atarionline.pl WAPNiAK 2K19 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime4 Feb 2019 zmieniony
     
    Czołem Panowie :)

    Ponieważ tegoroczna edycja naszego grillowego party stanęła pod znakiem zapytania, a zdania są jak zwykle podzielone, postanowiłem założyć ten wątek, by wybadać ilu faktycznie jest chętnych, ilu niechętnych oraz czy ewentualne koszty organizacyjne są w stanie się zwrócić.

    Od razu mówię, że niczego nie obiecuję i niczego jeszcze nie załatwiałem. Mamy natomiast deklarację zarządcy naszej zeszłorocznej miejscówki, na miejscu czeka nasza zamrażarka, grill i pochodnie :) Uprzedzając pytania wszelkie spory zostały wyjaśnione i jesteśmy bardzo mile widziani.

    Aby impreza doszła do skutku musimy zebrać minimum kwotę pokrywającą koszty wynajmu i sprzątania sali, wywozu śmieci oraz zużycia mediów, która rok temu wyniosła 2800 zł. Pozostałe koszty to przede wszystkim akcesoria grillowe (tacki, sztućce, serwetki, kubeczki, sosy etc.) oraz ewentualny budżet na nagrody, choć w tej kwestii należy liczyć głównie na sponsorów.

    W kwestii terminu, ze względu na pracę będę mógł się ewentualnie zająć ewentualną organizacją lub współoarganizacją (opcja preferowana) dopiero w drugiej połowie maja lub w nieco późniejszym terminie. Konieczne jest oczywiście sprawdzenie dostępności budynku.

    Przydałaby się w tym miejscu ankietka lub lista potencjalnej obecności oraz sugerowanych terminów o co zwracam się do szanownych administratorów ninejszego forum :)

    Na koniec prośba - nie chcę, aby z tego wątku wyszedł tasiemiec z przepychankami czemu warto, a czemu nie warto organizować. Jest to pewna fajna tradycja, nie wiadomo jak długo pożyjemy, a jak każdy ze starych bywalców wie jest do doskonała okazja by się napić, pogrillować i pogadać w miłych okolicznościach przyrody ...i to w samej stolicy :D
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    Z przyjemnością pojechałbym na kolejnego Wapniaka.
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    Jestem jak najbardziej za, impreza w stolicy ze względu na odległość bardzo mi pasuje, mógłbym pomóc również co nieco.
    • 4:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    ja też chętnie bym pojechał, ale sporo zależy od terminu. No i pewnie nie zdążę z żadną poważną produkcją, więc mogę pilnować grilla.
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    a mi totalnie nie przypadła do gustu nowa miejscówka, dotkliwy jest szczególnie problem z dostaniem się na teren działek jak i z wydostaniem się z tego terenu. Dodatkowo nie mam zaufania do "administratora" z którym nawet jeśli się dogadacie to chłop jak się napije to znów będą problemy.. i niech nikt nie zaklina rzeczywistości że będzie inaczej. To pijus jest i tyle (większy od nas) ;)
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    Byłbym.
    • 7:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    No właśnie ja też się po trochu obawiam, że może być, jak Pinek napisał. Jednak jak Alexowi się chce, proszę bardzo. Mogę nieco nawet pomóc, ale, jak zaznaczyłem w rozmowie z Alexem, bez ciśnienia. W tym roku raczej jeżdżę się bawić. :)
    • 8: CommentAuthorKroll
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    Ja chetnie tez się pojawie, zalezy od terminu, ale prywatnie mam sentyment do wapniaka.
    • 9:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime4 Feb 2019 zmieniony
     
    Miejscówka ma swoje plusy. Przede wszystkim "jest" :) Sala jest ogromna, ma własne nagłośnienie i kolorofon, jest kilka miejsc parkingowych, ochrona jest w pokoju obok, jest fajny zielony trawnik z fajnymi drzewami chroniącymi przed słońcem lub deszczem, mamy na miejscu naszą zamrażarkę i grilla. Można szybko i łatwo dojechać z trasy S8 oraz z metra.

