atarionline.pl Aktualnie ogrywane tytuły na Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime5 Mar 2021 zmieniony
     
    Chciałbym zrobić listę gier z A8 aktualnie ogrywanych przez osoby grające,zaglądające na forum.
    Taka lista może nam pokazać jakie panują aktualnie trendy wśród graczy Atari.

    Ja ogrywam Rescue Expedition - bo to mój aktualnie nr 1.,Blue Max(zasługa Gonzo),Time Pilot,Lite Rally,Line Runner,Bosconian,Pang -świetny i to tyle jeżeli chodzi o A8,odpalam po kolei i gram do Game Over,no albo do zakończenia :D,do zwycięstwa.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Mar 2021
     

    Irata:

    Ja ogrywam Rescue Expedition - bo to mój aktualnie nr 1 (...) Lite Rally


    A tak się publicznie zarzekałeś, że od Duddiego nic nie kupisz... :)
    • 3: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    @Kaz, pewnie z premedytacją spiracił ;-)
    • 4: CommentAuthorMaterion
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Ja w tym momencie ogrywam Adam Is Me - coś wspaniałego ;). Jeszcze sobie pomiedzy sesjami w Adama gram w ACTris'a :). Nastepna gierka to bedzie Alex - jade sobie alfabetycznie gry od A do Z - troche czasu mi zejdzie na ogranie wszystkiego a w miedzy czasie sporo nowosci powstanie pewnie ;).
    • 5: CommentAuthorxtrem007
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Ridiculous Reality :)
    • 6: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Kaz: Irata kupił RE jakieś 2 miesiące temu, proszę nie bądź złośliwy
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Gorgh - nie widzę nic złośliwego w przypomnieniu niewygodnych faktów. Za to za złośliwe uważam kręcenie afer i kierowanie wyzwisk pod adresem różnych osób (również Duddiego, ale lista jest dłuższa), które notorycznie uprawia imć jegomość. Skończmy z cackaniem się z takimi ludźmi, bo na współczucie zasługują ludzie, których bezpodstawnie obraża.

    RE miał nie kupować, bo obraził się na Duddiego już w zeszłym roku. LiteRally też miał nie kupować, bo obraził się w tym roku. To, że nie widziałeś bluzgów Iraty pod adresem Duddiego i innych osób w komentarzach pod nowinkami to zasługa wyłącznie moderatorów, którzy takie wulgarne komentarze usuwają. Były tam też obietnice, że nigdy nie kupi, ma gdzieś wszystkich, etc. Stały repertuar słowny. Przeprosił, obiecał poprawę - nie ma sprawy. Ale powoli wraca do starego zwyczaju, ale przypominam, że więcej taryfy ulgowej nie będzie.
    • 8: CommentAuthorPecet
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Albert, Adam is me, oraz Callisto, która okazała się całkiem grywalną strzelanką na A8.
    • 9: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Będę pogrywał we wszystko jak leci od A do Z bo teraz mam jak :)
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Belzebub - jeżeli zaczniesz od A, to pominiesz katalog z cyframi 0-9 :D
    • 11: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    @KAZ słuszna uwaga ;)
    • 12: CommentAuthorDope
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Jestem masochistą i próbuję przejść Roderica.
    • 13: CommentAuthorMaterion
    • CommentTime6 Mar 2021 zmieniony
     
    @Kaz właśnie - ja też napisałem, że od A do Z będę ogrywał a zapomniałem wspomnieć o 0-9 :D. Z 0-9 też mam kilka tytułów ogranych już - teraz właśnie zatrzymałem się na Adam is Me i trochę mi zajmie ogranie go - jednak niektóre plansze dają mózgowi w kość i siedzi się przy nich trochę czasu ;). Nie wspominając, że dzisiaj pół dnia gralem w ACTrisa starając się za każdym razem pobić najlepszy wynik jaki miałem xD. Plusem jest to, że wyniki zapisują się na dyskietce więc nie trzeba sobie w notesiku swoich highscorów zapisywać :D. A jeszcze trzeba czas na programowanie gierki znaleźć ... Eh szkoda, że doba nie ma więcej godzin.... :D
    • 14: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Będę grał w grę :)
    • 15: CommentAuthorMaterion
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    @pin A jaką ? ;)
    • 16: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Tomb Raider :) ale to chyba nie na Atari, chociaż kto wie? :)
    • 17: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    A ja gram w grę logiczną VASM :)
    • 18:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime6 Mar 2021 zmieniony
     
    Obecnie w planach na ten rok mam przejście: Neron, Adax, plan B, Świat Olkiego, Cavernia,

    Niedawno kończyłem: Miecze Valdgira II, Incydent, Saper, Władcy Ciemności, Artefakt Przodków, Alfa Boot, Universal Hero.

    Do tego na bieżąco nowości w miarę jak się ukazują.

    Naszło mnie ostatnio na wiele tytułów z przeszłości których nigdy nie ukończyłem.

    Inspirujące są też filmy na kanale GrooBY: ->link<-

    Kończy gry na realnym sprzęcie z ciekawym komentarzem.
    • 19: CommentAuthorMaterion
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Ano, GrooBy wymiata. Ogląda się bardzo fajnie jego gameplaye no i jest skubany bardzo dobry w gry ;). Jakby mi tak dobrze szło jak jemu .. eh .. rozmarzylem się :D.
    • 20:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Mar 2021 zmieniony
     
    @Kaz znowu kręcisz aferę i powiem że robisz z siebie barana,grę kupiłem przed wpisem,od tamtego wpisu nic bezpośrednio nie kupię,widzę że masz z tym problem ha,ha,ha.
    Nikogo nie zbluzgałem i nie będę się powtarzał,po prostu nie lubię jak ktoś mi wierci dziurę w brzuchu bym coś kupił bo powiedziałem nie określając kiedy że kupie,mógł zaufać i dać książki na SV,później miałem ważniejsze sprawy i skończ ten temat bo ni emasz racji i mało co do tej sprawy wiesz.
    • 21:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    @ string
    no nie do wiary ze takie perły masz do przejścia :D.
    Nie miałeś problemu z ukończeniem Universal Hero ?
    • 22:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Irata przecież nawet wrzucał foty z rozpakowania i co chce ze sznurem zrobić :D
    • 23:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    @mav zgadza się,ale każdy widzi to co widzieć chce,dla mnie sprawa jest zamknięta i nie wiem po co mi to wytyka przy każdej możliwej okazji,Kupuję gry którym kibicuje,które są dobre,oryginalne ...choć wyjątki się zdarzają "Deszczownika" kupiłem gdyż to tytuł wręcz książkowo pokazuje przerost formy nad treścią,te spotkania,promocje,reklamy ... no ale w kolekcji jest :D.
    • 24:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    Universal Hero jest wbrew pozorom dość prostą i konsekwentną grą. Napisałem nawet recenzję gdzie zaznaczyłem wiele z jej zalet.
    Oczywiście o ile gramy w wersję z fixem.
    ->link<-
    • 25:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Mar 2021
     
    a na czym polega ów fix ?
    ja próbowałem te grę skończyć lata temu,czegoś nie mogłem znaleźć albo czegoś uruchomić-statek/rakieta,nie pamiętam ale wrócę do tej gry :).
    Niebawem wracam do Deimosa-ponoć nie można skończyć.
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    Mav - ano właśnie, z jednej strony kręci afery, bluzga na kogoś, wypisuje, że czegoś nie kupi, a potem kupuje - pokątnie, prosząc się innych o pośrednictwo. Powtarzający się schemat postępowania: cwaniakowanie, obrażanie ludzi (lub grożenie im), a potem odgrywanie roli skrzywdzonej ofiary. Może czas przestać się na ten schemat nabierać?

    Irata:

    grę kupiłem przed wpisem,od tamtego wpisu nic bezpośrednio nie kupię,


    Nie kłam, grę LiteRally kupiłeś po zrobieniu gównoburzy i wulgarnych wpisach pod nowinką o tej grze. Grę wcześniejszą The Rescue Expedition kupiłeś po zrobieniu wcześniejszej gównoburzy w zeszłym roku.

    A pewnie, że "bezpośrednio" nie kupisz. Bo kupujesz pokątnie, przez pośredników, inne konta, etc. Tylko po co publicznie chojrakujesz, że czegoś nie kupisz, a potem kombinujesz, jak tu zrobić zakup? Miałeś odwagę nawrzucać komuś i postawić się, że nie kupisz do niego gry? To miej potem chociaż odrobinę honoru i nie kupuj.

    Irata:

    Nikogo nie zbluzgałem


    Możesz próbować oszukać ludzi na forum, bo pewnie nie wiedzieli moderowanych wpisów, ale mnie nie oszukasz.

    Irata:

    dla mnie sprawa jest zamknięta


    Fajny sposób! Wystarczy zrobić aferę, nabluzgać, a potem wystarczy napisać "sprawa zamknięta" i gotowe. No nie :)

    Irata:

    widzę że masz z tym problem ha,ha,ha.


    Nie mam z tym problemu, że jesteś niesłowny, możesz się publicznie dalej ośmieszać. Ale mam problem z tym, że zachowujesz się na forum w sposób prowokujący i chamski, że atakujesz Bogu ducha winnych uczestników forum, chociaż obiecałeś więcej tego nie robić. To już naprawdę ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnego nie będzie. Nie umiesz się dostosować - trudno.
    • 27: CommentAuthorDope
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    Ja też nie kupię gry od Duddiego, ale tylko dlatego, że nie mam real Atari. :) Wszystko co papierowe od ręki łykam jak młody pelikan na głodzie. :) Niemniej jednak, jego wkład w świat Atari jest tak duży, że jeżdżenie po nim jest, lekko mówiąc, niemiłe.
    • 28:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    Zgadzam się Dope, z jednym rozszerzeniem tego, co napisałeś - że jeżdżenie po KIMKOLWIEK jest niemiłe. Jak ktoś ma mały wkład w retro czy jest anonimowy, to też należy mu się szacunek, a nie publiczne znieważanie. Do momentu, gdy sam znieważa, oczernia, mówi nieprawdę, etc., bo wtedy sam odbiera sobie prawo do szacunku wobec własnej osoby.
    • 29: CommentAuthorPecet
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    "Jestem masochistą i próbuję przejść Roderica."
    Doceniam dowcip i/lub podziwiam za wytrwałość:). Pamiętam jak za łebka męczyłem się z tą grą. Utknąłem w pewnym momencie, tam ponoć jakiś błąd był.
    • 30:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    Tak, był błąd, który można łatwo naprawić. Solucję do gry zapodał kiedyś Tenchi w tym miejscu (post 47):

    ->link<-

    I jest tam też sposób na usunięcie błędu z gry.
    • 31: CommentAuthorPecet
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    Dzięki Kaz. Przy okazji z linkowanego wątku można się dowiedzieć, że już w 2011 Irata miał uczulenie... na c64;)
    • 32: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    Kaz: nie byłem świadomy tego, że Irata obraża ludzi, wobec mnie też był prowokujący, może Irata zastanów się co robisz nie tak
    • 33:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    Gorgh - oby!
    • 34: CommentAuthorDope
    • CommentTime7 Mar 2021
     
    A ja się zastanawiałem, czemu nie mogę tego przejść. Z poprawką poszło na końcu łatwo i "przyjemnie". Niemniej jednak mam traumę po muzyce i mega wolnej animacji postaci.
    • 35:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Mar 2021
     
    Irata - skoro prosisz o bana i nie rozumiesz, że wulgaryzmy nie przejdą, a tym bardziej kłamstwa, to proszę uprzejmie.
    • 36: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime8 Mar 2021
     
    @Kaz @Irata4 chłopaki dajcie spokój
    • 37: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime8 Mar 2021
     
