atarionline.pl Najgłupszy pomysł życia... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime6 Jan 2015
     
    skoro bzdura to sie ciesze.

    DeathChaseXE jest w postaci pliku, mozna go nawet uruchomic z AtariDOS :-) a Dimos to calodysk.
    • 2:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime6 Jan 2015
     
    tak patrzę na ten demot i nie widzę już żadnej różnicy...
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Jan 2015
     
    Słuchaj, będą jasno i klarownie określone reguły tak, byś nie miał problemów ze zrozumieniem.

    W pewnym sensie będzie to oldschool ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime17 Jan 2015 zmieniony
     
    planowana jest kategoria WILD na kompo?

    Jeszcze mam pytanie które zadawałem chyba 2 lata temu.
    Chciałbym spróbować się wybrać w te okolice z familią celem odwiedzenia zlotu - a jakże!

    Jedna z córek moim ukochanych ma mocną alergię także poszukuję w okolicach jakiegoś AGRO z ekologicznym jedzonkiem i możliwością dogadania się co do posiłków właśnie dla dzieci, które niekoniecznie mogą mleko.

    Pytałem o to poprzednio - ale skoro jedna edycja z nami może ktoś ma jakieś doświadczenia?
    Jeżeli to off top to przepraszam.
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Jan 2015 zmieniony
     
    Z tym mlekiem, to spróbuj prawdziwego, prosto od krowy.
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime18 Jan 2015
     
    @Xeen - rzucę info Sonarowi, jeśli będą możliwości to namiar się załatwi.
    • 7:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime20 Jan 2015
     
    Kiedy będzie regulamin?
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime20 Jan 2015
     
    Namiar na mleko?
    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    spokojnie ;) Mleko jest pasteryzowane.
    • 10:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime7 Feb 2015
     
    dawno mnie tu nie było - przypomniałem sobie nawet hasło <lol>

    Z góry chciałbym podziękować grupie osób pracującej nad regulaminem Fortification przez kilka dni (i nocy) !

    Grupie scenowej XN-Tshubs z góry też dziękujemy!

    Znudziło mi się patrzenie na przepiurkowate kolory na ekranie i inne bajery z 'pieczeta'.

    Prawdopodobnie grafics compo będzie wyłącznie dla prac 4-color. Taki mały dodateczek ode mnie by dać szansę świeższym stażem grafikom.

    Pieczet to przecież nie Atari! Odpalać Kleksa!

    Troll tajm!
    • 11:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime8 Feb 2015
     
    Ładna oprawa regulaminu.

    To może dwie kategorie GFX Compo: 1. do 4 kolorów, 2. od 5 do 16 milionów.

    Skoro jest nakaz używania drugiego Pokey'a, to dlaczego nie ma nakazu używania VBXE?

    ;)
    • 12: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime8 Feb 2015 zmieniony
     
    Popieram postulat Larka z małą uwagą:

    1. Do 4 kolorów
    2. Do natywnych możliwości Atari (czyli standard, GTIA + G2F i co tam się teraz robi)

    3. Do 16 milionów 777 tysięcy 216 (precyzja kolego, precyzja) to rozumiem że chodzi tylko o paletę i VBXE - opcjonalnie (ostatnio 4 prace były więc może warto ;)

    A oprawa regulaminu - rewelacja, tak to właśnie powinno wyglądać :)
    • 13: CommentAuthorxxl
    • CommentTime8 Feb 2015
     
    hehehe nowy rozdzial troliingu - trolling w regulaminie :)
    • 14: CommentAuthorpin
    • CommentTime8 Feb 2015
     
    Tak, a wszystkie zloty w Opalenicy były poświęcone dla troli ;)
    • 15:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime8 Feb 2015
     
    Regulamin jest dobry. Żadna praca nie zostanie odrzucona, najwyżej trafi do wild :)
    • 16: CommentAuthorxxl
    • CommentTime8 Feb 2015
     
    tez tak uwazam :-) prace dla atari beda oceniane w kategorii (wild) do ktorej mozna zglosic nagrane smartfonem pijackie przyspiewki :D

    jaka scena taki regulamin ;-)
    • 17: CommentAuthorpin
    • CommentTime8 Feb 2015
     
    ... i tym sposobem XXL wypełnił swoimi pracami całą kategorię wild. Przynajmniej masz 100% szans, że wygrasz ;)
    • 18:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime11 Feb 2015 zmieniony
     
    Dobra. Temat do zamknięcia i wyrzucenia.

    Proszę usunąć mnie z listy użytkowników tego forum Kaz.

    Cześć.
    • 19:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime11 Feb 2015
     
    Jaki xxl, taka coraz mniejsza ilość party w 2015 roku... :/
    • 20: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Feb 2015
     
    paranoja... 3zloty odwołane!
    • 21: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime11 Feb 2015
     
    • 22:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Feb 2015 zmieniony
     
    Nie będzie niczego...

    Przykro.

