przez USA mial bodajrze rakiete nosna V2 (czy jakos tak).
    • 33: CommentAuthorodyniec1
    • CommentTime16 Oct 2014
     
    @monsoft - trochę mieszasz. Kanon Pisma Świętego ustalił się mniej więcej ok. 400r., Jeśli coś potem wycinano to robili to protestanci za czasów reformacji i z innych powodów niż sugerujesz.
    Kościół katolicki póki co nie ma większego problemu z ufo, bo nie traktuje Biblii jak ówczesnej wikipedii - jeśli czegoś w niej nie ma to nie znaczy, że nie istnieje tylko, że nie jest istotne dla historii zbawienia. Biblia nie wyklucza istnienia wcześniej wysokorozwiniętych technologii i cywilizacji (giganci, arka Noego, wieża Babel itp.)
    Istnieje też opinia, do której najprędzej bym się przychylał, że zjawisko ufo jest emanacją demoniczną.
    • 34: CommentAuthormonsoft
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    Moze i cos troche mieszam. Nie mowie ze nie. Pisalem wszystko z pamieci a ekspertem nie jestm.

    Dzieki za korekte :)

    Ja ogolnie nie neguje Pisma Switego jak i innych Swietch Pism. Ja w sumie uwazam iz ci Bogowie mogli w prosty sposb zostac pomyleni z instotami pozaziemskimi, ktore odwiedzili Ziemie.
    • 35:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime16 Oct 2014 zmieniony
     
    Przykładem tego jest słynna marsjańska twarz.

    Która zniknęła - już jej nie ma…

    Kilka Państw, m. in Wielka Brytania odtajniło dokumenty związane z UFO. I co? I nic.

    Mnie najbardziej nurtuje fakt, że w fotografiach księżyca i ziemi z Google maps robi się cenzurę, tzn. najpierw coś jest, a potem w tym miejscu jest copy paste z miejsca obok albo zblurowane. Internauci bardzo szybko wchodzą na świeże zdjęcia, coś tam znajdują a potem to znika - można sobie porównać. Świetnym przykładem jest ten odsłonięty artefakt w lodach antarktydy, który podałem.

    Natomiast dziwi mnie brak reakcji z tym Sokołem Milenium Hana Solo. Tzn jakaś była, stwierdzono, że to taka fajna skała, jednocześnie publikując nieco inne zdjęcia, które rzeczywiście ewidentnie pokazywały skałę, tylko, że okrągłą.

    Natomiast prawdopodobna hipoteza jest taka, że był to po prostu jakiś ołtarz; tylko skąd tam to 300-metrowe wyżłobienie w dnie? i dlaczego elektronika wariuje?

    google for anomalia bałtycka

    • 36: CommentAuthormonsoft
    • CommentTime17 Oct 2014
     
    :)

    W sumie wazne jest to iz oprocz ATari potrafimy sie wypowiedziec takze na inne tematy :)
    • 37:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime17 Oct 2014
     
    :)
    I nie jest to polityka :P
    • 38: CommentAuthormonsoft
    • CommentTime17 Oct 2014
     
    Dokladnie :)
    • 39: CommentAuthoras...
    • CommentTime17 Oct 2014
     
    I nawet nikt nie krzyczał o tym że wypowiadaliśmy się na temat religii...
    • 40:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Oct 2014
     
    OBCY istnieją na bank,takiego zdania jestem,jednakże mogą bądź też wyglądają tak odmiennie iż nie wiadomo czy byśmy zdali sobie sprawę z ich obecności .
    Polecam ów film : ->link<-

    Cały Film :


    W ostatniej Angorze(18 Październik) jest informacja o niezidentyfikowanym ciele niebieskim które odkryli naukowcy z Chile , obiekt podobnie jak księżyc krąży wokół ziemi.

    O! Właśnie znalazłem :-)
    ->link<-
    • 41:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Oct 2014
     
    jhusak toż nic innego jak statek z Uridium lub Warhawk/a ;-).
    • 42: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime8 Nov 2014
     

    ciekawa relacja o spotkaniu z ufo
    • 43: CommentAuthors2325
    • CommentTime8 Nov 2014
     
    Podobno obserwacje UFO nasiliły się gdy potaniały latarki laserowe, których światło sięga na tyle wysoko, że wzbudza ciekawość tego co tam lata. Takie zabawki służą też do oślepiania ziemskich pilotów. Naciągane to to.
    • 44: CommentAuthors2325
    • CommentTime21 Dec 2014
     
    • 45: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Dec 2014
     

    AS:

    NASA od lat obserwuje ruch w kosmosie, na pewno istnieją inne formy życia, bo przecież nikt nie udowodnił ze nie istnieją...


    Ja tego nie neguję i negować nie będę, bo kosmos rzecz wielka i ciężko jest przypuszczać że w tym ogromie istniejemy sami jak palec, ale co do obserwacji nawet NASA byłbym o tyle sceptyczny, że nieraz dowiadujemy się o zagrożeniu, jak coś już spadnie. Np Czelabińsk. Pojawia się asteroida która leci h*** wie ile czasu na kolizyjnej z ziemią i dowiadujemy się o tym tydzień przed uderzeniem, albo i po fakcie jak już w całym mieście trzeba zatrudnić kilkuset szklarzy by powprawiali szyby w 80% zabudowań ;)
    • 46: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Dec 2014
     

    Irata4:

    OBCY istnieją na bank,


    To wiemy, są nawet na tym forum ;)
    • 47:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime23 Dec 2014
     
    No...

    Zebys wiedzial Pin.

    Znam takiego jednego kosmite he he. Lata Whooyolotem, zbiera datki na powrot na jego planete po czym za nie tankuje zawsze do pelna przepoczwarzajac sie w agresywnego i odrazajacego aliena.

    Ma powazne problemy z odlotem. Zaczyna gadac w jakims niezrozumialym dla ludzkosci jezyku tanczac mantry miedzy glebami.

    Dzieki tym glebom wraca zycie na planecie Ziemia do normy.

    Mimo jego deklaracji o odfrunieciu nie odfruwa a zadne pertraktacje nie maja sensu dzieki nieskonczonej petli w jego softuerze.

    Ech Ci obcy...

    Taaki zarcik he he...
    • 48: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Dec 2014
     
    Pojechałeś brachu!
    • 49:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime23 Dec 2014 zmieniony
     
    A no niestety, ostatnio z tymi kosmitami same problemy as... ;)
    • 50:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime24 Dec 2014 zmieniony
     

    pin:

    Irata4:
    OBCY istnieją na bank,

    To wiemy, są nawet na tym forum ;)


    To już wiadomo od dawien dawna. Gdyby obcych nie było, to po co by w takim razie były tabliczki "obcym wstęp wzbroniony". Sam widziałem.
    O, np. takie: