atarionline.pl Najgłupszy pomysł życia... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime8 Dec 2014 zmieniony
     
    Tak zapytam wstepnie. Czy ktos ma jeszcze ochote przybyc pod stare zamczysko na Fortification? Pozdrawiam
    • 2:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    No przecież. :) Jak tylko dostanę urlop, to nawiedzam Forti. :)
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    Cóż za zapytanie :D
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    JA
    • 5:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    jak Ci mówiłem - sure thing, man.
    • 6:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    ja tyż , ja tyż
    • 7: CommentAuthormarekp
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    No pewnie :-)
  1.  
    Jak termin przypasuje to na pewno będę.
    • 9: CommentAuthorjok
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    a gdzie kiedy co? ;)
    jakaś stronka może jest?
    sorry za być może głupie pytanie, ale na serio nie wiem
    pozdr
    j.
    • 10:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    Poprzednia edycja:

    • 11:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    A jak masz więcej czasu:

    • 12:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    Witaj Jok na naszym forum!;)

    Fortyfication to impreza bardziej dla małego Atari, ale mimo to zapraszamy Ciebie;)
    • 13: CommentAuthorKonop
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    Członkowie elitarnej grupy atariBDSM z wielką chęcią ufortyfikują się ponownie w lochu starego, BDSM'owego zamczyska Olsztyn.
    • 14: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    Sonar zadajesz dziwne pytania, z tą roczną przerwą w zlotach mam nadzieję że to tylko chwila zmęczenia i szatan cię opętał
    • 15:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    A kiedy co i jak?
    • 16:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    Bingo. Obie opcje Pablo112. Alex: jak cos 30 kwietnia - 3 maja.
    • 17: CommentAuthornosty
    • CommentTime8 Dec 2014
     
    No po co pytać? Przecież miała to być nowa świecka tradycja: lata parzyste Grzybsoniada, nieparzyste: Fortification :)

    Tylko błagam, nie w długi weekend!!! Bo na 90% nie przyjadę :(
    Po prostu co roku rodzina walczy o to, żeby wykorzystać długi weekend na jakiś dalszy wyjazd.
    Niech będzie tydzień przed albo po, ale nie w długi weekend.
    • 18:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime9 Dec 2014
     
    sOnar, popieram nosty-ego w 1000%, NIE DŁUGI WEEKEND! Toż ludzie mają rodziny, i chcą odpocząć;)

    P.S. Szatana zwalczysz (choć może to nie jest ZŁA droga?;)) ale ze zmęczeniem z biegiem czasu jest coraz gorzej;)
    • 19:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime9 Dec 2014 zmieniony
     
    Nosty. Sala zaklepana juz od poczatku lata. Byly problemy z tym okropne. Wierz mi. Nie moge zmienic juz terminu gdy poszla invitka Koali a tym bardziej jest juz wideo invitka ktorej zrodla szlag trafil... dla dwoch osob gdy 20 chce by to byla wlasnie majowka. Nosty cenie Cie, powazam i podziwiam Twoja prace i wiedze ale nic juz nie zmienie. Nie dam rady. Jesli pokaze video invitation zobaczysz i zrozumiesz dlaczego ewentualne proby jej rekonstrukcji sa skazane na dotkliwa porazke. Czescia jej jest animacja poklatkowa gdze musialem operowac na 60 warstwach Gimpa

    Do dzisiaj nie wiem skad mialem sily na jej wykonanie. Po prostu moze mialem wene tworcza. Teraz jak mysle ze mialbym ten numer powtorzyc to po prostu rozkladam rece. Samo przygotowanie materialu sporo zajelo a o reszcie juz nic nie wspominam. Pozdrawiam i ide sie kurowac. Mam swoje wypady z ogrzewanego wnetrza na dwor w koszulce na SV.

    Ps. Sa tacy co byli calymi rodzinami na Forti i ponoc to byla dobra forma wypoczynku. Np. Bartcom czy Mgr_Inz_Rafal ;)
    • 20: CommentAuthormono
    • CommentTime9 Dec 2014
     
    Albo Rocky :) Ja też przyjadę!
    • 21: CommentAuthornosty
    • CommentTime9 Dec 2014
     
    s0nar, rozumiem. Zrobię co w mojej mocy aby być. Rodzinę mam na razie chyba mało kompatybilną ze zlotami ;) Ale jeśli zabierać rodzinę na zlot, to chyba faktycznie Fortification jest najlepszym miejscem.
  2.  
    Potwierdzam, miejscówka świetna, pora roku odpowiednia. Nic, tylko wypoczywać całą noc :)
    • 23:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime9 Dec 2014
     
    No tak mgr_inz_rafal daje dobry przykład, podziwiam i doceniam. @Mono, Twoja obecność na Forti kusi...spróbuję coś wykombinować:)
    • 24: CommentAuthorjok
    • CommentTime9 Dec 2014
     
    tdc: hej - ale czemu 'mimo to' ;) - jak przyjadę to na pewno nie z pustymi rękoma
    larek: dzięki ! - chyba nawet widziałem ten filmik, a na pewno grafiki :)

    to już wiem kiedy i co, zostało jeszcze 'gdzie' ;)
  3.  
    sonar ja tez bede i tez cos przywioze na kompoty:)
    • 26:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime9 Dec 2014 zmieniony
     
    Edit:

    10 Goto next post
  4.  
    Kurde, sOnar, nie pisz tak patetycznie, bo zacznę mieć wyrzuty sumienia, że byłem na party ;)
    • 28:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime10 Dec 2014
     
    Tia, masz racje Rafal. Jak zwykle ;)
    • 29:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime10 Dec 2014
     
    Jok, a skoro tak to zdecydowanie musisz przyjechać!;)
    • 30:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    Nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić wszystkich do tworzenia prac na Fortification 2015 które odbędzie się pomiędzy 30 kwietnia a 3 maja.

    Kategorie:

    - GAME COMPO
    - GRAPHICS COMPO
    - MUSIC COMPO

    Wkrótce uruchomiona będzie oficjalna strona party. Nie wyrobimy się z jej startem na Nowy Rok jako, że następuje całkowita zmiana tekstów na stronie, regulaminu i engine-u.

    To wymaga czasu i sporo pracy. Siedzę całe dnie nad tym.

    Pozdrawiam i życzę potężnej wręcz nieokiełznanej weny twórczej ;)

    Miłym gestem z Waszej strony będzie poinformowanie mnie o tym, że coś tworzycie na email, co oczywiście będzie sekretem do dnia prezentacji jak to miało miejsce na poprzedniej edycji tego zlotu.

    Pozdrawiam!
  5.  
    Przyjadę z gierą i bachorem ;)
    • 32:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    a ja z dwoma:D:D:D
    • 33:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    A ja z kamerą.
    Jak się uda to może z jakąś grą. Ale skoro Magister coś wystawia, to szansy na wygraną raczej nie mam... A może by tak zrobić coś w tych samych klimatach? Tylko czy to ludzie zniosą? ;-)
    • 34: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    He he, nie wierzę Larek że zrobisz grę ala magister....
    To było by coś...

    Bardzo dobra wiadomość że party się odbędzie!!
    Lokalizacja ta sama rozumiem???

    Trzeba nocleg organizować :)
    • 35: CommentAuthornosty
    • CommentTime30 Dec 2014 zmieniony
     
    Kompletnie nie pamiętam gdzie spałem w w zeszłym roku na Forti... ;) Ale chyba gdzies na sali bylo miejsce?

    @Larek - obawiam się, że nawet najobrzydliwsze Twoje pomysły i tak wypadną blado przy dziełach magistra inzyniera ;) Chyba żeby machnąć jakąś parodię, np grę pt. "Kupa Magistra" :D
    • 36:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    albo 'atak zespawanych zwieraczy' ;)
  6.  
    Spokojnie, spokojnie... Koala i tak nas wykosi :)
    • 38:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    Koala, dwoma czymi?

    Ja z połową rodziny, a może i z całą, kto wie?
    • 39:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime31 Dec 2014
     
    Koali dalem znac, ze tym razem naprawdę potrzebuje go w organizacji wiec potencjalne zagrozenie dla Was ze strony tego 'compo-szkodnika' ;) jest raczej nikle.

    No, chyba... ze odstawi mi jakiś numer :)

    Mamy sporo pracy także nie sądzę by coś wyklikał na boku - no chyba, że będzie kodził palcami u stóp ;)
    • 40: CommentAuthorming
    • CommentTime31 Dec 2014 zmieniony
     
    .
    • 41:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime31 Dec 2014 zmieniony
     
    • 42:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime31 Dec 2014 zmieniony
     
    Uf of... albo na wsparcie another party jak mnie będą niektórzy próbowali zrobić sieczkę z mózgu i wymuszać na mnie ich wolę a nie moją i pozostałych atarowców.

    Nie mowa tu o aukcji ale o czym zupełnie innym. Nie drążmy jednak tego tematu bo owa forma 'zarazy umysłu' trafi i tutaj ;/

    Wracając do tematu:

    Oczekuję na wieści o planowanych pracach. Skrzętnie wszystko notuję by mieć jaki taki pogląd na sytuację.

    Jak ich nie będzie za wiele - no cóż. Trudno. Wyżyjecie się w turnieju IK+ (WKC) i River Raid'a oraz przy innych atrakcjach ;)

    Także zapraszam do działania, tworzenia by było na co popatrzeć na compo, czego posłuchać i docenić kunszt koderski naszych programistów tworzących gry.

    Pozdrawiam
    • 43: CommentAuthorpavros
    • CommentTime31 Dec 2014
     
    @sOnar: Na IK+ to jeszcze trzeba poczekać :-). Rozumiem że miałeś na myśli IKEE 2014.
    • 44:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime31 Dec 2014 zmieniony
     
    Tak, dokładnie pavros ;)

    Invitka jest gotowa od dawna. Skompilowana. Piszę tam jednak World Karate Champion bla bla bla jako, że sytuacja z Twoją wersją była jeszcze wtedy pod znakiem zapytania... ale tego już nie zmienię bo straciłem źródła.

    Sigejt Barakuda - czyli witamy w czarnej d...ie...

    Jedynie na stronie oraz w napisach dołączonych do AVI mogę napisać, że to jednak będzie IKEE 2014 by pavros. Może być?
    • 45: CommentAuthorpavros
    • CommentTime1 Jan 2015
     
    No pewnie. Zwłaszcza, że już nie masz źródeł.
    • 46:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime6 Jan 2015
     
    Nadal czekam na deklaracje co do prac na Forti:

    Na razie zapowiedziano

    1 pewną grę
    1 (niezbyt) pewną grafikę
    0 muzyczek

    ...a więc ruszać do boju a nie siedzieć na 4 literach i patrzeć na forum...
    • 47: CommentAuthorxxl
    • CommentTime6 Jan 2015 zmieniony
     
    jak tu deklarowac prace? moze najpierw warto potwierdzic lub zaprzeczyc plotkom zwiazanym z regulaminem?

    jesli by sie potwierdzily to gry zaprogramowane w sposob taki jak np. Dimos Quest (zwyciezca konkursu na gre w ABBUC) czy DeathChaseXE nie moga brac udzialu w konkursie na Fortyfication.
  7.  
    xxl, rób gierkę.

    Jedyne ryzyko jest takie, że pójdziesz w kategorii "wild", ale za to będzie w co pograć :)
    • 49:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime6 Jan 2015
     
    hm...
    • 50: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Jan 2015
     

    XXL:

    jesli by sie potwierdzily to gry zaprogramowane w sposob taki jak np. Dimos Quest (zwyciezca konkursu na gre w ABBUC) czy DeathChaseXE nie moga brac udzialu w konkursie na Fortyfication.


    Bzdura. Wspomniane gry mogłyby z powodzeniem zaistnieć w postaci plikowej. Sposób ładowania niczego im nie dodaje.