    Ja jadę w odwrotnej kolejności alfabetycznej, czyli od Z-A, no i zatrzymałem się na Zybexie :P. Tak na serio to ta gra świetnie nadaje się do testowania kierunków w joystickach, a że ostatnio zebrało mi się na naprawianie joyów, to Zybex jest jak znalazł. Jeśli któryś joy ma problemy np. z wbijaniem skosów, Zybex od razu go namierzy :). Poza tym gram trochę w Alley Cat, Gyruss (tu z kolei testuje fire'y :)) i Keystone Kapers, czyli takie bardziej arcadowe klimaty na kilka/kilkanaście minut rozgrywki.

    Kiedyś chciałbym przejść Adam is me, Laure, His Dark Majesty i trochę klasyków jak Draconus, które ominęły mnie lata temu.
    • 38: CommentAuthornowy80
    • CommentTime8 Mar 2021
     
    Aktualnie wciągnął mnie The Eternal Dagger. Gra na start (wersja pudełkowa) zażyczyła sobie stworzenie 4 dyskietek do gry. Prawie jak instalacja na dysku twardym :) Myślałem że Phantasie jest rozbudowane, ale E.D. pod tym względem to naprawdę duże wyzwanie. Testuje równocześnie Ultime III na Atari oraz 8 bitowym PC. Pod względem dźwiękowym oraz szybkości działania, wersja na Atari bije na głowę wersje PC.
    • 39: CommentAuthormrk
    • CommentTime8 Mar 2021 zmieniony
     
    @Piesiu potwiedziam, Zybex idealnie się ostatnio sprawdził przy testowaniu GamePad API w przeglądarce oraz implementacji kolizji GTIA: ->link<- :)
    • 40: CommentAuthorBarnaba
    • CommentTime8 Mar 2021
     
    Ja od 3 miesięcy lecę Alley Cata. Na razie udało mi się 2 razy dojść do 8 levelu z wynikiem 86-8302. Myślałem, że etapy 6 i 7 są trudne, ale w porównaniu z 8 to łatwizna. W 8 pająki spadają jak wystrzelone z procy, a wypijanie mleczka psom z misek jest niemalże niewykonalne. Jedyny normalny etap to łapanie kanarka, którego trudność jakoś bardzo się nie zwiększa wraz z kolejnymi etapami.

    Drugi tytuł, który gram od tak od 3 tygodni to Tiger Attack. Tu niestety bardzo lamię i wynikiem raptem 30tys nie ma się co chwalić.

    Nowe tytuły jak najbardziej również, Adam Is Me, czy Lite Rally, a te odpalałem tylko kilka razy i znów wracałem do wspomnianych powyżej. Bardzo np. spodobał mi się River Raid Cold Winter. Za wspomnianego powyżej Zybexa też się będę musiał w końcu kiedyś zabrać.

    Jako kolekcjoner cartridgy już nie mogę się doczekać Alberta i Last Squadron.
    • 41:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Mar 2021
     
    Barnaba - to jesteś mocno zaawansowany w "Alley Cat"! A nie chciałbyś kiedyś pograć dla nas na żywo i opowiedzieć o grze?

    Nowy80 - czyli będzie filmik z porównania Ultimy III na Atari i PC? Czyżby opinia TDC-a miała się w tym przypadku potwierdzić? :)
    • 42: CommentAuthorBarnaba
    • CommentTime8 Mar 2021
     
