atarionline.pl
atarionline.pl Atari
Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Translate to RSS RSS
KWAS #40 odbędzie się w Katowicach z 2026-06-07 17:59 (11)
Commodore po atarowsku z 2026-05-28 21:50 (21)
Urządzenie z rekordowo szybką transmisją SIO! z 2026-05-24 20:57 (116)
Spotkanie z NES-em z 2026-05-21 22:02 (7)
Po Atariadzie w Czechach z 2026-05-18 19:13 (6)
Już w sobotę KWAS we Wrocławiu! z 2026-05-14 22:01 (10)
Prace nad Golden Axe i nowa gra SwordWork z 2026-05-06 23:55 (34)
Barbarian, Giana Sisters i inne aktualności growe z 2026-05-03 23:45 (25)
Grawitacja 2026 - wyniki i gry z 2026-04-20 23:41 (39)
Rozmowa o demoscenie - Bac z Taquart z 2026-04-17 16:04 (33)
Wkrótce GEMTOS 2026 z 2026-04-16 10:39 (1)
Sceny z demosceny #6: rozmowa z Bac/Taquart z 2026-04-12 19:27 (7)
Od Atari do książki o procesorach - historia Roberta Jaremczaka z 2026-03-31 14:32 (33)
Najnowszy magazyn "FLOP", numer 69 z 2026-03-30 09:40 (4)
Ankieta o AI na demoscenie z 2026-03-25 12:59 (63)
Nowy kanał o Atari 16/32-bit z 2026-03-20 17:15 (52)
Wybór najlepszych gier roku 2025 - FujiCup, AHA z 2026-03-13 18:17 (18)
Brodaty cartridge z 2026-03-10 08:31 (16)
Dzisiaj spotkanie z autorem książki z 2026-03-08 11:04 (17)
Nowości w Bibliotece Atarowca z 2026-03-06 11:49 (18)
«« nowszestarsze »»

Pomocnik/Helper
Gry/Games

Katalog gier (konwencja Kaz)
Aktualizacja: 2026-05-28
Liczba katalogów: 8866, liczba plików: 40016
Zmian katalogów: 6, zmian plików: 20

0-9 A B C D
E F G H I
J K L M N
O P Q R S
T U V W X
Y Z inne
zipCałość 3070 MB

Katalog gier (konwencja TOSEC)
Aktualizacja: 2021-07-11

Opisy gier
"Old Towers" (Atari ST) opisał Misza (19)
Submarine Commander opisał Kaz (36)
Frogs opisał Xeen (0)
Choplifter! opisał Urborg (0)
Joust opisał Urborg (17)
Commando opisał Urborg (35)
Mario Bros opisał Urborg (13)
Xenophobe opisał Urborg (36)
Robbo Forever opisał tbxx (16)
Kolony 2106 opisał tbxx (3)
Archon II: Adept opisał Urborg/TDC (9)
Spitfire Ace/Hellcat Ace opisał Farscape (9)
Wyspa opisał Kaz (9)
Archon opisał Urborg/TDC (16)
The Last Starfighter opisał TDC (30)
Dwie Wieże opisał Muffy (19)
Basil The Great Mouse Detective opisał Charlie Cherry (125)
Inny Świat opisał Charlie Cherry (17)
Inspektor opisał Charlie Cherry (19)
Grand Prix Simulator opisał Charlie Cherry (16)
«« nowszestarsze »»

Wewnętrzne/Internals



   Nowinki tworzone dzięki CuteNews
Silly Venture 2k12 - oczami i uszami mediów!
Przedstawiamy informacje na temat Silly Venture 2012, które pojawiły się w mediach:

TeleExpress, TVP


Panorama, TVP Info


Pomorska TV


RADIO ESKA


Miłego odbioru!

2012-12-13 16:11 by Xeen
komentarzy: 31
the fender @2012-12-13 17:22:23
Czad !

Ale tak naprawdę to komputery z duszą i sympatyczni ludzie są najlepszą wizytówką Silly Venture :)
mono @2012-12-13 17:36:07
Haaaaa! W Pomorskiej przez całą relację leci muzyka Kuby z Inside! :)
sOnar @2012-12-13 18:16:01
Fajne wywiady panowie! Gratulejszyn!

Szkoda, że nie puścili w radiu całej wypowiedzi Lotharka. Po prostu majstersztyk! Słyszałem całość i trzeba stwierdzić: Lotharek wymiatałeś w wywiadzie dla ESKi czy jak to tam się pisze ;)
Wieczór @2012-12-13 18:25:23
@s0nar - może jeszcze puszczą , relację w pomorskiej dopiero przedwczoraj wieczorem pierwszy raz zobaczyłem.