    Wiem, że pojawiło się parę problemów wynikających z mocy nagłośnienia podczas koncertu (sporo działkowców niestety w tym terminie przychodziło na skargę), problemów z otwieraniem bramy czy pretensjami Pana administratora. Zrobiłem co tylko mogłem, aby te problemy rozwiązać i aby się nie powtórzyły. Otwieranie bramy załatwimy tak, jak w poprzedniej lokalizacji. Co do administratora, to facet lubi wypić tak samo, jak my :) a wiadomo, że czasem powoduje to pewne spory nawet między nami :D Po wszystkim powiedział, że miał pewne obawy, nie znał nas i stąd jego reakcja, ale ponieważ wszystko wyszło bardzo dobrze, to możemy wynajmować to miejsce kiedy tylko będziemy chcieli (o ile będzie wolny termin).

    Poprzednia miejscówka była też fajna, choć sporo mniejsza, brudniejsza i bez ochrony, ale mimo sentymentów nie jest już dla nas dostępna :/

    Jeśli chodzi o termin, to najwcześniejszy realny to czerwiec. Gdyby ktoś z administratorów mógł popełnić i podpiąć do tego wątku ankietkę byłbym wdzięczny.

    Podobnie ma się sprawa z deklaracjami udziału. Aby impreza się odbyła potrzebujemy zebrać minimum 3000 złotych, co jest kwotą konieczną na pokrycie kosztów wynajmu sali i na akcesoria grillowe :)
  1.  
    Wapniak to był zawsze dla mnie zlot typu zajebistego. Niestety na dwie ostatnie edycje z przyczyn technicznych nie dałem rady dotrzeć (mimo wcześniejszych deklaracji) - coś zawsze wypadało w tym samym terminie.

    Dlatego też nie chcę tym razem robić pustych zapowiedzi co do obecności. Mogę w ramach wsparcia kupić wejściówkę w ciemno, a jak okoliczności pozwolą to na pewno się zjawię.
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    @pin
    można go zawsze delikatnie spacyfikować , jak co to mogę ci zagwarantować takową atrakcje tylko pomóż ze stereo .
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    No tak , ja także bardzo chętnie bym przyjechał ,jedyne jak dotąd party na które mam trochę bliżej niż 200km ;-),i jedyne z którego wyleciałem he,he i 1ST zdobyłem na GFX COMPO ,dla mnie kultowe :-).
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Feb 2019
     
    Ja niestety mam nieco dalej, no i trochę kiepskie finanse na ten rok i trochę "zobowiązań" na których muszę być. Raczej odpuszczam wyjątkowo w tej sytuacji.
    • 14:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime5 Feb 2019
     
    @Pin ale Wapniaczek bez Ciebie to juz nie ten sam Wapniaczek
    • 15: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Feb 2019
     
    Nie ma ludzi niezastąpionych.
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime5 Feb 2019
     
    @pin
    szkoda , myślałem że się światłem pobawimy .
    Mozę ci się jeszcze uda ...
    • 17:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime7 Feb 2019
     
    No a co z ankietką? Ktoś może takową podpiąć pod ten wąek?
    • 18:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime8 Feb 2019
     
    • 19: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    @Alex: nie kojarzę wbudowanych ankietek w wątkach na AOL - w każdym razie ja chętnie bym się pojawił na Wapniaku w tym roku.
    • 20:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    Szanse nadal są :)
    • 21: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    no to będzie ciasnota ;).. forever, grawitacja, retronizacja, pixel, decrunch, lost, kto wie co z ironią, a na koniec roku silly.

    .. a kiedy tu na wakacje jechać ;)
    • 22:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime12 Feb 2019 zmieniony
     
    Grawitacja, retronizacja i pixel oraz decrunch nie robi żadnego tłoku
    • 23: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    8-9 zlotów w roku faktycznie nie robi tłoku. Uczęszczam do gimnazjum i średnio wyjazd na party planuję raz na dwa tygodnie.
    • 24:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime13 Feb 2019 zmieniony
     
    Poprostu to zloty nieloty :) czyli żadna konkurencja.