    @Kaz o kurczę, to mnie zaskoczyłeś taką propozycją :-) Na żywo? Trochę się boję. Może się umówmy, że na początek, tak powiedzmy w przeciągu tygodnia, postaram się założyć nowy wątek i troszeczkę poopisywać moich przygód z Alley Catem. Ccwrc już mnie kilka tygodni temu namawiał do napisania jakiegoś dłuższego tekstu. Pewnie ma już dosyć czytania moich przydługich maili, ale nadal twardo odpisuje i zawsze można na niego liczyć :-) Na żywo mógłbym się zacząć jąkać, albo np. tydzień temu miałem taką akcję: dochodzę w 2 minuty do drugiego levelu, wyskok znad beczek i żelazkem przez łep, ponowny wyskok i telefonem w potylice i tak łącznie 4 razy z rzędu i game over :-) Bardzo dużo podstaw takich do wykorzystania zwłaszcza z pierwszych 4 leveli opisał Sikor w swojej recenzji w Gramy na Gazie. Cytując klasyka jeden obraz wart tysiąca słów, więc jak w przyszłości dowiem się jak podłączyć Atarynę do laptopa, żeby nagrać filmik z jakiejś lepszej rozgrywki to pomyślimy o uploadzie na youtube. Głównie chodzi o czas… dzieci, żona, praca, dom, ogród, samochód jak u wszystkich zresztą:-) Jeszcze raz dzięki za propozycję :-)
    • 43:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Mar 2021
     
    Barnaba - nie ma czego się obawiać. Zazwyczaj w niedzielę się spotykamy w małym gronie na zoomie (choć oczywiście spotkanie otwarte dla wszystkich), gdzie ktoś, kto daną grę zna, opowiada trochę o niej i gra w nią. Nazwaliśmy to "U nas wszystko gra!" i można śledzić co kto planuje pokazać tutaj: ->link<-
    (ostatnio Xorcerer pokazywał "Dungeon Master" na Atari ST/STE)

    Wiadomo, że gry zręcznościowe są trudniejsze do pokazania, bo trzeba się koncentrować, podczas gdy opowiadanie o nich i towarzystwo może rozpraszać, ale tym się nie przejmuj - każdy uczestnik doskonale o tym wie i nikt nie będzie Cię oceniał pod tym względem :) Za to chodzi o to, żeby grę pokazywał ktoś, kto ją po prostu zna, bo w nią dużo grywał/grywa.

    Tak więc zapraszam. Jak tylko znajdziesz czas - możesz pokazać na emulcu czy na real Atari, wszystko jedno. A jeżeli chcesz pokazać coś na youtube, to jasne, nie ma problemu. Też mamy własny kanał, który jest otwarty dla chętnych pokazać swoje dokonania.
    • 44: CommentAuthorBarnaba
    • CommentTime9 Mar 2021
     
    @Kaz dzięki za wszystkie propozycję. W Alley Cata gram od ponad 20 lat (czasami z kilkuletnimi przerwami), więc jeszcze tylko kilka lat i będę gotowy na liva :-) A tak na serio często zaglądam na AtariOnline PL na youtubie, tylko mam jeszcze duuużo do nadrobienia. Z innych atarowo youtubowych klimatów bardzo podobają mi się krótkie formy pierwszych kilkudziesięciu filmików Larka i Borsuka. Jak się odważę będę wiedział do kogo się odezwać.

    @IRATA4 wspominałeś wśród swoich ogrywanych tytułów o Pangu. Ja przechodziłem dziesiątki razy na Amidze, jak również spędziłem wiele godzin na pierwszym Playstation. Ja w „atarowaniu”, nie licząc kilku lat z dzieciństwa i epizodycznych przygód z emulatorem jestem jeszcze trochę świeżak. Jak Twoje porównanie tego zacnego tytułu z innymi platformami?

    Na koniec pozwolę sobie napisać jeszcze kilka słów o tytule, które przez ostatnie pół roku bardzo się odbił w mojej pamięci. PacMad. Gra, która moim zdaniem połączeniem swojej prostoty i perfekcyjnego wykonania tworzy mieszankę wybuchową. Z jednej strony nie wymaga, aż takiego skilla jak wspomniany prze zemnie AlleyCat, z drugiej strony ile razy bym jej nie przeszedł ciągle mi się nie nudzi i po max 2, 3 tygdoniach przerwy znów do niej wracam i przechodzę ponownie. Gra niemalże idealna, jedyne tylko czego na tą chwilę moim zdaniem jej brakuje to większej ilości etapów.
    • 45:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime9 Mar 2021 zmieniony
     