    Jak nisko upadliśmy.
    • 23: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Feb 2015
     
    Smutne to ale prawdziwe .!.
    • 24:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime12 Feb 2015
     
    Zalogowałem się by się pożegnać. Nie potrafiłem tak odejść bez tego. Jest wśród Was większość za_ebistych ludzi i wysoce Was cenię oraz Waszą wiedzę. Niestety nie chcę mieć ze sceną i zlotami więcej nic wspólnego. Nic! Przykro mi ale moja decyzja jest nieodwołalna.

    Taka moja rada od Was - tępcie trolle bo zniszczą wszystko. Ja odpuściłem. Nie potrafiłem egzystować ich smrodzie. Maska gazowa co dostałem w prezencie od Strykera też nie dała rady.

    Są tacy co pieprzą że zlotu miało rzekomo nie być. Doprawdy?

    To byłby niewątpliwie największy event tego roku bo to co na to party szykowałem i załatwiłem przyćmiło wszystko. Włożyłem w to całe moje serce i duszę mimo, że mi pluto w pysk. Ścierałem ich flegmę i działałem dalej. Załatwiłem wszystko na party. Nawet 300W nagłośnienie na super tajny koncert Yerzmyeya i Pina.

    Tak, YM Digitals miało zagrać dla Was na Fortification 2015. Była to tajemnica aż do dzisiaj. By se trolle w mordę pluły że nie były.

    Robiłem co mogłem ale sorry... organizatorzy nie mają racji tylko trolle...

    Party miało nie być? Doprawdy?

    To miało być pokazane na głównej i zrobienie tego 'fejka' zajęło mi 4 dni... i wisiał on na niewidoku kilka miesięcy!



    3majcie i życzę Wam wszystkiego dobrego!

    Proszę o skasowanie mego konta tutaj. Z góry dziękuję.
    • 25: CommentAuthormarok
    • CommentTime12 Feb 2015
     
    organizatorzy nie mają racji tylko trolle

    Jeśli Organizator zlotu nie życzył sobie w dedykowanym wątku na forum nawet śladu dyskusji na temat ustalonego regulaminu planowanych konkursów, to mógł to zwyczajnie napisać.
    Wtedy wiele głosów by się w ogóle nie pojawiło pod tamtym wątkiem, a ta sama dyskusja mogłaby się zapewne odbyć za jakiś czas (zbliżający się event skłania do podjęcia tego tematu i to jest naturalne) na przykład, bez związku z tym wydarzeniem. Bo przecież różnice w poglądach by się nie zatarły przez ten czas. To raczej wymiana zdań jak pod tamtym wątkiem ma szansę zbliżać stanowiska. To jest wydaje się autentycznie trudne zagadnienie.

    Po prostu nie było to dla wszystkich oczywiste, że to taki drażliwy temat dla Ciebie, czyli Organizatora (a to zapewne z przepracowania o którym wielu mogło chwilowo zapomnieć lub nie wiedzieć) i że to tak bardzo Ciebie zaboli.
    Ja w każdym razie za swój głos w dyskusji przepraszam.
    Przeczytałem chwilę wcześniej ciekawą moim zdaniem propozycję regulaminu traktując ją jako propozycję na przyszłość i chciałem ją zwyczajnie poprzeć. Zabrakło refleksji z mojej strony. Chociaż wydaje mi się że wymiana zdań była na prawdę interesująca i na wysokim poziomie merytorycznym.
    • 26:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Feb 2015
     
    No to "super" ,myślałem że chociaż u ciebie bana nie dostanę a tu taki numer :-(.
    Sam zastanawiam się ostatnio czy warto prosić się o wstęp i takie tam ...
    • 27: CommentAuthornosty
    • CommentTime12 Feb 2015 zmieniony
     
    "Robiłem co mogłem ale sorry... organizatorzy nie mają racji tylko trolle..."

    Nie, wcale nie robiłeś. Jak pisze Marok, mogłeś uciąć dyskusję jednym zdaniem i nie przejmować się tym co się dalej wypisuje i dyskutuje i robić swoje.
    Przynajmniej dopóki niezadowolonych jest mniejszość.
    To właściwie konieczność przy jakimkolwiek większym przedsięwzięciu. Bo zawsze jest ktoś niezadowolony, lub nie do końca zadowolony. A niezadowoleni zawsze głośniej wyrażają swoje zdanie niż zdowoleni.

    Nie mogłeś?

    Popatrz na Pixela. Jaki hejt był jeszcze miesiąc temu kiedy zmienili nazwę z SS. Ile felietonów, wyzwisk od oszustów, złodziei, podejrzeń o najgorsze intencje. Nawet t-shirty złośliwe powstały!
    A redakcja miała do gdzieś. Zareagowali zgodnie z planem, wiedzieli swoje, wiedzieli co chcą zrobić. Minął miesiąc i cóż za zmiana: nagle większość jest bardzo zadowolona z nowego numeru i deklaruje, że będzie pismo kupować dalej.

    Trzeba być twardym, żeby realizować swoje marzenia.