@mono: to chyba ich ulubiony kawałek (mój też ;) ) bo w zeszłym roku też używali w podkładzie :) Kuba, wal po tantiemy, kurde :)
grey / mystic bytes @2012-12-13 18:35:32
@mono: wysłałem im dwa kawałki Kuby Husaka z gry "Inside", jeden Roba Hubbarda z Jest Set Willy oraz ostatni zwycięski Yerzmyey'a z SV2k12. Wybrali akurat ten z gierki "Inside", widocznie pasował im najlepiej do całości :)
jhusak @2012-12-13 21:22:50
Nikt wtedy takich długich nie pisał :P
jhusak @2012-12-13 21:24:09
A poza tym ten kawałek jest najbardziej sufitowy :)
jhusak @2012-12-13 21:25:43
A poza tym ten kawałek jest najbardziej sufitowy :)
jhusak @2012-12-13 21:34:16
PomorskaTV 4:50 idzie Pirx, 4:57 OOPS, PRZEPRASZAM...
ee @2012-12-13 21:48:10
sufitowy? co to znaczy? :)
nosty @2012-12-13 21:54:46
wow! jestem w telewizji :)
no to teraz czekam na zaproszenie do tanca z gwiazdami ;)
larek @2012-12-13 22:20:29
Heh, fajne fajne! Miło zobaczyć w TV znajome twarze :)
xxl @2012-12-13 23:00:29
szkoda, ze Cie nie bylo...
jury @2012-12-13 23:25:30
[quote=the fender[
Ale tak naprawdę to komputery z duszą
[/quote]

A komputer Rocky'ego miał nawet cycki :D
jury @2012-12-13 23:26:02
quote (the fender):


Ale tak naprawdę to komputery z duszą



A komputer Rocky'ego miał nawet cycki :D
the fender @2012-12-14 09:37:12
@jury: a fotki masz ? :)
MWK @2012-12-14 10:10:09
hehe Nosty, to fakt, ale zwróć uwagę, ja również okazałem się być niezwykle medialny ;-) Pomorska TV podeszła do tematu nieporównywalnie lepiej niż inne stacje. Pozdrowienia!
grey / mystic bytes @2012-12-14 10:25:27
@MWK: dokładnie! :) Napisałem do nich mail'a że materiał jest rewelacyjny :) Nie ma też wydźwięku że to jakaś grupa "pierników" grająca w stare gierki, a wciąż żyjący sprzęt oraz społeczność :)
jury @2012-12-14 14:41:03
quote (the fender):


@jury: a fotki masz ? :)



Jeszcze wszystkich zdjęć ze zlotu nie obejrzałem, ale póki co nie trafiłem na zdjęcie cycków Rocky'ego. Ale przecież ktoś musiał to psytryknąć :D
Michu @2012-12-14 15:08:25
No i suprorise! Jest już party raport Akiry na Scenialu :)
Akira/Pulse @2012-12-14 15:10:10
Party świetne, atmosfera świetna, produkcje rządzą, wielkie pozdrowienia do wszystkich scenerów, z którymi rozmawiałem i z którymi nie zdążyłem siąść z piwem i chipsami i pogadać:-) Do następnego zlotu!
xXx @2012-12-14 17:52:10
No i po zawodach :P -- historia, nie ma. Teraz następne (gdziekolwiek będzie)

Czemu Grzybek nie robi party w 2013?
Wieczór @2012-12-14 18:16:56
@xXx: oficjalnie zajmuje się kariera naukowa (były plotki o doktoracie ale to chyba magisterium ;) ) a potem się wydało że z jakimiś laskami gdzieś się szlaja po górach :D

@MWK, @grey: zdecydowanie profesjonalizm pomorskiej w porównaniu z reszta rzuca się w oczy. I pomyśleć, że tacy specjaliści siedza w lokalnej telewizji. Zwłaszcza widać to jeśli chodzi o wybór rozmówców do materiału 8-]
xmgatz @2012-12-14 20:52:10
Panowie, a gdzie jest film z paniami z piątku, ja się pytam? No pytam się!
the fender @2012-12-14 22:00:20
www(kropka)xvideos(kropka)com

a tak poważnie: no właśnie - GDZIE JEST KRZY... tfu GDZIE SĄ PANIE?? :)
grzybson/SSG @2012-12-14 22:40:36
@xXx (whoever you are)
Bo nie może podjąć się tego trudu w przyszłym roku, z jemu znanych względów. Za to w zamian sOnar robi party, tylko ok. 20km od Częstochowy.
_rocky @2012-12-14 23:13:25
Moje fotki i filmik będą.. :)
mgr_inz_rafal @2012-12-15 00:03:57
@_rocky
Filmik z Żabolem i Zebrą też? :)
xXx @2012-12-15 02:12:17
Swój :P (i am who i am)

THX za wyjaśnienie -- w sumie dobrze wiedzieć.

