atarionline.pl Duszpasterz Jan Rzygoń - ostatnia prosta - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpin
    • CommentTime27 Feb 2016
     
    @Larek - ale wersja plikowa przecież jest ;)- na dodatek uruchamia się 10 razy szybciej od tej jedno plikowej.
    • 2:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime9 Apr 2016 zmieniony
     
    Mamo, mamo! Jestem w gazecie!



    Gdyby ktoś zamawiał wersję papierową to niech da znać :)
    • 3: CommentAuthorAdam
    • CommentTime9 Apr 2016
     
    Gratulacje! Jak będę w Empiku i będą jeszcze leżały egzemplarze niekupione przez miłośników Rzygonia, to mogę Ci kupić. Wydatek około 49 zł chyba.
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime9 Apr 2016
     
    Nieźle! Kiedy można uzyskać autograf? :)
    • 5:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime9 Apr 2016 zmieniony
     
    Ooo, nie wiedziałem, że są w Empiku :)

    Larek,
    Najbliższa okazja na autografy to Wap-Niak. Koszt jednostkowy ok. 25 PLN. Jeśli weźmiesz pakiet 5. sztuk to tylko 100 PLN.
    • 6: CommentAuthorAdam
    • CommentTime9 Apr 2016 zmieniony
     
    @mgr_inz_rafal: Będę na WAP-niaku i jestem zainteresowany. Cena za jednostkową usługę jak widzę spada wraz z ilością, więc moja propozycja jest taka: tysiąc Twoich autografów za jedną złotówkę. Pasi? :)
  1.  
    Adam,
    Pasiu!
    • 8: CommentAuthornosty
    • CommentTime9 Apr 2016
     
    Gratulacje! A ja własnie piszę reklamację, bo mimo subskrybcji nie dotarł do mnie ostatni numer :(
  2.  
    Kupiłem w Empiku.

    Polecam każdemu, bo to świetna gazeta, która pisze o świetnych grach ;)
    • 10: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime10 Apr 2016
     
    @mgr_inz_rafal: który to jest numer? Bo tu u mnie cykl idzie trochę inaczej :)
  3.  
    • 12: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime11 Apr 2016
     
    A to ten, dzięki za info.
    • 13: CommentAuthorAdam
    • CommentTime11 Apr 2016
     
    Bez Rzygonia na okładce? Skandal.
    • 14:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime1 Jan 2017 zmieniony
     
    Pozwolę sobie zauważyć, że nurt fekalny zaczyna powoli przelewać się również do tytułów AAA. Potencjał tego tematu został dostrzeżony w świecie :)

    • 15:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Jan 2017 zmieniony
     
    no ... mój pies jak miał fekalny problem to mnie z nim na zlot nie wpuścili ... gdzie wtedy byłeś ...?
    Nawet straż miejska uciekła jak obsrał chodnik i obyło się bez mandatu.;-).
    Ps. Tak to było w czasie premiery "Biednego Psa Antoniego" miałbyś żywą reklamę na party .
    • 16: CommentAuthoraniol
    • CommentTime28 Sep 2017
     
    Ukończyłem na Atarynce! Przesmakowita i miodna gierka, świetnie zbalansowana. W podziękowaniach chyba zabrakło Arki Satana za inspiracje ;)

    O zajefajności gry niechaj świadczą zaległości w robocie, kiedy grałem i w domu i w pracy :D
  4.  
    Cieszę się, że gra się podobała!

    Wiedz, że wszystkie grzechy zaniechania pracy zostaną Tobie wybaczone ;)
    • 18:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime3 Sep 2018
     
    Sporo już czasu minęło od wypuszczenia gry, ale ja mam w zanadrzu ich trochę i od czasu do czasu znajduję z duuuuużym opóźnieniem czas na popykanie w którąś z perełek ostatnich lat.

    Informuję, że przeszedłem bez żadnych pomocy całą grę, jest to jedna z lepszych gier na Atari jak dla mnie.
    Grałem na real sprzęcie.

    Gratuluję mgr_inz_rafal - DJR to kawał świetnej roboty.

    Na końcu pojawia się napis informujący, że ciąg dalszy nastąpi. Minęło już kilka lat od wydania gry, czy wiadomo coś w tym temacie, czy trwają jakieś prace nad kontynuacją? Czy są jakieś plany z tym związane?
    • 19:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime4 Sep 2018
     
    Teraz bedzie "Wódz Mateusz Patykowski"
  5.  
    Mq,
    Dzięki za info i jednocześnie serdeczne gratulacje za cierpliwość. Ja jakiś czas temu (chyba w Opalenicy na zlocie) próbowałem ukończyć Duszpasterza, ale już sam nie pamiętałem co i jak trzeba zrobić :D

    Jeśli chodzi o ciąg dalszy to prace są na etapie srogiego myślenia o temacie :)

    PS. Potwierdzam, że to jedna z lepszych gier na Atari :)
    • 21: CommentAuthoraniol
    • CommentTime5 Sep 2018
     
    Duszpasterz Jan Rzygoń II "Vomitorium Rex"

    Viva blasphemia!
    • 22:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime5 Sep 2018 zmieniony
     
    Wódz Mateusz Patykowski "Custodi constitutione leftist" hehehehe
    • 23: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime5 Sep 2018
     
    proponuję w 2 części Rzygonia wpleść wątek pedofilski, to jest teraz na czasie </nieśmieszne>
    • 24: CommentAuthoraniol
    • CommentTime5 Sep 2018
     
    Pierwsza część też poruszała lepki temat czarnych sukienek i dzieci.

    A propozycje zmiany głównego bohatera to nomen omen pobożne życzenia nomen "Omen 2" z pupy (#wybierak):D
    • 25:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime6 Sep 2018 zmieniony
     
    Strasznie płytkie
    • 26:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Sep 2018
     
    niby i płytkie ,ale wyobraźcie sobie grę w stylu MIKIE z księdzem i jego fallusem w roli głównej , byłby Hit ;-)i może w mediach reklama darmowa ... no gdyby np na SV wystawić .
    • 27:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime26 Dec 2018 zmieniony
     
    Dobry wieczór,
    Tutaj znajduje się obiecana solucja. Uznałem za słuszne, żeby dorobić obrazki, bo sam tylko opis to chyba i tak było za mało, żeby umożliwiśc przejście gry.

    Jeszcze raz duże gratulacje dla osób, które ukończyły gierkę bez pomocy :)

    ->link<-

    A tu jeszcze link do mapy autorstwa rj1307: ->link<-
    • 28:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Oct 2021
     
    Na Retrospekcjach spotkałem mgr_inż_Rafała w gustownej koszulce :D
    • 29:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime31 Oct 2021
     
    Kiedy nowa gra magistra?
    • 30:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime31 Oct 2021
     
    ...jak się szambo przeleje
    • 31:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime3 Sep 2023 zmieniony
     
    Wrzucam plik z mapą stworzoną z kafelków okrojonych z mapy w wątku (tej od rj1307).

    Niestety, ze względu na słabą jakość źródła, po przekształceniu jakość pliku końcowego też nie jest za dobra.

    //EDIT: 1. Tak, to jest automatycznie dzielone i łączone z powrotem.
    _____ 2. Tak, udostępnię skrypt do indywidualnego użytku.
    • 32:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime3 Sep 2023
     
    A ja zapytam czy kolejna gra również będzie zaliczać się do nurtu gier skatologicznych? ;)
    • 33:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime3 Sep 2023 zmieniony
     
    Zrobiłem update mapy (wycięte białe tło).
    • 34:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime3 Sep 2023
     
    krytyczna analiza twórczości Magistra Inżyniera Rafała wskazuje na powolne odchodzenie od wątków skatologicznych i eschatologicznych w stronę dialektycznej krytyki zarówno technologii jak i techno jako takiego w dobie transhumanizmu hahariańskiego. Ostatnia duża produkcja Magistra "Terson Trzaskowskiego" wpisuje się w bieżącą walkę klas politycznych i nadchodzących wyborów prezydenckich, gdzie ośmiogwiaZdkowa teza oraz siedmiogwiazdkowa antyteza syntezują świat odwrócony, postawiony na głowie, wręcz ruszony z posad. Szczególnie ironiczne wydaje się wyprodukowanie tego dzieła na platformę Android, popularną wśród białych suprematystów i wrogów ideologii queer. Ostatni ruch Autora, usuwający dzieło z platformy pod pretekstem zaangażowania w ruch antykapitalistyczny i odmowę opłacenia haraczu narzuconego przez monopolistycznego giganta, korporację Alphabet, można odczytać jako ukłon w stronę ruchów alterglobalistycznych...
    • 35: CommentAuthormono
    • CommentTime3 Sep 2023
     
    ośmiogwizdkowa
    • 36:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime3 Sep 2023
     
    Google za publikowanie na sklepie coś znowu woła kasę?
  6.  
    Hej, hej,
    Nie, Google nie woła kasy, tylko truje dupę. Co kilka miesięcy przypierdzielają się, że jakieś API się nie zgadza, że apka niby zbiera jakieś dane, choć nie zbiera (no ale runtime Unity zbiera). Trzeba wypełniać formularze zgodności z polityką, certyfikacji z normą i takie inne chuje muje. To raczej nie miejsce dla indyczych developerów, bo trzeba mieć kogoś na etacie, kto to ogarnie.

    A to nie tak łatwo po pół roku sobie przypomnieć jak się coś robi w Unity i jak się, olaboga, generuje i podpisuje te całe .apk :D

    No ale wczoraj, umocniony poczwórną dawką Harnasia Lodoherbaty, siadłem i wrzuciłem update gry na Androida. Nowa wersja jest wzbogacona o plansze z wersji pudełkowej oraz kolor różowy.

    Alex:

    A ja zapytam czy kolejna gra również będzie zaliczać się do nurtu gier skatologicznych? ;)
    Tak, Atari ma dużo ładnych odcieni brązu.

    MaW:

    Wrzucam plik z mapą stworzoną z kafelków okrojonych...

    Mogę zapytać skąd nagle taka inicjatywa po tak długim czasie? Czyżbyś jeszcze grał?
    • 38:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime7 Oct 2023 zmieniony
     
    Tak, grałem dawno temu, poddałem się po pierwszych paru kilometrach korytarzy (no dobra, przyznam się, po paru planszach) - teraz uparłem się przejść ją od A do Z - a po rozległości obszaru, jaki trzeba zwiedzić, stwierdziłem, że muszę się zaopatrzyć w dobrą mapę ;) No i napisałem sobie przy okazji treningu skrypt rozkładający, usuwający niepotrzebne "spady" i sklejający ponownie :)
  7.  
    Ok, elegancko. Powodzenia :)
    Jakby co, to u mnie na stronce jest solucja.
    • 40:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime8 Oct 2023 zmieniony
     

    https://atarionline.pl/forum/account.php?u=971:

    Jakby co, to u mnie na stronce jest solucja.

    Korzystam :-)
    Od dwóch miesięcy co parę(dziesiąt) dni siadamy na Zoomie i próbuję "postęp posunąć do przodu" - bo za mało czasu żeby ją skończyć :)

    //EDIT: dzięki ;)