    Bardzo mi miło, że tak polubiłeś moją grę :D
    Dużo pracy włożyłem właśnie w sam projekt plansz, i ich testowanie co zabrało chyba 80% czasu pracy nad tym projektem. Nie wiem czy wiesz, ale jest dostępny edytor plansz do Pad-Mada, gdzie można sobie samemu wyklikać nową mapę ;) ->link<-

    Dołożenie większej ilości etapów nie byłoby problemem. Problemem jest czas który trzeba poświecić na ich robienie, testowanie i balansowanie :D A mam jeszcze tyle innych gier do zrobienia...
    • 46: CommentAuthortebe
    • CommentTime9 Mar 2021
     
    10 marca, dzień Mężczyzny, możecie Bocianowi kwiatka kupić :)
    • 47:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime9 Mar 2021
     
    @tebe

    Żabę.
    • 48: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime9 Mar 2021
     
    Tak tak, PacMad jest super, gratulacje Bocianu! Pracujesz nad czymś nowym? Jak tak, dasz jakiś teaser? ;)
    • 49:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime9 Mar 2021 zmieniony
     
    jeżeli mogę wybierać, to wolałbym kebsa ;)

    Ale żeby nie było, że taki offtopic, to napisze coś na temat:
    ostatnio ogrywałem:
    - adam is me, mam już ponad połowę plansz zrobione, ale postanowiłem lecieć po kolei i nie odpuszczam żadnej. genialna pozycja
    - the hunt, tez niedawne odkrycie. polecam jak ktoś nie zna.
    - last squadron, dalej nie udało mi się tego skończyć
    - blue max, dzięki poprawkom gonzo przypomniałem sobie o tej grze

    no i nieustannie ogrywam moja ostatnią grę która jest jeszcze w produkcji. Jestem na tym najbardziej żmudnym etapie projektowania poziomów więc gram prawie codziennie. Już nie mogę się doczekać, aż Wy sobie zagracie ;)

    EDIT: @ilmenit, tak, pracuje nad dużym tytułem. Teasera nie chcę dawać bo lubię robić niespodzianki. Może wrzucę coś tuż przed premierą.
    • 50: CommentAuthorBarnaba
    • CommentTime9 Mar 2021
     
    @Bocianu dzięki za odpowiedź. Oglądałem Twój występ u Larka i Borsuka. Jak mnie pamięć nie myli to opowiadałeś, że 30 plansz zajęło Ci pół roku. Wtedy też dowiedziałem się o edytorze, który po przetestowaniu okazał się super intuicyjny i nawet czasami nawet na komórce zacząłem składać nowe levele. Wynik był taki, że co trzeci etap nie nadawał się do niczego i od razu leciał do kosza, co trzeci był do gruntownej przeróbki. Jak już nawet jakiś mi wyszedł to wówczas testowanie i balansowanie też wymagało co najmniej kilkudziesięciu prób. Podsumowując super zabawa, uwielbiam edytory, mam złożonych jak na razie około 6 leveli i nie tak fajnych jak oryginalne, ale jest coś na początek. Jak tylko będę miał chwilkę to na pewno wezmę się za kolejne. Po kilku dniach zabawy zrozumiałem co miałeś na myśli w trakcie występu mówiąc o pół roku :-) Inne Twoje pozycje mi się podobały, tez się trochę zagrywałem w Turbo Snaila. Nie zawracaj sobie już głowy PacMadem, czekam bardzo na nowe produkcję z nadzieją, że wyjdą na cartridgach (jestem szczęśliwym posiadaczem PacMada na carcie :-))

    @tebe dzień Bociana 31 maja to jeszcze trochę :-)

    Wracając do głównego wątku, jak sobie przypomniałem filmik tria Larek, Borsuk, Bocianu to muszę dopisać do listy do przejścia Fort Apocalypse. W wieku 6 lat przechodziłem, ciekawe czy teraz też dam radę :-)