    PS. Bardzo ładna invitka. Żal żeby się zmarnowała.
    • 28: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime12 Feb 2015
     
    sonar, nie obrazaj sie na cala scene, obraz sie na konkretnych ludzi
    • 29: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime12 Feb 2015
     
    Człowiek ewidentnie chce odpocząć co zresztą deklaruje od dawna, ostatnie jego posty są jakie są i być może wynikają właśnie z obniżonej kondycji wywołanej ciągłą nerwówką, także wydaje mi się, że nie ma co z nimi polemizować tylko dać S0narowi odetchnąć to może wróci za jakiś czas naprawiony i zregenerowany. Proponuję nie prowokować do tego żeby musiał odpowiadać i każdy jego ostatni post był przedostatnim, bo nie uda mu się od tego nigdy uwolnić.
    Zdrowia życzę.
    • 30: CommentAuthoralice_atr
    • CommentTime16 Feb 2015
     
    A miała być grafa na Forti...grafika świeżaka i nowalijki w sprawach atarowskich....Ochłoń sOnar, bo wiem, że masz gro rzeczy pozałatwianych specjalnie na party. O sali zarezerwowanej rok wcześniej i pomysłach, coby tu na party zrobić, nawet nie wspominam. Wpadnę kiedy bądź na Malborka, to pogadamy przy kawie, jak to będzie z tym Fortification. A napinaczy pośladków przed monitorem mniej gdzieś. Bo jakbyśmy mieli się przejmować każdym słowem, to 3/4 ludzkości miałoby deprechę.

    A tak do Was drodzy Atarowcy. Wiem, że nie którzy z Was są też na atari. area i wiecie...to co czytam tam, niechodzi tutaj już konkretnie o Forti, ale też o inne Party, to aż się włos jeży na głowie. Byłam w tamtym roku chwilę na Grzybsoniadzie, poznałam naprawdę fajnych ludzi. Ale czytając tamte wypocinki, to czarno widzę przyszłość Atarowców jak tak się żrą pomiędzy sobą, o takie...pierdoły. Chwała, że tutaj jest ład i porządek.

    Pozdrawiam cieplutko
    • 31: CommentAuthorcalypso2k
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    żal.pl, co tu się ku**a dzieje :O

    sOnarku daj jakiś namiar na siebie, bo konto na gmail nie działa :/
    • 32: CommentAuthoras...
    • CommentTime18 Feb 2015
     
    Calypso, na szczęście odbijamy się od dna..

    Przez kilku maruderów sOnar poddał się :(
    • 33:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime18 Feb 2015
     
    Żeby się dno nie urwało...
    • 34:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Feb 2015 zmieniony
     
    !!!"GRATULACJE"!!!
    Pewne osoby przyczyniły się do obrzydzenia sOnarowi ATARYNKI ,znając go nie prędko mu przejdzie ,z tego co mi prywatnie napisał to wątpię czy kiedykolwiek .
    Warto było stracić osobę która borykając się z własnymi problemami tak wiele wniosła do małego świata mickro komputera ATARI ???

    sOnar napisz do mnie na nowy e mail : wpolskie@interia.pl
    Napisz cokolwiek(najlepiej podaj nowy nr tel kom NIKOMU NIE PODAM.
    • 35: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime18 Feb 2015
     
    @sonar: Sam namawiałeś mnie na Twoje party w rozmowie na SV, jestem z daleka bo prawie trójmiasto, zamierzałem przybyć i nie tylko ja, a teraz odpuszczasz? SV nie ma ,"F" nie ma:(, to gdzie? Sztaby czy jak?
    • 36: CommentAuthorpin
    • CommentTime18 Feb 2015
     
    jest nowe party w tym terminie. Ogarnij to, co dzieje się na forum ;)
    • 37: CommentAuthormysiek
    • CommentTime19 Feb 2015
     
    Pin, Koala, - zatytułujcie Wasz zajebisty wątek (podnoszący czlowieka na duchu) jakoś tak bardziej tematycznie..
    NP: "Derenegeracja - Nowe, pewne na 100% Atari Party" a nie tylko jedno słowo, które nic nie mówi... Potem zdziwka, że ludzie nic nie wiedzą, nie ogarniają.
    A tu taka nowina, że aż pod sufit skaczę :-) !!!
    • 38:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Feb 2015
     
    sOnar /
    Najgłupszym pomysłem życia jaki przedstawiłeś jest olanie i obrażenie się na osoby które BARDZO DOBRZE TOBIE ŻYCZĄ .
    Być może mało jestem kumaty w pewnych sprawach(czasami lepiej wiedzieć mniej) jednakże w postach nie było AŻ TAKIEJ "NAGONKI"byś mógł odpuścić to w co sporo pracy włożyłeś ty jak i inni ...
    • 39:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime20 Feb 2015
     
    Z przyczyn, o których wszyscy wiemy IRATA4 ma często kontrowersyjne wypowiedzi. Jednak w tym wypadku przyznam mu (Tobie IRRATA4) całkowitą rację.
    • 40:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Feb 2015
     
    THX jednakże ciągle martwię sie o sOnara .
    • 41:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Feb 2015
     
    Czy ktoś ogłosił ostatnio jakiś konkurs na demotywowanie organizatorów zlotów?? :/


    sOnar - z tego co czytam nie mam do Ciebie kontaktu, więc odezwij się na e-maila jak będziesz miał chwilkę, abym miał z Tobą jakiś kontakt.