Tak czytałem na forum o party nieopodal :) -- zapowiada się ciekawie.
Wieczór @2012-12-15 05:46:45
@grzybson: miejmy nadzieję, że zakłócenia czasoprzestrzeni są tymczasowe i w latach następnych ustalony porządek świata powróci. Może w końcu przemogę okoliczności i pojawię się na Twoim słynnym party. A czymkolwiek będziesz zajęty (bo plotki plotkami wiadomo jak to z nimi jest i tylko jeden Grzybson zna przyczyny), życzę powodzenia! :)
_rocky @2012-12-15 10:19:28
tak żabol i zebra też tam będą ... myślę, że starczy jeden z całości.. (gorące panienki też) :)
nickname
e-mail / website (opcjonalnie)

Aktualne tematy
Nowa gra od Gorgha (569)
ostatni: 12-06-2026 16:12, emkay
Rekordowo szybka transmisja SIO (50)
ostatni: 12-06-2026 16:01, Konstantyn
The400 (274)
ostatni: 12-06-2026 15:24, Rocky
Lost Party 2026 (9)
ostatni: 11-06-2026 23:46, nosty
Silly Venture 2026SE - the bigges... (70)
ostatni: 11-06-2026 11:34, greymsb
Silly Venture 2026WE - the bigges... (13)
ostatni: 11-06-2026 11:32, greymsb
Niedoceniane Polskie Gry (88)
ostatni: 09-06-2026 16:27, mav
mad-pascal biblioteki (27)
ostatni: 08-06-2026 16:28, zbyti
Kilka kaset (1)
ostatni: 08-06-2026 10:58, dan
Koprocesor (FPU) w Atari Mega STE (21)
ostatni: 08-06-2026 08:38, artik-wroc
Mega-CD (75)
ostatni: 07-06-2026 08:39, pancio
Uwaga, uwaga, nadchodzi - Ko-Ma-3! (24)
ostatni: 07-06-2026 01:06, Mq
[AI] podcasty o ATARI, polskim ga... (1)
ostatni: 06-06-2026 18:03, Tygrys1982
Nowe gry na Atari (384)
ostatni: 06-06-2026 09:27, pigula
Zmiany w bazie gier, dem, użytków (1170)
ostatni: 05-06-2026 23:35, duncan

Kategorie Forum Atarum

Administratorzy: Adam, Cyprian, Jhusak, Kaz
Użytkowników: 3046
Ostatnio zarejestrowany: franknally
Postów ostatniej doby: 28

Spotkania i zloty/Meetings & Parties

Najbliższe imprezy
link do naszych spotkań online, zapraszamy do odwiedzenia kanału zoom również przez kod QR:

KWAS

Kalendarz AOL


Społeczność/Community


Rozmawiali
Wywiad z Mariuszem Jaroszem i Kaz (15)
Wywiad Dracona z Mr. Bacardim i Kaz (16)
Tomasz Dajczak i Kaz (22)
Lech Bąk i "Świat Młodych" i Kaz (26)
Michał "Mike" Jaskuła i Kaz (30)
F#READY i Dracon (22)
Daniel „Arctus” Kowalski i Dracon (25)
KATOD i TDC (15)
Mariusz Wojcieszek i "Adam" (17)
Romuald Bacza i Ramos (16)
Śledzenie Amentesa i Larek (9)
Leszek Łuciów i Charlie Cherry (17)
TO JUŻ ZA TOBĄ: rozmowa z Bobem Pape i cpt. Misumaru Tenchi (39)
Rob Jaeger i Emu (53)
Jacek "Tabu" Grad i Dracon (0)
Alexander "Koma" Schön i Kaz (0)
Maciej Ślifirczyk i Charlie Cherry (0)
Jarek "Odyniec1" Wyszyński i Kaz (0)
Marek Bojarski i Kaz (0)
Olgierd Niemyjski i Ramos (0)
«« nowszestarsze »»

Stragan
Nowe, pojemniejsze RAM-Carty oferuje Kaz (21)
"mouSTer" czyli myszka ST oferuje Kaz (30)
Atari USBJoy Adapter oferuje Jakub Husak (0)
Programy: Kolony 2106 oferuje Kaz (7)
Sprzęt: rozszerzenia oferuje Lotharek (382)
Gadżety: naklejki, pocztówki oferuje Sikor (11)
Sprzęt: cartridge RAM-CART oferuje Zenon (7)
Miejsce na drobne ogłoszenia kupna/sprzedaży oferuje Kaz (58)
Sprzęt: interfejs SIO2IDE oferuje Piguła (1)
Sprzęt: interfejs SIO2SD oferuje Piguła (110)

Użytki/Utils
Sprzęt/Hardware

Wynalazki
Atari jako programator pojazdu gąsienicowego napisał Kaz (17)
Atari i Bluetooth napisał Kaz (35)
SIO2PC-USB napisał Larek (46)
Nowe SIO2SD napisał Larek (0)
SIO2SD w CA12 napisał Urborg (15)
Ratowanie ATMEL-ów napisał Yoohaas (12)
Projektowanie cartów napisał Zenon (12)
Joystick do Atari napisał Larek (54)
Tygrys Turbo napisał Kaz (13)
Testowałem "Simple Stereo" napisał Zaxon (5)
Rozszerzenie 1MB napisał Asal (21)
Joystick trzyprzyciskowy napisał Sikor (18)
Moje MyIDE oraz SIO2PC na USB napisał Zaxon (16)
Jak wykonać płytkę drukowaną? napisał Zaxon (27)
Rozszerzenie 576kB napisał Asal (36)
Soczyste kolory napisał scalak (29)
XEGS Box napisał Zaxon (13)
Atari w różnych rolach napisał Różyk (9)
SIO2IDE w pudełku napisał Kaz (27)
Atari steruje tokarką napisał Kaz (15)
«« nowszestarsze »»